Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 05:00:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 184915 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #90 -: юли 05, 2016, 07:34:00 »

Сигурна ли си, щоТ ако аз ти давам идеи...3 термина няма да ти стигнат да ги минеш всичките хаха

Скай, пусни ми и на мен някоя муха де? Аз сега съм на вълна полимерна глина smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юли 05, 2016, 07:36:42 »

Добро утро.. Чета ви от вчера, ама нямам нищо за споделяне и не се включвах...

Маги.. ОБОЖАВАМ баклава с шамфъстък  cray cray Вярваш или не, снощи сънувах, как разрязвам едно парче, сиропирано здраво.. И много вкусно  pardon В съня си не успях да го изям, ама знаех, че е вкусно! хахаха  crazy


Фани,
ще те изпапкам!  heart

Честит рожден ден на кучовците  give_rose

Мимето се загуби някъде...  huhhuh.gif
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #92 -: юли 05, 2016, 08:19:31 »

Добро утро!
Киви, ей ти дразнител от мобилен телефон Wink От гръцкото море, някъде между Кавала и Солун. Американският гостенин на малкия син твърди, че не е виждал такива плажове и райски кътчета никъде, докъдето е стигал. А той много е пътувал.
От градовете най- бил впечатлен от Бейрут. След туристическата обиколка на Пловдив с цялата тумба приятели по късните часове на деня, официално заяви, че Пловдив е по- красив и му харесва повече. Аз се чудех в първия момент дали да го приема като комплимент, защото беше летял към 30 часа без сън, пък и не съм ходила из онзи свят. На сутринта обаче повтори и даже заяви, че би могъл да опита да прекъсне работата си и да дойде за година в България, като я използва за отправна точка да обиколи Балканите и Източна Европа. Хихи, иначе нормално момче си изглежда - синеоко, с тъмна коса и светли очи, високо и слабо, много мило и уважително. Та като нищо да си завъдя дълготраен гостенин и да си подобря английския. Wink
В компанията на малкия син има доста, които пътуват и работят по някаква програма Еразъм. Не са вече малки - все са между 25 и 30, неангажирани семейно, добре образовани и готови да прекъснат работа всеки момент. Нещо като хипита, явно това е новата вълна в жанра. Няма да идат в родопските села, ами се навират из Виетнам, Бангладеш, Монголия и къде ли не в Латинска Америка crazy Интересно кога си сядат на д-то и дали изобщо някога ще го направят. Ама аз какво ли разбирам blush
Аз съм тъжна, защото на този ден преди 26 години ни напусна баща ми. Ще отскоча до черквата да запаля свещ и за след това нямам план. Пенсионерска работа...
На вас хубав и успешен ден! Да свършите много работа, тъкмо е хладничко и приятно good
Да, четири отговора, докато се натуткам...
Честит Байрям, ние баклавата си я изядохме /почти майка ми, де/. Маги, то къде ли няма атентати вече. Наше приятелско семейство точно сега се изпотрепват да ходят до Истанбул, защото покрай празниците имало големи намаления. Ние в Пловдив намираме много качествени турски храни, има 4 ресторанта и 7-8 сладкарници. Хихи, имаме си и съседи, турско семейство от скоро в България и редовно ни черпят с домашно приготвени работи. Имам чувството, че жената стои по цял ден в кухнята. Вчера ми разправяше и показваше как готвела зелен фасул- на четири по дължина режела шушулките. Да бе, в тази жега на 2 не бих си играла да ги ситня. smile


* 13606679_10154077790287530_7720839362130881726_n.jpg (66.16 KB, 960x540 - видяно 163 пъти.)
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #93 -: юли 05, 2016, 08:25:55 »

И аз като бях бременна празнувахме юбилея на котарака. Беше много хубаво!!! Честити да са ви празнуващите животинки! Те са си част от семейството, а не просто нещо пребиваващи в къщата. Снощи имахме изпълнение с едно четириного и Дребосъчка, ама ще разкажа в нашата тема как изнудването не мина. Ако нея слушам, ще трябва петел да си взема. Най-новата атракция в квартала.
Маги, правело ми е впечатление по-особеното име на мъжа ти, ама не съм знаела. Хубави празници на цялото ви семейство!
Аз баклава не обичам, ама локум с шамфастък... yahoo
И на мен ми се занимава с хобита, но последно време ми е трудно. Декупажът не ми харесва - много кич обикновено влагат. Рядко нещо ми грабна окото и го е по-изчистено на форми и цветове. С глина ще ми е интересно да се увъртя, ама се сещам още кой ще помогне в цапането.
Мъжо има мераци да сме правили ремонт на детската. Имаме проблем с прозорците там, че при силна буря се е случвало да прелеят. Захванем ли се, ще е страшно, защото имам вдъхновение по ремонтите tease
Фани, ние сме с теб, нали си знаеш!
Нашите бяха наскоро в Гърция, ама оттатък Гърция- Закинтос! Оплакнах очите, да ви кажа. Още не можем да си позволим 18 часа път с дете, иначе не може да ме спрете.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юли 05, 2016, 08:32:34 »

Добро утро!
Днеска сте изписали света, четох четох, ама да видим какво запомних.
Лоли, много се изкефих на рождения ден и организацията. И моята котка някъде сега има май, че и тя е прибрана от улицата и упорито мълчи кога е родена- затова реших, че ще празнува с баща ми на 8.07.
Маги, честит Байрям! Леле като я видях тая баклава, не само ми се дояде, ами и още повече ми се доходи в Истанбул- любимия ми град! Тая година се наложи да си отменим екскурзията до там, та дано догодина ни огрее тримата.
Киви, няма ли скоро почивка за теб?
Фани, възхищавам ви се и ми стана тъжно, че ще сте разделени. Той ще има ли възможност да си идва от време на време?
Свекърва, Бог да прости баща ти и лека му пръст!
Скай, я кажи за хобита, ама нещо подходящо за лежащи. Мариола ми прати едни картинки да оцветявам, ама чакам да ми ги принтират.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #95 -: юли 05, 2016, 09:03:55 »

Али, няма толкова часове път. Те от Пловдив минаха през Юндола и после границата през Илинден. Тръгнаха в 9ч. и със спиране по пътя следобеда бяха на плажа.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юли 05, 2016, 09:07:55 »

Гърция е близко, особено за вас от Южна България.Виж при нас е зор, щото два прохода имаме да преминаваме.Но е факт там са страхотни плажовете.Освен това има и друго, чисто е, опазено е, зелено е, доколкото природата им го позволява.Ние имаме прекрасно море и какво от това.Плажа мръсен, пълен с фасове, чашки, сламки и т.н. Отвсякъде дъни музика, обслужването е ужасно, не знаеш какво точно ще ядеш и дали ще ти понесе на стомаха и т.н. и т.н. Честно ако имахме малко повече пари, а и Мерал(не харесва гърците тоя човек) се навие, хич и няма да мисля къде да съм на море.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #97 -: юли 05, 2016, 09:47:16 »

Маги, и аз не ги харесвам гърците, заради лошото им и отношение към българите като цяло. Знам, че не са такива всичките, но ние стриктно си спазваме семейната политика да не почиваме там, все повече приятели обаче ми я хвалят и мисля, че след като Турция отпадна от опциите, съществува вероятност да се прежалим догодина примерно...

Свекс, ти нямаш сърце... море ми дай пък било то и гръцко...

Тази година си изкарах февруаската планина през май, поради "дребосъчни причини", по служебни на ММ ни отпадна морето през юни (аз таман си бях купила бански). Сега има някакъв шанс за почивка след месец, Рат, ама хич не се и надявам вече, че като се настроя и ми сменят от горе спешно плановете...

С глина ще ми е интересно да се увъртя, ама се сещам още кой ще помогне в цапането.
Ali, полимерната глина е като пластелин, не цапа изобщо, аз докато си правя моите си неща му давам на малък змей да си прави топченца от уж отпадните парченца, а той пък успява да ги размеси така хубаво, че се получават нови нюанси на цветове. После печеш резултата за 30 минути във фурната и сте готови с нова играчка, аз си мисля, че ако имах момиченце, бих могла от глина да и правя много герданчета и други неща за кипрене. Благодатен материал е сиреч, вземи си трите основни цвята, бяло и черно и от там нататък -смесвай smile
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: юли 05, 2016, 10:03:35 »

Влизам да ви почерпя.Днес имаме годишнина от годежа.Добре,че беше Фейсбук,да ми припомни  blush
ММ е на път и той изобщо не се беше сетил,абе супер романтични сме и двамата ,как се намерихме ,,,не знам  Bravo Сега мисля да ходя да си взема няколко вида тортички и подобаващо да си отпразнувам ,че откакто съм в положение хич не ми се яде сладко,ма днес ще се помъча Wink
Скай дай нещо за  оставащите три месеца,пък за другите термини,ще го мислим,,,,,,във времето


* 6264982897_9eb33634cf_b.jpg (56.8 KB, 328x492 - видяно 167 пъти.)
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юли 05, 2016, 10:13:16 »

1. Малко за "дебелеещите" мами - http://pregnancydiary.eu/bg/2016/07/04/%D0%B7%D0%B0-%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D1%87%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%B8-%D0%B2%D1%8A%D0%B7%D0%BC%D1%83%D1%82%D0%B5%D0%BD/

2. Идеи - може да се захванете с пачуърк или да си купите някакви весели и закачливи платове и да си спретнене някакво комплектче за бебИтУ

3. Да си направите албум "Моите 9 месеца" - http://ideahobby.bg/product/10499/zagotovka-za-skrapbuk-album-v-ochakvane-na-moeto-bebe-idea1214.html

4. Да си направите албум за снимки на бебИтУ - извинете за препратките към личното ми творчество, ако трябва, мога да ви покажа и неща на много по- високо ниво - http://vilisart.blogspot.bg/; http://kalinasto.blogspot.bg/

http://tini-tin.blogspot.bg/2016/04/notebook-3-of-4-and-album.html
http://tini-tin.blogspot.bg/2015/07/little-martin.html
http://tini-tin.blogspot.bg/2015/06/little-sofia.html

5. Направете мобил - https://www.google.bg/search?q=butterfly+mobile&rlz=1C1WPZA_enBG599BG599&espv=2&biw=1366&bih=667&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjBsZjz79vNAhVJvBQKHZKKDKIQsAQIGQ

6. Захванете се с куилинг (или така омразното ми кВилинг)

7. Направете няколко проекта с трансферен гел - получава се много идейно

Така - имах още няколко идеи ама ми се изнизаха от главата...
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юли 05, 2016, 10:31:09 »

Маги, абсолютно подкрепям това за БГ-морето! Благодаря ти за прекрасната баклава! Любима ми е! Аз бих отишла в Истанбул точно сега! То ако ни е писано да загинем от бомба, и от пиратка ще умрем, дето се вика!
Рат, ще си дойде другия месец по това време поне за няколко седмици и после ние ще можем да ходим когато си поискаме, уж...
 crazy
Свекс, лека му пръст! Дядо, който беше милиционер почина точно на 70 г. точно през юли, преди 22 години! Беше зодия Рак. За добро или лошо, и двете ми дечица са зодия Рак!
Благодаря на всички!  heart
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юли 05, 2016, 10:48:32 »

Ей, ама качествено сте стискали палци - на есен ще уча счетоводство. Да, самата аз, дето се отказах от първото ми образование заради изпита по обща икономическа теория. Представа нямам как избутах математика, която сигурно беше на ниво 8 клас. Ама както и да е, трябва ми за да ми се признава като изкарано средно тук. Поне level 1, след това си е специалност.
А Теодор пък започва да учи за електроинжинер. 3 години е целия период на курса. Но се равнява на висше.
А на есен продължаваме и с езиковия курс в стария колеж. Голямо учене ме перна по никое време  crazy

Лека им пръст на тези, които ги няма.
Честито на рождениците, за годишнините и всички друго поводи, а вие се усмихвайте  Torte

Аз море ще видя в събота, даже с точност океан, ама само ще го видя. Няма да мога да се топна.  cray
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #102 -: юли 05, 2016, 10:58:36 »

Много сте изписали, четох ама не запомних много  pardon
Минавам да кажа само, че Мимето и беб са добре, нищо че не се вясва Wink
Аз съм си взела материали за мобил...надявам се тия дни да стигна до него и да се получи нещо смислено  pardon
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юли 05, 2016, 11:00:07 »

Чери, то по-добре не се топвай, че ще вземе да ти настине кръстчето и гръбчето! Океана хич не ми го хвалете за "моренце". Настива ти и бъбрека, и джигера  tease  blum Ххихихи, поздравления за ученето. Животът е LLL /Life-long learning/ good
Ние сме в Кранево на края на месеца, с басейн в хотела и моренце, 3 пъти манджа, остава и времето да е с нас и децата да не се посерат, и всичко е 6+!!!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юли 05, 2016, 11:17:56 »

Не, че има много какво да кажа, но поне да се отчета, че съм тук.

Днес ми е доста скучно и не знам какво да подхвана, за да се разнообразя.   Girl_sing
Вчера се видяхме с Панди и Томи. heart Разходихме се, а Томи си спинкаше през цялото време. Малко ангелче е той.  heart Видяло се е, че буден няма да успея да го видя, ама не може да разваляме режима на шефа.  air_kiss

Фани, благодаря ти за пожеланието!  give_rose
Да си знаеш - възхищавам ти се много за силата.  heart Обичам такива семейства - не се отказват пред трудностите, въпреки всичко и всички. Ама нали това е смисълът на СЕМЕЙСТВОТО?!   heart
Силно гуш от мен! Ще се справите с всичко!  heart

Вероника, благодаря и на теб!  give_rose

Честит празник на четириногите и техните стопани!  smile

Маги, благодаря за баклавата. Мнооого обичам и сега цял ден ще я мисля.  Torte
Чудя се по кое ли ми текат лигите повече - по баклавата или по снимките от морето.  huhhuh.gif blush

Лоли, честита годишнина от годежа ви!  smile

Скай, благодаря за идеите. А получават ли се при такива с две леви ръце като мен? blush

Чери, поздравления и на двамата.  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines