Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 03:30:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 184884 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #135 -: юли 05, 2016, 21:39:25 »

Леле днес много сте графоманствали...бременният ми мозък не успя да поеме всичко  pardon
Запомних само за левите ръце на Скай...значииии ако някога аз успея да сътворя такива красоти, каквито имах в коледния поадрък от нея, сигурно банкет ще вдигна  Girl_hide

Тия на Свекърва няма да ги коментирам изобщо, че кой знае какъв урод ще родя според тях  crazy
Не съм си поръчвала албум и нямам и мераци за такъв...не знам с какво да го напълня, направо после ще правя бебешки  blum

Днес цял ден подпирахме кълки с една дружка по съдба с термин 2 седмици след моя...цял ден мързел и ядене  girl_impossible
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #136 -: юли 06, 2016, 06:46:16 »

Днешен привет!
Мари, при едно мноооого предишно обръщение на Сноу бяхме разнищили думата и се бяхме съгласили, че сме точно такива Wink.
Моля, извинетИ, ако не сте съгласни и открито се разграничетИ от нас cray
Важното е да си взимаме редовно хапчетата, дано се намери някой, дето да ни напомня smile
Дали защото знаех, ама бебе Амели снощи ми взе здравето и сега съм така  shok. Ей, една мръвка месо, пък какво гласище има... Хихи, както мен едно време ме питаха "...какво му правите на това бебе, та реве" ми идеше и аз да се поинтересувам. Пак добре, че моите само проскърцваха през нощта, а истинските изпълнения бяха през деня. Затворих прозореца, ама пък стана задушно. Ще сменям жилището Wink
Скай, то доста инструменти трябва да има човек, че да си направи такъв албум. По едно време се бях засилила да се уча при моя приятелка, но прецених, че не ми доставя удоволствие толкова пипкава работа. Не обичам да оцветявам и изрязвам. Плетенето и шиенето са ми в графа необходимост и не мога да ги сметна за хоби sad. Ще взема да опитам с полимерна глина, много ми харесва какво прави Киви good heart
Има теми тук за майсторене, ама от сума време никой не се е разписвал. sad
Успешен ден на всички!


* 13619912_1175678735815554_298850518079716143_n.jpg (60.25 KB, 424x411 - видяно 2155 пъти.)
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: юли 06, 2016, 07:19:49 »

Добро утро.

Аз съм пребита.Моника не спа, не знам защо, тя си е такава не спи.Аз днес съм по пътищата и не знам как ще издържа.Отделно имам жестока разправия с тия дето ни слагаха климатика и днес и до тях трябва да стигна.Толкова съм бясна, че вчера ако имах физическата възможност щях да ги набия.Сложиха ни климатик миналия петък сутринта и в петък вечерта се счупи.Вчера дойдоха техниците и заключиха, че ние сами сме си го счупили.Вярвате ли ми, че цялото ми добро възпитание изчезна за секунди, след като няколко пъти чичкото ме нарече лъжкиня и ме приравни с идиот.Накрая ги изгоних.

Иначе съм настроена така, ама няма да ми се получи.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #138 -: юли 06, 2016, 07:33:30 »

Маги, ще си правим компания днес. Мен поне майстори не са ме ядосвали...
Тези двамата, като са си сложили баш там кайветата, няма ли да им изгорят подробностите?  funnytooth Или момъкът нарочно го е направил, гледам ръцете на сърчице ги е кръстосал Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #139 -: юли 06, 2016, 08:45:29 »

Днешен привет!
.... много ми харесва какво прави Киви good heart
Има теми тук за майсторене, ама от сума време никой не се е разписвал. sad ...


Ха добро утро... поизчеткахте ми творческото самочувствие smile Маги, какви са тия хора значи... подсй оплакване в КЗК, ако се правят на луди. А за неспането съчувствам...моят син по рождение е такъв, спането е за хора без въображение smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юли 06, 2016, 09:47:46 »

Добър ден!
Чери, пропуснала съм първото котило, ама ще чакам снимки от второто. А намерихте ли дом на малките?
Свекърва, направо ти съчувствам! Много мразя да ми пречи шум да спя, даже наскоро наритах мм, че вдигат шум с едни негови приятели.
Маги, горката ти, дано да успееш да свършиш всичко с минимални нерви. Тия майстори са направо за бой!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: юли 06, 2016, 09:54:41 »

 shok Добър ден!
Моят Кик пък денем луд за връзване, а нощем спи като копал 20 дка царевица.  tease
А вие познавате ли Свилена?  crazy Видяла ме на китайското мероприятие през март, но чак сега ме познала. Да беше врътнала един тилфон и място даже щях да й запазя!
Чакам паспортите, всъщност Россия ги чака, но казаха най-рано у пондРелник  tease щот тъй!  diablo щото: Тук не е информация, гишето не е информация и т.н. да те е страх да попиташ нещо  shok Данооооо!
Заранта Хекимян говори със съгражданката ни Лили Иванова! Пусто, нямах време да я гледам... Иначе много си я тача: На 77 г. все още пее на живо  Oh my ... Сезен Аксу/на 61/ направи прощален концерт в Амстердам миналата година, но съобщи, че продължава да "пише" песни за младите таланти на Родината.
Лек ден ви желая! Ставам, че пак софра ме чака...  heart
П.П. съчувствам и на Свекс, и на Маги!  heart То затуй днес татко и един роднина отидоха да довършат ремонта... Вече никой майстор в Ески Джумая не мой ми се "отвори", ама и аз ги не ща, че са Таралеж в гащите!
« Последна редакция: юли 06, 2016, 10:12:23 от fanimira » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юли 06, 2016, 10:06:21 »

Ми...свек, аз от малка бродирам гоблени и нямам проблем с пипкавата работа. Успокоява ме и ми е приятно.

Освен това съм такъв човек, дето му е най- хубаво като види усмивката на тоя отсреща за нещо, което си направил. Начи - и Ина я нареждах една седмица дето така се забавихме с РД-то, ама като знам, как им се кефи на нещата и после като видя резултата - и всичко ми минава хаха

Е на, Фери сега като каза така за Коледните неща и ми става мило. ЩоТ с желание съм ги правила да зарадвам някой. Колко време после ме боля кръста с тоА тишлайфер, не ме питайте, ма ми беше се тая pardon

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #143 -: юли 06, 2016, 10:35:15 »

Заранта Хекимян говори със съгражданката ни Лили Иванова! Пусто, нямах време да я гледам... Иначе много си я тача: На 77 г. все още пее на живо  ...
Въпросната съгражданка е набор на баба ми, били са и колежки, ма баба не става за пИвица... и е остаряла с няколко години отгоре Wink Без значение на колко години съобщава, че е, Лилито е желязна. Дай боже всеки му да е толкова жизнен и способен на нейната възраст.

Колко е важно как живееш? Каква е рецептата за да се съхраниш така, много пъти съм си мислела. Дали отглеждането на дете си взима цената, колко години ти лепва? Или пък си е до вътрешна нагласа, до ген, до възможности?

 
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юли 06, 2016, 10:41:24 »

Свекс, моите таблетки са под час, та не сЪ и притеснявам.

Графоманството си ми е любимо от дете, за щастие преди нямаше форуми, та не занимавах хората с това публично. Ся и от това нямат оттървия  pardon biggrin

Ни плета, ни шия, ама щото не ми е интересно, че и не се и пробвам да се науча. Та половината суеверия ми отпадат. pardon

А забелязвам че преди бях суеверна, сега ми е все тая- в крайна сметка, каквото има да се случва,( дет викаше един, който не му помня името ), е изписано с огнени букви по небето. Това че не мож чета по облаците, явно си е лично моя грижа biggrin  pardon pleasantry
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: юли 06, 2016, 10:45:14 »

Мха де, Фани! То си е наистина  crazy  Ей на, вече шъ знам - то аз пак ще дойда, ко си мислиш? Колко е то Търговище, като нищо ще се срещнем по центрума! Тогаз обещавам да сигнализирам (ку не мъ досрамее  blush )

Ох, като става въпрос за проблеми с нощния покой...  beating  По принцип по това време лятото аз и малкия вече сме изнесени в България и пропускаме ужасТната римска жега на сезона. Сега обаче още сме тук и то не стига жегата, ами и: над нас има под наем един египтянин, който през годината е сам и работи в някаъв ресторант, та не се чува и е кротък. В края на юни до септември идват от Египет жена му с три деца, които не са хич малки, но не е ясно какво толкова правят именно нощем - винаги някой бяга из стаите; местят се мебели / скърцат мебели; карат се на терасата; зачукват неща с чук или режат (с трион май, поне такъв е звукът). В отсрещния блок към 23h от една седмица насам излизат едни на терасата си, където обсъждат всякакви възможни теми от живота на висок глас и от 3 дена - на развален английски, може би имат гости, знам ли... Но тъй като, волю-неволю, чувам всичко, на учителката в мен й иде да се покаже на прозореца и да корира, коригира...  beating През деня после все ми се придремва. Туй сънят си е важно нещо, де.

Няма да се включвам по темата за труд и творчество, защото аз желание имам, но в ръцете съм с леко ляв уклон и не ми се удава, пусто!  nea Или, ако ми се получи, с големичък зор, за съжаление!

Пожелавам на всички приятна сряда!  heart

Внимание - 2 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юли 06, 2016, 10:51:11 »

Родена на 6-ти, в 16 часа, 26 навършвам сега! (или по-точно след няколко часа)

Хайде, Черешката черпи с черешова тортичка виртуално smile
 Torte

 Birthday
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #147 -: юли 06, 2016, 10:56:51 »

Аз пък не бродирам.....грам не го харесвам и, простете, но не харесвам и гоблени. За сметка на това шия, но в последните години хич не упражнявам това си хоби (може би защото не намирам време за търсене и избор на платове). Преди рисувах, сега рисувам с дребното. Труд и творчество проявяваме покрай рождените дни на детето.....изобщо, като си прочета написаното и ме хваща срам, трябва да се поправя.....
Скай и киви, вие сте ми кумири!!!
Съчувствам на неспалите....в този ред на мисли и ние не спим добре в жегите.....Но пусто, не мога да уговоря съпружето за климатик  beating

Колко е важно как живееш? Каква е рецептата за да се съхраниш така, много пъти съм си мислела. Дали отглеждането на дете си взима цената, колко години ти лепва? Или пък си е до вътрешна нагласа, до ген, до възможности?


Комбинация от всичко по малко(или много), киви.....Имам много примери около мен за това. Някои имат добър ген и са галеници на съдбата, други нямат този късмет.....

Чериииии, ЧРД! Здраве и много успехи smile Много шестици, така да ти върви и в живота и в ученето smile
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юли 06, 2016, 10:58:27 »

Честит рожден ден, Чери! Хубав ден, имам две приятелки, които също празнуват днес, но отбелязват повечко годинки  Wink

Бъди жива и здрава и да сбъднеш мечтите си с лекота!  give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #149 -: юли 06, 2016, 12:08:27 »

Чери, честит празник! Бъди много щастлива и позитивна!
Аз от вчера въртя телефони, че ме изненадаха с моминско парти в последния момент. Че не съм по тая част-ясно е. Помагам с каквото може и ще участвам - няма как. Лошото е, че едното кранче на парите май ще секне за известно време, а хладилникът ни направи номер и сега го дебнем.
Предстоят ни 3 сватби, все на близки...
Стискайте палци да ме пуснат отпуск за един ден, че ме зове работа по институции.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines