Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 11:56:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 184295 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #300 -: юли 11, 2016, 15:31:28 »

svekarva ако нещо сгафиш в покупките винаги можеш я в олкса я в някоя от многото фейсбук групи за продаване да продадеш.

Сега видях банските от inaxastra много са красиви!

Аз също последните няколко години яко изхвърлям неща, особено когато сменям сезони. Правилото ми е ако не съм го носила 2 сезона да отива на боклука. Само вече се изхитрих и не отива на боклука а в h&m  и си взимам ваучер за отсътъпки. Много ваучери събрах тази година че хванах и някаква промоция. На малкия нещата ги раздавам веднага, запазвам само по няколко дрешки за сентимент.

За обувки и аз ахкам smile само че тъпото е че крака ми порасна след раждането и станах от 37 на 37.5. И токчета хубави с половинка никъде не мога да намеря, сандалите по стават.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #301 -: юли 11, 2016, 15:41:15 »

Булче, аз от английските сайтове си намирам "токчета" 37,5.

Свеки, забравих да пиша, че винаги можеш да върнеш несполучлива покупка, но трябва да си заплатиш куриерската/пощенската услуга.

Иначе историята на кифличката е колкото забавна, толкова и тъжна...."Каква поредна футболна драма, уважаеми зрители...."

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #302 -: юли 11, 2016, 16:07:39 »

Аз и не съм стандартна...

Нали отдавна сме се разбрали, че тука стандартни няма. Всичките сме я с диагноза, я с циркова програма. А относно размерите, всичко се продава на части smile освен целите бански разбира се.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: юли 11, 2016, 16:13:26 »

Кифлата по скоро е намерила заобиколен и не много мъдър начин, да се похвали колко едра риба е хванала. А всъщност, когато имаш реално самочувствие и наистина едра риба, вече нямаш нужда да го правиш Wink .

Сноу, уишлистът ми е същият. Аз съм 37.5 също, в джапанки и сандали влизам и в 37 ми.

За дрехите- повечето ми ги подаряват братовчедките, като изкл'чим роклите, които не им понасям и често или подкъсявам или си купувам аз квото реша. Инак ми е жал, че все много скъпи и хубави дрехи ми дават, носени по един път.  Ако видя че нещо не нося един сезон, отхвърча подарък на нуждаещ се. smile

нямам нерви за продавачки, пазарувам предимно онлайн всичко- от техника до дрехи. квот не ми стане, става на майка ми и не връщам нищо. pardon

Банските са много тегава тематика, независимо дали във високите регистри на килограмите или в ниските.
години наред си търсех бански за малки гърди, които да не са смешни на дизайн. после наизлязоха модели и сега проблеми нямам. Само гледам долнищата да не са на връзки, че имам един случай дето излезнах без гащи от водата и направих деня на няколко чужденци на плажа, докат се усетя че съм гола. diablo pardon
Инак шареното и яркото си ме влече, както винаги. pardon

С заниманията лятото в София, проблемът е най тегав при заобикалящите ме без баби и дядовци и без пари. Едно излизане до центъра вече ти е 1.60 без кола или повечко ако си с кола. Една вода да вземеш, едни мокри кърпи или нещо да хапнете и си хвръкнал у тавана, ако си самотна майка, да речем. huhhuh.gif
Платените занимални наистина са налични, но отново половината аудитория не може да си ги позволи.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: юли 11, 2016, 16:16:45 »

С заниманията лятото в София, проблемът е най тегав при заобикалящите ме без баби и дядовци и без пари. Едно излизане до центъра вече ти е 1.60 без кола или повечко ако си с кола. Една вода да вземеш, едни мокри кърпи или нещо да хапнете и си хвръкнал у тавана, ако си самотна майка, да речем. huhhuh.gif
Платените занимални наистина са налични, но отново половината аудитория не може да си ги позволи.

Само не разбирам що лъжеш народа начи...

1. Ако си с карта ти идва примерно към лев - лев и дваЕсе
2. Ний па сме с "нова" кола на метан и мЪжо вече само с нея бръмка, щоТ излиза много еФтинджос - до морето отиваме за около 20 лева ;-)
3. Карай пеша и пий от обществените чУшми (освен ако някой не си е измил Д*то на нея преди теб)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: юли 11, 2016, 16:25:05 »

И ние сме на метан, но не всеки има пари за инвестиция метанова уредба или транспортна карта месечна, особено ако си работи в квартала и не се нуждае от карта, както конкретното момиче, което визирам.

а за разходки да си купиш карта, при невисока заплата, не е оферта.
На дете на годинка, аз лично не бих му дала да пие от градските ни чешми. Дори и президентът да си е мил Д-то преди това там biggrin biggrin biggrin
A за пешато- омръзват им градинките, всеки има нужда да се разнообрази от кварталната идилия, но не всеки има тази възможност. Пак визирам конкретика Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: юли 11, 2016, 16:33:54 »

Bul4e, ще ти пратя от Союза една кърпа да играеш кючек с нея! Вече туй ми искат масово в сериАла "Майки на гимнастички" 4-ти сезон, хахахха  give_rose
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #307 -: юли 11, 2016, 17:10:46 »

Bul4e, ще ти пратя от Союза една кърпа да играеш кючек с нея! Вече туй ми искат масово в сериАла "Майки на гимнастички" 4-ти сезон, хахахха  give_rose

Не съм ви свикнала на хумора и това хич не го разбрах, а и шеги за съюза аа ми малко неразбираеми,  все пак съм родена 91ва. Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: юли 11, 2016, 17:14:55 »

Ще ни свикнеш, ние масово сме шизофренички тука! Хахаха. Ама се смеем да е весело.  tease
И аз с Кари се върнах на 4-ия месец на работа, при едни "отрепки" дето хич и не си заслужават. Срещам ги из града и ме поздравяват тихомълком, защото си знаят, че докато моето дете е било при гледачката си, те не са си плащали за труда ми  blum нищооооо, Бог забавя, но не забравя, дето има една приказка. Студена вода пием всеки ден като се наложи. На колко е детенце?
« Последна редакция: юли 11, 2016, 17:17:33 от fanimira » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #309 -: юли 11, 2016, 18:20:15 »

Киви, не щеш да хвърлиш сайтовете, да ги видя. Зная си английските размери покрай вторите употреби. Почти винаги, ако не е трико, трябва да правя корекции. По- известните и скъпи марки размерът "не мърда", ама пък там бройките са ограничени. На 100 средни размера, един е по- голям. Освен това са съобразени със структурните особености на болшинството потребители. Аз, примерно, свободни туники и панталони не нося, не са за мен. Поли над коляното вече не е редно да развявам, още повече, че имам неприятни деформации от артрит. Така че никога не съм могла да избирам и обиколките по магазините само ми носят разочарование. В последно време и в bianka, където пък ми е доста скъпо, даже не мога да харесам десен и материя, че да се ядосам, че нямам пари. pardon
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #310 -: юли 12, 2016, 07:16:58 »

Айде честит ви Вторник от мен, толкова съм се разбързала, че мислех цял ден как е сряда smile

Кафето днес е студено и любовно!

Свекс, провери си личните сАобШТения.

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #311 -: юли 12, 2016, 07:39:18 »

Добро утро!
Просто не мога да се въздържа funnytooth На въпроса "какъв трябва да е един политик" , статистиката показва, че българите се обединяваме и съсредоточаваме върху "поне да не краде". Всичко друго е без значение...
Вън леко подухва, за почивните дни обещават страшни студове, та няма причини днес да не е прекрасен ден. Още повече, че съм отворила врати и прозорци и с рояците мухи вкъщи нахлува и миризма на скумрия на скара /в Кауфланд е на промоция тази седмица/. Ако си пусна чешмата и все едно съм на морския бряг. Липсва ми екстрата "пясък в д- то", но покрай чистенето на тревите- билки в неделя, успешно си докарах подобие на слънчева алергия на ръцете, та общото ме състояние е подобаващо Wink
Като продължение на вчерашната тема намерих това:
http://trafficnews.bg/news.php?id=50836
За Лондон нищо не пише, отлюспихме ги Wink. Как ще пътуваме сега до там, току- виж, сложили визи sad
П.П. За секунди си ме изпреварила. Това смокини ли са?


* 13645121_1179575425425885_6907303030519705671_n.jpg (52.63 KB, 269x269 - видяно 2246 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: юли 12, 2016, 07:44:06 »

Добро утро smile

Сутринта правих турски чай за колегите, домъкнах целия антураж, чайник + чаши, а един колега турчин (нов ни е) донесе чай.. Та, дръжте си кафето, аз съм на чай  blum blum blum

Ходи ми се на море.. Нямам търпение да е 22, че да допнем д-то  yahoo
Затова от мен турски чай, с любимия ми симит и море smile


Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #313 -: юли 12, 2016, 07:51:17 »

Тони, много мижаво туй мушкато, все едно гъсеници са му яли листата Wink.
Какъв е турският чай?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: юли 12, 2016, 08:09:35 »

Един от най-популярните им е.. Или поне аз почти все такъв съм пила .. или RIZE.. Иначе обожавам от жасмин или рози, ама няма.. Не съм пила от години  pardon

« Последна редакция: юли 12, 2016, 08:11:22 от alexandrova_90 » Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines