Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 18:45:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 185418 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #390 -: юли 14, 2016, 16:28:55 »

Загубихте ме днес с тия бански...особено предвид цените  girl_impossible Аз си нося с кеф бански на промоция от ХМ - 2 лв горнище, 2 лв долнище набарах преди 2 години и си накупих 5 чифта и до миналата година се чувствах повече от прекрасно в тях...ще видим догодина как ще е  pardon

Джани Родари сега заради италианския го чета в оригинал и ми е любим...не знам защо преди не съм го чела  heart

Така и не успях да видя на Ина банския  nea
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: юли 15, 2016, 05:50:04 »

Добро утро, момичета smile

Днес съм от 6ч. на работа, замествам колежката.. С такова настроение съм се събудила и аз не знам защо и как.. Пускам ви вместо закуска новата песен на ШАКИРА, която обожавам  heart heart heart
https://www.youtube.com/watch?v=-UV0QGLmYys Много яка и зареждаща песец  tease yahoo danceg

EDIT: Сега прочетох за Ница.. Еми скапан свят бе...  angry angry angry
« Последна редакция: юли 15, 2016, 06:10:55 от alexandrova_90 » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: юли 15, 2016, 06:45:01 »

Добро утро!
И аз тъкмо чета за Ница! Ами - гадна работа! No comment! 1 минута мълчание за загиналите невинни жертви. Така ми се иска през октомври, когато отново дойдат френските и италиански деца в града да ги заведем в православната църква и джамията, които са една срещу друга! Вероятно целия колектив ще скочи срещу идеята. Хем не искам да разлайвам излишно кучетата. Хем ми се иска културната програма да има привкус на смирение и съпричастност. Иска ми се да видят, да усетят успешния модел на съжителство и толерантност... Ще видим!
Ако Ерес не се справят ще се обърнем към д-р Енчев, хахахха blum 
Какво ви е мнението за пластичните интервенции?
Пиша от телефона, моля за кафееееее!!!  heart heart heart
Тони, лека работа! И на всички работни пчелички, разбира се!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: юли 15, 2016, 07:15:37 »

ДОбро утро и от мен.От вас научих, че пак има атентат, отивам да чета.Света полудява това е факт, само не знам защо са се нацелили все във франсетата?Или службите им са смотани или им имат зъб.Не че е от значение коя нация е подложена на това, за мен това е не човешко и не правилно.

Фани, тази пролет на редовната среща на Fertility Europe, която се проведе в София, направихме един тур на всички гости из центъра на града.Гостите ни бяха от цяла Европа!Най-впечатлени бяха от местоположението на църквата, джамията и синагогата в центъра на София.Триъгълника на мира!
Можем за съжаление само да мечтаем, някой ден религиите, да не се използват за политика.Но се съмнявам това да стане, прекалено силно оръжие са!

Ето и кафето мацки, петъчно хубаво
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #394 -: юли 15, 2016, 07:27:32 »

Фани, ей ти го кафето!
И хич не дърпай дявола за опашката на тема мирно съжителствуване... Причините са много по- дълбоки, политически и икономически, религиозните са само на повърхността sad
Много тъжно. Снощи чух по радиото и ми е свито сърцето. Кураж на загубилите близки хора cray
Фери, вероятно не са ти чели приказките, затова не ги знаеш. За първи път ги преведоха и пуснаха в Бг. /доколкото си спомням/ когато големият беше около 5-6 годишен. Макар Лукчо да ми е любима детска книжка, а после и двете деца да я знаеха наизуст, приказките ми се сториха доста странни. Чак след няколко прочитания започнах да ги схващам и да ги предлагам и на детето. После си ги четеше сам, но предпочиташе Български народни и най- вече Хитър Петър. За малкия вече бяха като всички хубави детски книжки. Та може и майка ти като мен да не ги е харесала в началото и просто да сте ги подминали.
Хайде, петък е, пък и ще се разхлажда. Малкият синковец точно сега се е наканил да ходят на язовир на палатки, та дано се извали и изгърми днес, да не им се провали мероприятието.
Хехе, вярно вчера беше ден на сестри Къчеви, а аз се срещнах с бивши колежки, сега пенсионерки на кафе. Нападнаха ни едни младоци от съседната маса, които разучаваха някаква детска пиеса. Раздадоха ни по един лист с поддържащи роли на кучета и котки, а на мен на язовец. Голям късмет, хич и не зная как цвърчи язовеца, че да си преправя гласа. Въртеше ми се из главата, че са миризливи, ама не посмях да правя опит да извадя зловоние Wink. Много се смяхме, чак със сълзи. Оказа се, че това е проект на артисти от кукления театър и ние им сме били първите "клиенти". Не зная дали ще слагат шапка за събиране на суми в по- късен етап crazy. При всяко положение си струва да се включи човек, голям кеф е да се хилиш до побъркване за глупости. Желая ви го от сърце good heart
Докато се намотам да сложа закуската на майка ми, Магито предложила кафето, та от мен сладките и красотите ооооколо кафето Wink


* 13669109_1181727918543969_1948301393099593955_n.jpg (64.29 KB, 340x340 - видяно 2224 пъти.)
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #395 -: юли 15, 2016, 07:28:55 »

Добро утро, момичета  Sunshine Два дена ме мъчи някакъв стомашен вирус и направо ми взе тока lol По темите:
Ница...  cray За съжаление трябва да изброим много градове на всички континенти. Атентати има всеки ден, но за по-голямата част в България не се дава гласност. Раса, етност, религия, цвят на кожата... Дано човечеството намери сили да превъзмогне всички белези, които го делят. Имах съквартирантка с турски произход, имаше двойно гажданство. Смело мога да заявя, че беше повече българка от много псевдо-патриоти, знае няколко езика, страхотен човек.
Живота наистина е нещо несигурно. Затова обичайте себе си и телата си такива каквито са. Сега ще ви дам друга гледна точка върху килограмите, гадна и грозна  cray Човек, особено момичета в тийнейджърските си години, се комплексира лесно. Аз винаги съм била слаба, по едно време в десети клас почнах да напълнявам, целият единадесети си бях пухкава, отслабнах за бала и като студентка заминах 57 кг. В първи курс всяка вечер дискотеки, купони, алкохол, хранене в четири-пет сутринта... И изведнъж шок 63-65 кг. И си казах край, ударих дъното... За два-три месеца свалих 17 кг. до 48 кг. Всички ми казваха колко съм слаба, но на мен не ми беше достатъчно... Ядях по два пъти на ден, пъров две лъжици овесени ядки с натурален сок, второ маруля с пълнозърнест хляб (малки филийки, без набухватели). Станах 45 и продължих надолу. Гледах се в огледалото и си казвах: Имаш още от къде. Колкото по-слаба ставах, толкова повече се харесвах. Височина 168 см., тегло 43 кг. Здравей, Анорексия! Дори не мога да опиша какво причинява анорексията на органите ви, спират да работят, един по един. При мен първо отказаха яйчниците, четери месеца без цикъл. Тогава ММ взе нещата в негови ръце, изклюкари ме на нашите, заведоха ме на лекар и лека полека се възстанових. В момента пак ме е взела някаква такава криза, защото съм 47-48 кг., но се старая да се съвземам бързо. Обичайте си тела, човек е красив, когато е обичан и щастлив. Това си е вашата къщичка, друга в този живот няма да имате smile
За банските и цените им аз не съм голям критерии, имам слаби ангели и лесно се подавам на провокации  blush Особено като намигнат някой обувки lol
Хубав ден на всички, повече слънце и усмивки smile
P.S. Поша през телефона, стана дълго, няма да се редактирам, че тези ситни клавишчета... мех smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: юли 15, 2016, 07:43:40 »

Пропуснах да кажа, че обожавам Джани Родари.. Спомням си, е наистина слушах приказките му по телефона  pardon
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #397 -: юли 15, 2016, 07:44:06 »

Буца ми застава на гърлото като прочета такива неща като за Ница ... Тива не е само там и ще продължава... Просто хората сме твърде много и твърде лоши, нещо като Содом и Гомор... но по друг начин.
Бъдете добри, радвайте се на всеки подарен ден, в този свят нищо не е сигурно!

Пиша и аз от телефона, сори за новите думи.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #398 -: юли 15, 2016, 08:10:01 »

Вчера почнах да пиша за банския и за Джани Родари, но спря нета и не можах. Влезнах днес, видях за Ница  не ми се пише повече.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #399 -: юли 15, 2016, 08:25:26 »

Събуждам се днес и разбирам за Ница! Дори не знам как да коментирам, толкова е жестоко....и нечестно...
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #400 -: юли 15, 2016, 08:43:46 »

Изпьлнена сьм с противоречиви чувства.

В главата ми се борят един куп мисли:

Животьт за нас си продьлжава. Ще сьчувстваме днес и после пак ще си говорим за бански и обувки.

Да, случва се на много други места по света, но сега е в моето "у дома" и е нормално да го приемам по-навьтре отколкото, когато е някьде далече. Това не намалява значимостта или стойността на живота на жертвите в другите страни, но не се срамувам, че се чувствам по-засегната сега.

Това можехме да сме ние. Можеше да се случи в Сен Клу, на вчерашния празник в парка. Можеше да e куклата на Марта, която да лежи до безжизненото й тяло.

Не мога даже да го мисля.

Ужасно е. Светьт винаги е бил ужасно място, но когато те засяга лично го усещаш като по-ужасно от обикновено.

Отвратена сьм и безкрайно натьжена. И най-гадното: безсилна.

« Последна редакция: юли 15, 2016, 11:26:47 от магито » Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: юли 15, 2016, 08:56:33 »

Не бих могла да добавя нещо по различно от вече споделените мисли и чувства на всички преди мен... Мъчно ми е, страшно ми е, гневно ми е...  cray
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: юли 15, 2016, 09:07:56 »

Добро  утро, макар че не е никак добро с такива новини.
Горките близки на загиналите! Ина, нормално е да се чувстваш по-лично засегната от случилото се. За пореден път терористите показаха на хората, че сигурността е измислено понятие.
Мери ме, нито една крайност в тиглото не е хубава, човек не трябва нито да се примиряма, нито да се вманиачава. Макар, че аз се примирих с достата ми излишни килограми. Като ученичка бях слабичка, ама после напълнях, оказа се че имам хешимото и така и не можах да сваля.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #403 -: юли 15, 2016, 09:14:47 »

Не писах преди колко е смело от страна на marry_me да ни сподели този си опит  give_rose

Благодаря ти за поста, много ми хареса всичко написано.

Ето и постьт, който вчера не успях да публикувам:


Като се има предвид, че два месеца хората ме гледат само по бански, е важно какьв ми е. Не е като да го слагам 10 дни в годината.
Иначе още нямам отзиви, като изключим дьлбокия наситен и искрящ цвят, фактьт, че е произведен вьв Франция, а не в братска Чайна, перфектната кройка, с която дори и моите гьрди изглеждат добре (след общо 3,5 години кьрмене (до момента)) и липсата на какьвто и да е стьрчащ конец от него.
Вьобще  heart
Много сьм шик...

ПП. Препорьчвам сьщо горещо "Джелсомино в страната на льжците" ("Лукчо" сьщо е класика)
« Последна редакция: юли 15, 2016, 09:22:02 от inaxastra » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #404 -: юли 15, 2016, 09:22:52 »

Да се оплача - вчера си изпуснах телефона и сега виждам картини на Салвадор Дали. Много ми е криво! Мъча се да ви чета за разведряване, ама тоя шрифт едва се вижда.
За сметка на това чакам с нетърпение утрето. Може да се похваля!!!
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines