Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 12:57:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 185513 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #465 -: юли 18, 2016, 09:39:56 »

Кафенце има достатъчно, от мен една тортичка с леекинко закъсненийце lol  Който се сети за повода, да се почерпи!

Айде хубава ви седмица! Остават още 17 дни до така мечтана ми лятна почивка.

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #466 -: юли 18, 2016, 10:23:24 »

Киви, честит ти имен ден със закъснение smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: юли 18, 2016, 10:42:55 »

Киви, честит ти имен ден със закъснение.

Моя мъж оздравя.Днес не му се тръгваше за работа, както и на малечка за ясла, но няма как. Живота е такъв.Едни работят, други се забавляват  blum

Аз от сутринта имам работа и не мога да си вдигна главата.Много обичам така.Имам и разни идеи в главата, и сега чакам в обедната да си направя разни шаблони, че нямам време за кога да ги изпълнявам.

А нашите котки ги е страх от терасата.Малката ще умре, но няма да излезе сама на терасата.Толкова я е страх.Голямата, ще излезе и ще почне да обикаля по съседните и вероятността да я намеря на земята като палачинка е голяма.За това и двете нямат допир с терасите, а и да излязат имаме мрежа за животни и не могат да обикалят.Та всички предохранителни мерки са взети.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: юли 18, 2016, 13:25:55 »

Здравейте и в хладния чудесен ден. smile

Един забавен тест за сладоледен вкус от мен :

http://www.brit.co/favorite-ice-cream-personality/?utm_source=facebook.com&utm_medium=social&sr_share=facebook
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #469 -: юли 18, 2016, 13:39:27 »

Еми, много си е верен теста - Такава съм си  pardon

2. Chocolate: True lovers of chocolate are *devoted* lovers of chocolate, so you’re about as loyal as they come (albeit a little flirtatious). You can be a bit theatrical, but your wit and charm score the hearts of many. All of this, in addition to your appreciation for intensity and richness in life, means you’re a total romantic.

6. Pistachio: You ache for travel,­ but not the kind of travel that involves islands, fruity drinks and a sunburn. You want to feed your mind and soul. You long to drift through an olive orchard in Tuscany, and you dream about nibbling on Camembert before strolling around the Musée d’Orsay.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: юли 18, 2016, 14:38:12 »

Киви, честит празни със закъснение! Да си жива и здрава и с гордост да си носиш името, още поне 100 години! Сега се сетих Мариола какво пожелаваше на имен ден - внучки да ти носят името.
Еми, отворих теста и съжалих- веднага ми се прияде, хем току що заредихме фризера със сладоледи, хем още 3 часа трябва да стоя далече от тях  cray
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #471 -: юли 18, 2016, 14:51:19 »

Киви, да ти е живо и здраво името, а и ти покрай него smile Само с добро да се споменава  give_rose

Рат,
защо трябва да стоиш далече от сладолед за 3 часа? Аз за цял живот, ама миналата седмица съгреших с 4-5 лъжички, нали пък италианецът ми каза, че съм красива и се прежалих за няколко хапки  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth

В неделя кумът ни има рожден ден, ще го изненадаме като отидем при тях на Шкорпиловци, където ще са с кумата и сестра му. В събота вечерта ще посрещнем рд-то с Хавайско парти.. Приготвили сме всякакви шарени чаши, цветчета за чаши, чадърчета, сламки, хавайски "гердани с цветя", дано намеря и "полички", имаме очила с различни забавни цветове и форми.. Ще сме по бански и с тия одежди smile Ще направя едни плодови шишчета, на които отгоре в цветни формички ще има изписани пожелания.. (снимката е малка не знам какво ще видите).. Ще му направи колежката ми торта във формата на бирена халба (ДАНО СТИГНЕ ДО МОРЕТО ЗДРАВА!).. И ще имаме рамка за снимки да си правим, на която ще надпишем ALOHA 28 smile (става на 28)

Дайте някакви други лесни за осъществяване идеи smile



« Последна редакция: юли 18, 2016, 14:56:55 от alexandrova_90 » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: юли 18, 2016, 15:04:36 »

Тони, пия желязо и 2 часа преди и след стоя далече от продукти, в които има мляко. То в сладоледа може и да няма или пък е сухо, ама аз да се застраховам. Че 1 месец си го пих заедно с магнезия и док се чуди що хемоглобина продължава да пада  blush
Много яко сте го измислили. Такива полички или поне подобие съм виждала в Джъмбо, може да видиш дали ще ти свършат работа. Тортата много ме кефи. А аз бих включила и коктейли от кокосови орехи.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #473 -: юли 18, 2016, 15:07:42 »

Ние и коктейли ще правим, няма да са в кокосови орехи, ама ще са с кокосово мляко  good

Тортата е извън темата с Хавай, ама той е голям фен на бирата, дори си вари вкъщи и участва по разни конкурси с нея.. Та за туй..  pardon
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #474 -: юли 18, 2016, 15:15:01 »

Хихи, Рататуй... това с внучките много ме радва smile

Благодаря за пожеланията!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #475 -: юли 18, 2016, 16:07:14 »

Здравейте отново smile
Много добре звучи това парти, а тортата е  good good good
Хихи много яко пожеалание за името  heart
Срам не срам, не знам как се казва Киви в истинския живот, но все пак честит имен ден на патерички!  give_rose
Прибрах се от скитосване, успях да се скарам с лелката в железарията, ма много нелюбезна  crazy
Търсим от няколко дена фуга за банята, дето сега я довършваме и никъде го няма наличен цветът, който ни трябва...дори на склад и сега като ходих на преглед реших е така за всеки случай да проверя в една малка железария близо до работата и се оказа, че има една кофа останала...помолих я да ми я извади, за да се убедя, че е цветът, който ни трябва...е не ми ли вярвате, викам не ама просто това е сигурно магазин номер 20, в който проверяваме и трябва да съм сигурна  pardon Платих я и я оставих там ММ да мине да я вземе да не я влача аз, искам ѝ касова бележка...на него, щото трябва да я изпиша от магазина и тогава, ама ако не я платя не може да ми я запази и понеже попитах каква ми е гаранцията, само на доверие ли да ѝ я оставя платена с 300 зора ми даде някаква друга бележка lol Та имаме си вече фуга след малко обиколки, звънения и разправии  pardon
Сори за дългия пост  blush
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #476 -: юли 18, 2016, 19:24:46 »

Здравейте!
Киви, не знам как се казваш и аз, ама честито със закъснение! Да Илядиш, дето вика Инчето. Много ме е яд за Мариолка. Така хубаво си приказвахме, а се отказа от нас  sad  св. Илия ли беше из тия дни?!
Така ми се ходи навсякъде ама засега само на лагер. После да излязат т...е визи, че да почвам да ходя и аз по света. Имала съм била подарък за 9-тата годишнина - много скъп пръстен било, чак Инж. не можел да си повярва /в смисъл, че бил избрал толкова красив пръстен/  tease на мен хич не ми се вярва ама...
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #477 -: юли 18, 2016, 19:42:41 »

Начи ся си Учаквам медала по конспиративизъм... правописа и стила са нарочнУ Wink В Россия съм...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #478 -: юли 18, 2016, 19:51:57 »

Илинден е на 20 сега.
Фани, ще чакам да покажеш красивото бижу, аз нали съм сврака и ме влекат много красиви бижута, в частност златце. Скоро ще почнеш да обикаляш и ще разказваш как е по широкия свят.
И на мен заМариола ми беше много криво, добре че е фб!
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #479 -: юли 18, 2016, 21:13:18 »

Киви, ами да ти е живо именцето!  give_rose Тортата е много апетитна, малееей!...

Ся... Ти писа " със закъснение", ама туй значи ли, че вчера  е бил поводът? huhhuh.gif  Аз тези дни честитя наред на приятели, та ако е било вчера, нЕкоя Марина ще се окажеш, онзи ден беше на Юлия, Юлияна и производни... Залагам на Марина!  pardon

Фани, ти кога тръгваш на лагер с групата? Ние ще сме в Търговище на 6.08, ще ти пиша на лични, ако не тЪ безпокòя....  blush  Щях да те питам, вие къде в Търговище живеете? Нашите са близо до втора гимназия, около здравната каса (ако все още е здравна каса, де... )  smile
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines