Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 03:12:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни 2016  (Прочетена 163691 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #495 -: юни 28, 2016, 20:00:33 »

Бре, нищо не разбрах. Верно чавка ми е изпила акьла.

Сега кво? Бременна си с второ и учиш в Оксфорд, така ли?  crazy blush
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #496 -: юни 28, 2016, 20:50:20 »

Бре, нищо не разбрах. Верно чавка ми е изпила акьла.

Сега кво? Бременна си с второ и учиш в Оксфорд, така ли?  crazy blush

Вярно днес е много весело тук lol  lol  lol

И по-редовно четящите не сме наясно понякога,  особено на Киви и на Фани,  много е трудно да "им хванеш спатиите "  biggrin



Свекърва е права за финансовата част на въпроса с потомството, но ако гледах това, трябваше да пропусна тази "отметка" въобще, а бих съжалявала за подобен избор.
« Последна редакция: юни 28, 2016, 21:02:29 от Marri » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #497 -: юни 28, 2016, 21:03:39 »

Вярно днес е много весело тук lol  lol  lol

И по-редовно четящите не сме наясно понякога,  особено на Киви и на Фани,  много е трудно да "им хванеш спатиите "  biggrin

Весело е да! Фани като "по-дърта" даскалица така ни разхожда по материала, че само с кристална топка можеш да познаеш какво иска да ти каже. Аз просто си криптирам посланията за всеки случай lol
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #498 -: юни 28, 2016, 21:12:15 »

Весело е да! Фани като "по-дърта" даскалица така ни разхожда по материала, че само с кристална топка можеш да познаеш какво иска да ти каже. Аз просто си криптирам посланията за всеки случай lol

Много точно казано! biggrin
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #499 -: юни 28, 2016, 21:26:02 »

ето, гордейте се с кака си:
https://www.youtube.com/watch?v=bmswuL6kVdo /само за хора с 10+ свободни минути!!! Аз не ходих, бях заета с деТСата си!  tease
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #500 -: юни 28, 2016, 21:42:27 »

Чудни са дИтсата ( тоя правопис начи госпожа!!) Много ме радват такива проекти и трябва да има повече, отваряш му кръгозора на детето за другата гледна точка, даваш му контакти с хора от други държави и то мисли и става човек. Ония изолираните на острова ги видяхме колко са затъпели... още ми е криво начи... Ама мистър Мускуло не можа ли да иде на един гастрол да им обЯсни за съединението и силата.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #501 -: юни 28, 2016, 23:28:57 »

Един ден да ви пропусна и страшни коментари съм изпуснала  girl_impossible

Ние искаме 3 деца...засега, казвала съм ви, стига да имаме финансова възможност Wink Баща ми са 3 деца, тенденцията там е, че точно за второто много се  гледа всичко, а пък най-малкото е най-оправно, големия (баща ми) кучета го яли  pardon

Запомнила съм и преди на Свекс репликата, че към 14-15 годишни започват най-много да тежат финансово, та ММ каза, че до тогава ще имаме собствен доходоносен бизнес да не се притеснявам lol

Сноу, благодаря, много съм добре, не остана да...днес влязох в девети месец и започва чакането smile

Друго не запомних, пък и спирам да щракам, че ММ спинка блажено вече. Дано утре имам повече време да ви отразя подобаващо  heart
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #502 -: юни 28, 2016, 23:31:06 »

Ей ме пак идвам в неподходящия момент. Ся... нищо не разбрах, обикновено като прехвърля последната страница - две стоплям кой до къде е, ама какъв Оксфорд, какви разходи... biggrin

Който се чувства беременен - честито да му е.

Ние пък се прибираме за Коледа. Звееерско намаление на билети направиха за 24 часа заради тоя пуст референдум, та намазах. На стандартната цена на един еднопосочен, взех два двупосочни.  yahoo yahoo yahoo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #503 -: юни 29, 2016, 07:32:47 »

Добро утро!
Хем е 29-ти, хем е сряда и не се сяда Wink Поне обещават нови студове....
Како, наш Николай най- хубав и най- умен! Нещо много зъзнат на видеото дитсата blum Нека, така трябва, като Киви мисля и аз.
Чери, сега ще има ли промени в близките две години за вас? От цялата работа най ме впечатлява, че ще махат английския език като официален в ЕС.
Хехе, не става с последните страници, цялата майска тема трябва да прочетете. Да видите колко е трудно да си запишете детето на детска градина, все едно в Окфорд ще учи. blum
Фери, да, често нищим темата за брой деца и отговорностите покрай тях. Преди време и Ина беше пуснала графики за семейните отношения и май една от кризисните точки беше пубертета на децата. Тогава искат да имат собствена стая, искат да пътуват, трябва да се инвестира в образованието им... И като са повече от две, ходи и им обяснявай, че нямаш възможност. Точно тогава и по тези причини почват недоволствата между тях и губят връзка едно с друго, ако някое се чувства ощетено или не е могло да осъществи мечтите в главата си по финансови причини. Някъде по това време трябва да започнем да мислим и за старините си, че да не им тежим после. Цените в сносните старчески домове са над 900лв. месечно на човек и трябва предварително да се спестяват. Изобщо, всяка жаба да си знае гьола smile. Свекър ми са 8 /осем / деца. И какво, изучили първото, после то да се грижи за останалите. Еми, само две още стигнали да гимназията, другите след 7-ми клас - на полето.
Ей, пощуряха пак по летищата, кофти новини...


* 12814003_933109433473543_3315070469254588059_n.jpg (38.45 KB, 500x750 - видяно 182 пъти.)
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #504 -: юни 29, 2016, 08:31:06 »

Добро утро!

Аз като редовно четяща и пишеща, не разбирам за какво се говори в последните страници, пък не знам за тези, които по-рядко се включват. Явно ми е прекалено прегрял реотана, че съм такава неориентирана.  pardon

И в семейството на моя баща са 3 деца, като той е най-малкият, демек изтърсакът. Него кучета го яли. Като гледам май най-милият е средният.  nea

Ние искаме поне 2 деца да си имаме, като Влади от сега ми говори за второто, а пък аз само повтарям - живот и здраве. Ами искам много, но първо да се появи това човече и после ще мислим за другото. Не искам да оставаме само с едно детенце, ако трябва да съм честна.
Миналата седмица бях в църквата и там имаше двама попа. Разбраха ми цялата история и много ме окуражаваха и се радваха, че толкова млада съм създала семейство и вече детенце чакаме. Та те също ми повтаряха как не трябва да оставаме само с едно. smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #505 -: юни 29, 2016, 09:29:26 »

Голема сме дружина, къде ни се разбира кво си говорим, къде - не. Ама тамън ще спрат малко да ни копират. pardon

Аз не мога да кажа кво искам, щото дотук историята ясно показва, че квото и да искам, се случва нещо различно. Или и да ми се получи това което желая, не е за мое добро.  pardon
Затуй квото дойде, но пък да е най-доброто.
По принцип обратно на повечето дами тук, не съм склонна на повече от едно дете.
Може би едно дете и папагал, максимум  danceg smile

Айде едно синьо стайче, за отскок морски, за тия дет не са си резали косите, ма няма ходят на море ( среден вариант )  pleasantry

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #506 -: юни 29, 2016, 09:45:51 »

Ей, кво е станало по летищата??
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #507 -: юни 29, 2016, 09:52:29 »

Атентат в Истанбул с доста жертви на летището
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #508 -: юни 29, 2016, 09:54:58 »

Атентат в Истанбул с доста жертви на летището

Мда - и аз сутринта разбрах. Пишеха за 10-20 убити и над 40 ранени, но не съм чела подробности cray

Аз па ше ходя на море...да си стрижа ли косата? Белким прихвана?

То аз на морето винаги сЪ стрижа де, щоТ там ми е фризьорката...ама не съм явно нещо в стандарта (отново)...
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #509 -: юни 29, 2016, 09:58:59 »

Пази Боже !

За стриженето - нинам, ни сАм чула как се прифаща така.
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines