Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:09:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 183690 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: юли 15, 2016, 12:55:31 »

Фани, нищо не можеш да кажеш или направиш.Само да кажа, че разликата между мюсюлманите тук в страната ни и тези там в Европата е огромна.Не слагам всички мюсюлмани под общ знаменател и там има такива който живеят светски и нормален живот, лошото е че са малцинство.В България все още са мнозинство.Аз съм била също дискриминирана нееднократно защото съпругът ми е от турски произход, но с години изтръпнах и вече не ми пука.Сега проблема ми е как ще се отнасят към детето ми.

Аз поисках приятелство в тая група Джоси, ще я разгледам, макар както Скай да казва съм изчела доста литература.Добавки аз лично не обичам да пия, предпочитам да ям плодове и зеленчуци, който не вредят естествено.Обаче е сега цял ден си мечтая за вафла, живот ли бе нали....Покрай проблемното забременяване, хилядите изследвания и т.н. вече съм станала малка енциклопедия и на места лекарите ме питат дали съм медицинско лице. nea

Скай, аз се махнах от тия групи с кучетата и котките.Остана ми само една, но тя е поносима.Просто гледката не ми понесе чисто психически.Помагам на уличните животни доколкото мога, но не съм Господ.Отделно има едно малко псе дето в момента ми иде да го пречукам.Улично е, не е кастрирано, мъжко, дребно такива тип малко по-голям пинчер.Как е оцеляло не знам дребните кучета не оцеляват на улицата, но е тартор на всичките улични кучета и вечер около блока е страшно.Миналата нощ така лаеха, оказа се че са подгонили някакъв човек.Вчера беше само и ме лаеше мен, а другите улични само ме поглеждат, защото ме познават.Въобще, в момент ми иде да го кача в колата и да го закарам сама в кастрациония, ама още имам вътрешни скрупули щото не знам дали ще го върнат живо.

А Свекърва днес цял ден я няма....
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: юли 15, 2016, 13:02:55 »

Изписали сте доста, но не мога да се зарадвам... Каквото и да кажем за тероризма... напълно сме безсилни! Дори да ги мразим, съжаляваме, разбираме и каквото там още - това не променя нищо. За жалост.

Тони, тъкмо твоята тема ме въодушеви за Капри! Но никъде из Италия не сме ходили и изведнъж Тоскана повече ни привлече. А накрая знаете ли какво излезе? Ами, оплаквам ви се, че са скъпи хотелите, а и полетите до Флоренция и милото цъкнал да разгледа за Рим - е, запазихме си хотел, платихме самолета и всичко това излезе на половината от това, което бяхме предвидили за Флоренция, а даже ще стоим с ден повече!

Преди спортувах активно, ходех на аеробика и започнах да водя и часове от време на време. След това, така се стекоха нещата, че се преместих в друг квартал, наблизо няма никакви зали, а само най-скъпите. И започнах да пълнея. За една година качих около 7-8-9 килограма! И не мога да ги сваля сега, а ми се искаше преди сватбата да съм си на старото тегло. Имам чувството, че който е спортувал повече и в един момент спре, качва задължително и много, за разлика от тези, които хич не спортуват по принцип.

На море отивам утре, моя лъч светлина! Ще ми липсвате, там нямам интернет и ще се откъсна за малко от света. Дано успея да осъществя плановете си за активна почивка и след 17-18 дни се върна свалила поне 3-4 килограма (ама надали  Wink )

Взех си последните изпити, този семестър съм пълна отличничка. Радвам се, защото само така може да се класирам за стипендия, а в момента, като нямам доход, тези пари биха ми дошли добре.

Животът е толкова несигурен, налегнало ме е едно тягостно чувство, страх да не загубя никого, когото обичам...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: юли 15, 2016, 13:11:47 »

Бубе, Рим ми е най-любимото място на Земята!!!! Обожавам го този град.. Там, колкото и време да сте.. Все ще е малко, но незабравимо.. Там получих предложението за брак.. Толкова ми става мило само, като някой спомене Рим..  heart heart heart Мога да съм полезна с места за посещение, въпреки че във форума си имаме римлянка smile  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #423 -: юли 15, 2016, 13:20:11 »

Маги, тук съм, две минути след теб сутринта Wink
Фани, пусни радиото и чуй какво казват държавните глави, те си имат кой да ги съветва, та хем да са съпричастни, хем да не ровят и човъркат в раната. Нашият посланик каза нещо от сорта на "скърбя за жертвите и пожелавам сила и кураж на френския народ". В подобни случаи думите трябва да са много добре подбрани.
Аз пък се хващам в последно време, че съм се отдала на леност  sad. Ей така, колкото повече работа имам, толкова повече не ми се прави. Трябва да се влюбя и това си е smile
От тези групи за животни вчера търсеха една котка без козина, загубена в София. Такова грозно създание, викам си, дори да го намеря, малко трудно бих го пипнала blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: юли 15, 2016, 13:22:16 »

Свекс, аз също видях за тази котка.. Сфинкс ли как се казват.. Еми много са страшни, грозно, та чак и гнусни.. Мен по принцип ме е страх от котки и изпитвам неприязън, а пък тази е още по-ужасна.. Дано се намери де..


Кученца, обаче обожавааааааааааааааам  heart heart heart heart heart heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: юли 15, 2016, 13:32:31 »

Котката и е намерен стопанина.Това са много скъпи котки и е ясно, че бързо ще бъде открит собственика.

Свекс, просто забравих че писа след мен.Днес моята глава не е на мястото си.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: юли 15, 2016, 13:44:16 »

Айде - малко хем по френската тема, хем по- весело tease

https://www.youtube.com/watch?v=mAMPPdBsnt4
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #427 -: юли 15, 2016, 13:54:07 »

магито не знам дали си чувала за дисплазия на коремните мускули след бременност, но ако не си ето как можеш да разбереш дали имаш, доста помагат упражнения за мускулите да се приберат и да не виси коремчето, аз имам съяия проблем

http://www.fitbabyhotmama.com/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC%D0%BD%D0%B8-%D0%B7%D0%BE%D0%BD%D0%B8-%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%B4-%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%BE-2/

уф emmmmmy какви са тези безумни корсети? В 18 век ли се върщаме?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #428 -: юли 15, 2016, 15:22:35 »

малко лед за уискито Wink
П.П. Ръката не е моята, не се опитвайте да гадаете по линиите.


* 13695153_10154105855327530_1016867866_n.jpg (64.75 KB, 960x540 - видяно 73 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: юли 15, 2016, 15:32:35 »

Свекс, махай я тази градушка, утре съм в Пловдив с две приятелки.. Програмата ми е пълна, исках да ти досадя да се видим, ама те са претоварили нещата  crazy
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: юли 15, 2016, 16:37:15 »

Свекърва, кви са тия ледове,?!? Дано няма много поражения!
Бубе, браво за изпитите, айде сега малко заслужена почивка, а дано и да си изпълниш целта за килограмите.
Маги, на мен ми стана смешно като си представя дребосъчето как те лае. Мен в Турция едно пале, половин шепа се опитваше да ме хапе, минаващите умираха от смях. После трябваше и да го нося, че ме гонеше, а беше много топло и да не се измори милото а то заспа. Тия групи, всичките ги спрях, аз и без тва сирева от нищо, пък с тях съвсем не спирах!
Еми, някога на нешънал имаше за една куковица пристрастена по тия корсети. Беше вече възрастна и години я бяха стягали с всепо-тесни, еми много беше грозно.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #431 -: юли 15, 2016, 17:02:11 »

Тони, разтопихме ледовете, няма страшно. Пак пече и е адски гадно заради влагата sad
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #432 -: юли 15, 2016, 17:29:11 »

Открадвам си малко време, че много гости, много нещо тия дни...в неделя си тръгва голямата тарапана и вече мисля да не се правим на толкова гостоприемни, че искам да си прекарам малко време на спокойствие с мъжа преди голямото събитие smile Утре последно празнуваме на свекървата РД и после ще видим на ММ дали ще сме си вкъщи за рд (на 22) или ще сме в бебешки емоции  pardon

Ница достатъчно сте я коментирали...най-много ми се наби на Маги постът...няма какво да добавя повече  nea
Целувки на всички, друго не запомних  heart
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #433 -: юли 15, 2016, 17:36:35 »

Еми, някога на нешънал имаше за една куковица пристрастена по тия корсети. Беше вече възрастна и години я бяха стягали с все по-тесни, еми много беше грозно.

Има си и разказ за това - "Майка на изроди", на Мопасан. Бьдещите майки да не го четат (той и не се намира в мрежата де).
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #434 -: юли 15, 2016, 20:03:13 »

То този разказ трудно се понася изобщо. sad Както и повечето на Мопасан. Чак да се чуди човек дали е перверзия, духовно нищета или безизходица. blush 
Пък холивудката и аз съм я гледала, тя не можеше да стои изправена без железа. Също както и о африканско племе удължават вратовете на жените с дискове или както на японките са стягали стъпалата да не растат и да стъпват ситно.
Фани, няма да се разболявате, минахте скоро всички видове летни грипчета. Едно време и аз тръгнах съвсем сама с двете деца на една почивна станция в планината - малкият беше на 10 месеца, без кола, с примус да топля пюрета и да бъркам мляко. С какъв акъл не зная crazy То изобщо не беше почивка, измъчих се, ама уж да са на хладно децата. Няма да си стоя тук на удобствата, ами се бернах на майната си. Че и на следващата година повторих пак сама с двамата, в претъпкан рейс и купища завои по пътя, голяма будала съм била...
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines