Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 02:02:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 183704 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #345 -: юли 13, 2016, 11:25:35 »

Айде ще се престраша да пиша и аз (не за друго, ми от мързел)  pardon
Излишно е да казвам колко много се смях с историята на Свеки lol
Рат, дръж го до последно този момък нетърпелив  heart Стискам палци  give_rose
Простете ми ама не мога да се включвам адекватно по повечето теми, та само празни приказки може да ви блещя  blush

Ние сме си добре с бебка, днес сме на релакс вкъщи след вчерашните обиколки, чакам свекървата да дойде да гладим малки дрешки, чорапчета, шапчици и други сладурии (ще се опитам да намеря време да ги наснимам и да ви ги покажа, че ще имаме гости довечера)  heart
 Наканила съм се да ѝ правя торта (на свекървата), че утре е рожденничка...приготвили сме ѝ един розов подарък, дето още не се знае кога ще пристигне хихи ама иначе съм ѝ измислила ваучер за диоптрични очила, че нейните са доста зле вече, да я подновим  Wink
Ние от вчера си имаме майстор (за последните неща засега!), инструктирала съм го до края на седмицата да е готов, че нали ми вижда корема lol
Наспамих ви, хубав ден!  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #346 -: юли 13, 2016, 11:30:17 »

На парковия фронт нищо ново sad. Косят и вдигат шум с бензинови косачки. Имаше двама [глупости пиша]вавци от Махалата, дето събираха тревата в дисаги. Страх ме беше да попитам дали ще си я носят вкъщи за зайците, да не нагазя пак лука. blush
Рататуйче, то и да плачеш и да хълцаш не бива сигурно, пък за любов да не говорим smile. Ама ще го измътиш, ей го де е октомври good
Едни гъсеници са ми нападнали кактусите коледници. Пръсках, не помага... Прехвърлиха се и на другите саксии diablo Днес изхвърлих пръстта и саксиите и заложих посред лято резници за вкореняване. През есента бяха нападнали орхидеите, но ги спасих по биологичен начин - през час ги гледах с лупа и излових гадините. Сега са цели орди и май ще си подновявам изцяло "джунглата".
Нали преди дни си говорехме за изхвърляне на стари дрехи, та пак от не зная къде ми цъфна във ФБ статия от книга на някаква японка /мисля/, как да си прави човек разчистването. Та в общи линии ненужни и съответно се махат всички вещи, които като ги хванеш за няколко секунди и не изпитваш любов към тях. Е, майка му стара, как да си изхвърля примерно договора за заем от банката, като грам, ама грам любов не изпитвам към него? Освен това се оказа, че не обичам прахосмукачката и изпитвам чак отврат към мопа... Страх ме е да хвана Родния, че знае ли се Wink
 heart heart Добре сте го измислили за очилата good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #347 -: юли 13, 2016, 11:34:16 »

Ха, какво стана - написах съвсем умишлено [глупости пиша]вавци а това глупости пиша ми е редакция от форума Bravo
Хихи, пак не стана и отново го редактира. Хубавци е думата, като първата сричка е от буквите хикс, игрек и и- кратка. Да го видим сега дали ще ми се прави на много непорочен Wink
« Последна редакция: юли 13, 2016, 11:39:01 от svekarva » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: юли 13, 2016, 11:53:46 »

Фери, браво на тебе и торта щом ще правиш. За очилата наистина супер идея. Майстора дано да свърши бързо и всичко да е готово за малката кукла.
Тони, дано си права и да чака везните а дойдат на дневен ред.
Свекърва, успех ти пожелавам в борбата с вредителите!
Благодаря ви за подкрепата, сега ще ви досаждам до октомври надявам се!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: юли 13, 2016, 12:27:22 »

Нали преди дни си говорехме за изхвърляне на стари дрехи, та пак от не зная къде ми цъфна във ФБ статия от книга на някаква японка /мисля/, как да си прави човек разчистването. Та в общи линии ненужни и съответно се махат всички вещи, които като ги хванеш за няколко секунди и не изпитваш любов към тях. Е, майка му стара, как да си изхвърля примерно договора за заем от банката, като грам, ама грам любов не изпитвам към него? Освен това се оказа, че не обичам прахосмукачката и изпитвам чак отврат към мопа... Страх ме е да хвана Родния, че знае ли се Wink

Начи си мисля, че ше си изкарам с едни стари дънки докЪт Умра. Белким тогава съм отслабнала толкО, че пак да ми стават, може да ме погребат с тях.

Имам си едни дънки за отпреди 25кг, дето толкова си ги обичам, че не мога да ги изхвърля. С почти всичко друго сЪ простих, ама с тях не мога. Те и за парцали не стават, щото изглеждат като сглобени като от 3 чифта дънки. С тях вечно ме будалкаха, че ще ми дадат пари, да си купя един чифт нови дънки хаха
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: юли 13, 2016, 12:27:44 »

Добър ден!
Как може бреее?! Как може?! Заспивам докато чета и пак прочитам: интрУверт и домУшар на Тони!!! Да си кажа, че правилното е: интрОверт и домОшар Girl_hide Тони, не се сърди душичке, даскал съъъъъм!!!  heart
Палци за Рататуй!
Приспивам Кики....
Следва продължение....  Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: юли 13, 2016, 12:36:36 »

Добър ден!
Как може бреее?! Как може?! Заспивам докато чета и пак прочитам: интрУверт и домУшар на Тони!!! Да си кажа, че правилното е: интрОверт и домОшар Girl_hide Тони, не се сърди душичке, даскал съъъъъм!!!  heart
Палци за Рататуй!
Приспивам Кики....
Следва продължение....  Wink

хаха днес съм притисната в ъгъла от италианска красота и затова съм си затрила правописа... Приемам повече от напълно поправката.. сега и на мен ще ми вади очите и ще се сещам, какво съм изписала назад в страниците...  cray
« Последна редакция: юли 13, 2016, 12:38:17 от alexandrova_90 » Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: юли 13, 2016, 15:43:13 »

Цоп  smile

Свекърва, кучето-прасе трябваше да го снимаш  funnytooth

ratatui, стискам силно палци всичко да е наред с теб и бебенцето, а то си дочака термина  good

Вчера минах изпита, остават два проекта/изпита и съм фрии! В събота ме чака моренцетооооо!

Търсим хотелче във Флоренция, ама не предполагах, че ще ми е толкова трудно да избера. Харесах си една прекрасна вила, но е някъде в покрайнините, а въобще не знам дали има удобен транспорт (не са писали на сайта, за разлика от други хотели, което ме навежда на мисълта, че няма автобуси  huhhuh.gif ). Три часа разглеждам, вече всичко ми изглежда еднакво, а и доста скъпо за условията, които предлагат, ама нямам избор  nea Та така, обтягам си нервите, вместо да се наслаждавам на планирането на сватбеното пътешествие.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: юли 13, 2016, 15:50:50 »

Привет!Аз днес поработих, опитах се да се разходя по обяд, но тук е адска жега.

Рататуй, стискаме палци да издържиш и ти и беб до края.Лежи, почивай а ако не си добре отивай в болницата.Колкото и да е подтискащо и гадно, там ще се погрижат за теб.

Бубе, защо гледаш Флоренция?Много мои познати спят в градовете наоколо и ходят до Флоренция с влак.Градът е скъп и не си заслужават разходите за нощувки там.Когато ние ходихме в Италия спахме в Монтекатини Терме.Градчето е курорт, има много хотели на прилични цени, вечерта по улиците е пълно с хора и е хубаво.Погледнете и там.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #354 -: юли 13, 2016, 16:03:07 »

Бубе, браво за изпита, успех и на останалите. Какво по-точно искаш за сватбеното пътешествие? По принцип Италия е комуникативна като транспорт, особено от Рим на север smile Преди да ми пропадне вече организираното такова за Южна Италия, аз лично избирах чрез TripAdvisor (много е полезен Wink) След промяната в плановете гледах и през trivago и да си призная честно имаше доста добри оферти. Остава и варианта за хостели или частни апартаменти, има доста сайтове, които предлагат и такива услуги,може да провериш Wink Това, което ти предлага Маги, сищо е добър вариант, както казах Италия е комуникативна. В Google може да провериш за разписанията на влаковете, има го като опция в Maps. Много варианти имаш, само време и нерви за организиране да имаш lol Вие не бяхе ли решили Тоскана? Там в повечето случай избите са на няколко километра една от друга, т.е. сравнително близко, и според мен зависи от целта на разходката - дали една вила, няколко, областта, пасторалните гледки, rent-a-car си е най-добрият вариант  pardon Ако искаш, дай малко повече инфо какво мислите като програма (как ще стигнето до Италия, как мислите да се предвижвате там и т.н.), за да помогнем задружно с идеи smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #355 -: юли 13, 2016, 16:07:30 »

Како, само спите тия дни? Направи ли кошницата с цветята вчера?
Рататуйче, стискам и на тебе палци. Стойте си мирно и тихо, после ще има да търчиш след беб smile
Скай, душо смъквай ги тия 25 кила, мятай дънките и почвай да изкарваш пари с тях... няма само да ти се заканват smile И аз имам едни такива носталгични дънки от най-слабия ми период за еталон. Иначе освен да се хвърля редовно, трябва и да се внимава какво се внася... Киви не сме я виждали бая време с торбите, направо трябва да ходя да видя дали някой бушон не ми е дал на късо. Пълна промяна на философията!
Бубе, аз не съм била в Италия, но за пътувания в Европа ползвам expedia.de, ако искаш на английски същото но .com. Когато резервираш при тях полет и хотел идва доста изгодно, нещо като booking.com са, но фокуса им е върху полети, хотелите са бонус.
Фери, като чета как ти помага твоята свеки, чак завиждам, че нямам. При нас няма кой да дойде, всичката рода е заета на техните си фронтове, ние сме с етикет " те се оправят" ... И ние гледаме да се оправяме smile ко да праим.... бррр...
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: юли 13, 2016, 16:44:03 »

Киви, ей сега ще ги разцъкам и тези expedia, да видим какво ще изскочи  good

marry_me, да, ние решихме за Тоскана, та затова избрахме (засега) да отседнем в Флоренция и после да обикаляме (колкото ни стигнат силите и средствата). Ще пътуваме със самолет, имаме 7 дни - първите 1-2-3 искаме да разглеждаме Флоренция, а след това идеята е да си вземем кола под наем и да пътуваме (като се връщаме да спим отново в хотела си). Неориентирана съм още, защото тези ни планове се развиха за няколко дни - преди това бяхме решили да ходим на почивка, не на екскурзия, на остров Капри. Но на милото идеята само да си мързелуваме много не му допадаше, та така.

Писахме на вилата, която най-много ни допадна, да кажат има ли наблизо транспорт. Много ми допадна като атмосфера, затова съм се заинатила за нея, въпреки, че за същата цена гледам има и по центъра  pardon

Аз за дрехите също да кажа - напълнила съм се със стари и сантиментално не ги изхвърлям. Но пък ми действат като ограничител, защото като тръгна да си купувам нещо ново и все се сещам, че си имам пълен гардероб и се отказвам. Е, забравих да се похваля, че все пак си поднових за годежната фотосесия, та като станат готови и снимките, ще ви се покажа  blum
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #357 -: юли 13, 2016, 17:05:30 »

Бубе, при това положение, както предложи Маги, е най-добре да спите извън Флоренция. Първо, оглеждаш от TripAdvisor какво ориентировъно ти харесва като цена, набележи поне две-три селца, после да са ви удобен изходен пункт, като обикаляте из областта. Второ, проверяваш през maps.google.com разстоянието от селцето до Флоренция, избираш влак от опциите горе. Така ще можеш да видиш разписание на влакове и за кое селце те са най-удобни според вашата програма и режим (ние сме активни нощем, обичаме разходки по залез до полунощ). Трето, след като си избрала селце и евентуална вила, почваш да търсиш най-ниска оферта за нея или за сходна резиденция. Също е хубаво да знаеш, че по главните пътища има такси, така че ако има опция използвайте "селските пътища" (би ви спестило пари). Хубаво е да си предвидите за рент-ъ-кар-а депозит?! Все пак ще ви запорират едни парички от кредитна карта. Аз лично за Сицилия исках и доплащане за пълна застраховка, кражба, катастрофи и т.н., да нямат никакви претенции към нас. И предупреждение: в Италия карат (според мен) многооооо зле! Трябва да се пазите от всичко и всеки, нинджи с моторчета има навсякъде. lol
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #358 -: юли 13, 2016, 19:17:45 »

Спете в Пиза. Сьвсем близо е до Флоренция, много е красиво и е по-евтно. Сега лятото няма студенти и е по-празна.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: юли 13, 2016, 19:54:13 »

Здравейте!
Направихме кошницата уж  crazy
За Италия нямам мнение. Живот и здраве като се класирам през март 2017 ще ви пратя картичка! Утре сутрин взимам паспортите на децата и следобяд трябва да подадем за визи. От там дано да излязат до края на месеца. Ако ли не, на 9-тата годишнина ще съм сама, но аз не го преживявам. Ще си направя вечеря или ще изляза с приятелки ще си поприказваме, може и да ги почерпя, ще видя. Де що връзки се пуснаха за тия паспорти, само на президента не сме се обаждали, но не става и не става  diablo цяла Русия чака МВР да си направи труда да направи 2 паспорта  crazy ако бях престъпник до сега да съм ги изнесла из Европата като бежанци  blum аман вече, за какво ги имат тия компютри и единни системи, да си цъкат из фейса  beating
Обаче на мен яко ми се качват акциите пред Инж., защото за ей тия паспорти му опявам от зимата насам, а той ееее, ама не мога да ползвам отпуск точно сега!!! Ей затова всичко живо из неговия отдел се изнесе на почивка /кой в болничен, кой в отпуск/ точно когато сина му ставаше на годинка/. Да си седи сега и да си мисли докато се разхожда и търси училище из Новгород! И другия път като му кажа нещо, пак да влиза през едното му ухо и да излиза през другото... Сега вече ми реве: Права си, каза ми, обичам те, миличка и скъпичка, хахахах  blum аз пък много се кефя, че остана сам в Русия, не го ревнувам и капчица дори, хахаххаха
Ще водя Кари на маникюр покрай мен да гледа, после на фризьор и от 18 ч. е поканила децата. Това на 21-ви! Свеката не я знам кога ще идва, етървището също, не ме и интересува, поканила съм ги ако щат да дойдат. Даже по-добре да не идва, поне младата ин-лоу да не ми се мярка в близките 25000 години, хигихохихи.
Това е засега. Пак се приспиваме, а после уж ще каним още деца по телефона!
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines