Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 17:19:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 185415 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: юли 15, 2016, 09:23:55 »

Давайте да пишем за нещо положително! Видях снимката, която си споделила Инче, но се въздържах от споделяне заради бъдещите майчета!  sad
Мери, поздравления, наистина е ужасно трудно да се живее с такива тежки диагнози!!!  heart heart heart
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #406 -: юли 15, 2016, 09:25:48 »

inaxastra точно това ми бяха мислите днес , не е чак толкова далеч и за нас Франция sad а ако бяхме ние на тяхно място? Вчера с нервирах за глупости, преморена, а днес, днес просто благодаря че не съм била в Ница sad

marry_me браво за смелоста и не се поддавай на изкушението!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #407 -: юли 15, 2016, 09:51:33 »

Опитвам се да мисля за нещо друго.

Усещам как това, което се случва пробужда в мен страх и омраза. А професията ми изисква да не сьдя и да разбирам всякакви хора, включително тези, които убиват невинни (като да разбирам да оправдавам).

Когато срещна на улицата в моя мальк град високи мьже с дьлги бради и дрехи, които показват на останалите че са екстремни мюсюлмани, не мога да не изтрьпна отвьтре и да не изпитам неприязьн кьм тях, само ей така заради вьншния им вид, а те може да са добри момчета и сьс сигурност са деца на някой, някой ги обича или не.... Ако пьк са стигнали дотам е защото са живели ужасен живот, в изолация и унижения, и това е единственият им начин да се почувстват разбрани, оценени и приети някьде и от някого.

Да сьжаляваш ли, да мразиш ли, да лекуваш ли...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: юли 15, 2016, 10:03:11 »

Аз също бих помолила да се въздържате от споделяне на подобни снимки!
Има доста бременни тук, както и хора с по-слаба психика.
Нека да се информираме само по желание,а който където желае да чете и гледа такива неща, е свободен да го прави.


Аз също съм на мнение че банските ако се носят повече от един път в годината, както е в моя случай, е важно да са качествени и добре изглеждащи на типа фигура, който имаме.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: юли 15, 2016, 10:15:39 »

Кой да лекуваш Ина?От какво да лекуваш?

Живеехме в привиден мир.Сега това което правят политиците в други страни се прехвърля при нас. И сега започва много да ни боли.

Дали може да се направи анализ, сигурно, но не от нас.Лошото е че Европа си мислеше, че може да живее в мир с хора който не искат да живеят в мир.Най-показателното е, че те дори живеещи тук, не искат да спазват нашите правила, но държат ние да спазваме техните навсякъде.И облеклото ми е най-малкия проблем, макар то да е показателно за начина на мислене.В ерата на еманципацията и на независимостта, ние позволихме, заради желанието ни да сме толерантни, да стъпчат това за което сме се борили и продължаваме да се борим.

Сърцето ми плаче при всяко едно такова нападение.Защото умират невинни, а тези довели ни до тук, заради лични облаги дори не се и чувстват виновни.


Мери, браво за това че можеш да говориш, да споделяш и да знаеш проблемите си.Много е важно човек да е в хармония със себе си.Аз никога не съм била слаба по сегашните стандарти.Напротив напълно нормална жена съм, с бюст, дупе и малко сланинка тук там, която ми е адски трудно да махна.За мен тренировките във фитнеса са загуба на време и предпочитам да ходя на нещо тонизиращо и активно.Опитвам се, но винаги по една или друга причина ми е било трудно.Отделно се сдобих и с Хашимото и сега внимавам какво ям, кога ям, защо го ям, защото веднага напълнявам, а се свалят килата в пъти по-бавно от човек без хормонален проблем.Всичко това го изписах, за да кажа, че преди години когато бях напълняла много си гледах свои снимки в най-добрата си форма и се чудех "Леле, защо съм мислела че съм дебела, та аз съм била супер!". Установих, че съм пропуснала много моменти или не съм ги изживяла добре, защото съм се притеснявала как изглеждам и прецених, че е крайно време да се примиря с вида си и да се приема.Да ви кажа, сега се чувствам страхотно!Да преценявам какви дрехи да облека, но не се притеснявам от килограмите си, не стегнатия корем и големия си задник!Ми съжалявам ама не всички сме родени перфектни и сме супер спортни натури.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: юли 15, 2016, 10:32:28 »

Хехе магито, все едно за мен говориш. Макар, че и з като човек с Хашимото...май много не внимавам какво ям и те за това ми личи. А килограмите винаги трудно съм ги сваляла, макар че навремето си бях активен спортист. И аз така - като си видя 65 килограмовите снимки на ръст 181 и като знам че сега са с около 30+ нагоре си викам - и за какво по дяволите си мислех, че съм дебела и от какво точно ме беше срам?

Обаче аз за разлика от теб не мога да се приема такава, какввато съм, защото съм ужасна хаха. И не говоря за стрии или увиснал бюст, просто не се чувствам добре. А фитнеса и аз не го разбирам. Дори и като спортувах след това - танци и фитнес - спорт общо 7 дни в седмицата...не можах и не можах да сваля. И съм разбрала, че моя организъм си е свикнал на онова натоварване от едно време, т.е. ще заслабна само ако бягам...а не обичам да бягам мама му Girl_hide Girl_hide Girl_hide
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: юли 15, 2016, 10:36:13 »

айде още една с хашимото да се нареди. ама мен ме удря другаде. nea

аз съм от фитнес плъховете, като преди това 30 години не бех пипнала спорт, но при мен допринася изкл много за комфорта и на душата, та грам не си правя труда да излизам от залата. pardon
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #412 -: юли 15, 2016, 10:37:53 »

Тъй де... опаковки...
Ина, не искам да омаловажам радостта ти от новия бански, чудесно е че се чувстваш добре с него и трябва да умеем да ди доставяме и радост.
Като цяло животът е толкова преходен, че ако от днес за утре ви няма както се случи в Ница, на никого няма да му пука, че сте имали излишни килца, стрии, поувиснал бюст и т.н.. Ще ни липсва човека, съдържанието, а всичките дефекти по опаковката са преходни. Ако сега съм супер по общия медиен стандарт, ще остарея, ще надебелея или пък ще се съсухря и ще замязам на Шарпей, няма нищо вечно.
Мери Ми, браво за смелостта и продължавай да търсиш баланса, браво и на твоя човек.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: юли 15, 2016, 10:42:04 »

Скай, аз обичам да ходя, да подскачам, да танцувам.Сега ходя на народни танци два пъти седмично, отделно изминавам километри пеша всеки ден.А когато мога гледам да правя по 30 минути йога.Почти съм премахнала хляба и производните му от храната си, намалила съм сладкото до минимум, и сега гледам да живея на салати.И пак съм 70 кг за 172см.Стегнаха ми се бедрата и задника от народните танци, но корема си е все същия.И пак знам, че това е моята рецепта, не е универсална!

За съжаление живота както идва, така си и отива.Никой не знае какво му е драснато.Но това за което говорим ни кара да бягаме от мислите за това което се случва около нас, иначе ще полудеем.Аз рядко приемам хората само заради външния им вид и да ви кажа имам скруполи към прекалено идеалните хора на външен вид.Не е злоба към тях, не в никакъв случай, просто съм мнима към тях, не знам защо.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #414 -: юли 15, 2016, 10:52:44 »

Сьжалявам за снимката. Аз я виждам по-скоро като символична, отколкото като шокираща, но явно сьм сгрешила в преценката си.

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: юли 15, 2016, 10:59:44 »

В холивуд от известно време, е тръгнала нова мода в " поддържането на тялото". В кавички го слагам, защото е доста мъчително а и вредно, по мое скромно човешко мнение. Някви корсети за корем, които ги стягаш на макс и така си намаляваш талията с времето  pardon diablo
Почвам да си мисля, че втренчването в идеалното, което е преходно, реално погледнато, е супер голямата зараза на века ни

http://distractify.com/humor/2016/07/14/waist-trainers-are-the-devil
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: юли 15, 2016, 12:26:53 »

Здравейте момичета...

За Магито и Skylife момичета пробвайте АИП ( автоимунен протокол ) ще ви помогне много за килограмите и правилното хранене при Хашимото и автоимунни заболявания..
Ето ви линк към една група в facebook https://www.facebook.com/groups/hashimotobg/?ref=bookmarks
Там ще научите много за това заболяване, за хранителните добави, които е хубаво да се приемат.. И най - вече за храните.. Поискайте присъединяване и прочетете всички файлове.. Успех  good

До после, че имам малко работа smile

ПП Забравих да кажа, че аз съм 7 кг надолу за 2 месеца, само с коригиране на някои храни smile ( и аз съм с Хашимото от 4 години ) 
« Последна редакция: юли 15, 2016, 12:29:27 от djosi » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: юли 15, 2016, 12:34:08 »

Пак чакам пред лекарския  crazy Добре, че поне Кико спи и Кари е здрава, че имам да чакам поне още 2 часа. Моята лекарка /т.е. психиатъра/ е бременна и няма да работи до есента и днес имам 1-ва среща с заместничката й. Ще видя дали можем да се разберем до есента. А защо ли ще почакам??? Идва от Варна жената всяка сряда и петък през юли. За Август още не е ясно. Отделно ще тръгнем на лагер със свито сърце. Така искам да минат тия 6 дни без болести, че сме и без кола. Да не се оплаквам и аз. Радвам се за лекаря си и знам, че когато имам нужда занапред тя ще откликне.
Като човек сбъскал се с ужасните предразсъдъци на времето ми се иска да не обвинявам и съдя никого... Все още имам ужасни комплекси от травмираното детство. И днес когато трябва да напиша нещо на колегите от Франция, просто не знам какво да напиша....
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: юли 15, 2016, 12:39:59 »

Магито - аз точно на народни танци ходих 4 години по 4 пъти в седмицата, останалите 3 дни на фитнес. И на йога ходих...За сега замразих всякакви спортове, че последните месеци имах бая ходенея по болници, но все си викам, че септември почвам пак. Ай дано...

Иначе  - за храни и добавки - аз обиколих достатъчно лекари и мисля, че имам необходимия набор от добавки, лекарства и хранителни режими. Той хранителният "режим" ми помага много. Проблема е, че идва момент, в който се отпускам и не го спазвам pardon Благодаря иначе за групата, ама мисля че няма да се включа и в нея. Достатъчно изхвърлени и пребити котки и кучета гледам на ден. А за болести вече се начетох за 2 живота...пък има още доста болести, които остават и за които се надявам НИКОГА да не ми се налага да чета... pardon pardon pardon

Тъй - аз от утре съм отпуска. Ама от всичко. Е - ще имам няколко неща да довърша по една поръчка, ама те са малки и ще съм готова за ден-два. За сега няма да сме на морето, че ше взимаме на мЪжо баба му тук в един старчески дом, че на село баща му вместо да се грижи за нея, по- скоро и вреди. А тя преди 2 години падна и се потроши. В Бургас и казали 3 000лв за операция на тазобедрена става и като разбрали, че няма пари и казали - ми довиждане...и буквално са я оставили да умре гадовете, щоТ тя като не може да се движи...а тука в София правихме операция, ама тя се затръшка тогава да си ходи на село, вместо да остане тук...сега щеше да е по- добре. Тя поччти не яде, отслабнала, пак едвам ходи с проходилката. Дано тука да и помогнат.

Иначе беше много смешно с дома, защото у наше село, дето правим къщата ни казаха, че имало 2 старчески дома и тръгвам да търся аз един ден и се оказа, че единия е на нашата улица, през няколко къщи...По- хубаво от това няма на къде. Поне ще ни е близо там. Ние така или иначе като е топло всеки ден минаваме от там, та ще я виждаме и тя ще е спокойна.

Мда, та - за сега ше се моткам по шопско, да видим до кога pardon
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: юли 15, 2016, 12:45:33 »


Като човек сбъскал се с ужасните предразсъдъци на времето ми се иска да не обвинявам и съдя никого... Все още имам ужасни комплекси от травмираното детство. И днес когато трябва да напиша нещо на колегите от Франция, просто не знам какво да напиша....

Не можеш нищо да им кажеш...само да им изкажеш съболезнования. Защото - и дано да си остане така - никоя от нас не знае какво им е и през какво минават.

Като знам за себе си, навремето след 11.09 и последвалите войни, колко се молех всяка вечер да не стига до нас, да свърши всичко, да справт с всичко...сега пак е така. Ама май друго не можем да направим
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines