Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 23:34:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 184269 пъти)
 
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #120 -: юли 05, 2016, 15:00:21 »

Хахаха, свеки, горките ни деца......Явно все по залез съм се ресала  girl_impossible
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: юли 05, 2016, 15:08:46 »

Муахахахахахаха тия поверия "къртят мивки"

Нааачииии, майка само при кучетата и котките е спала, щоТ съм се родила с ЕЙ ТАКИВА косми на гърба. Ама след няколко дни са паднали.

Как да не пипам игла без конец? Някой трябва да ми го вдява ли?

Освен това - вода само от гърне е пила...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #122 -: юли 05, 2016, 15:16:28 »

Хихи, те са два листа, има и какво не бива да яде.
В някои има логика /без последващия резултат/, примерно да не седи на камък, да не се плиска с вода, да не се реше по залез /трябвало е да излезе вън/, че да не настине, да не е в пряк допир с животни, бои и прежди, че да не си лепне някоя алергия, да не влиза в стан, че е неудобно свита, ама другите са мислени от мъже и свекърви явно.
Сега единствено потвърждавам, че много се плисках с вода с малкия, пък той пускаше лиги като булдог до 2 годинки. То и аз съм със силно слюноотделяне и ми е неудобно да ходя на зъболекар. Ей, като вземат да ми замотават слюнката като спагети и ми идва да потъна от срам.  blush Майка ми също си призна, че си е плискала лицето, като и е ставало гадно.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #123 -: юли 05, 2016, 15:23:33 »


Как да не пипам игла без конец? Някой трябва да ми го вдява ли?


Сигурно, то вдяването на конец си е тежка работа, после що половината бременни в тая държава се смятат искрено за болни... и пролежават успешно 6-7 месеца... не включвам тук тези с истински проблеми.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: юли 05, 2016, 15:25:39 »

Сигурно, то вдяването на конец си е тежка работа, после що половината бременни в тая държава се смятат искрено за болни... и пролежават успешно 6-7 месеца... не включвам тук тези с истински проблеми.

Да, ако очилата са ми като дъна на бирени бутилки и точно като вдявам съм ги изгубила funnytooth
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #125 -: юли 05, 2016, 15:44:21 »

Ами сигурно са били като мен, да не могат да стиснат здраво иглата, за да вдянат конеца и е било опасно да я изпуснат и изгубят, пък тя пари струва и може някой да се набоде. Wink Честно ви казвам, наистина не можех да хвана здраво дори вилица и лъжица, все едно ми бяха гумени ръцете sad Не ме питайте как държах молив - бях го намотала с бинт да стане дебел, щото до болничния трябваше да чертая.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: юли 05, 2016, 16:06:32 »

Забавни факти...

1. Според изискванията на Международната асоциация за въздушен транспорт, тези два пътника не трябва да стоят на една и съща редица в самолет. Кои са те?
             - Куче и котка

2. Група жени се качват в рейс и въпреки, че не е пълен, те сядат най-отзад. Защо?
             - Вие сте в Иран и такъв е законът

3. През 1445 г. всички камбани в Москва започнали да бият едновременно и хората помислили, че настъпва края на света. Същият феномен се повторил през 1802 г. Кой е той?
             - Земетресение

4. Животновъдите в Бирма отглеждат говеда и пилета, но ги продават масово в Китай и после купуват месото им. Защо?
             - Заради будисткото разбиране, че не трябва да се отнема ничий живот

5. Някога в Европа масово режели опашките на кучетата без значение на породата. Защо?
             - Защото данъкът на кучетата бил според дължината на опашката

6. Какво е общото между Русия, Египет и Турция?
             - Те са на два континента

7. През 1945 г. всяко убито пиле в Мусо, Колумбия, било преглеждано от властите. Знаете ли защо?
             - Защото търсели изядени ценни неща във вътрешностите им

8. През 1965 г. Пеле получил златен медал, но не за футбол, а за книгата си. Защо е станало така?
             - Защото хиляди неграмотни бразилци се научили да четат, за да прочетат книгата

9. Някои африкански племена поставят цели торбички с насекоми на краката си, когато ловуват нощем. Каква е причината?
             - За да осветяват пътя
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #127 -: юли 05, 2016, 16:39:47 »

Скай, от къде го изнамери това с фактите? Много е яко  Bravo
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: юли 05, 2016, 18:09:40 »

Скай благодаря ти kiss2 аз също ,като Рат си поръчах албум за 9-те месеца ,ма съм могла съвсем спокойно сама да си го направя,то повечето неща са готови,само ги сглобяваш.Но за второто бебче ще е Wink
Днес цял ден правя декупаж на един стар скрин,ама така го нашарих,че сега най-вероятно ще замине при баба ми,те да му се радват smile
   Сега следващото,определено ще бъде мобил,чакам Фери да каже дали е много трудно  blum
Аз си спомням първия мобил на Ина,с черно и бяло,но ми изглежда много сложен.
    Утре сутринта съм на вливания и една позната акушерка обеща да ми покаже как се къпе новородено  heart  нямам търпение.Не знам как е било при вас-но на мен всичко свързано с бебето ми е много страшно.До сега бях много смела,но сега се чувствам абсолютно неподготвена,,,,колкото повече книги чета,толкова повече  си мисля,че нищо не знам.... nea 
   Забравих да честитя на Чери   Пожелавам ти успешно завършване и още по-успешна реализация след това. 
   

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #129 -: юли 05, 2016, 18:51:14 »

Лоли, малък змей на излизане такава щета причини, че хич не съм го жалила как да му пъхна главата в бодито или ръцете ... това бебета са жилави същества, само трябва да не ги изпускаш Wink
Иначе чети, сега трябва да се подготвиш теоритично, после като се запознаете, ще разбереш, че не е страшно smile и прочетеното ще си дойде на мястото.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #130 -: юли 05, 2016, 18:59:52 »

Вдъхновено от поста на Скай smile

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1080857251933255.1073741830.1072372139448433&type=3
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: юли 05, 2016, 21:00:34 »

Мар

"Графомания (от гръцкото γραφε, писане и μανία, безумие, изстъпление) e болезнено влечение и пристрастяване към усилено и безплодно писане, към многословно и безполезно съчинителство. Графоманът се стреми към публикуване на своите произведения. Въпреки че нямат литературни способности, те се стремят (понякога успешно) да издадат своите художествени произведения, а графоманите непритежаващи научни знания, се стремят към публикуване на своите псевдонаучни трактати. Графомански прояви понякога се наблюдават при наличие на психопатични и шизофренични състояния."

Брои ли се? biggrin
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #132 -: юли 05, 2016, 21:10:37 »

Мари, след такава диагноза ще посрамиш народа, който тамЪн се разписа smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: юли 05, 2016, 21:13:34 »

Чери, честито, много учени ще станете. Я кажи какво стана с малкото черно котенце, което имахте, сигурно вече е голяма писанка?

Рататуйче, ти си изпуснала като черното коте стана мама. Имах си три пухчета, страхотни.
Но...тя е бременна пак.
Никак не беше добре да ражда отново толкова скоро, ама Джон я пускал навън докато сме на работа. Както и да е, надявам се да мине всичко добре и пак да гушкам пухкавели. Вероятно началото на другия месец ще се родят.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: юли 05, 2016, 21:20:17 »

Мари, след такава диагноза ще посрамиш народа, който тамЪн се разписа smile

Ааа, не я поставих аз тази "тежка диагноза", само давам тълкованието biggrin
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines