Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 18:05:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 184787 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #240 -: юли 10, 2016, 13:59:51 »

Свекс, на твоята Сияйна Жулиета как и казвате на галено?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #241 -: юли 10, 2016, 14:42:36 »

Свекс, на твоята Сияйна Жулиета как и казвате на галено?
Маца, като обръщение, а когато говорим за нея без любов е животното funnytooth
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #242 -: юли 10, 2016, 15:10:04 »

Хаха, Свекс кьрти с коментар.

Тревите ще ги сушиш или замразяваш? Аз вчера се оа.ах, а днес почвам да се настройвам психически, да сьбирам багаж утре. И аз мисля за Мимето и час по час влизам тук, ей така просто.

Имам нов бански. Ужасно скьп, ужасно хубав, просто искрящ от най-великата и шикозна френска марка бански и сьм на СЕДМОТО небе. Тялото ми не го заслужава (пак сьм се ояла и оляла), но то е така, когато имаме тела, нямаме акьл. Сега акьл бол, ама стави нема вече ...

Влезнах си аз кьде да опея моето, кьде да се запиша и да не е гол "запис" та те така те...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #243 -: юли 10, 2016, 16:44:57 »

Значи не съм само аз да се притеснявам...
Инка, не се притеснявай за тялото, те хората банския ще гледат Wink
Гьозума го суша, другото замразявам и вадя при нужда. Обаче а съм сложила печени чушки във фризера, а е отишла работата с миризмите, трепи им аромата sad
« Последна редакция: юли 10, 2016, 16:48:06 от svekarva » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #244 -: юли 10, 2016, 16:47:20 »

То не е важно ората к'фо глеат, а аз какво виждам, ама  ncnvnk

Не каза за тревата.

Мнооо мьрзелиф ден.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #245 -: юли 10, 2016, 18:58:54 »

Ина, бързо казвай коя е тази марка, че няма да мога да спА smile
И аз съм се наляла, започнах стремглаво да си връщам предишната (преди бременността) форма и се мъча с едни упражнения вкъщи, засега без резултат...
Ние сме без дете и само се чудим къде да се подпрем ... нямаме сили да си мръднем и веждите, даже не си и говорим, хахахах. Е по такава лИбоФ бях, Свекс, хаххаха.
Резервирахме едно кратко моренце след 2 седмици в любимото ми хотелче, ще си ходя дебела, няма как  pardon

И аз все надзъртам за Мимето.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: юли 10, 2016, 20:41:10 »

Ина, тръпнем за марката. Аз си купувам евтини бански- писват ми бързо, като всеки парцал. Но хвърлям око с удоволствие на покупките ви blum  Пък в крайна сметка зависи и как се харесваш. Аз след 2 години фитнес, не мога се гледам клечава и все си дебна мускулите в огледалото, че ся са позачезнали принудително. Ама съм зарибена и май ще ми остане хоби за дълги години напред, живот и здраве.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #247 -: юли 10, 2016, 20:44:29 »

Като знам в Бьлгария какви са вкусовете, тия бански вьобще няма да ви харесат - твьрде семпли са  pardon Иначе марката е Eres. Мисля, че са марка на Шанел или поне имат нещо общо с тях.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #248 -: юли 10, 2016, 21:23:51 »

Чудни са! Със здраве да си го ползваш, хубавите марки имат хубави кройки и съм сигурна, че ще ти седи прекрасно. А килограмите са подробност!

Ерес е само цената... отново с един клик открих най-скъпия им модел smile Много точно око имам значи... лека ви нощ, аз ще се приспивам с "еретични" мисли. Хихи!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #249 -: юли 10, 2016, 21:54:45 »

Ух толкова неща искам да напиша чак ще се въздържа от някои.

Мен ума не ми побира как млади и образовани момичета правят планове да седят вкъщи и деца да отглеждат... ама къде са ви амбициите бре дами? За какво сме се борили векове наред, за права да стоим наравно с мъжете! За мен такова нещо като "мъжа ми да е жив и здрав да работи пък аз ще си гледам къщата няма" . Жива че се гътна той да работи аз да лентая. Сега изкарва повече от мен ама съм решила отново да го задмина. При нас няма мъжка, женска работа, леля Ани я върши хахаха.

Чери аз пък съм чувала страхотни неща за образованието в Англия. Да изискват много, и да сопол не го признават за болест (което и не е) и честно да си замъкнеш детето на ваканция посред учебната година трябва да е подсъдимо! За да си обучаваш детето вкъщи трябва да си вярваш явно много на уменията. То хубаво казва свекърва че едно го мислиш друго излиза. Като одимате деца ще видите че не можеш всичко да дадеш на едно дете вкъщи.

Аз бански от Лидъл си взех, много хубав. Напоследък много се зарибих, даже си свалих приложението на телефона и само дебна четвъртък да излезне новия каталог.

« Последна редакция: юли 10, 2016, 22:05:36 от bulche91 » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #250 -: юли 10, 2016, 22:25:12 »

Хаха.. Влезна Булчето и сьс шмайзера ни разката всички.  funnytooth

Кой е "леля Ани"?

Този бански си го мечтая от 10 години, но преди не го заслужавах. А понеже, откакто минах конкурса, сьм новата версия на себе си и вече наистина и аз сьм човек, си сьбирах пари тази година, като продадох всичко, вече ненужно ми, в тукашния "Продавалник".

Догодина, като завьрша окончателно, ще си подаря химикал "Монблан", с който да подписвам чековете на пациентите.  
« Последна редакция: юли 10, 2016, 22:44:01 от inaxastra » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #251 -: юли 10, 2016, 23:38:54 »

Еееее, хора, много ме е яд, че сме втори !!! Не разбирам от футбол, но като гледах статистиката, бяхме по-добрият отбор. А вратарят ни е супер.

Язьк.

Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: юли 10, 2016, 23:55:22 »

Това е справедливост!  blum   ......, защото същото беше в предишният мач на отбора на Франция,  но с обратна сила.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #253 -: юли 10, 2016, 23:57:15 »

Така си е. Ама ако германците бяха станали шампиони нямаше да ме е яд/ Те го заслужаваха.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #254 -: юли 11, 2016, 07:00:06 »

Леля Ани е както я нарича мм "домашната помощница" хахах на мен ми звучи много изискано, та и викам само леля Ани. Жената идва един път в седмицата и ни чисти,  та от как тя чисти се чудим за какво да се здърпаме.  Wink

Яд ме е и мен за франсетата,  пуу онази ревяща примадона не заслужаваше да гушне купата
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines