Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 07:01:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 49 50 [51]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 183429 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #750 -: юли 30, 2016, 20:50:47 »

Како,  рибата е още в морето, да са сигурни работите, тогава ще разпитвам за момата. Знам и само малкото име - Гергана.
Ина, снаха по дете на братовчед, няма моята къща да трови, ама все пак се налага да и намеря кусур. Wink
Хехе, овнешки шишчета, а? Знаят какво да ядат good.
Милата Марта, за един сладолед си я купила Wink heart
Рататуйчик, ти поне имаш извинение някакво, пък аз нито ПМС, нито критическа... Сигурно някакъв скок в старежа funnytooth
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #751 -: юли 31, 2016, 06:09:46 »

Добро утро!
И аз имам скок в Еволюцията за тази една седмица в Кранево имам чувството, че одъртях и побелях поне с 4-5 годинки  blum crazy
Свеко, на едни местни "дерибеи" дъщерята се казваше Гери. Да не е щерка на Тошо бобслея?! И с нея ако се окажем "рода" просто нямам думи вечииии  blum
Ратче, пращам ти ОМмммммммм  give_rose give_rose give_rose
Пия кафе и обмислям как най-бързо да опаковам багажа без да не забравя половината и кой точно Ханцук да си облека, та да накарам някой хотелски гларус да ми помъкне някоя и друга чанта от 4-ия надолу... Иде ми да ги хвърля от горе и направо да ги посрещат на рецепция! Да взема да им оставя 5 лв бакшиш лиии?!  blum
Ина, защо не поканят тия хора някой път и бъдещата си далечна сватя на такъв обяд?! Кажи им, обясни там, че съм много Гурме... От вчера ми текат лигичките.
Имам си Йестествен тен!!!!!
Пуснете някой хубав пейзаж с кафето, при мен са само трънки на фона на морето! blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #752 -: юли 31, 2016, 07:36:26 »

Ей, последен ден от месеца е! Изнизва се лятото.
Мирише на печени чушки от долната /по местоживеене/ съседка. Моите гости спят. Реших, че няма смисъл да се плескам с палачинки и си съкратих дейностите до пържени филийки. Айде нема нужда, да си и правят Бобслеите на момата вкъщи.  Wink
Како, как тъй да я попитам "ти на тоз дерибей ли си щерка"? Племенникът да му мисли crazy
Синковецът литна за уикенда до Малта, та не е тук, иначе щеше да се включи в разузнаването. После, на софийска територия ще продължим. Wink
Дай 5лв. на някого да ти помогне с багажа, гларусите бягат от многодетни майки good


* 13627074_1192840447432716_4770767426150416690_n.jpg (55.29 KB, 316x316 - видяно 1992 пъти.)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #753 -: юли 31, 2016, 09:17:37 »

Добро утро!
Фани, свърши почивката, ще имате ли още някоя до края на лятото или това беше?
Свекърва, какво са се успали толкова тия хора? Днеска ли си отиват или още ще погостуват?
Ина, много готино звучи храната, освен тия шишчета. Радвам се, че все пак ти е харесало преживяването.
Мина и тоя месец, айде още два да се изнижат! Аз да се похваля вчера нашите взеха нови градински мебели и два страхотни шезлонга, сега и навън ще се излежавам качествено, когато не е адска жега де.
« Последна редакция: юли 31, 2016, 09:21:59 от ratatui » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #754 -: август 01, 2016, 11:38:45 »

Завърнах се на работа... Четох ви, ама все пак имам 10 стр. за наваксване.
Гледах логикато за прането, за любовта към учителската професия и се мотивирах.
Ако знаете как кифленски мога да извъртя разговора - харесах си обувки, имам ултра як маникюр и педикюр и последната седмица я обърнахме на нощен живот.
За обиколките по края на Лоли и Надето и за кумуването ще разказвам в нашата тема... тези дни!
Това е - изсипан пост, ама не се сдържах.
А да, и за финал - нямахме вода тази сутрин. Добре, че не се потих много през нощта, че щях да съм вкисната първия работен ден след кратката забежка, първия ден на седмицата и на месеца. Дано ни е  слънчево и отпускарско.
Активен
Страници: 1 ... 49 50 [51]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines