Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:02:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 183719 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #165 -: юли 06, 2016, 17:27:52 »

А, тази седмица има "Събуди се", събития да търсиш из Пловдив... Няма да чакате да станем културни Wink
Днес смъкваха флагчетата из Капана, че имало реклами по тях. Луди хора diablo Умрял някой да се взира срещу слънцето по висините и да чете какво безалкохолно да пие или с какви кори да си прави баницата. То трябва бинокъл да си носиш... Чакайте да измъдри кметът /чиято майка споменава в пряк смисъл Аличка/ някоя нова "висота на изява", и тогава идвайте. Аз цяло лято съм тук, че и след това. В началото на август пак ще ме споходи хамериканец за няколко дни, ама менюто е изпробвано и няма да съм толкова заета.  smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #166 -: юли 06, 2016, 21:18:44 »

Ами то като гледам баш като станат Хевропейска столица на кОлтурата ще стане! Ей, един човек от мойто клас стана Отличник! Честито на Янко, най-малкия втори син на Снежка, ама и 2 сестри има дИтето. А миналата година си празнува РД във Франция, с торта, свещи и фойерверки...

Трети час вече мятам боб, изтърках кристалната топка от търкане, ана Янко, Снежанка и трите сестри не можах да разбера от коя приказка ги извади значи... важното е да има торти и заря smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: юли 07, 2016, 06:40:07 »

Хахах, добро утро!
Приказката е за "ПеТеляшкО"! Много хубаво дете е наистина момчето. Даже ходи на Републиканско за Бодигарди, но пък Хевропейското било в Украйна и нямало да ходи, че го било бъз, нали там малко е "военно" в момента. Ще учи задочно и ще работи в магазина за Авточасти на техните. Ама аз си знам 4 години как се мотах с него и още двама пред дирекцията. Много умни, но и палави. Направо ме беше страх да вляза в учителската. Веднага ме посрещаха с: Янковците направиха .... Тримата Глупаци счупиха ..., Твойте Тримцата бягат по коридора като хуни! Та такива ми ти работи с дИцата...
Аз пих кафе таман, отщя ми се да ям сладко и ме боли челюстта. Мъдрец е най-вероятно, а? А си мислех, че са поникнали от само себе си  crazy
Днес да не се роди някой момък или мома? Ще го помним, че на празник се е родил. И всеки път ще черпя с баклава и за негово/нейно здраве. Не се научих да я правя като свят, мъка ми е на душата. Тая турската с фъстъка пасти да яде пред Делиорманската. Ще накарам леля да ме научи като си дойдат от Холандия.
Който е дежурния по картинките да не спи ами да "пуска"! Чакам!  Girl_hide
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #168 -: юли 07, 2016, 07:23:31 »

Ей ти сладникаво розова картинка. Нещо се излагат франсетата, няма хубави сутрешни кафета. Слагат розички и животинчета, празни чаши и сервизи...
Така кажи, како, аз пък реших, че някакъв политик богаташ. Тук, в Пловдив си имаме един депутат, дето е изкарал 2.66 на матурите по български език, а жена му се забулила преди две години. Ама и не се притеснява, щото бил любознателен и упорит, догодина сигурно ще хване тройката pardon
Снощи пак не спах, защото бебето Амели....не рева. По едно време даже се притесних какво се е случило. Преди малко видях количката на терасата, жива и здрава е smile.
Днес щели да минават студени фронтове, само дето още от сега е 23С.  sad
В парка е пълно с комари, долитат на ята и вкъщи. Ни мрежа ги спира, ни фъшкало. Котката не се бори с тях, впечатлява се само от големи черни мухи и пеперуди.
За август ми се очертава още едно разнообразие - идва приятелката от Германия с дъщеря си, внучка си и двете кукли Мон Лили и Мия. Много съм щастлива, малката е бонбон heart Ще разправям за тенденции във възпитанието, тя е почти на 4 годинки.
Успешен ден на всички и много вдъхновение за труд и творчество heart


* 1655922_1063988150317947_4528024553991355102_n.jpg (52.4 KB, 280x280 - видяно 2432 пъти.)
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: юли 07, 2016, 07:27:26 »

Добро утро.Ние тази нощ спахме и съм много щастлива.

Свеки, много хубав август ти се очертава.

Фани, честно, трудно ми е да ти хвана мисълта в повечето време.Предполагам е защото не съм свикнала на писането ти.

И тук е топло от сутринта, но подухва.Комари за сега нямаме, а и минаха да опушват.Но да ви кажа бълхите ми стигат дето са в града.

Ей ви едно черно кафе за добро утро, аз сега пия моето.Днес се очертава работен ден, та ще ви хвърлям по едно око от време на време smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #170 -: юли 07, 2016, 08:01:23 »

Да се поправя, само общински съветник бил момъкът smile
http://onovini.com/2016/06/%D0%B4%D0%B5%D1%81%D0%BD%D0%B8%D1%8F%D1%82-%D1%84%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80-%D0%B2%D1%8A%D0%B7%D0%BC%D1%83%D1%82%D0%B5%D0%BD-%E2%80%8B%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%81/
Като го докара до 3, може и депутат да стане.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #171 -: юли 07, 2016, 08:20:35 »

Хих, благодаря за пояснението smile Аз не обичам баклава, много ми е сладка, само турската с шам фъстъка кусвам ( даже малко попрекалих лятото на морето с кусването smile ). Ама сега взех да си мечтая за делиорманска, какво и е по-специалното? Пусто любопитствооо... ще ми затрие главата...
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юли 07, 2016, 09:21:10 »

Хехе да ви разправя за една позната, която наскоро роди. Под наскоро - вчера ме покани на погача другата седмица.

Та - като се роди младежа, баща му ни покани на по чашка у тях. И разшравяше как щял да ходи на море, как щял да спи, тя майката щяла да си гледа дЕтИто. Как това и онова...ала бала...

Оня ден мЪжо го среща Сашо (бащата) и той започнал да му се жалва, как бебето ревяло у тях и те двамата, и те ревяли. Супер били изнервени, щоТ не спяли, тва бебе само ревяло. Било нещо от храната, щоТ мама решила да не го кърми (нямам идея защо), после сменили храната - то се о*кало

И вчера я чувам мама и я питам - как е? А тя - е какво да ти кажа, като то не е за казване хахахаха

Ходила до НОИ за еднократната помощ и там девойката я попитала как е, не и ли харесва, щоТ за второ била по- голяма помощта и наШТа девойка казала - ако щете милион да давате, се миЙ тая tease

Та както обикновено става - ко си мислехме, па тя ква стана shok
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: юли 07, 2016, 09:25:42 »

Добро утро.Ние тази нощ спахме и съм много щастлива.


Колко му трябва на човек, за да е щастлив!
Преди не съм си мислила, че такива неща, като да се наспя, ще ме правят щастлива, но факт...., особено с две деца, да се изкъпеш, нахраниш и наспиш като човек си е цяло постижение и същински повод за щастие! smile

Ха, добро утро и от мен! Coffe

По темата с баклавите, веднъж бях на гости на едно семейство, мъжът е помак, от Доспат, а жената е сирийка и тъкмо наскоро са бяха прибрали от гостуване в Сирия. Бяха донесли невероятни сладки неща, още залепвам като си ги спомня. Всичко беше с много захар и шам фъстък и на малки хапки.


По въпросът с комарите..., имаме си, и хлебарки щъкат навън.... и вътре също, ако имаш неблагоразумието да си оставиш прозорци и врати отворени, вечер, на светната лампа.


ЕДИТ: Имаше един герой от сериала "Приятели", братът на Фийби, който имаше близнаци на 3 години и казваше "О, Господи! От три години не съм спал!!!"


А иначе, Скай, то се започва още от раждането, кълнеш там, "веднъж да се отърва жива, никога повече...", а лекарите казват, "говори си, говори си, след две години ще дойдеш пак, те всички така разправят"

Та сега като им е зор на твоите познати, така казват, ама като забравят, друга песен ще запеят.

Тази кака от НОИ направо ме шокира със съвет! shok
« Последна редакция: юли 07, 2016, 09:29:50 от Marri » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #174 -: юли 07, 2016, 09:35:26 »

Цитат
ако щете милион да давате, се миЙ тая

Ще и мине това чувство, сега дните и нощите и се сливат, всичко и се струва безкрайно. След 3я месеца нещата ще си влезнат в релси smile

 магито напълно те разбирам. Миналата седмица ми се случи 3 пъти да имам будуващо дете и когато най-накрая проспа цяла вечер имах супер много енергия.

Снощи ходихме на кино, само мами. Гледахме Аз преди теб. В пълна зала имаше само две момченца помъкнати от гаджетата. Като палнаха лампите се виждаха само червени очи и се чуваше подсмърчане. Филма е много хубав, през почти целия филм имаше смях, но на края ни удари на рев всичкие  pardon heart
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #175 -: юли 07, 2016, 10:01:43 »

Снощи ходихме на кино, само мами. Гледахме Аз преди теб. В пълна зала имаше само две момченца помъкнати от гаджетата.

Това ми звучи като нов епизод на " 50 нюанса с Иво" ... За какво става въпрос в "Аз преди теб"?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #176 -: юли 07, 2016, 10:28:03 »

Това ми звучи като нов епизод на " 50 нюанса с Иво" ... За какво става въпрос в "Аз преди теб"?
ммм не, доста далеч е като сюжет и емоция и качество от нюансите, по-скоро ако си гледала The Notebook,  на него наподобява. Книгата е много прехвалена, а филма се доближавал доста до емоцията от книгата. Можеш нея да прочетеш ако намериш време. Иначе ето трейлъра

https://www.youtube.com/watch?v=T0MmkG_nG1U
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #177 -: юли 07, 2016, 11:10:25 »

http://ladyzone.bg/gallery/laifstail/artbox/az-predi-teb-vzemete-si-karpichkite-momicheta-shte-ima-salzi.html
Аз четох този материал преди две седмици. Оставам с впечатлението, че е със сходна тематика на един американски /май със Сандра Балуук/в който пламна любов между болногледачка и богаташ, болен от левкемия. Булче, гледала ли си го?
Мари, как се бориш срещу толкова гадини? Котката ни пази от хлебарки, върви и ги трепе. Лошото е, че после ги яде, но не може да ги глътне и се дави. По половин час свисти като парен локомотив, докато не повърне bad
На одеалцето на бебе Амели има избродирана буквичка М /нали е кръстено на баба Минка/. Напъвам се да се сетя  в онази песен на Емил Димитров за Арлекино, куклата не се ли казваше Мели crazy Нищо чудно А-то да се е появило в момент на роднинска обич Wink.
Днес едно далечно роднинско детенце става на 2 годинки. Бях разказвала за него, роди се недоносено, Вангелия. Канеха се да и викат Лия, че да угодят и на другата баба Лиляна. Хехе, двете баби така и не се разбраха тогава коя е титулярката. Детенцето обаче е твърдо, че се казва Ея и така и ще си остане.
Купих 4 кг. зелен фасул по 49ст. Почвам да чистя, да го варя и да пълня камерата. Простотията ми край няма, ама как да се мина да не го взема на тази цена crazy
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: юли 07, 2016, 11:18:29 »

Добър ден smile

Булче, добре сте се замъкнали на кино, аз се точа на Денят на Независимостта, не за друго, а от Носталгия. Първият филм който съм гледала на кино е това.

Свекс, фасул не харесвам, ама ти си ебаси ентусиастът! Амели е супер име, а роднинската обич чудеса прави, особено като ти се намесят в последния момент къде да раждаш и кви одеала да купуваш  pardon pleasantry crazy

А за спането и бебетата, в крайна сметка вечна мъка няма, както няма и вечно щастие- то малко ми е като с шарката, да ме простите за сравнението. Та Булчето е права. smile smile
А и ако нямаме грижи, няма да се развиваме.

Айде поздрав и отивам да бачкам girl_wink girl_wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: юли 07, 2016, 11:20:40 »

Никак не се боря с гадините, те не се прескачат, има по някоя друга,влязла през прозореца.... С малки деца, нямам много опции.

По-интересното е как и защо се въдят толкова, при положение, че всеки месец всичко кофи за боклук се измиват и дезинфекцират....
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines