Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 03:22:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 184621 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #195 -: юли 07, 2016, 15:24:42 »

На мен пък човечето ми се отблагодари за гадната бременност. Зор видях до 7-я месец, пък после на психична основа ли на какво взе, че ми светна пред очите! Та моето щураче не го усетих до година и 4 мес. После се постарая да омършавея. Спи и досега по много.
 Оказа се, че в яслата я слагат без памперс следобед и нямаше кой да ми го каже, щото аз трябва да гадая може би какво ново има и да задам правилния въпрос. После се замислих дали да я слагам и вкъщи без памперс следобед. Да, ама в яслата спи по няма и два часа, а вкъщи по над три. Милото е каталясало, все едно и то на работа ходи.
И нощем спи по много! Да не завидите - през другото време се движи във вихрушка. Че как иначе ще се умори и ще спи?! То няма как хем по много да спи, хем и кротко да е.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: юли 07, 2016, 15:31:16 »

Аз пък от спане не мога да стигна до форума. Ама днес ще се жертвам, че ми е любопитно вече какво става по темите. пу пу и сега спинка като на картинка.

Днес на Мимето и демонстрирах ползите от бебеносенето (за майката, за бебето не знам какви са точно).
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: юли 07, 2016, 15:35:32 »

Идвам само да кажа здравейте, още ми е рано да се включвам по бебешките въпроси  girl_wink Имам опит само с брат си, той е 11 години по-малък от мен, ама не си спомням да не е спал или да е бил ревливо бебе. За мен казват, че са ме чували в цяло село, мама разказва, че още с отварянето на очите съм отваряла и една уста... за ядене съм плачела и то начаса  tease

Тези дни ми минават лятно - жега е, но ми е кеф. По ливадите съм в свободното си време, прибираме сено за 4 крави. Взех си изпита по Космическа плазма, та и това ме прави щастлива  smile Морето наближава, на сесията й се вижда края, за какво повече да мечтае човек!

Излиза ми се по женски, както разправяте, ама няма да ме огрее скоро, че всички много заети...



Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #198 -: юли 07, 2016, 15:44:40 »

http://www.parentland.bg/maikata-na-kaloiancho/
Хихи, тези пък крадат имена на деца funnytooth

пак някой в главата ми е влизал хахахха само че моето на 10 месеца проходи а аз повтарях ааа не рано му е, той е момче хахах.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #199 -: юли 07, 2016, 16:08:38 »

Аз ги следя във Фб, та там имаше коментар, че самата Ирина /авторката/ има две момичета и съвсем няма понятие от взаимоотношения майка - син Wink Специално за прохождането мисля, че момчетата тръгват по- бързо. А че са по- мързеливи във вършенето на полезни дейности, просто няма спор. Беснеят като луди, но обувки трудно връзват Wink. За говоренето съм 50:50 - единият проговори около 2, другият на година и половина разказваше приказки.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #200 -: юли 07, 2016, 16:19:37 »

Моята свеки все разправя как синът (понастоящем мой съпруг) й е мудничък, щото е момченце и как в първи клас някаква съучничка му е връзвала обувките  tease  Но във втори клас вече е програмирал, така че, едното за сметка на другото Wink
Аз все се "карам" на сестра ми, според която малката ми племенница (на 18месеца) била малка за това или онова, а дребното изумява всеки ден с умения и остър ум.
Любопитно е как едни майки са с болни амбиции, а други не вярват, че може да им порасват децата smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #201 -: юли 07, 2016, 16:23:30 »

предпочитам да съм от тези дето казват ами той е момче не може , отколкото да вървя и да разправям че рецитира По на 2 годинки  blush huhhuh.gif Girl_hide
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #202 -: юли 07, 2016, 17:38:35 »

Влизам само да кажа цоп! Изчетох ви, ма ме мързи да пиша, пък и не знам какво запомних  pardon
Целувки  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #203 -: юли 07, 2016, 21:03:13 »

Хихи, сега се сетих нещо, което е повече от доказателство, че авторката изобщо не е мъжка майка Wink. Та коя свекърва ще каже "на нищо не го е научила майка му", вместо да изсъска " на нищо не я е научила майка и"?  funnytooth
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: юли 07, 2016, 22:43:26 »

А защо въобще им се обяснявате? Офффф, поръчах от ХМ фанелка на Германия за подарък. А те ще вземат да паднат... Сега какво ще обясняваме на 8 годишно. Дано поне станат 3-ти  cray
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #205 -: юли 08, 2016, 07:29:28 »

Хехе, како, рисковете на топката са това Wink Да се учат малките да губят, това ще им кажеш и да си носят фанелките със здраве. good
Не ми стигна кафето, момата пак рева снощи. Не млъкна след 3 часа, а майка ми се надигна в 6ч. и нямах избор дали да ставам, или да се опитвам да дремна. Ще взема да се влюбя нещастно, поне и да отслабна heart , защото сега само се дразня и ми се отваря апетит fish
Ако някой знае за квартира под наем в Младост 2, да свирка.
Хубав и успешен ден!


* Marki-kafe-po-sveta1.jpg (54.42 KB, 800x533 - видяно 128 пъти.)
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #206 -: юли 08, 2016, 07:53:33 »

Добро утро, днес съм от ранобудните, нямам скитосвания през деня, та ще ви досаждам  heart
Пфу тази Амели (нали така беше) колики ли я мъчат горката  sad
Квартира в Младост 2 не знам, ама есента (септември-октомври) знам за една в Дианабад дето ще се освободи, близо до метро станция Г.М. Димитров, ако на някой му трябва  Wink Какво стана с Хаджи Димитър, или заради близостта до работата?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #207 -: юли 08, 2016, 08:02:18 »

Хаджи Димитър отпадна, защото племенник освободи временно квартирата си и замина в чужбина. Тъкмо за септември - октомври ще трябва, но е за предпочитане да е в Младост 2. С фирмите е пълна загуба на време и средства да се търси sad.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #208 -: юли 08, 2016, 08:30:37 »

Добро утро!
Изпратих домочадието на ясла и работа и сега виря крака. Coffe Чакам кухнята и се емвам по улиците, че ме чака работа днес. С колежката се хилихме, че и двете сме от обикалящите, та сме свикнали лятото вместо на работа да се юрнем по центъра. Следобед се прибираме гроги. Хората по една надница изкарали, а ние само сме се шматкали. Не ми е работно лятно време и това си е! И в старата работа силният сезон беше зимата. Лятото си оправяхме позабатачени неща от зимата, повече документи подреждахме и правехме анализи на продажбите.
А моите комшии само за море говорят hysteric А ние не успяхме миналата седмица дори до Хисаря да сттигнем sad
Статията е свежа. Не се задълбавам в детайлите дали за момиче или за момче. Тук вече значение има и дали е първо, второ дете, пък разлика в годините между братя/сестри... Май си е и до характер на родителите. Нашето поколение израстна по улиците, та сме се научили да поемаме отговорност не само за завързани обувки. Сега ми е странно някой като каже, че се чуди какво да си прави 10-годишно дете лятото. Ами ние какво сме правили? Кой ни е гледал във ваканциите? Даже нямаше микровълнови и дюнерджийници, че да си улесниш обяда. Справяш се някакси и гледаш да не подпалиш къщата.
Няма какво да се хваля!!! Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: юли 08, 2016, 11:17:54 »

Привет.Моника е пак болна и аз цял ден не мога да стигна до компа.

Али, и Мони е много подвижна независимо от това, че не ще да спи.Аз така се надявах като проходи да почне да спи повече ма нъцки. За съжаление и аз съм от майките дето си подценяват децата, но се опитвам да го преодолея.

Хубав ден на всички.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines