Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:28:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 183697 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #495 -: юли 20, 2016, 07:19:27 »

Добро утро!
Наистина е много хубав ден - имаме си ново бебе Александрина, празник на Св. Илия е, очаква се да се поразхлади... Какво друго му трябва на човек Wink
Фани, така де, да се учи момчето, че женските гърди не служат само за храна Wink Сега ще си по- спокойна като е на градинка Кик, да не се чудиш как да организираш гледане, когато ти се налага да свършиш нещо. Герой си ти, няма какво да ти се опре good И бижутата ти са хубави, макар да харесвам по- големи, тези са класика good Да си ги носиш със здраве, а мъжът ти да има възможности и желание винаги да те кипри. Е, другия път ти да си ги избереш, че да ти са съвсем на сърце.
Рат, що пък да не ти вземат част от името или буквичката, нека се пазят традициите smile. То вече само това ни определя като нация. Видяхте какво стана отново с Роженския събор, народните песни бавно и упорито се преработват и придобиват звучене на чалга, танците ни не се различават много от на другите балканци и даже напомнят твърде на ирландските, половината ни надписи са на английски... Глобализация smile
Амели е била тук само за консултация, заведоха си я пак на село, барабар с кучето. smile
Сноу, чакам и аз да ми се случи нещо интересно, та да разкажа. Сега гледам "Любов под наем" и си губя времето. Приятелите ни или са извън града, или имат внуци за гледане през лятото, та някак нямам източници за преживявания Wink
Ама днес пак отивам да си подстригвам косата, може да науча нещо в салона smile


* 13669187_1185110968205664_7547483634848446152_n.jpg (64.89 KB, 320x320 - видяно 2107 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #496 -: юли 20, 2016, 07:39:17 »

Добро утро smile

Мен от вчера ме боли корема.. Опитваше се да ми се повръща, ама устисках без повръщане.. На работа съм, ама се чудя за какво ли дойдох..  angry

Бебе Александрина уцели датата  danceg Yes

Свекс, турския Любов под наем ли? Гледах сериал с това име, турски.. Влюбена съм в главният актьор - Баръш Ардуч.  heart heart Много е смешен и лежерен, макар сценаристката да има психични проблеми и да не развива сценария въобще като хората  huhhuh.gif
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #497 -: юли 20, 2016, 07:56:22 »

Добро утро!
Много се радвам за новото форумско бебе и с нетърпение ще чакам разказа на Фери.
Аз да си помрънкам, след моето приемане в болница, днеска тате го приемат. Ще му правят изследвания, че обиколи света от доктори и никой не може да разбере какво му има  beating
Свекърва, не знам сега каква пародия са направили със събора, мен са ме водили като дете и на роженски и на други подобни из родопите. Някога ги организираха наистина за среща на родовете. В на баба ми селото съм ходила на такъв, без външни хора или много малко. Хората се познават, по-възрастните, едни огромни маси и всеки род си запазва места. Виеха се едни хора и само хора!
Тони, бързо да се оправяш, че море те чака, и хавайско парти!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #498 -: юли 20, 2016, 08:04:42 »

Добро утро.Мен ми взеха съдомиалната и аз съм нещастна.

Хубав ден от мен!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #499 -: юли 20, 2016, 08:52:38 »

Ех, че хубави новини от Фери за начало на деня.

Мен вчера ме беше повалил някакъв летен, ама не любовен, вирус и съм изпуснала купона при вас. Щъркелице Али,  гледам и ти си с подновено име. Ще празнувам и на Цветница, идеята ми допада! chee
Фани, на мен ми прави добро впечатление, че инж. като цяло се престрашава да ти избере бижу сам. И смятам, че доста добре се е справил с избора. За кърменето недей да съжаляваш безкрайно, справила си се много по-добре от доста майки без твоите проблеми, а и чак пък такава полза след 6 месец няма...
Като го гледам малък змей, който едвам устиска на кърма до 3м, как добре се развива пу да не са му уроки, бих се притеснила колко пък ли интелигентен щеше да стане, ако беше кърмено бебе (както твърдят сектантките млекопроизводителки, едно крайно течение фанатични жени, които навремето и недоспалото Киви бяха депресирали успешно с доводите си, но за щастие за кратко... друга тема...)
Аз не успях да кърмя почти, защото змеят така си беше решил, после изчетох сума ти материали по темата и мога да стигна единствено до извода, че малко се преувеличават ползите. Директно го сравнявах с кърмени деца на неговата възраст, нито са по-здрави, нито са по-умни или по-активни, даже обратното. То и естественото раждане е по-полезно от секциото според редица статии, учени, врачки и баячки, но  важното е детето да е родено живо и нахранено някак си. Баланс межу желанията и възможностите трябва да има.
Маги
, силно ти съчувствам. Миналата година при нас се натръшкаха таман 3 големи Изаури, та се наложи да подновим чак и направо ни се разказа играта на бюджета, дано вашата се излекува бързо и трайно.
Свекс, чакаме те с нова прическа и внимавай кого заговаряш на връщане от салона Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #500 -: юли 20, 2016, 09:18:49 »

Щъркелице Али,  гледам и ти си с подновено име.  

Свекс, чакаме те с нова прическа и внимавай кого заговаряш на връщане от салона Wink
Ами как да се обръщаш към омъжена жена с дете без памперс с "щъркелче" Wink Малко повече уважение вложих smile.
Хихи, на мен в кварталната църква така ми викат - Лазаровица blum Кви са такива моди, жената да си има собствено име, мъжът да не е лукова глава.
Киви, ще си мълча и ще гледам в земята. Wink
« Последна редакция: юли 20, 2016, 09:55:19 от svekarva » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #501 -: юли 20, 2016, 11:43:57 »

Бъзикате се вие, ама с тия работи шега не бива. Не винаги пита като идва! girl_wink
Ох, в София имах щастието да се порадвам на чуждо бебе. Много са милички, като ги гледаш отстрани!
Днес ще е труден ден! Шефът отлага неща за последно и после магаретата да носят, колкото могат. Най-лошото е, че всичко от него зависи, а той се дяна нейде си. Е, пък стоим и чакаме!
Лазаровица звучи като празник, моето ще е много смешно по мъж!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #502 -: юли 20, 2016, 11:51:40 »

Фани, имах подобни сребърни, наистина стоят добре.

Булче, мен Ботичели само един чифт имах късмет да се заседи, другото ми се къса. но тези карат трета година.

Али, аз имам кецове за лепене и мисля да ги почна по вдъхновение от теб!

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #503 -: юли 20, 2016, 11:58:11 »

Едно време е било като на Свекърва кварталния прякор, имаше едни супер стари баби на нашата улица Бог да ги прости, бяха сестри, живееха през две три къщи и си викаха по име на мъжете като им хрумнеше...
Баба ви Илийца и тя на тоя принцип, а днес дали е именичка Wink

Гледах аз преди теб по ваша препоръка, та там момата като се ожени остава ептен безименна. Помните ли как обявиха семейството - г-н и г-жа Сульо Пулев? Няма ама ще се затрие фамилията на бащиния ми род, няма вземи тва тире... Ние тука направо сме извън световните модни тенденции smile Хих!

Свекс, моята закачка да внимаваш с кой говориш е породена от тайна надежда пак да ни спретнеш една тренировка за коремни мускули. Сега с ново самочувствие и прическа очаквам всъщност да си по-продуктивна от прасето в парка Wink
« Последна редакция: юли 20, 2016, 12:01:22 от Kiwi » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #504 -: юли 20, 2016, 12:30:54 »

Хехе, аз с друго свързвам подстригването като шифрован запис, та затова реших да съм тиха и кротка, белким ми излезе късмет, ама не за следствието, а за преди това blush
Иначе съм нащрек, отворила съм очи и уши smile
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #505 -: юли 20, 2016, 13:50:33 »

Свеки, разконспирирах те! Действай, после чакаме подробен доклад  blum
Добър ден и от мен! Вчера щях да се спомина заради ниско кръвно, макар да ме ядосаха 3 пъти, днес май съм в другата крайност.Остарявам...Накрая ще зарежа всичко и ще стана "циганин-будист".
Фани, аз не разбрах, ти хареса ли ги тез' бижута или не? Хич не се дерзай за кърменето - чудесно е, че сте приключили по негово желание. Нормално е да ти е мъчно известно време, но отминава. А моята госпожица още иска да ми рови в пазвата...
Толкова се зарадвах на бебешката новинаааа  yahoo. С удоволствие бих погушила малко бебенце  baby_girl Добре, че довечера ще си мачкам моето пухче, нямам търпение smile Кой знае какви бисери ни е подготвила  danceg

Тони, бързо се оправяй, че партита теб чакат Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #506 -: юли 20, 2016, 15:34:44 »

Предлага се Бамбук за гушкане. Харесва Криско и да го разнасят.

Булче, честити обувки!

Али, много е яко да си щъткел, нали! Сега си спомних като се роди Шмъчката!

Тони, честит имен ден на Илиян!

Аз съм за това всеки да си кръщава детето както иска и да не му се бъркат, за да не се бъркаби той на следващото поколение
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #507 -: юли 20, 2016, 16:23:24 »

Свекърва, честита прическа! Ще чакам да се похвалиш и с визия и със забавна история Wink
Пу първа на опашката за Бамбук!
Панди, много ми хареса изказването за не бъркането и кръщаването на децата  Bravo good По този повод преди малко видях, че на Тони Крос му се е родила дъщеричка и като прочетох името щях да падна от смях- Амели!!!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #508 -: юли 20, 2016, 19:21:40 »

Добър ви вечер!
Али, верно ми хареса и на мен новото ти име  blum
Честито на Илиян на Тони! Наздраве  give_rose Да ти е жив и здрав именника и ти покрай него!  tease
Дам, днес е беше Илинден. В болницата когато раждах Кари имаше едно момиченце родено на 20-ти, казваше се Илина. Не съм ги виждала от болницата насам вече 8 години. Не ги знам дали си живеят в Разград или са се ориентирали я към града, я към чужбина.
Киви, така и не разбрах как се казваш, ама да вземете и на г-жа Хюсеин един имен ден да измислите, че да черпя дечурлигата с бонбони, че миличките някои наистина не са виждали бонбонки през живота си.
Харесаха ми бижутата! Аз днес се самозарадвах с едно пръстенче пак. Суперско -сребърно за 29 лв. Купувах колиенце и обички - сребърни, подарък за едно момиченце, че завърши сестрински колеж в Брюксел, а е племенница на мъжа ми и много си я обичаме. Ще й правят нещо като абсолветски бал в тесен кръг.
Да ви кажа ли защо стискахте палци: Най сетне след година и половина неуспешни опити най-накрая успяхме да си уредим среща с Директор на голям завод в района. Свързано е с Проекта и ако е решил Господ през октомври ще водим италианчетата и французчетата
да видят хай-тех производство. Точно днес преди 22 години погребахме дядо, който беше милиционер. Все още имам ясни спомени, макар че бях дете. Тогава му обещах, че някой ден той ще се гордее с мен! Точно днес не успях да отида на гроба му, но знам, че той отдавна се гордее с мен!
Така е то в живота, с едното око се смееш, а с другото плачеш!
Много се зарадвах за Фери и бебка! Да им е жива и здрава и да си има поне още 2 братчета  blum
Благодаря на всички за хубавите коментари, с които ми давате сила.
Срам не срам, аз никога не съм имала съдомиялна и не знам как се ползва.
Но утре ще ходя на маникюр и фризьор с Кари. Тя има празник и го заслужава. Да види как работи маникюристката ми, колко квалификации има и как се държи с клиентите си. За мен не е важно колко висши ще е завършила, искам първо да стане добър човек и да работи каквото и душа иска, стига да й доставя удоволствие. Господ рано или късно помага на добрите!
Стана много философски пак, да не си помислите, че всеки петък кисна в джамията. Не пия и не пуша, но затова пък поддръжката ми/ месечната/ е 3 пъти колкото стара кола. Ама така е то, който не поддържа жена си, поддържа ......  blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #509 -: юли 21, 2016, 07:25:51 »

Добро утро на всички.Аз днес съм вече в настроение, някак ми отмина, ще си мия на ръка няма как.
И аз не бях имала съдомиялна до преди да се пренесем в апартамента.Взехме я и в началото дори забравяхме да я пуснем.С времето обаче и с порастването на малката, ми ставаше все по-удобно да тикам всичко вътре и да не мия.И сега установих, че съм привикнала с нея.

Хайде на кафето дами smile
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines