Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:03:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 183707 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #435 -: юли 15, 2016, 21:55:39 »

Аз пак съм на друга планета... Тия орехи, дето валяха, направиха 1000 бели. Съвсем ми се скапа денят. Всички коли са ни нацъфкани, на татко е със счупен трети стоп, пък баш сега им трябва кола. Вкъщи е било потоп в детската, защото е било точно в прозорците. За малко да ме хване бурята в движение. Имах адски тежката седмица и се прибрах гроги! Бяха затворени улиците около работа, та на аварийни в насрещното полицията ме отпрати в обратна посока. Обиколих света! Прибрах се цялата трепереше и потна. Беше ужасно. Поне се посмях с полицая, че ме пита дали мога да обърна. Ама как се засегнах на кльощава жена с голяма кола, че той през смях каза Питам само!
Имам чувството, че утре ще е прекрасно! Имам нужда да е такова.. И на вас пожелавам утрето да е прекрасно!
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #436 -: юли 15, 2016, 22:34:57 »

Този Свят полудя  crazy В момента се извърша опит за военен преврат в Турция  huhhuh.gif Аз се изнасям към Марс  tease
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: юли 16, 2016, 03:28:53 »

Да света откачи. А Моника си играе от едон час. Щеизбягам някъде далеч, ама не на юг.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: юли 16, 2016, 07:16:22 »

Директно тръгвам към Русия, момичета! Само 3 седмички и тръгвам! Ужас! Казах ли ви? Вижте назад в темите! Предупредих ви за Ердоган преди месеци ако не и година! Дано да няма пострадали роднини и познати!  give_rose Да го махат тоя лудия, Чаушеску и Живков нищо не са били, тоя направо е за доживотен затвор. Ех, Хамерика, хич не ти д...е за хората, особенно ако не са на твоя континент, нали?! diablo
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #439 -: юли 16, 2016, 07:29:26 »

Като гледах новините нощес хич не ми се струваха демократични процесите, някакъв фанатик кара невъоръжени хора да излязат срещу танковете, но ставам днес и разбирам от телевизора, че този бил Демократ. Докато нашите медии се вайкаха, CNN съобщи, че демокрацията победила, Хамериканците решиха кое им е по-изгодно. На никой не му пука за хората, всичко е бизнес... Кака и аз искам в Русия, тук на Балканите винаги е вряло и кипяло и колко му е пак да кипне... да ни пази Господ!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: юли 16, 2016, 08:25:15 »

Извинявам се на модераторите, че не пиша на кирилица, но исках да споделя имейла към колегите часове преди случилото се в Истанбул:
Dear French Partners,

Let me express the deep sorrow the BG team feels for the last night's accident in Nice, France. We mourn for the innocent victims and wish their families strength and hope. We do believe that French people will stay strong and unite against hatred and violence once again. We hope this will be the last time the world cries with France,the last time innocent people die in the world!!!

Fani for the BG team

P.S. I will write about the project in a few days, since we have planned some meetings next week

Нямам какво да добавя...
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #441 -: юли 16, 2016, 10:05:46 »

Не мога да ви кажа добро утро за съжаление...
Втори ден подред светът се събужда с новината за десетки невинни жертви, в следствие на политически интереси...Дано да е за последно наистина и да спре тази лудост, макар че като гледам как е пламнало навсякъде, направо настръхвам  sad
И в България в Казанлъшко наводнения и щети... nea
Страх ме е в какъв свят ще живеят децата ни (пък и ние)  NO
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #442 -: юли 16, 2016, 11:02:16 »

Здравейте!
Даа, няма как да подскачаме от радост  sad. Майката на нашите приятели в Турция се обади, че няма нещо свръх тревожно с цялото семейство и че ще държи връзка с нас при новини. Видях случайно съседката /тази, която ни даде тавата с баклава/, притеснена е за роднините си там, както и за положението изобщо.
В такива кризисни ситуации си спомням как питах баба ми, какво е при война, много ли е страшно. Вярно, че тогава съм била 10- 12 годишна и е трябвало някак да ме успокои, но думите и бяха, че когато му дойде до главата, човек няма време да мисли много- много. Стеснява кръга на действията си само около най- близките и живее минута за минута, без да си представя какво може да се случи. През главата и бяха минали доста тежки събития и евакуации, разни политически режими и знаеше как да цени мира и живота. Та мисля, че няма смисъл да се страхуваме предварително, особено пък ако не можем и нищо да направим.
Ето късна закуска с обяд. Много интересен начин за сервиране в чашите в горния ляв ъгъл - бисквитите са оформили нещо като цветна пъпка heart
И линк към стара статия, кой какъв се явява във ФБ, ама според мен важи и за нашия форум. Аз се явявам кифла- кулинарка. Wink
https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/5645502


* 13680900_1182394698477291_6019015016371211133_n.jpg (52.62 KB, 288x288 - видяно 2178 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #443 -: юли 16, 2016, 11:25:35 »

Свекс, ако верно се снимаш от кенефа, ще ти стана приятелка вьв ФБ.

Аз сьм полу-конспиратор, в друго не се познах. Ако важи и за форума, сигурно сьм и майко-домакиня. pardon

Нямам думи за ситуацията  girl_impossible  cray
Много ми се сториха мьдри думите на баба ти, трябва хубаво да ги запомня. Чувствам се в едно такова разстроено сьстояние...

А понеже пристигнахме в Италия и децата още не са адаптирани (Марта се дьржи като сврьх-активен истерик, а София не спи и е постоянно залепена за мен), та сьм доста поизнервена. Чакам с нетьрпение да дойде Фабио, да поеме част от тежестта.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #444 -: юли 16, 2016, 11:42:54 »

Свекс, ако верно се снимаш от кенефа, ще ти стана приятелка вьв ФБ.

funnytooth funnytooth funnytooth
Инка, имах предвид, че няколко пъти снимах и показвах тоалетни от пътуванията. smile Сега тренирам нацупени лицеви устнички Wink и тогава ще постна и селфи в тоалетна я на операта, я на еко- тоалетната в парка smile. И само да не ме лайкнеш diablo
Фабио кога идва?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #445 -: юли 16, 2016, 11:46:33 »

На 26ти.
Проблемьт ми е, че се опитвам да уча. Имам всички лекции на Мастер 2 от колежките и искам да прочета всичко и да си направя синтезите предварително, за да напредна вьрху учебната година колкото мога, сега докато има много хора около нас, че ще има ужасно много работа после през семестьра, а на тия две деца все пак им трябва малко майка.

И шта лайкна как не  good
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: юли 16, 2016, 12:57:05 »

Свекс, действай с кенефО, шта харесам отдолу, хахаха  girl_wink
На РД на басейн сме, пиша и наглеждам, че и клюкарствам с майките  tease
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: юли 16, 2016, 13:38:42 »

Да и аз мисля като Фани.Ердоан, си е чист диктатор.И ние се притеснихме за роднините в Турция, добре са хората.Но е факт, че ги е страх.Там режима се затяга със всеки ден, става все по-страшно за хората, свободата става мираж.Но господа американците им не пука.За тях важното е да имат силен съюзник.А мен ме е страх, защото не знам тоя идиот дето ги управлява в кой момент ще реши, че България му е провинция.Той има отдавна апетит към нас, да видим, дано не позная, защото ме е страх за детето ми, не за мен.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: юли 16, 2016, 17:49:43 »

Свекс, аз съм кифла-многознайко, хахаха, уча ви всичките  tease
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #449 -: юли 16, 2016, 18:30:22 »

... мен ме е страх, защото не знам тоя идиот дето ги управлява в кой момент ще реши, че България му е провинция.Той има отдавна апетит към нас, да видим, дано не позная, защото ме е страх за детето ми, не за мен.

Ми то много отдавна циркулира в пространството едно пророчество, че догодина част от Южна България щяла да стане провинция. Като гледам как демократичния диктатор си реди картите, почвам да вярвам на врачки... никой не може гък да му каже, ще ни засипе с бежанци...
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines