Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 08:17:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни 2016  (Прочетена 164138 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #465 -: юни 27, 2016, 14:35:01 »

То този пусти Вайбър ми затвори всички врати за "дистанционно следене" кой какви ги върши от децата и вече нямам стимул да се развивам технологично. Имах регистрация в Туитър, но до там crazy
Иначе момчето /то мъж на 28/ не се модернее, има си здравословни проблеми по рождение. На тукашните лекари обяснявахме, че като бебе е хранен със соево мляко заради непоносимост към лактозата, после пък развил лека форма на цьолиакия и след пубертета влезнал почти във форма. То и никой не знаел, защото като си пие ензимите, може всичко да яде и разгражда. Зорът беше, че можеше да се обрине  и не си струваше да се рискува. А и сладкото от смокини щеше да се зяноса, 6 бурканчета пристигнаха като специален подарък от Ахтопол.
Тук мина някакъв лек дъждец и вън е ад - горещо и влажно sad
Фани, сигурно някакво вирусче е пипнал... Споходил те е Законът за всемирната гадост - в най- неподходящото време, естествено. Гледай ти да не прихванеш, че тогава вече ще се оака ептен обстановката  sad
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #466 -: юни 27, 2016, 15:34:37 »

Да се разпиша  blush След един прекрасен уикенд в Родопите ми е едно зелено и свежо, но тази нощ и аз ще се имам интересен гост и ще има да си будувам с него  lol Сестра ми ще ми остави кученцето си Кане корсо на близо два месеца за една нощ, да се опознаваме  crazy Август ще ми го остави за цяла седмица, докато е на море  tease Та имам молба към всички, които са гледали кученце от малко, за съвети какво да го правя този дзвер, за да не ми изгризе всички кабели, докато спим? То спи при сестра ми на леглото, ама аз не съм съгласна да спи при нас с ММ. Обожавам кучета, ама все си мисля, че не трябва да спят в леглото при стопаните си. И сега не знам къде да го сложа, хем да не скимти, хем всички да сме доволни  huhhuh.gif И тъй като е бебе, върши всичките си нужди, където и когато му падне lol

ЕДИТ: Полях подобаващо BRexit, ама а дано наистина излезнат  Yes
« Последна редакция: юни 27, 2016, 15:36:23 от marry_me » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: юни 27, 2016, 15:58:43 »

Емиииии...ще ти е трудно за един ден. Особено като искаш да му смениш навиците.

Ако си има играчки за гризкане, ще е добре да ти ги донесат.
Ако е научено да пишка на памперс - да ти донесат. Иначе - йок.
Ако си няма играчки - вземи му, свирещо, по- меки, защото е малко. Може и кокали за дъвчене, от пресована кожа или растителни. За 2 месечно бебе, по- добре растителни, макар че кане корсо са едра порода и на 2 месеца ще изглежда като 4, та може и една идея по- гоУеми кокали.

Играете си вечерта - може да му мятате топка, да се позамори и да спи поне 3-4- часа pardon
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #468 -: юни 27, 2016, 18:58:35 »

Скай, благодаря за съветите, изпълнени  girl_wink Купих две играчки, едната е топка, два вида кокали - растителни с мента за дъх и един обогатен с калции. Само в магазина имаше едни постелки (май това беше нещо като памперс ли  blush ), но ми казаха, че ако не е свикнало на тях, няма смисъл да ги купувам и не ги купих  pardon
И Гришо днес тръгна добре на Килимбълдън (Уимбълдън), остава и Цвети (тя е и градска) да се представи добре  danceg
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #469 -: юни 27, 2016, 22:41:59 »

Фани, защото искаш Кик да изневери на Софка, а?  beating Ние може да ни сь виждаме често, ама важнуту е да се либят младите.  good

И аз искам да срещна Панди и беб, ама шансовете засега са малки сигурно.

Иначе и на мен ми се сьсипаха ноктите, ама сигурно от храненето и кьрменето. Винаги сьм имала супер дьлги и здрави нокти и когато за три дни се счупиха до един, останах леко  shok angry Но лак не слагам, както сега е много модерно в Бг и даже като ви слушам си признавам, че не знам за какво говорите. Аз един основен принцип сьм чула: лятото лакьт е на краката, зимата на рьцете.

Кво друго прочетох..

На Свекс гостенина... ама не сьм в течение и няма да коменирам. Исках да знам как е минало посещението на снахата преди време, ама не знам дали е било споделяно в публичното пространство (Инстаграм? Вайбьр? Туитьр? Сватбата.бг?)  blum

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #470 -: юни 28, 2016, 07:41:09 »

Еха, точно когато нямам време темата се размърдала със завърнали се! heart heart heart да взема да попитам, ей тъй, за всеки случай, Ина и Сноу, да не ви четем скоро онези темички, дето римувано започват с "Месец не остана......... ще става....." Wink
Инка heart, споделих в Сватбата.бг и си лепнах две снимки на стената във ФБ за онези бурни и запълнени със събития дни. Бяха твърде нетрадиционни две български и една американо- българска /за която имам само устен преразказ/сватби, последвани от 89 РД на майка ми. Снахата дойде за цели 48 часа в Пловдив, но покрай цялата дандания нямахме време да упражним законни взаимоотношения между роднини. Тя си беше гостенка, аз - домакиня. Когато се събрахме на официален обяд по случай празника на майка ми в тесен семеен кръг от 9 души, племенникът нещо се разлигави и разбесня и побърка всички. Еми така е, предната вечер беше сватбарин с нас и го откара до късно, та се предполага, че не е бил наспан. Тема на разговорите бяха миналите сватби, накъсвани от истерии и изблици на енергия на най- малкия роднина. Живот и здраве, догодина, когато ще е кръгла годишнина и ако пак успеем да се съберем, да е по- спокойно и нормално. Ама се съмнявам децата да си го причинят, дори и от "кумова срама", дето се вика да дойдат. За добро или за зло, от 2004 година, откакто големият живеят заедно, двете със снахата не сме оставали и минута на 4-ри очи и сме водили само общи разговори. Разделението "мои и твои" родители продължава, информацията идва селектирано и рядко, но пък май и аз свикнах така. pardon
Успешен ден на всички, който си има деца и животинки да си ги гледа, останалите ще го ударим на живот! Wink


* 12814387_475641599275223_382029191651299800_n.jpg (53.54 KB, 600x600 - видяно 147 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #471 -: юни 28, 2016, 08:51:43 »

За да ти отговоря на вьпроса, който ме учудва, защото аз разлика от Сноу имам 2, Фабио е категоричен, че следващото бебе, което ще гушкаме, ще бьде евентуално внуче  sad Иначе аз бих си родила още едно-две, вьпреки напредналата вьзраст. Две, защото в лекциите за братските отношения, пише че когато са три, средното е най-нещастно, та с 4 има повече равновесие, а и нали сме вече французи, само дето нямаме на французите от нашия клас стандарта или пьк просто не сме в тоя клас, в който би ми се искало да бьдем.

Голямо изречение, пьлно сьс смисьл и сьдьржание ви праснах. Който има време и нерви да чете.  girl_haha

 Coffe

ПП. Просто се поосвободих малко - мина сватбата в Италия, мина Рд, почти свьрших стажа и след две седмици хайде на самолета пак.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: юни 28, 2016, 09:06:17 »

Добро утро!

Снощи бяхме на театър - "Духът на любовта" с Христо Гърбов. Ами нещо не ме впечатли много. Освен всичко останало в залата беше ужасно задушно и едва изтраях, докато свърши.  angry
После пихме кафенце с пресните младоженци и се прибрахме.

Панди, бързо да ти минава гърлото.  smile  Ама и вие не случихте на кой знае какво време. Дано да е по-слънчево за разходки.  heart

Фери, честит празник на леля ти!  give_rose

Фани, ще се оправиш много ясно. Ти си силна жена!  heart

Ина, представям си те и с едно момченце за цвят сред тези прекрасни госпожици.  heart air_kiss
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #473 -: юни 28, 2016, 09:09:53 »

ПП. Просто се поосвободих малко - мина сватбата в Италия, мина Рд, почти свьрших стажа и след две седмици хайде на самолета пак.

На море в Италия, а? А тука кога ше дойдете? И  ние имаме море... cray

Ина, представям си те и с едно момченце за цвят сред тези прекрасни госпожици.  heart air_kiss

 А не, мерси, с момиченцата се оправяме добре...че за момчета трудно се мисли...ще трябва да се изживявам я като динозавър, я като самолет. Пък и е тука сега се занимавам и с една мъжка майка...мерси - разбрах поне, че всичко което на мен ми харесва, на нея и харесва другото tease
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #474 -: юни 28, 2016, 09:12:52 »

О, питането си има история, свързана със завръщането на Киви Wink Спазвам традицията  smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #475 -: юни 28, 2016, 09:27:31 »

Явно пак нещо не сьм в час...  crazy

За Бг морето не чувам хубаво. Не сьм ходила от 10ина години. А в Италия отиваме не точно на море, ами си отиваме у дома. В Бг вече няма кьде да отседнем. Знам, че ни каните, и други приятели ни канят, ама едно е да спиш по приятели, друго е да си идеш у дома.  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #476 -: юни 28, 2016, 09:32:19 »

Ина, аз ти разбрах всичко. Може би защото в главата ми, мисълта тече по подобен начин.  pardon
И за спането у дома си е така. Мен лично не ми е комфортно да притеснявам приятели.

Аз за момчета  и момичета нема коментирам, че с брат ми бехме наобратното на всички адекватни деца  pardon

Летен поздрав с жълти делфини и бегам:

Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #477 -: юни 28, 2016, 09:44:01 »

Добро утро! Най-накрая при нас е хлад smile
Свеки, първите ти предположения за мен са верни, но второто е далеееч от истината smile
Да ти е жива и здрава майка ти и догодина да се съберете на юбилей. Колко се смях как са хвърляли камъни от терасата...
Мисля, че в днешно време са малко семействата при които няма разделение на "мои и твои" родители. Хората са все по-отчуждени и трудно допускат някой до себе си. Все се каня да те питам, мяркала съм снимка със сватовете ви и ми се струва, че бащата на снаха ти ми е познат....да е случайно университетски преподавател?

На всички с болежки и болни дечица да им минава бързо!

Фери, то не останало, как си?
Да се яви киви, че ме заинтригувахте  crazy

Знам, че ни каните, и други приятели ни канят, ама едно е да спиш по приятели, друго е да си идеш у дома.  pardon
Аз дори и в роднини не искам да отсядам, защото пак е притеснение за двете страни......а в крайна сметка целта е почивка.
Аз пък харесвам инстаграм smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #478 -: юни 28, 2016, 09:53:32 »

Добро утро!

Ина, ти съвсем ме отчая... с тези 4 деца lol

И аз много го мисля, Сами-горкият, как ще е все не достатъчно гушкан, гледан и т.н в сравнение със Симеон и евентуално трето дете.
Точно такива са ми наблюденията, вторите деца, при положение, че има трети, са в доста неравностойно положение и им личи, по един или друг начин.


Та казвам ме отчайваш, защото ахаааа, да се решим на трето и ето сега, щом има трето, трябва и четвърто да има, става много дълга и широка и даже побъркваща работа lol  lol  lol


Еми, грабвам идеята от снимката, Симеон ще празнува рожден ден другият понеделник в училище(предварително, защото излизат ваканция на датата му), та ще занеса това чудо и торта, да видим, децата дали ще му обърнат внимание, много ми е интересно.  smile


Скай, не се оплаквай, че ще ти се падне някое момченце и ще захвърчат самолетите и песен ще пееш, че и футбол ще проиграеш като тука мен biggrin
« Последна редакция: юни 28, 2016, 10:01:26 от Marri » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #479 -: юни 28, 2016, 10:07:36 »

Скай, не се оплаквай, че ще ти се падне някое момченце и ще захвърчат самолетите и песен ще пееш, че и футбол ще проиграеш като тука мен biggrin

Ми...айде дано...кУ трябва и на ръце ше се науча да ходя...нали знаеш...

Ама аз едно време обичах динозавЪри, просто - разбирам големите момчета, ама с малките ми е сложно. Нали съм си мъжкарана, израстнала съм с момчета, ама все пак не мога съвсем да мисля като тях pardon

Е те тоА ми е лУбимия динозавърчо


* 241.jpg (73.68 KB, 448x252 - видяно 139 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines