Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 22:24:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 185336 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: юли 17, 2016, 07:36:47 »

Абе да ви кажа 2011 г. бях в Момчилград и околността, ако питате мен те са си провинция на Турция от време оно. Официален език /негласно/ е турския. Всичко живо що говореше български имаше страхотен акцент, който мюсюлманите по нашия край никога не са имали. На моменти се чувстваш все едно си в Одринско например...
Както и да е: Добро неделно утро! Ние с Кик закусихме и иазлизаме на разходка!!!
Призовавам каЙвето!!!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #451 -: юли 17, 2016, 08:53:16 »

Ей го кайвето! Wink
Како, аз помислих, че и ти ще ходиш на лагер с Кари, затова ти се чудех защо се хващаш smile
Много си права за тази част от България. Нали бях там миналия месец, народът пердаши някакъв език, ама не е и литературен турски. То и хора няма по селата, младите са по чужбина на печалбарство, другите са на изживяване.
Ама си мисля, че на никого не му трябваме, че нито сме добра работна ръка, нито земеделието ни е земеделие, нито имаме някакви природни суровини, дето да не са зяносани вече. Много пари трябва да се налеят, пък да не са луди да ги дават за нови територии. За вярата ако е, много сме лесни, за някой лев и сме готови, щото открай време сме почти безверници. pardon  Те бежанците ни минават като бръз влак, та някоя развита икономика ли crazy
Объркана работа, слушам разни варианти по радиото, но явно трябва да се изчака.
 Хихи, вчера наш Дядо Николай като посрещал мощите на Св. Георги и наредил да има топовни гърмежи, като за заря. Народът по Главната си изкарал акъла. Да се чудиш да се смееш ли, да плачеш ли sad
https://www.24chasa.bg/novini/article/5651109


* 13654258_1183100108406750_1717719089373181322_n.jpg (69.35 KB, 336x336 - видяно 1928 пъти.)
« Последна редакция: юли 17, 2016, 08:55:52 от svekarva » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: юли 17, 2016, 09:22:18 »

Свекс, ще ходим: Аз, Кари, майка ми и Кико! Единствения ни недостатък е, че нямаме кола, но приятели във Варна бол!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #453 -: юли 17, 2016, 10:32:37 »

Добро утро smile
Много несветло бъдеще за родината ни тука спрягате...дано не сте прави  nea
Да ви кажа миналата седмица по това време си пожелах тази по същото пак да сме така (нашите са вкъщи и ми е добре, ММ и тати дооправят разни дребни неща от ремонта, с мама си шетаме) и сме така...много ни е послушно детето засега  blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: юли 18, 2016, 07:27:41 »

Добро утро.Нова седмица нов късмет.Дано е по-добра за всички ни.Ние сме на работа цялото семейство, а малката е на ясла.Дано изкара седмица, че ще се гръмна.
Хубав ден на всички
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: юли 18, 2016, 07:32:42 »

Добро утро smile

Понеже е мрачно времето е лошо, сервирам закуската и кафето в леглото smile



Бяхме в Пловдив с двете ми най-близки приятелки.. Голяма жега.. или по-скоро разликата в температурата със София ми дойде в повече..  angry Ходихме на концерт на Цеца.. Понеже съм истински музикален помияр.. В ученическите си години много я слушахме.. Оказа се, че тя доста песни е издала от тогава, та се чувствах като баба ми на концерт на Криско  funnytooth Жената си пя 2:30ч, ама толкова скапана организация и излагация няма на къде.. Сигурно освен по сватби, никога не е пяла пред по-малко хора  pardon Ние се забавлявахме и после се поразмотахме из пловдивските заведения, на другия ден разходки, обяд в Стария град и кой от където е smile
Видяхме се на концерта и с Тинчето, която не е влизала във форума отдавна, ама си е булка от моята реколта и се познахме.. Аз не я бях видяла де, нали съм кон с капаци, ама тя ме видя  tease
Седмицата ми ще е тежка, утре съм сам сама в офиса, всички са отпуска, а колежката ми й е време да почива, че вече 9 дни работи без почивка  sad Нямам търпение да е петък, когато отиваме към моренцето  danceg

Хубава седмица на всички останали smile

Докато се мотам, магито е пуснала закуска, ама  pardon
« Последна редакция: юли 18, 2016, 07:35:30 от alexandrova_90 » Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #456 -: юли 18, 2016, 07:44:53 »

Добро утро и от мен! Ето едно кафенце, избухнало, с пожелание да ви подейства вдъхновяващо и да ви даде начален удар за една страхотна динамична и успешна седмица!

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #457 -: юли 18, 2016, 08:00:43 »

Привет и хубава седмица!
Стискайте кълки и там каквото трябва, та да изкарате до почивните дни здрави и невкиснали! smile
Тони, Пловдив е хубав само през пролетта и есента и то ако не го посещаваш често sad. Поредната простотия са флагчетата в една от най- хубавите църкви в града "Св. Марина". По- точно беше преди да я налепят с тапети... Ако пък не събера гащи да ги закачим, както бяха направили в Капана, та на diablo То бива топовни гърмежи да плашат хората и други простотии, ама чак пък толкова безвкусица просто е убийствена.
Бебе Мили явно се е завърнало снощи с още по- мощен рев, от 4 часа сутринта пее.  sad Котката отново драска по вратата да излиза на терасата да разлайва кучето им, ама няма да я бъде, искам тишина.
На мен ми е безперспективно...
Хаха, Сноу, а дано! Ама по- ми прилича като сервирано с чувства към свекърва Wink


* znadsc01377.jpg (69.14 KB, 224x168 - видяно 1778 пъти.)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: юли 18, 2016, 08:11:59 »

Добро утро!
Маги, дано бързо и безпроблемно ви мине седмицата! Оздравя ли тм?
Тони, много добре звучи вашето изкарване, стискай зъби сега да мине седмицата и се отдавате на заслужена почивка на море.
Свекърва, много бързо се върна Амели, явно и на на хората където са били им е домиляло за сън. Дано днеска да успееш да си починеш.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: юли 18, 2016, 08:22:34 »

Свекс, защо са тези флагчета?

Рат, ние сега отиваме само за 3 дни, ама пак ми е кеф.. После ще се надявам бързо да мине и другата седмица и тогава вече ще е рай  danceg Yes Ти как си?

Бяхте ме питали за Миленка, ама след на Бобчо кръщенето, не сме се виждали.. Все скитосваме по различни дължини smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: юли 18, 2016, 08:28:43 »

3 дни са си 3 дни  girl_wink пак ще си е мини почивка
Аз съм да кажем добре, чакам четвъртък с нетърпение да видя док или по-скоро тя да ме види и да каже дали всичко е наред.
Доволна съм, че вчера залепихме фолио на едни прозорци и сега котката не може качествено да дразни кучето. Такава "любов" блика от тях, че счупиха едното стъкло на дограмата.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #461 -: юли 18, 2016, 08:44:07 »

Добро утро smile
Хихих Рат, и ние сложихме фолио на вратата към двора, че иначе зайката и кучето са същата любов и вече два пъти едвам го удържаме да не нахлуе да ѝ се "израдва" blum
Тони, каквото и да е било, Пловдив си е Пловдив...ние с мойте кокони се каним сигурно от ученички (10-на години) да ходим на такава екскурзия, съчетана прмерно с Нощ на музеите, ама само с плановете си останахме...като за много други неща  pardon Много да ви е хубаво на морето, smile
А на мен ми се ходеше мнооооооооооооооооого на Скорпиънс! Ама не знам как щеше да подейства на госпожицата и ме достраша  blush И Maroon 5 ако бяха минали и през България също ми се щеше да ги уважа, ма чак до Букурещ пак ми се видя рисково  pardon Е такива неща ми вълнуват главата днес  Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: юли 18, 2016, 08:53:36 »

Ние редовно си правим женски събирания.. За края на август (като годишнина от моминското парти) е предвиден още един дълъг уикенд, този път морски  Wink

Концерт имах предвиден за днес, на Бионсе в Милано.. Само, че една приятелка, която щеше да идва с мен ми извъртя номер и не можах да си купя билети с други приятелки, които ще ходят, защото тя не искаше да сме с тях, а после се отказа, че била на сватба в събота  NO  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #463 -: юли 18, 2016, 09:01:10 »

Тони, ходи го питай Дядо Николай за какво му са флагчета diablo. За по- официално, нали имаха храмов празник crazy - трибагреник и сините са на Пловдивската Епархия.
Значи, не е само моята хубавица, дето дразни умишлено кучето... Преместих и тревата на другата тераса, само за проклетия иска да излиза.
Съседката готви зеле и мирише като в разказите на Хайнрих Бьол Wink Имам вече перспектива - ходи ми се в Германия, на Октоберфест. И без това вече трета година ме кани приятелката ми за месец.
Скай, кажи нещо за дома, каква е цената и дали ви се вижда надежден. Аз искам да намеря жена, дето да гледа майка ми понякога, та да можем и ние да мърдаме от къщи поне за почивните дни. Много е сложна координацията с леля ми, пък и тя вече е на 87 и не може да се разчита какви ще ги свършат двете сестри без надзор.
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #464 -: юли 18, 2016, 09:16:17 »

Добро утро и от мен.
.Завърнахме се от море, доволни, почибали и сега се климатизираме.
На тези температури ми е много добре, че с тези хормони все ми е прекалени топло.

Ще се опитам да наваксам с четенето и новините, защото бяхме в информационно затъмнение.

Спорна седмица.
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines