Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 07:03:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 184285 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: юли 06, 2016, 12:26:44 »

Прибрах се от пътуване, сега малко почивка за мен.

Чери, да си много здрава и щастлива smile

Сънят е много важно нещо.За съжаление моето дребното не спи.Така е от бебе, та до ден днешен.Преди като си бях с нея в къщи след обед лягах и аз, но сега съм на работа и довечера моя мъж ще ме пита "Що си толкоз зла?".А аз като не спя ставам ужасна.

Тук е пак много топло, да не кажа ужасно топло.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: юли 06, 2016, 12:40:08 »

Чери, честит рожден ден! Бъди жива и здрава, късмет във всяко начинание и много сбъднати мечти!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #152 -: юли 06, 2016, 12:43:32 »

Свилена, здрасти! Аз пък те помня от бебешките теми на Ина и Додо, че ти спря кърмата изведнъж и че малкият много приличаше на теб.
Ина скоро не се е оплаквала от  онези над тях, дето правеха луд секс в почивните дни /преводачите/ Wink
Чери, пак ЧРД, да ти върви по вода учението и да вземеш да се научиш дръжките на черешките да ги връзваш на възел с език Wink
Дълголетието за мен е въпрос на ген, ако не те споходи принудителна смърт, де. В родата имаме неомъжени, раждали по 7деца, оставали вдовици и сираци рано- рано, преживяли войната и Белене, един военен лекар /силно стресова едно време професия/, доживели до 95- 98 години активни и в здрав разсъдък.
Специално на баба Лили отдавна и е време да слезне от сцената, според мен. В киното върви да си стар, ама на живо - тц. Има една пределна възраст около 60, когато трябва да си отидеш с достойнство. Записвай албуми, твори, снимай, ама нека не те гледат директно pardon.
Фани, на вас къде ви вадят визи? Какво казва инж. за работниците и колегите си там? По- мързеливи и пияни ли са от нашите?
Али, успех с институциите и сватбите!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: юли 06, 2016, 13:15:00 »

Добър Ви ден! smile

Аз разходих кокалите - от известно време ме боли дясното коляно, пък от още по-скоро и пръстите на ръцете, когато тръгна да ги свивам.  crazy Не знам обсъжданата баба ЛиЛи дали има такива оплаквания.  pardon

Обикновено нощем не мога да спя от жега, ама от два дена е поносимо, даже и чаршафче хвърлям отгоре.
То кой ли обича някой да му вдига шум, докато спи?! Тия дни копаеха за 3245 път за водния цикъл, точно пред входа на блока. ВеРно, че нашата стая е от другата страна, ама за разкош пък под терасата на спалнята косяха тревата в 7ч сутринта. Тези дни съм наспана, ама аз съм на моменти.  pardon

Стане ли 22ч и има ли някъде пусната силна музика или викащи на пейката точно под прозореца Влади се превръща в дЗвер. diablo Хич не понася такива неща и раздава правосъдие.

Нещо изпуЩих за графоманията? blush

Чери, честит рожден ден и тук! Много здраве, щастие и успехи във всичко, с което се захванеш.  air_kiss

Честно, много ви завиждам за всички хобита, които имате. Понякога се чувствам "задръстена". Пипкави работи и аз не обичам, защото нямам това търпение.  Ето, вчера умрях от скука, ама пусто не можах да измисля какво да правя, за да си запълня времето. Присетих се, че бях започнала поредицата на "Такъв е животът: Шейново" , та гледах малко.

Али, стискаме палци!  good

Свекърва, ама ние не сме си и помисляли, че не помниш Свилена.  Wink Тебе съм те признала.   blum
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: юли 06, 2016, 13:34:00 »

Ясно! Светна ме за Свилена! Сори, сори, сори! Найс ту -Цура, Свилена!  blum give_rose Радвам се, че се обади в моята тема поне. Не се притеснявай да ме заговориш, дори и да говоря с някой или бъда служебно ангажирана. От сега мъдря последните визити по проекта - 2 през октомври в БГ и една през март/апр. 2017 г. в Матера, Италия.
За Лили, не съм съгласна. Гледай интервюто с Хекимян и може лееееко да размислиш. Къде да се снима? Чалга ли да пее? Кой да я спонсорира? Даже един Слави Трифонов я бъзика! А имал МС?! Пази Боже, Сляпо да прогледа!
Визите ни ги чакаме от Русия. Работниците не идват пияни на работа и не черпят с водка който им падне. Все още свиква с хавата, на Волга има плаж и моренце обаче, йеееееее!!!!
Чери, ЧРД!  heart Дано всички желания ти се сбъднат докато навършиш Христовата възраст! Малиии кви сте ми !!! Миме, ти на 26 ли стана?
Маги, що така сте страМни Плевенчани?! Досега по състезания плевенската публика само е освирквала децата ни с: Ююююююююю... Колко трябва да си ВъСпитан, за да направиш това? А в същото време собственото ти дете да не знае как да застане на стълбичката и поздрави победителите  crazy
« Последна редакция: юли 06, 2016, 13:38:16 от fanimira » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: юли 06, 2016, 13:36:38 »

Здравейте smile

Аз си прекарвам страхотно във Враца. За първи път от 11 години не ми е скучно и никак не бързам да си ходя. ММ да си ремонтира или там каквото го влече.

Досега четох на глас, че приспивах Бамбук, проработи успешно  good давам идея на останалите майки smile

Чери, ЧРД и честито за академичните ти успехи smile

Ратче, надявам се да се видим скоро smile

Мен не ме влече никаква пипкава работа. Само докато бях бременна нещо ми беше станало и правих картички и курабийки.Даже си представях как някой ден и детето ще правим, ама пак си станах аз вече.

Да сте живи и здрави, пак изчетох 10 страници и не знам какво да коментирам.

А сетих се нещо - аз много обичам да ходя на море. Преди ходехме на едно в Гърция и едно на нашето. Но след като почнаха да извират фасове по плажа се отказах. Знам, че и при нас има все още чисти плажове, ама моя мъж на оправдава разход на гориво за ходене на плаж.

Много ми беше приятна разходката с Мимето, даже ще повторим. На нея и се иска да го види буден, ама той буден все още е скучен, понякога леко дразнещ. А като спи е ангелче  smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: юли 06, 2016, 13:51:30 »

Всъщност измежду всички хобита, най-обичам да правя торти, сладки и тем подобни пипкави неща.Обичам да са сложни, да ми трябва време, да мисля кое как да направя.Но пак не ми се отдава време.

Фани, плевенчани в голямата си част са селняни или както им казваме по нашенски гашници.Прости та дрънкат.Но като гледам това е масово в малките населени места.В големите се опитват да се култивират и понякога им се отдава.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: юли 06, 2016, 14:12:46 »

Всъщност измежду всички хобита, най-обичам да правя торти, сладки и тем подобни пипкави неща.Обичам да са сложни, да ми трябва време, да мисля кое как да направя.Но пак не ми се отдава време.

В таА част съм оставила да се вихря докаТ съм бременна...т.е. може и никога да не се развихря pardon

За сега сколасвам за по някой десерт от време на време, като се старая да си обогатявам "рецептурника" с поне по 1 на година хахаха
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: юли 06, 2016, 14:32:58 »

Миме, ти на 26 ли стана?

Фани, мнее! Аз станах на четвърт век. Wink

Панди, много ми харесваш такава спокойна.  blum Може и още още една седмичка да останете, татито да си ремонтира на спокойствие.  blum

Майка ми много я влече сладкарството. Много обича да прави торти. За всички рождени дни тя ги приготвя. Даже ни направи тортата за кумовете на сватбата, която се получи страхотно. Сега се кани, че живот и здраве и за изписването ще майстори разни неща. И други работи й се отдават. Ей сега ми направила кутия за бижута, че все ревях, че искам. Чудя се, как ли пък не взех това от нея, ами съм такава схваната в ръцете, пък да не говорим, че фантазията хич не ми работи в такива моменти.  nea
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #159 -: юли 06, 2016, 14:43:42 »

И аз обичам да се плескам със сладкории, ама почти време няма за това. Не съм стигнала до нивото на Маги. Помня тортата й с калинките колко беше хубава. Открих тази страна, когато бях родила и убивах часове между кърменето в 21 и 24 часа. Ако легнех, ставах като призрак. За сметка на това след сутрешното кърмене си поспивахме с дребното.
При нас редовно има пищящи деца след 22 часа, че 2-3 семейства се наливат с бира по пейките. Имаме редовно и заря за разкош, 3 минути преди 22!
Още чакам началството, за да говоря за отпуск.
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: юли 06, 2016, 15:14:07 »

Фани, мерси! С удоволствие ще ти се обадя при следващ сгоден случай!  good Ако желаЙш, можем и нарочно да се видим, с уговорка, когато дойдем - стига да си там тогава! Ние ще дойдем през август... 

Ех, тази Свекърва, ми нищо не ти убягва, бе, жена!  pardon Как успяваш да помниш така?  girl_impossible Шегата настрана, много си ми симпатична!  yea  Иначе, синко Матейко като се роди и в крехка възраст повече приличаше сякаш на папà си, макар и смесен. После изведнъж ме "копира" и си станахме две мили капки вода (почти)  blum Сега не знам... Май пак си ми прилича  pardon Да видим сестричката!

Мале, малеее, то Чери, то Мимето.... Ами безсрамно млади пък!  beating Да сте живи и здрави!  Dance2 Birthday

Али, зарята по какъв повод?  huhhuh.gif При нас също е често явление в този сезон, но са някакви инициативи на църквата и младежкия им център - много са активни, цели концерти правят, томболи, състезания и прочие. Ние сме им буквално залепени за д...то, от нашия двор виждам техния, та следим програмите. Признавам, че са приятни, не се оплаквам!  Bravo
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: юли 06, 2016, 15:19:27 »

Аз обожавам сладкарството от малка. Ама пусто като съм с 2 леви ръце и много фантазия и все стават некрасиви, но пък вкусни.
За Байряма зарадвахме родата /заедно с Кари майсторихме/ с тирамису украсено с калинки и цветя и по крайчето 2 желирани бонбона  blum
Миме, сори и на теб, аз нали съм ти казвала, че родих Кари на 25... girl_wink
Как да те наричаме накратко? Сви, Сисе??? Че на телефона пиша с кодови имена. Мързи ме, седнала съм под ореха и си дремя, гоУема жега  bad Август? Още Господ не знае какво ще правя, че камо ли аз. Ще поживеем, ще видим! Ще ми напишеш тел. си на лични и ще измислим нещо.
На г-жа Кюумджиева внучето се казва Матей, не знам дали знаеш?!...
« Последна редакция: юли 06, 2016, 15:27:23 от fanimira » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #162 -: юли 06, 2016, 16:26:07 »

Зарята по повод сватби. Думкат редовно от хотела на кметската майка. Около хотела пък са основно къщи и звукът стига доста надалеч. Ние сме къде-къде, ама бебефонът полудява angry
ММ пък редовно подскача от боклукчийския камион, та и мен буди. Угодия няма!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #163 -: юли 06, 2016, 16:32:30 »

Ние имаме пряка видимост към бившият японски, сега мутренски хотел. Там мине не мине и някой прави парти със заря smile Малък змей много се радваше на последната, хубавото е, че спалните са ни в друга посока и не ни пречи, ако спим.

[ август... 

Ех, тази Свекърва, ми нищо не ти убягва, бе, жена!  pardon Как успяваш да помниш така? 

Ми свекърва е все пак, не случайно сме я обявили за свекървата с най-много снахи в държавата. Всичките ни държи под око Wink И аз пак да си запея мойта песен, кога ще ходим да си видим свекървата? Пловдивска среща 2016?
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: юли 06, 2016, 16:49:11 »

Ами то като гледам баш като станат Хевропейска столица на кОлтурата ще стане! Ей, един човек от мойто клас стана Отличник! Честито на Янко, най-малкия втори син на Снежка, ама и 2 сестри има дИтето. А миналата година си празнува РД във Франция, с торта, свещи и фойерверки...
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines