Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:51:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни 2016  (Прочетена 163684 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 01, 2016, 08:58:29 »

Аа, сигурно е затова. Скрития раздел за сватбите ми се отключи на 50, ама бая ще има да събирам за до 500  girl_impossible
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #16 -: юни 01, 2016, 09:01:12 »

Ами...пиши на модератор, може би има начин, ако не, ще нацъкаш 350 мнения с по една точка примерно  pardon
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 01, 2016, 09:03:20 »

Добро утро! Coffe

Честит празник на всички, които се чувстват все още деца! smile

Като повечето празници, които не се празнуват тук, и този ми се размива вече .....

Фери, много идейна картинка, макар на много хора да им се свива стомахът от този поздрав girl_haha

Голяма активност днес и голяма надпревара blum

Бубе, не е възможно да не виждаш темата заради малко мнения, понеже те са наистина малко, мисля около  20 трябва да имаш, за да виждаш скритите теми.

За кафето.... до студентките си години нямах нужда от него, изобщо, после е започнаха едни безсънни нощи дойде и кафето.
С работата също имах нужда, а след раждането на Сами, още в болницата, направо ми беше големият лъч светлина след безсънната нощ. Обаче тук кафетата са силно ароматни и ниско кофеинови, та са много приятни за моят вкус.


Днес нашето семейство има изпитание, не ми се коментира, но имам нужда от много късмет и положителна енергия.



ЕДИТ: Точно този раздел, в който е темата, наистина трябват около 500 мнения....
« Последна редакция: юни 01, 2016, 09:19:44 от Marri » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #18 -: юни 01, 2016, 09:06:40 »

Ще помоля да я преместят в тайния сектор при сватбите, където не се искат толкова много включвания.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 01, 2016, 09:09:10 »

Ще помоля да я преместят в тайния сектор при сватбите, където не се искат толкова много включвания.

Да, този раздел е твърде секретен и се изискват много мнения, за да е видим
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #20 -: юни 01, 2016, 09:13:54 »

Мари, много късмет ти желая good
Съвсем спокойно мога и без кафе, ако има хубав мъж /чужд за предпочитане, млад и богат/ около мен Wink.
Оф, чака ме чистене, а много мразя...
Ще помоля модераторите да открият нов сектор скрити в Кафе или чай и да преместят темата там. За тук са нужни 500 мнения.
« Последна редакция: юни 01, 2016, 09:16:45 от svekarva » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 01, 2016, 09:40:08 »

Мили момичета, нови сектори и настройки не са шега работа.Това не се прави от модератор, а от програмиста който е създал форума и не става за 5 минути. ТОва е ФОРУМ, не е личен чат.Да казват се и лични неща, но всеки преценява до колко да сподели. А и как ще дойдат нови хора и идеи, ако вие се криете?Моля ви помислете малко преди да правите повторно нещо подобно.Скритата тема има предназначение да се подобри функцията на форума, а не да се пишат чат теми, да се сигнализира за реклами, некоректни потребители и т.н.

Мисля че анонимността която ви дава НИК-а е голяма, а доколко вие ще позволите да сте видими и разпознаваеми зависи само и единствено от вас.Всеки сам слага снимката си, името си и други лични данни в интернет пространството!

Надявам се ме разбрахте и повече няма да има подобни недоразумения!


И моля без идеи за 350 мнения с една точка, аз не съм на заплата тук да ходя и да трия като хамава!
« Последна редакция: юни 01, 2016, 09:41:42 от магито » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 01, 2016, 09:50:43 »

Маги, монетата винаги има две страни.

Това, което казваш е вярно, но е едната страна.
Другата е, че момичетата, които пишат в месечната тема редовно, изпитват притеснения и не виждам нищо лошо в това хората, които четата темата да са поне регистрирани във форума.....
В крайна сметка, това което се случва е, че вместо да се пише в темите(в случая месечната), се преминава към лични съобщения, чатове, ФБ и форумът е пуст, без нови хора и нови идеи, старите също ги няма....
Така че трябва да се погледнат нещата от повече ъгли, не мисля, че искаме твърде много.


П.П Не искам да влизам в спорове, както се казва, на който не му изнася....., да кажем да си търси други варианти. Това се случва и много жалко за всичкото време "инвестирано" тук.
И това не е само мое мнение.
Според мен форумът трябва да се развива и да се имат в предвид идеите на потребителите.
Като потребител от 7 години, съвсем не забелязвам такава тенденция.
На мен не ми пречи, имало го е форумът преди мен, ще го има и след мен. smile
« Последна редакция: юни 01, 2016, 09:58:24 от Marri » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 01, 2016, 09:54:46 »

Момичета този форум не е уникален по рода си.Има много такива нали?Е погледнете и там как е! Обърнете се към Тео и вижте той какво ще направи.Аз лично повече от това не мога да свърша.И моля ви мислете и за хората дето ви замитат, защото сега вместо да чертая и да си свърша работата, обикалям из форума.

И ако има нови желаещи за МОДОВЕ, моля да си кажат, щото аз вече нямам време за това.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #24 -: юни 01, 2016, 10:06:17 »

Еххее... Не знаех, че прекрасното ми настроение днес ще доведе до такава дискусия. От няколко дни не е валяло, слънцето си играе и прониква през листата на дърветата, като прави малки цветни дъгички, зелено е, прекрасно е, денят е символ на нещо толкова чисто... Просто исках да поздравя всички smile Извинявам се, ако съм станала повод за негативни емоции. Търсих как да си изтрия темата, но явно вече не мога sad

Искрено моля модератора да го направи и му благодаря, за което.

P.S. Ако не мога да си изтрия темата, бих желала да си деактивирам профила, ако това ще помогне smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 01, 2016, 10:20:35 »

Последния пост не го разбрах ама никак.Никой не е станал персонално причина за цялата полемика.Така или иначе темата щеше да е премахната от скрития форум, дори изтрита, но викам айде ще им я преместя, няма да я трия.

Много моля без мелодрами, пишете си, говорете си, на правилните за това места!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #26 -: юни 01, 2016, 10:41:33 »

Здравейте, явно се е нагорещила обстановката.

Подкрепям поста на Маги, че в крайна сметка модераторския труд е доброволен и трябва да го уважаваме и всеки трябва да прецени до каква степен иска личната му информация да е из интернет. Правилото е просто - напишеш ли го, значи си ОК целия свят да е запознат. В крайна сметка тази тема днес може да е скрита, утре съвсем публична. За мен форума се развива, когато добавяме съдържание, не можем за памперси, плетки и туршии да си говорим по цял ден и да очакваме чудеса.

И за да се измъкнем от готвенето, ви показвам как едни хора са измислили да похарчат 15 000 лева за бала на щерката (хиляди са да...) Която е едно умно и възпитано, изпълнени с добродетели дете... На мен ми дойде като конска доза показност и първенющина, как мислите кой е за бой майката или щерката?

http://www.vesti.bg/lyubopitno/lyubopitno/abiturientka-shokira-s-dve-rokli-za-15-hil.-leva-za-bala-6054448


Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #27 -: юни 01, 2016, 11:04:27 »

пфф ще накарате човек да се разпише smile

Тази абитурентка и на мен сутринта ми направи впечатление. Като е дала толкова пари за рокля, поне и за булчинска може да си я ползва. Майка и обаче не мога да я разбера, води си дъщерята по всички телевизии да я показва crazy
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 01, 2016, 11:58:21 »


И за да се измъкнем от готвенето, ви показвам как едни хора са измислили да похарчат 15 000 лева за бала на щерката (хиляди са да...) Която е едно умно и възпитано, изпълнени с добродетели дете... На мен ми дойде като конска доза показност и първенющина, как мислите кой е за бой майката или щерката?

http://www.vesti.bg/lyubopitno/lyubopitno/abiturientka-shokira-s-dve-rokli-za-15-hil.-leva-za-bala-6054448




Пошлост sad
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 01, 2016, 12:51:47 »

Честит 1-ви Юни! Чувствам се дете или по-скоро отказвам да съм възрастна.. Много обичам днешния ден и до края на живота си имам чувството, че ще го чувствам празник..Още когато бях на 5г. почина дядо ми днес, лека му пръст и стана така, че в следващите години не празнувахме Деня на детето и празника на Враца.. Мина много време от тогава, ама винаги изпитвам носталгия по непреживените моменти на днешния ден, а майка ми доста се постара да ми се реваншира, макар и когато бях по-голяма вече.. И днес няма да гледам зарята във Враца.. От 6 години вече не съм я гледала, толкова ми липсва sad Все по БНТ, а те са едни оператори и така я дават, че нищо не се вижда.. То и няма как да е същата емоция, ама пак..


Чух за тази абитуриентка, ама не успях да я гледам сутринта.. Сега видях статията.. "Майката изпратила писмо до "Здравей България", за да се похвали с бала, който са организирали за дъщеря си.. " Дали е комплексирана тая женица? Момичето не е грозно, дори е много симпатична, ама с тонове грим, тежка прическа и такава рокля.. Прилича повече на 30-годишна жена, която е на някакъв прием.. Не е пошло, а жалко.. После сигурно ще иска да изглежда като 18-годишна..  crazy

Хубав празник!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines