Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 07:43:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни 2016  (Прочетена 164978 пъти)
 
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #450 -: юни 26, 2016, 20:19:27 »

Стамат ще го клъцнем след някой месец, та ще сънува котарачки само  lol
Днес ми беше работен ден, то било хубаво Неделя biggrin Смисъл като си във фирма де, работа почти нулева, размяткваш се и си свършваш старите останали неща, направо съм пушка с всичките си задачи.
Прибрах се в 4, след един бърз маникюр, метрото празно, седнах си.
Нямам против да мина на работна седмица тип арабския свят- почиваш Петък и Събота. Особено ако всички други не са така  lol

Единственото тъпо нещо беше, че кафенето, от където си вземам кафенце не работеше, та трябваше да си правя от безплатното в офиса... да ме ожали човек де.

След месеци на Shellac ноктите ми станали много меки, а моите са бетон. Няма чупене. Та сега минах пак на обикновен лак, няма сватби матби. И ми ги клъцнаха да се пообновят, сега пиша в възглавничките си, не настрани, мега странно ми е, чувствителни са  huhhuh.gif
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: юни 27, 2016, 07:37:33 »

Добро утро!

Пу откривам новата седмици. Wink Тук гърми и вали, засега не силно, та не можах да спя. Стреснах се от една гръмотевица...нали и без това не ме е страх.  angry
Мъча се тука с едно мюсли и чета каквото съм изпуснала.

Ние нали си имахме фолклорен събор тези дни на Леденика, успяхме да се доберем едва вчера. Имаше Северняшка сватба - младоженците и всички гости бяха с народни носии. Имаше фолклорна програма, много хора и ядене.  pardon Ами, кой, каквото го вълнува.  pardon
От цялата работа накрая си тръгнах изпечена на потник.  tease

Разхождайки се вчера с Влади срещнахме Пандии и малкият Томи. Ох, няма да ви обяснявам колко е сладък малкият Бамбук.  heart Спинкаше си сладко в количката и успях да го зърна за малко. Божествен е просто... Love girl Дано успеем тези дни да се видим за повече.
Панди, съжалявам ако съм ти се сторила малко неадекватна, но много се изненадах, когато ви видях и ми стана много хубаво.  smile

Стискайте ми палци днес, че ми е голямо напрежение.  huhhuh.gif

Ето ви и кафе със закуска.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #452 -: юни 27, 2016, 07:55:51 »

Хайде на новата седмица! Пак е понеделник и пак сигурно си имате нещо, което трябва да започнете от днес Wink. Аз обаче ще чакам Джулай морнинг за старт smile
Побърках се с моя гостенин, макар и за съвсем кратко. Както ядеше всичко, оказа се, че има чувствителност към глутен и алергия към лактоза. Върхът обаче беше, че си забравил ензимите и другите хапове и съответно не бил ял нищо в самолета, та дойде изморен и гладен. Всички тези екстри ми бяха съобщени три часа по- рано, когато кацнал в Европа. Изприщих се от всякъде... Язък ми за палачинките и останалите направени кулинарии. Хубаво, че имам роднини с разни хранителни фантасмагории, та моментално смених менюто, а лекарското обкръжение достави каквото беше нужно на следващия ден. Клечах четири часа на котлона и докарах палачинки, които всъщност са палачинки само защото имат яйца. Можех да врътна омлет със същия успех, ама и аз се закучих. В крайна сметка имаме нещо като грис халва от елда от първия опит и изпитана лично рецепта за безглутенови и безмлечни палачинки. Да не ви се налага де, но рядко нещата от снимките по блоговете се получават diablo
Хубав ден очакваме, казаха, че идват студове с максимални температури 25 - 30С smile
А, Мимето  heart heart heart Вие без предварителна уговорка ли се срещнахте?


* 13524365_1167521079964653_6441012475726888601_n.jpg (61.04 KB, 308x308 - видяно 2042 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: юни 27, 2016, 08:09:25 »

Добро утро на всички !
Аз съм крива понеделнишки!

Gehenna, мен ми дадоха някаква немска лампа за изпичане, която си върви с лаковете, и не се полага допълнително покритие, но траят макс седмица, а после се свалят трудно. Та й се наситих и на нея, макар и да не ми е повредила ноктите. Та и аз като теб сега- само че дълги нокти, без лак или с безцветен, че ми писна да се знимавам с очупил се обикновен лак. diablo pardon

Свекс, не се получават не само нещата като в блоговете за хапване, ами и в личен, моден план и визия на живо , така както се представят много хора по социалните мрежи и модните блогове, няма почти никога връзка с реалността. Само дето супер много момичета се комплексират от нищото. Ето затова в Инстаграм вече има известни хора, които целенасочено показват провалите си. Наскоро жената на Джон Леджънд, за която ви казах че я харесвам, както и сватбата им, си беше показала отблизо кожата на лицето след раждане. А не да ми се правят на пундри и като ги видиш после на улицата, да си вдигаш самочувствието. smile

Панди дано я засичаме и със и без уговорка, Миме. give_rose
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #454 -: юни 27, 2016, 08:55:32 »

Добро утро на всички.

На мен ми е едно заспалооо, нямам събуждане,

Миме, стискаме палци.

Фани, изпратихте ли Инж.?

Свекърва
, не искам да съм на твое място.И на мен никога не ми се получават нещата от блоговете.

За лаковете нищо не мога да кажа, защото ми се случва от дъжд на вятър и засега е на заден план.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #455 -: юни 27, 2016, 09:38:28 »

Привет и от мен и честита нова седмица! Отдавна не съм се разписвала, но много ми липсвате....Не мога да чета назад, но ще се опитам да ви следя тази седмица, белким се включа в темите.
Свеки, къде ги намираш все такива капризни и трудни гости?
На мен често ми се получават много добре рецептите от блоговете, но винаги подбирам много внимателно източника и почти винаги си адаптирам гозбата по мой вкус. Но ако трябва да снимам творението и да го покажа, резултатът е epic fail, хахаха.

emmmmmy, Gehenna, аз си реших проблема с маникюра преди около година, като си сложих гел - просто оживях - нищо не се чупи и не се лющи....иска само поддръжка на всеки 3, 3 и половина седмици.

Жената на John Legend ми е много любима.

Искам и аз да срещна панди и Бамбук, пък!

Ние водихме малката мис на провинциален панаир в родния ми град - направо откачи от кеф smile Ние нищо не видяхме, но тя се качи и повози на почти всички атракциони и сладко подвикваше на баща си: "Всъщност не е страшно, страхотно еееееее!!!!"

Усмихнете се, идва джулая, а с него и надеждата за скорошна почивка Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: юни 27, 2016, 10:03:34 »

Сноуче, радвам се че се включи ! <3
За гела съм сигурна че е издръжлив, но нямам финансите всеки месец да го поддържам, събирам за друга кауза в момента smile
На панаир и на мен ми се ходи много smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #457 -: юни 27, 2016, 10:09:53 »

Ей, Сноу heart heart heart
Да не ти се е отворил пак някой изпит или защита, та намери време за нас, защото нямаш време? Wink
Хич не търся такива гости, ама явно ме налитат... Хубаво е, че имам много нетрадиционни продукти в кухнята и все пак домакински опит, та се сещам къде нещо може да "избие" по рецептите. В случая обаче изобщо не бях подготвена и се паникьосах с първия опит, ама пак добре се получиха. Аз ако нещо поне съм го яла, ще го направя дори и без точни пропорции и рецепта, но ползвах едно брашно от елда, дето ми се подмяташе и не знаех защо съм го купила. Да знаете, то си остава пръхкаво и хич и не се споява.
Продължавам с гледането на Черната любов и си губя времето. Ама то и от това има нужда човек в жегата.
Трябва да си седна на д-то и да се запозная с Инстаграм, че нещо изоставам технологично. crazy
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: юни 27, 2016, 10:25:18 »

Мхм, случайно се срещнахме с Панди и Томи. Добре, че я познах. Гледам я срещу мен, позната ми е, поглеждам количката - и тя ми е позната, поглеждам пак Панди...викам си няма грешка, те са.  yahoo Зърнах го миличкият за мъничко и те продължиха, за да не се събуди.

Гел и аз си правих 2-3 пъти покрай сватбата. Много ми харесва, доволна съм, но като се махне, ноктите стават още по-чупливи.
Сега си взех един заздравител за нокти. Мацаш се там по някаква схема. Засега съм доста доволна.  good

Свекърва, язък ти за затритото време в готвене. Ама верно твоите гости са все капризни, значи.  nea
Абе, и при нас го давах такива студове с до 30 градуса, ама си е баш хладничко, даже студено, особено с този вятър. То пък няма угодия. Вчера жеги, днес гръмотевици.   nea

Рецептите от блоговете и аз все ги доукрасявам, та няма как да очаквам да се получи същото.  pardon

Ааа с идването на джулая идва и рождения ден на моя милост!  Girl_hide Миналата година по това време си повтарях, че дойде ли рождения ми ден, почти съм отписала времето до сватбата, а тази година...не знам какво да си мисля. Кога ли ще ме изненада човечето?! blush
Чакам и аз Фани да пише. heart
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #459 -: юни 27, 2016, 10:50:40 »

Цитат
оказа се, че има чувствителност към глутен и алергия към лактоза

пуста мода в диети и изследвания, вече всеки втори се оказва с тази "чувствителност" хубавото е че модата на глутена отминава, даже човека който зарази света с тази "модна" тенденция вече отрича че глутена всъщност не предизвиква онзи възпалителен процес, вече за лактозата отдавна циркулират твърдения че предизвикват дразнения на лигавицата. Новата мода са палео диетите, демек пак се връщаме към основните правила.

При нас седмицата започна "прекрасно" с една учебна евакуация. Добре че на връщане работеха вече асансьорите.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: юни 27, 2016, 12:09:45 »

Здрасти!
Изпратихме го!
Ядосах се на всичките ин-лоу заедно, и в резултат май ще си намеря гледачка по-рано отколкото съм очаквала!
Пак няма кой да го гледа за да раздам сертификатите по проекта diablo и ще ми казва свекъра да се успокоя... Да се успокои той, като няма в полите си одрискан Кико да се успокои. И защо е одрискан? Щото го тъпкаха с каквото им падне в събота  sad
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #461 -: юни 27, 2016, 12:17:30 »

Връхлитам и аз като летния дъжд дето Мимето прати. И тук заваля и затрещя.
Ние бяхме на вилата. По-точно на вилата на приятели, че правеха покрива на тази на свекърите. Усещане за прохлада, че даже и леко втрисане на моменти имаше, докато хората се пържеха в града.
 В неделя за разкош решихме да идем до спешното, че Дребната падна в началото на седмицата. Едното краче се оправи, ама раната на другото беше разчоплена. Дали тя, дали друго дете в яслата. Набра и стана огромен мехур. Влизам в детска хирургия и няма никой. Звъннах на звънеца. Излиза една леля- тътрузи чехли. Навика се на една майка с малко дете какво правели по коридора, че имала много работа и не можела от тях да я свърши. Пристига при мен. Тръгвам да обяснявам за какво сме. Тя ме пресича дали детето е при тях оперирано, демек да ме отпрати. Даде шанс да кажа за какво става дума и: Е баш в неделя ли се сети, бе маме! Ама нали съм породиста змИя: Е, то да не ме пита кога да гнояса! Ухапах я и онази врътна гъзо в обратна посока. Дойде докторът- може и по-млад от мен да беше. Супер спокоен, внимателен. Прегледа Дребната и каза, че не било гной, а насъбрала лимфа. Каза какви компреси да правим и за няма и 5мин си тръгнахме. Тази сутрин резултат от компреса имаше!
Тези дни успях като че ли да си почина. Даже се лакирах за раз време - понякога много се мотам какво да рисувам...
И аз чакам джулая с нетърпение!
Фани, стискам палци всичко да е наред! Предполагам, че ти е по-различно от обикновено изпращане в командировка. А ти си писала - ще чета...
Миме, страхотна среща сте имали.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: юни 27, 2016, 13:52:48 »

Здравейте smile

Да, така е във малкия град .. smile Майка и баща ми много се изненадаха, защото сутринта им говорих за Мимето и следобед я срещнахме smile Нещо ме заболя гърлото през нощта, дано ми мине за два дни, за да се видим за повече smile Много бяхте мили с Влади  give_rose Ако аз съм ти се сторила неадекватна - е, вчера беше малко луд ден с пътуване и ново място за бамбук smile

Свекърва, за Инстаграм имам  един много любим цитат от 2 Broke Girls - "Туитър е тъп, а Инстаграм е Тъитър за хора, които не могат да четат"  funnytooth


Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #463 -: юни 27, 2016, 14:06:37 »

Оф да се добера и аз до месечната този ден smile

Ех, много хубаво сте се засякли  Bravo
Инстаграм не го ползвам и аз, като всяко нещо дето има мания по него...не ми е интересно  NO Туитър също, щото една социална мрежа (ако не броим форума) ми е предостатъчна  pardon

Аман от любезни лелки, най-вече медицински лица  beating
Фани, не им се ядосвай толкова на родата  give_rose Интересно ми е как се чувстваш, гуш  heart
Свекс, ама пък и ти си много гостоприемна, затова все такива капризници ти се падат, добре че си гъвкава  Wink

Аз сготвих, изпрах, имам за подреждане един гардероб, ама може да почака и сега съм се опънала, може и да поспя ако ми дойде сънливостта...абе добре ми е много да не ходя на работа, да си седя да си чакам госпожицата  Girl_hide
Иначе два дена чистихме, михме прозорци, подредихме след ремонта и ми е много спокойно   heart Мама дойде да ни помогне, да ми е жива и здрава, не знам какво щях да правя без нея smile

Черпя ви една торта, днес любимата ми леля има рожден ден, вчера беше мъжът ѝ, ма ще минат с една Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: юни 27, 2016, 14:25:06 »

Ами как се чувства човек с малко дете с разтройство и голямо дете на село? Сам през нощта с детето и без книжка и без денонощна аптека в града?!
Ще се оправя  Wink и това ще мине-временно е
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines