Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 03:16:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 185199 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: юли 12, 2016, 09:21:07 »

Добрутро!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: юли 12, 2016, 09:36:06 »

Аз само за цоп, а и да помоля за палчета, вече трети ден подред съм по изпити и съм капнала... искам само да си поспя, да се успокоя. Планът беше сесията вече да е свършила и да се стягам за почивка, ама грешно съм си правила сметките!

Нищо де, хубавата новина е, че май най-накрая си избрахме къде да ходим на сватбено пътешествие - Тоскана  heart

Ох, и друго съм се притеснила - поканите можем да довършим чак през август, мислите ли че е много късно да ги раздаваме към средата на август?

По темите, които сте захванали, другият път  blum

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #317 -: юли 12, 2016, 09:42:39 »

Bube, кога ви беше сватбата?

Добрутро!

Како, ти все по-криптирани ги пишеш тия съобщения ... добрутро и натам си мятайте боба lol
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: юли 12, 2016, 09:51:15 »

Я, лентичката ми се е повредила.

Сватбата е на 24 септември. Но понеже в събота заминаваме на море и по план ще сме там до края на месеца, та затова така с поканите...
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #319 -: юли 12, 2016, 09:58:37 »

според мен не е късно, даже си е на време. Тъкмо повече хора ще могат да ви дадът веднага отговор

"Утро" и от мен  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: юли 12, 2016, 10:03:06 »

Бубе, Тоскана звучи супер! smile

Утро и на Булче blum

Аз съм крива и недоспала и само наминавам да ви метна на своя любима фирма една палитра и една лятна снимка, ей така за кеф smile



Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #321 -: юли 12, 2016, 10:04:33 »

Аз съм от тия гости с планове за по 6 месеца напред, честно казано на мен системата save the date и после официална покана би ми вършила идеална работа, миналата година изпуснахме така една сватба, защото вече бяхме си платили почивката.
Прозвънете си гостите сега, за да си запазят деня, защото пак е в серия почивни и могат да си напрявят други планове, а после ще им дадете поканата с подробностите.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #322 -: юли 12, 2016, 10:09:00 »

Бубе, всичко си е до гостите, които сте решили да поканите. Нашите знаят датата и че са поканени половин година преди сватбата (но ние сме 60-70 човека). Направихме си "Save the date" затворена група във ФБ. Тъй като имах период, в който не ми беше до сватба, изостанах с всичко покани, дреболии, дрехи... Днес един приятел ме избъзика дали е поканен, че още няма покана, да знае дали да си прави други планове lol Най-вероятно нашите ще ги раздадем до началото на Август, което си е един месец преди сватбата smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: юли 12, 2016, 10:31:59 »

Добър ден.Аз имах работа сутринта, ходих да видя бившите колеги и чак сега съм свободна.

И аз като другите да кажа.Прозвънете си гостите, кажете им датата, да знаят.А поканите може и по-късно.Аз не обичам в последния момент да ми кажат и да ме поканят.

Тук е горещо от сутринта и до довечера няма да може да се диша, да ви кажа това лято хич не ми е кеф.Тая жега не е за мен.От сутринта ми е паднало кръвното и се влача като червей.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #324 -: юли 12, 2016, 11:19:05 »

Всеки си с дерта... Бубе, вие нали правихте голям годеж скоро, сигурно сте напомнили за датата, та няма проблем, според мен.
Значи, докато си крачех крачките в парка, гледам млад мъж разхожда прасе на верижка. Чувала съм, че има специални сортове за домашни любимци, ама не съм виждала. То едно хубаво, бяло- розово, с навирени стърчащи ушета и навита на кравай опашка, рие със задни крачета тревата, да го изядеш. В момента, в който си помислих това и се засмях, защото си го представих в прекия смисъл, в тава, захапало половин лимон и гарнитура от картофи blum. Момъкът ме погледна въпросително и аз, с цел да докажа, че все още съм с ума си и не се смея току- така, рекох:
- Не съм виждала на верижка! - и многозначително насочих поглед и глава към китката на ръката му, където беше засукан краят и.
То пък да вземе ръката му да попадне точно на онова място, наречено Адамов триъгълник blush Последва сумтене  и типично попипване, изразяващо смут при малки момченца и лош навик, при вече пораснали мъже. Трябваше да изясня, че нямам перверзни намерения и понеже и аз се смутих от настъпилото недоразумение, изстрелях бързо въпрос:
- Ще порасне ли прасенцето или ще си остане такова?
Е сега вече онзи ме огледа от глава до пети с разбиращ поглед Wink, вероятно се изплаши да не съм застаряваща нимфоманка, смотолеви:
- ...бе я си ***, ти си прасе! и си дръпна питомеца.
Животното леко се извъртя и ..... о, УЖАС angry.... видях, че е ниско подстригано куче. Бяха му оставили къдрав бял космалък само по муцуната, която преди не виждах в 3Д формат crazy.
Зная си аз, че не бива да бързам и три пъти да помисля преди да кажа нещо, ама къде да ми дойде на ум и три пъти да погледна Wink
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #325 -: юли 12, 2016, 11:30:20 »

Свекс, плача... laugh insane funnytooth
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: юли 12, 2016, 12:34:49 »

 funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth Свекс, е те тва ме разби от смях. ТамАн си викам - тоА пък какво се обижда, че му казваш на прасето прасе ли, а то каква била работата.

И Фсе пак - можеше и да е по- любезен.

П.С. Виж сега - ти си объркала вида, а питай ме мен като все чувам - Е ТЕ ТВА е ХЪСКИ! НЕ съм виждал ТОЛКОВА голямо! и все ми е на езика да кажа - ми още не си и видял...така, че те кучкарите, булките, майките И други са особена порода хора хахаха
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #327 -: юли 12, 2016, 12:43:48 »

Скай, кажи, че твоето е маламут и почвам да се смея lol
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: юли 12, 2016, 13:04:59 »

МоЕ да сте го чели, моЕ да не сте го чели...на мен ми беше интересно

http://www.yolinashelvetia.com/%D1%88%D0%B2%D0%B5%D0%B9%D1%86%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%83%D1%87%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D1%89%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8-%D0%B2%D0%BF%D0%B5%D1%87/
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: юли 12, 2016, 13:14:51 »

Свекс, разплака ме от смях!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Просто ще падна... Отдавна не беше избухвала така  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines