Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 13:47:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 183449 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #30 -: юли 01, 2016, 12:57:06 »

Хахаха, зареждащо ми действате!
То да не смее човек да каже, че ходи на фризьор. Пък и да беше само мъжка професия!
Снощи гледахме мача с гости... и след мача... до 2! Мъжо се пльосна върху мен като лягахме, за да отстъпя мястото си и да го мачкам. Не стана точно така. Заспах на секундата, а той върху мен. Джулая го посрещнах със светната над главата ми лампа- не я бяхме изгасили. ММ се беше отдръпнал, че му е станало жега или упорито съм го ръчкала с кокали.
Днес съм повече от отвеяна! Мечтая за почивка и за море. Второто не е сигурно! И басейнът утре не е сигурен, че го дават да вали.
Маги, супер, че се завръщаш!
Рататуйче, още малко и ще си щъкаш! Стискам палци за хубави неща. Аз броях дните до седмия месец, а накрая устисках до 9 дни преди термин. Така се успокоих вече в седмия, че нищо не можеше да ми спре хубавото настроение и разходките!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 01, 2016, 13:01:17 »

Да чукна на дърво, и двете ми бременности минаха прекрасно. Може да изчаках доста м/у двете, но пък станаха почти веднага  Yes Обаче не бих се наела за трето. Вече ме страх да не слушам лекарите. А пък със самолет съм пътувала 18 пъти досега  tease
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 01, 2016, 13:03:02 »

Ин-лоу обаче ще ходят с бившата ни кола да купуват пилета  blum от сега нататък, щото да има наесен за коленИ, а че наштИ деца, няма да вкусят месото е отделна тема!

Що така???

А това за косите - нааачииии, едно време така ми се свидеше таА коса, с майка скандали имахме за 1 или 2 пръста подрязване. И един ден ми пришрака нещо и отидох, и се постригах кЪт момче. Една жена щеше да припадне в салона като ме видя хаха. от тогава вече ми е сеее таааа брат pardon Коса - ше порасне pardon
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 01, 2016, 13:06:51 »

Щото на едните майка им е гражданка и не е кусвала "селска" кокошка, а другата не обича месо  blush
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 01, 2016, 13:08:55 »

Ма майката ОК, за децата не разбрах. Ти ли нИ Идеш месо?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 01, 2016, 13:09:25 »

Боже, Скай и аз бях така с косата.Колкото рев и сълзи бяха като ме подстрижеха значи.И накрая една фризьорка ме офъка ама ужасно и аз я подкъсих и вече не ми пука.След като забременях пак се офъках, че да ми е по-лесно с бебето.Ама сега нямам време да стигна да ме подстрижат, че да заприличам на човек.

Рататуй, ще седиш и ще пазиш дивана, мисли че много мина, малко остана smile

Али, аз най-мразя да се събудя от работещ телевизор, а Мерал редовно така заспива. Пък аз съм едно животно, не мога да спя на звук и картина.Трябва да ми е тихо и спокойно.

Фани, аз също не обичам селска кокошка мазна ми е, но за детето ако намеря такава правя я супа я манджа.Щото и аз нали съм гражданка, село нямам ама ако ми припадне нещо от някоя съседка ползвам го, че иначе все на купешките боклуци разчитаме.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 01, 2016, 13:11:59 »

Хората са казали, за отрязани коси и нокти не се жали smile
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #37 -: юли 01, 2016, 13:22:44 »

За кокошките аз не мога да ги ям.Винаги ми е по жилаво месото им, незнам защо.Поне тези, който съм опитвала сега, като малка нямам спомен.

Косата ми никога не е била много дълга, но пък беше къдрава,след всяко раждане, започна обаче да се изправя,ще видим сега до къде ще я докарам.

Иначе и аз като Скай, не давах да ме постригват, а след държавните изпити отидох и се постригах като момче, майка ми като ме видя се разрева  smile, считайте как съм изглеждала.

Една приятелка ходи при Капанов и тя каза, че това е най-лошата и пострижка досега.

Аз тръгнах за болничният и малкия повърна по пътя, сега се гледаме, слагам свещички, защото отй не може да пие лекарства и се моля да не стигнем и до друго с тези свещички. angry
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #38 -: юли 01, 2016, 13:25:46 »

Киви, ти за морето спомена, че отпада по лични и служебни причини, та не си достатъчно категорична. Пък косата ако ти расте бързо, май доста е пораснала... Wink
От косата не мога да се оплача, щото тя е като щастливите кокошки (да се включа по  koko6ka темата)- свободна и независима. Единствено със шампоана и чат пат и с балсама се вижда всеки ден и туй то... Няма бои, цветове, преси, Фафли и тъй нататък. По традиция я режа март месец като магаретата и преди зимата, че много ми се оплита в шаловете. И стига и толкос... да се оправя от тук нататък. Достатъчни са ми онез хубавци двамата дето всеки месец са на фризьор.

Рат, я да пазиш леглото... после по цяла нощ ще обикаляш ако ти се падне змей ...

Фани, това Ин Лоут-тата са няма такива същества, все ще намерят как да ти опънат нервите...

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 01, 2016, 13:34:56 »

Фани, ама те няма ли бройлери да вземат или домашни кокошки? На мм баба му взимаше бройлери, е супер гадни бяха! Само докато бяха пиленца с пух ги доближавах да ги помачкам, за 2 месеца станаха такива динозаври. Аз много искам да гледаме кокошки, за яйца поне, ама никой не ми се връзва на акъла /така де някой трябва да ги гледа, а явно няма да съм аз  Ashamed/
Марта, бързо да се оправя дребния!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 01, 2016, 13:39:17 »

Здравейте smile

Аз отидох да посрещам джулая, когато моя приятел доктора се женеше. Да съм по-далече от София за всеки случай   witch crazy  Ама беше много яко smile Бяхме компания, послед пооснатахме само двамата с ММ, а след това минахме да се запозная със "съкровищата". Днес пак бях будна, по същата причина, поради която тоя пост спира тук  tease
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #41 -: юли 01, 2016, 13:40:28 »

Ratatui, благодаря give_rose.

Сега като каза се сетих, че последните пъти са ни давали бройлери, гаднички си бяха и никой не ги ядеше.

Пази още малко дивана, ще се нормализират нещата скоро.Виж и при Ма6ка влязоха в релси нещата.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #42 -: юли 01, 2016, 13:41:42 »

За косата не ми е жал, ама грам. Моята расте с два пръста на месец  tease Ако я подстрижа до раменете, за една година е пак до кръста. Ама това не си е оферта  sad Не мога да се боядисам с друг цвят, освен моя, иначе на две седмици корени  crazy Сега съм си харесала една черта с леко удължени кичури отпред и един балеаж да пробвам  blush Аааааа и на всичкото отгоре съм с естествени средно-едри къдрици, че се и изправям с преса  crazy
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 01, 2016, 13:47:46 »

Пазя аз леглото и без това в тия жеги работа на вън нямам, че нещо тия дни като постоя права и толкова лошо ми става, все едно кръвното много рязко ми пада. Нямам търпение вече да идват седмици с 3 отпред, дори и да не ме пуснат да ходя, поне ще ми е по-спокойно.
Бройлерите са много гадни, домашните кокошки смърдят, купешките са пълни с кво ли не, то избор не остана!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 01, 2016, 15:28:51 »

Хахаха голям сте смях с тия кокошки. Ние пък покрай добитъците купувахме живи пилци, поотраснали, ама нали аз не моА да ги коля и на мЪжо не давам, та един подопечен виетнамец ги колеше. Ама си бяха супер. Те докато са още малки, не им е толкова сухо месото, ама нямат нищо общо с купешките...ш'ма прощавате...
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines