Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 07:33:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 185482 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #525 -: юли 21, 2016, 09:37:34 »

Не сме за чак такова съжаление, то се свиква в един момент.

Фани, да ти е жива и здрава рожденичката и много да ви радва.

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #526 -: юли 21, 2016, 09:52:34 »

Маги, ама тя Монито е романтична... Кой друг ще те събуди да ходите да гледате луната, замисли се lol

За свикване без сън се свиква да, а и както знаем от сън спомен няма, аз ви разказвам само най-екстремните случаи. Както опитът на Маги сочи и без сън спомен няма, ама това е друго. Има си ползи де, вече мога да броя до 20 на испански, ако бях спала дали щях да мога нещо ново... А после на какъв студентски купон ходих като задрямах, бедна ви е фантазията smile

 Рат, ние за това сега ти казваме да си почиваш, не че съня се акумулира де, ама като ти се е паднало пък. Аз вече не мога да спя по цяла нощ, ако не ме събуди змей, се събуждам аз да го видя що не ме е събудил, трябва да съм преуморена или болна за да изкарам без прекъсване.

Аз се мобилизирах вече, опрасках на бърза ръка две срещи, така както съм недоспала съм "Имали въпроси, а чудесно че няма" сиреч твърде "демократична" ставам. Изобщо като не съм се наспала е хич не съм блага и добра, но пък съм толкова ефективна, че сериозно се замислям да се откажа от благостта по принцип.

Булче, на мен втората рокля ме кефи, бих я поръчала ако има опция за пробва и връщане, ако не ходи в магазина и мери...

Свекс, ти си класическа домакиня... който си има ризи си ги глади, никой сериал не е достатъчно добър, че да заобичам да гладя...
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #527 -: юли 21, 2016, 10:03:28 »

Божее свекърва верно ли переш преди да переш? Това си мислех че само стринка ми прави  angry Как ще пера и мия на ръка? Ами маникьора?  shok Много разглезена работа сме това ние "инстантните" домакини. Сериали що не си сваляш на компютера? Така ще си полегнеш и ще си гледаш, а не да гладиш и да гледаш...

Абе май няма да я поръчвам тази рокля, ще мисля начин как да стесня настощата. То човек да не вземе да отслабне хаххаха

Аз ако не са наспа не съм хора. Неделя не бях спала добре и понеделник ревнах на работа понеже ми се скараха леко...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #528 -: юли 21, 2016, 10:15:49 »

Ти  мани маникьора, ами временцето ми заминава за неблагодарни задачки. та сичко бухам в пералнята. квото пише че не можело, учтиво му турям 30 градуса температура. pardon pleasantry

дъската за гладене съм я прибрала отстрани на хладилника, ютията не знам къде е, като изпера, всичко окачам да суша на закачалки и изглежда прилично pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #529 -: юли 21, 2016, 10:18:43 »

Здравейте smile

Аз пък закусвах пица от снощи и шоколадови бисквити. И чай от копър.

Бамбук точно една седмица беше най-кроткото дете и снощи стана една многострадална Геновева и само мрънка или направо си реве (ако решиш да го оставиш да си мрънка в леглото). В момента спи в раницата, за да няма истерии. Аз щях на парк да го водя, ама не ме остави да се наспя и няма. Та Киви, Маги и аз съм в клуба.

Булче, анти са ми тия рокли нещо. Те на Радост не и стоят добре даже.

Свекърва, аз дрехи, които не са за пералня не уважавам. Ние също сме си двамата, ама аз. на работа се научих на миялна. И по три дена мога да я пълня. А като имахме баби те все симимаха конфликти с мм, защото все миеха на ръка и миялната се пълнеше по бавно  от когато сме само двамата.

Честит рожден ден на Кари! Да здрава, весела и прилежна в училище!
Како, и мен може да ме заведеш на фризьор, че съм като Рапунзел lol

Р, почивай си, че сестра ми е скорпион - две години рева, никоя баба не смееше да я загледа и беше лепната за нашите.

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #530 -: юли 21, 2016, 10:22:05 »

Пандич, важното е мъжете да я заглеждат, за бабите- ще го преживеем  blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #531 -: юли 21, 2016, 10:27:52 »

Божеее, да пера на ръка не ми се е случвало от години.Някоя бебешка дреха ако е наакана тъкмо я запирах и оставях в лиген с вода и после в пералнята.А пък да гладя как мразя.Значи това ми е най-омразното нещо на света.Общо взето моя мъж не е случил с жена домакиня.На мен ми дай да хайманосвам.Сериали не гледам, не и турски.Едно, че не издържам техните мелодрами, второ сериала няма нищо общо с действителността там и ми е много лъжещо и лицемерно всичко показано в тях.Виж някой ситком весел може да зазяпам.Ей снощи гледах новите серии от "Последния мъж на света", та се похилих с него.И това ми е.Аз съм човек дето може да живее без телевизия, а от както имам дете ценя тишината и спокойствието.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #532 -: юли 21, 2016, 10:29:17 »

Хехе, иначе трябва да хвърлям... Чорапи от спорт ако не ги накисна и мина със сапун, изпиране нямат. Ризите са същата работа, засичат се около яката и маншетите. То не отнема време. Пък и пера и мия само със скъпи препарати, та нямам нанесени вреди по ръце и нокти. Но аз и не харесвам на моите ръце шарени лакове, а само светли и лек гланц. Пръстите и ноктите са едни от хубавите природно дадени ми неща и държа да се отличават и забелязват smile.
Е, филмите ми са свалени, ама като ги гледам и съм гузна, че си губя времето Wink. Пък докато гладя, все пак върша някаква полезна дейност. Бе то по принцип се самозалъгвам, че това ми е причината да стоя вкъщи, че иначе може и да откача или да се сметна за жертва pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #533 -: юли 21, 2016, 10:43:07 »

Значи ризите се минават през химическо на 2 месеца поне , хич не им се занимавам , мъжа ми сам се глади всяка сутрин , аз също мен и детето, отнема ми 5 мин на мен

магито това Last man standing Ли е?много приятно сериалче е. Чудя се дали да не измрънкам един ден отпуска вкъщи и да изпратя малкия при баба му  pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #534 -: юли 21, 2016, 11:23:02 »

И аз правя като Еми, пускам ги на ръчно в пералнята капризните дрехи  Wink. За сега не са се оплакали. После гледам да са изпънати, че да не ги гладя и това е! Даже май сега ще трябва нова ютия да купим, че нашата е праисторическа.
Последния мъж на света и мен много ме разсмива, даже онзи ден щях да го гледам, ама вече харда е фул и първо трябва да изтрия старите неща.
Сега и аз се чудя къде ли бих събрала една малка миялна у нас, че пространството е доста огреничено. А искам и робот да чисти а сушилня, абе всичко искам!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #535 -: юли 21, 2016, 12:03:01 »

Ратче, аз имам много малка миялна, но е стара, купена от Метро. Даже не знам има ли там подобни артикули още. Сега я интегрира майсторът в шкаф, който сам съгради от плоскости, изрязани и кантирани в Практикер. Иначе няма начин, с това малко пространство у нас. АКо искаш повече инфо, свиркай.

нещо ето такова представлява като форма
https://www.tehnomix.bg/bosch-sks-51-e-22-eu
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #536 -: юли 21, 2016, 12:11:35 »

И за нещо такова се замислям, ама ако плюсна и това на плота, няма да остане почти никакво място или просто трябва да намеря ново място на хлебопекарната. Трябва да видя дали би ми се събрала в шкафа под мивката евентуално, поне да не е на плота. Иначе събирам всякаква информация по въпроса  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #537 -: юли 21, 2016, 12:30:21 »

Именно вътре в шкафа виж дали ше ти влезне малка миялна тип куб, като см. отвън и аз нямам място.
Кат стигнеш до майстор, свиркай, имаме подходящ
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #538 -: юли 21, 2016, 12:49:50 »

Ох и аз мечтая за прахосмукачка робот.Ама мечтая за сега.С тия две котки, моята дълга коса и ужасния мокет в хола чистя всеки ден.Мразя я прахосмукачката вече!

Нашата миялна е за 9 комплекта.От опит ако можете вземете си такава.Тя се води средната като големина.Като идват гости и се събираме ми събира всички чаши и чинии.Събира и тенджери и тави.Малките са малки и събират много по-малко неща.А повярвайте покрай човечето, ти се иска всичко да пъхнеш вътре в миялната.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #539 -: юли 21, 2016, 13:16:07 »

Цитат
лките са малки и събират много по-малко неща.А повярвайте покрай човечето, ти се иска всичко да пъхнеш вътре в миялната.

хаха и него от време на време вътре smile нашата е от по-малките, ама като се налага и два пъти на ден я пускам, хич не я щадя!

маги има такива специялни роботчета за хора с домашни любимци smile
Активен
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines