Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 15:29:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 185406 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: юли 14, 2016, 11:05:49 »

Когато бях ученичка, бях твърдо против София и не я харесвах.. Отидох във Варна с голям кеф, море, студентски години.. Живот си живеех, после обаче.. Реализация във финансовия сектор? Заплащане? Нещо, което не е сезонна работа? Трагедия, всичките ми колеги се изнесоха към София, другата част към чужбина..

Въобще не съжалявам за решението ни да се преместим тук, вземаме високи заплати, харесвам средата си, харесвам стандарта на живот, който имаме.. Развиваме се.. И София ми харесва, защото ми предостави всичко това.. Нощна София е толкова красива.. Обичам това, че можем да излезем всеки път на ново и хубаво място, защото заведения, ресторанти и барове бол.. Определено съм щастлива, че дадох шанс на така омразната ми преди София..  heart  good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #376 -: юли 14, 2016, 12:02:06 »

Аз отдавна не се бях замисляла кое ми харесва в моя град. Миналата седмица имах шанс да се разходя по центъра в работен ден и по жега. Е кеф си ми беше! Имаше хора, ама не прекалено много. Ходех с вирната глава и зяпах всички къщи, детайли, елементи, кошници с цветя, фонтанчета и шадраванчета... Точно в този момент не мислех за професионалната ми нереализация, за вложените труд, пари, време, нерви. 10 години инвестиции, а реално само 5-те от училище ползвам. Не е редно! Сега и магаре да турят на мое място, ще се справи макар с повече усилия.
Сега ще имаме тестови ден нашите да водят Дребната на ясла и съответно тя ще спи у тях. Ще замъкна ММ на вечерна разходка! Той още не знае, ама ще научи...
Довечера ще мислим за почивката!!!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: юли 14, 2016, 12:14:37 »

Така ме измори това лутане по света и у нас. Искам да седна в дома си на спокойствие с Инж. и да прекарам едно денонощие гледайки изгледа към гората /фитнеса трябва да е фалирал дотогава/ и да не ми закрива гледката. Защо по дяволите трябваше да преживеем Прехода като деца?! Ще се оправим! Ама кога?! Ще дойде ли някога?! Някой ден ще имам хубава заплата на държавна работа?! Кога?! Когато стана беловлас професор ли?! Ще видя как мога да работя за по час-два в Русия, тъкмо ще ми се счита за осигурителен стаж. Имам време за всичко. 11 години работих за име сега вече името ми ще започне да работи за мен  blum blum blum е па я, взех, че си повЕрвах чак!...
Бях забравила за Нощна София. Толкова ми хареса от самолета на Бългерия Еър през 2006 г. Единствения път когато искрено се зарадвах, че се връщам през София! Иначе Букурещ ни е като махала напоследък! Много по-близо и удобно.
Поръчах на Кари "Приказки по телефона" на Джани Родари. Днес е последната тренировка преди ваканцията. После лагер, после тати ще си дойде, после ние ще можем да ходим, после ще идем за няколко години, после каквото сабя покаже... За да стане ясно и на неразабралите от България съм и не съм туркиня. Аз съм алиянка от Делиормана и се гордея с това!!!
« Последна редакция: юли 14, 2016, 12:24:39 от fanimira » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: юли 14, 2016, 12:21:16 »



biggrin biggrin biggrin
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #379 -: юли 14, 2016, 14:11:21 »

Ах, Еми, така се изхилих, че колегата излезе възмутен от стаята  funnytooth

Случайно ми попадна статия за луксозните бански, и любимата марка на Ина я има достойно представена. За някои от показаните съм със сериозни резерви, но пък за всеки влак си има пътници smile

https://www.viewsofia.com/article/32676/7-prichini-da-si-kupim-luksozen-banski---shoping/1
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: юли 14, 2016, 14:25:53 »

Хахах, Сноу, тия на Ерес дали ще  girl_wink прикрият "пищния" ми все още бюст или да взема да се преориентирам към Есмарата на Лидл овреме  blum tease ???!!!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: юли 14, 2016, 14:42:02 »

Този на Лиза Мари Фернандез много ми харесва  heart  А това недоразумение на Ла Перла, как може да струва 660 евро  NO

Аз си купих половинки и цял с еднакъв десен.. Не знам, как го реших така, ама много си им се кефя.. От Бул бел за 230лв общо  pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #382 -: юли 14, 2016, 14:47:56 »

ааа пари за нещо с което не се фукам не давам. В бански не ща хората да ме виждат докато не отслабна като хората smile Есмарата си е идеална! АЗ си взех черно белия цял smile

Цитат
Поръчах на Кари "Приказки по телефона" на Джани Родари.
ох любими са ми!
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #383 -: юли 14, 2016, 15:29:32 »

Поради естеството на моите "скромни прелести", Лидл и подобни хич не са ми опция.
Фани, Ина отговаря за Ерес, аз мога да дам отзиви за марките на които разчитам Wink
Тони, не става само със споменаване, линк, снимки, доказателство трябва.
Преди 2 месеца и аз се сдобих с цял бански, уж за да имам като ходим някъде по басейни, но формата ми хич не е добра тази година и май ще си ходя и наморето с него.....освен ако не се случи чудо за 3 дни и взема да се трансформирам в русалка  blum
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #384 -: юли 14, 2016, 15:32:09 »

Вярно са ми за ремонт бушоните, никаква шопинг страст не събудиха въпросните бански. Обикновени опаковки!
А аргумента, че банския ще си го ползвам за коктвйли направо ме утрепа... значи за коктейли все ще намеря някакви други дрехи. Тъй... от горе на всичко, като хвана асиметричен тен цяло лято ще се чудя къде ми бил акъла да се изпека така... по тази причина харесвам бюстиета без презрамки, незапечените части така и така остават скрити от очите на масовия потребител.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #385 -: юли 14, 2016, 15:37:17 »

Ех, Кивче.....изкушавам се да постна снимка с новия си мега свеж, мега киви маникюр.

Значи, кат' си купиш бански за коктейл, какъв ти асиметричен тен?! Ходиш си в ЛА или Маями по плажни партита край басейн и си разхождаш дизайнерския бански.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #386 -: юли 14, 2016, 15:39:55 »

Да де, Сноу... Това е някаква паралелна вселена... изобщо не е за мен тая работа.

Поствай, поствай...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: юли 14, 2016, 15:45:56 »

Сноу, предизвикваш ме да ви постна статията от днес за грозните скъпи бански biggrin

https://www.viewsofia.com/article/32704/Ne--niama-da-si-kupim-tezi-banski--25-striaskashto-grozni-modela-

Oт които разбира се, си харесах 2 модела pardon

Такъв на Камали имамн (шареният), стар модел, но стоят ужасно на живо. не си струва доларите там дет са дали роднинките ми pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: юли 14, 2016, 16:06:04 »

Еми, грозни, ама на мен 2-3 ми допаднаха.. Не бих си ги купила, ама на манекена стоят добре  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: юли 14, 2016, 16:16:41 »

аз че бих ги и купила, ама ако струваха до сто лв  angry pardon
Оня с фламингото е типично мой стил  pardon
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines