Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 19:29:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 184574 пъти)
 
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #480 -: юли 18, 2016, 21:19:53 »

Кивенце, любимо, честит имен ден на патерица.....чак днес разбрах  blush Със здраве и късмет да си носиш хубавото име, а то да ти носи слава и  само положителни вибрации give_rose

Фани, да се поФалиш! Някъде прочетох, че твоята Кари е рожденичка на 21, и моят баща е роден тогава -темпераментни рачета smile

Целият ми ден мина в срещи, не успях да си подрънкам с вас.
Още три дни и ще си нагушим детето и ще видим и морето....нямам търпение.

Свилена, Фани, ние с моята Бубет ще бъдем близо до вас след 7-8 август за седмица.....може да си спретнем една мини форумска среща Wink
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #481 -: юли 18, 2016, 21:30:11 »

....Свилена, Фани, ние с моята Бубет ще бъдем близо до вас след 7-8 август за седмица.....може да си спретнем една мини форумска среща Wink

Да, да, да!  danceg Аз съм силно за! Аз давам разположение 7-9.08 и после 15-23.08, ИвИнтуално :-)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #482 -: юли 19, 2016, 07:26:49 »

Киви, кво кат си в Русия, аз май я оплесках леко blush Ама може и рожден ден да празнуваш, годишнина или други подобни blush В България съм! Wink
Хихи, хубаво, че нямам имен ден, че да храня празни надежди някоя внучка да ми носи името funnytooth Да ви кажа, много по вероятно е да си кръстят котката на мен Wink Майка ми е доволна, единствено нея не е драла от семейството и само на бастуна и има нужното уважение и страхопочитание нашата дивачка smile
Фани, руснаците правят красиви бижута, не се съмнявай heart
Хайде, аз пак като една скучаеща домакиня да ви пожелая хубав ден и да ви "почерпя" с кафето от вчера Wink.


* 13654258_1183100108406750_1717719089373181322_n.jpg (69.35 KB, 336x336 - видяно 1962 пъти.)
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #483 -: юли 19, 2016, 08:35:09 »

Привет и от мен.Съдомиалната ни даде фира и сутринта чаках майстор да дойде да я види.Утре човека ще дойде да я вземе и да си я оправя там в сервиза.Значи много ми е криво като някоя Изаура(домашен уред вършещ моята работа), реши да се развали.Така съм свикнала с нея, а сега давай всичко на ръка.
При нас нищо ново под слънцето.Чак скука някаква ме е обхванала, ма май предпочитам така пред емоциите с болни домашни.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: юли 19, 2016, 08:43:50 »

Добро утро!
Маги, дано бързо се върне на смяна твоята Изаура. А аз толкова време не съм пипала домакинска работа, че не знам как ще вляза в ритъм отново  girl_impossible
Свекърва, не се знае каква снаха ще ти доведе малкия, може и да кръстят повече от котка на тебе  Wink Нашата вече има второ име, прекръстена е на баща ми, защото и двамата щом видят майка и почват да я обикалят с въпроса "Кво ще ям? И кога???"
« Последна редакция: юли 19, 2016, 08:46:05 от ratatui » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #485 -: юли 19, 2016, 08:54:41 »

аз честно казано нямам мераци някой ден да кръщават на мен.първо че не си харесвам името, второ го намирам за малко Его-чесалка, нямам нужда. Но който си го харесва- може би е нормално.

Маги, миялната ми бе първото нещо, което си купих като се изнесох от нашите на 19. не мога без нея... pleasantry pardon

Тони, Ратче, от теста си избрах трицветния сладолед, била съм нерешителна. diablo
По скоро исках да опитам три вкуса наведнъж, ама карай  pardon

Вдъхновението ми за деня и бягам. Доносили са ми се бежови обувки и червена пола точно :


Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #486 -: юли 19, 2016, 09:27:30 »

Ауууу, Еми, таз' мома от мен е видяла - това ми е любима комбинация! Само дето от година не мога да си харесам хубави качествени и удобни високи бежови обувки....

А в нашия офис се носи повече от неприятно зловоние....чистачките са се покрили и след малко май ще се рафуча, че от четвъртък не са минавали дори боклука да хвърлят  diablo Не стига, че заплатите им колкото нашите, ами ги и мързи да се мръднат....

И аз не искам да кръщават на мен, макар че като майка на момиче дори и да исках нямам много шанс. Моята свеки до ден днешен натяква как еди кой си бил кръстил детето еди как си - на майка си....Все едно Бубет е на комшийката, но все пак според нея не била кръстена на нея  insane  GROAN insane

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #487 -: юли 19, 2016, 09:56:36 »

И аз имам вдъхновение от вчера! Имам нови обувки, от Сноу Girl_hide Пък и рокля на коконка... Сега готвя поводите да се накиприм.
Киви, що не си на Цветница? Нали кивито е плод! Хахаха, да си жива и здрава! Злото да те забрави, че хубаво и аз те забравих.
Нямам много за казване!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #488 -: юли 19, 2016, 10:59:38 »

Добър ден!
Ако Инж. не се завърне, имам шанс да бъда в Ески Джумая на посочените дати момичета.
Свиленка, Сноу пишете ми на лични!
Напомни ми на едно "семейство" от околността, Сноуче: Дъщерята на големеца има син, роден точно на 21-ви юли, казва се Симеон, понастоящем бута розова количка с бебе Красимира, снахата на същия големец има две дъщерички: Диляна, на бабите си Данче и Лиляна, а малката Лора, на никой, хахаха.  yahoo От скоро ме поздравяват отново като ме видят из града. Каква чест!  tease
Бижуто е не-лошо! Живея до "Борово око" и Първа гимназия, точно зад бившия "Дом майка и дете". Толкоз инфо стига засега! Търча от сутринта, поне всички сме здравички! Продължавайте с палците до утре в 15:30 ч. После ще обясня и поясня!
Хубав ден! Еми, вчера намазах тъмносиня пола. Утре ще я нося на "бизнес" срещата!!!  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #489 -: юли 19, 2016, 11:36:01 »

СНоу, точно за теб се сетих, като видях тази елегантна комбинация. Аз лично не мога да нося обувки които нямат подкрепа на глезена- тип каишка, цип или нещо. падат ми ... diablo

Али, покажи обувките де  Bravo

Фани, честито, аз съм на вълна рокли на цветя  smile smile smile

Аз съм кръстена на дядо си , Бог да го прости, по всички правила там  pleasantry, свекър се пада на майка ми и прочие. Брат ми е взел па първата буква на баба ми по майчина линия, та реално се е оттървал по-добре от мен. Защото аз лично мисля, че човек малко или много отнася от енергиятаи чертите на конкретния човек на който е кръстен
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #490 -: юли 19, 2016, 14:12:29 »

Еми, ще се хваля, ама в действие, че сега няма как от телефона.
При нас чупливото духче мина и се надявам да си замина. Скоро ще си нося телефона на ремонт. Чат-пат се оправя, ама не е като да не е изпускан. Време е да си оправим и дисплея на фотоапарата. Колите ни са намляни от градушката, ама само татко ще си оправя неговата, че е с каска. Ние ще си ги гледаме с футуристични тавани.
Имах една торба с полуразлепени обувки, ама се хванах и си ги оправих сама, че пари и за това не ми се даваха.
Не е за разправяне!
И с кумската ми рокля беше екшън, но там вече филмът е към финални надписи.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #491 -: юли 19, 2016, 14:42:16 »

Аууу магито много ти съчувствам, това ми е един от любимите уреди. Тази домакинската работа вкъщи все по-малко я правя!

Името искам да ми го сложат. Някой ден ако имам момиче ще е на свекърва ми кръстено, заслужила го е жената, да е жива и здрава.

Еми много гот тази пола! Аз ония ден се ядосах и набързо си купих 3 чифта токчета от Ботичелските, пък се оказаха хем удобни хем евтини. Дано изкарат 2 месеца поне smile
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #492 -: юли 19, 2016, 15:42:20 »


Киви, що не си на Цветница? Нали кивито е плод!

Киви, от другата година ще черпиш 2 пъти!

Свеки, много си ми лаконична напоследък  crazy Или чакам умопомрачително включване от теб, или бебе Амели ти е изпилило силиците, или някой капризен гост те е отвлякъл нахално от нас  beating

Еми
, много ми вдигаш акциите всеки път   blush Иначе аз харесвам точно такива деколтирани обувки, само ако може да са подходящи за по-широк крак. Изхлузват или не - не ми пука, хахахах.
Булче, аз отказвам да си купувам повече обувки тоз' сезон. Ботичели на мен хич не са ми удобни, имам желание, но уви.

От сутринта се разправям с ерудирани мързеливци, които се опитват да ни правят на идиоти. Ей, мързелът не мори, а мъчи!!! Голяма мъка  hunter hunter hunter
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #493 -: юли 19, 2016, 17:07:35 »

За всички, които ги пожелаха, бижута, Ала Инж. от Россия:

щели да ми ходят, че камъка бил тъмно-червен.
Свекитата утре щели да идват, да видим колко време ще я изтрая. В петък най-късно ще я пратя при кокошките. Много издържах: цяла година без гледачка. От сега нататък ако искат да си виждат внуците, те да ми се обаждат. Аз вече няма да ги търся.  sad
За 2-ри ден Кико ми е на частна градинка и този път едвам го прибрах, иска да си играе човека  blum Yes danceg та така де, всичко се нарежда малко по малко, само дето до 1 годинка успях да кърмя... Както дойде, няма да си посягам за едното кърмене сега я cray
 да свиква от сега като ще е мъж, животът е труден!!!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #494 -: юли 19, 2016, 17:21:17 »

Фани, ще ти ходят я, много са симпатичти бижутата със здраве и кеф да си ги носиш!
Али, като е минало чупливото духче, сега е ред или на това дето поправя, или на това дето подменя  Wink
Булче, завидях за обувките, със здраве да си ги носиш! И аз харесвам на Ботичели обувките и повечето си ми изкарват доста. Оф, от кога не съм си купувала обувки...
Еми, комбинацията е много готина. Това за сладоледа хич не му се връзвай, аз като искам всичките кво сега лакома ли ще ме изкарат  blum
За кръщаването, на мене никога нищо не бива да се кръщава, дори и чехъл, тва име ужасно трябва с мене да си отиде. А за кръщаването, хем обичам нешите и бих кръстила на тях, хем ми се иска да си е нещо измислено специално за случая. То и затова сигурно още не сме и мислили за име, единодушни сме, че нищо не ни харесва  crazy
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines