Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:06:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни 2016  (Прочетена 163689 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 02, 2016, 09:29:10 »

Добро утро!

Снощната заря не ни впечатли, както обикновено. Очакванията ни бяха по-големи. Тази година не слушахме речта, защото много ме боляха краката да стоя права и седнахме на кафе.

Не съм си променила мнението за темите, но като няма какво да се направи.  pardon
И на мен ми е интересно как Гости четат тази тема, като тук си пишем неща по между си. Какво пък толкова им е интересно и какво разбират от тези разговори? nea

Панди, Мастър шеф го гледахме в началото, после все не оставаше време. Сега май всички предавания приключват.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юни 02, 2016, 09:54:20 »

Привет!


И нека наистина сведем глави за почит и да помълчим една минута, пък ако имаме капацитет да си помислим в тази една минута защо са се жертвали тези хора и как ние самите можем да продължим делото им, може и чудеса да станат.
  good

Две години ходих на похода - По стъпките на Ботевата чета - запазили сме духа! Друго интересно е, как ни посрещаха в селата, колко много концерти и тържества. А когато е минал Ботев, не са искали да му предложат дори хляб - страх ги е било.

За абитуриентката - видях я на снимки, като всички останали ми изглежда, ако не бяха казали, че е дала хиляди за роклите, нямаше да разбера  pardon


Въпреки хубавото време навън, настроението ми е минорно. Започнах диета, сигурно е затова...

Майка ми и баща ми днес имат годишнина от годежа - 27 години, та да ви почерпя  smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юни 02, 2016, 10:04:37 »

Добро утро!
Като ви си ходи по морета, ето ви море! Wink
И сега какво излезе - женска работа, завъртяхме се на 180, никой няма нищо против Wink

В тази връзка имам предложение, в началото на всяка месечна тема да слагаме обръщение към хората, които ни четат да го направят явно, като се регистрират. Така и форумът ще спечели нови попълнения /което и беше идеята/. Естествено, първо ще се консултираме с модератор.


Свекърва, няма такова нещо, аз поддържам твърд курс girl_haha

Идеята ти е добра и ми допада и да, точно това беше замисълът, не да се крием, а да накараме тези, които искат да четат да се регистрират.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #48 -: юни 02, 2016, 11:40:49 »

Добър ден! Честит празник със закъснение за вчера иии... бе не върви да кажа честит днешен,че някой си е загубил живота,та да отдадем чест,защото малко става като зарята на Великден...

  Вчера не можах да се доредя до форума,но толкова хубав първи юни изкарахме... В Кюстендил страшно ми хареса, а Кюстендил с две прекрасни дечица и техните родители беше просто истински празник. Хапнахме в най-известното заведение,което по нищо не отстъпва на софийските гурмета, а цените са повече от добри. Даже всички си смятахме по 2 пъти сметките,че не можехме да повярваме да са толкова малки сумите. Като цяло 6 възрастни и 2 деца се нахранихме да не кажа натъпкахме за 100 лева. Заведението се казва Friends с изписано лого точно като от филма Приятели. След това отидохме до Хисарлъка,на къщата на баба Яга. Това,което ме впечатли е,че зоопарка им е безплатен,малък,но поддържан и наистина бяхме на сантиметри от всичко.Даже си ме побиваха тръпки от лъва и мечката. Купихме си и череши на тръгване,въобще обожавам такива разходки.  yahoo
  
  Аз да си кажа,че преди четях без да пиша,но имах регистрация. badgirl Просто четях някоя от сватбените,от там разбрах за седмични/месечни,че имам дълъг стаж като шпионин. Ми да ви кажа разбира се човек като се зачете и е редовен. Признавам си,че ви четях като нещо положително и много информационно, когато примерно ми е било чоглаво или когато сте имали интересни дискусии.Не се включвах,защото нито ми предстоеше сватба,нито чаках дете, даже и предложение не очаквах,та ми беше неудобно да се включа като не съм на основната вълна.  Обаче и моето мнение е,че трябва да е ограничена поне тази тема до хора,които са регистрирани ПОНЕ! Аз лично съм преживявала кибер тормоз от бившия си приятел и затова сватбената си тема  я скрих,защото имам параноя,а в същото време пък тук е място,на което ми е приятно и усещам разбиране и вълнение от нещата,които и мен ме вълнуват. Напоследък забелязвам тенденция,че пишем само в месечната и рядко в други и че се въртим една сравнително малка част от форума и се притеснявам,че ще вземе да замре,защото аз обичам да чета сватбени теми,например, а тазгодишни булки мога да изброя не повече от четири,които пишат редовно из темите. Дано се намери начин да изживее ренесанс форума като не губи предишните си потребители. good
 
 Киви, като обясняваше за почивката бях убедена,че е по нашия край. good
За бурките подкрепям точно твоето мнение. Според мен това ще е векът, в който Европа ще се арабизира,както беше казано от някого и то дори не по насилствен начин,а чрез раждаемост. Жалко,че крепостта на цялата еволюция на човечеството ще се преобрази,но пък като няма раждаемост от нейните представители,земята ще бъде населена от други.  nea
 А за баловете и нашите медии,които си създават сензации и после пък осъждат как хората са оскотели,затъпели и не знам още какви не ми се коментира. За 5 години заприличаха на американските предавания,които даваха,когато бяхме на бригада за малкото време,в което имахме здрав телевизор и някваква евтина кабелна,явно...С часове вървяха обяснения как еди коя си ходела с еди кой си,била влюбена във втори,ама забременяла от трети и живее с 4ти,това само в рамките на бременността,та идваха да се карат за детето. Ние ги нарекохме тия предавания "Аз съм баща, ти си баща, всички сме бащи",стигаха и до бой. Та чакам сега и в нашия ефир вече да ги завъдят.  crazy beating
 Друго за коментар не запомних... Айде хубав ден от мен smile
« Последна редакция: юни 02, 2016, 11:44:47 от addicted_to_u » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 02, 2016, 13:25:05 »

Здрастииии!
Свекс, ако имаш предвид мен като казваш, че съм п...., да, такава съм я!  yahoo tease нИ сЪ обиждам и абсолютно, и тогаз, и сега не ме бърка кой какво чИте, като не ме харесва или като не му изнася, туй си е абсолютно и силно негов проблем и мен не ме засяга, хахахаха. Представяш ли си нЕкой от момците да тръгне да си организира сватбата черз форума, хахах, да си измисли ник: Фики_Монтьорчето или spi6_li_dobre?!?! Яко, а?! Ще го посАветвамИ, а?
Купих цветИ на тренера и я видях, оказа се, че роклята й е в същата жълто-зИлена гама като цветИтУ  heart
И стоях мирно по време на сирената, ама хората масово си свиркаха...
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #50 -: юни 02, 2016, 14:32:37 »

Всяка година на този ден си препрочитам писмото на чужденеца, разказващ за България, на свой приятел.
В днешно време вече май не е така, което си е тъжно. По време на сирените нашите чистачки в училище шетаха нагоре-надолу, много тъпо ми стана, идеше ми да им направя забележка, но ако го направех, това означава, че аз реално правя същото като тях. Деца също се чуваха как тичат...и след сирените още един час ги имитираха с крясъци, от което още по-тъпо ми стана. Е, толкова ли пък не ги научихме тия деца какви са важните неща и никаква възхита не отключихме в тях да отдадат почит.

Ботев в велик революционер... Ако не знаеш Ботев... то кой изобщо знаеш?!?  angry
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 02, 2016, 14:45:37 »

Престраших се да се разходя до една приятелка, макар че мислех само до Лидл да отида да напазарувам, защото ми се струваше, че ще завали.
Нещо се разтреперих на връщане, та сега малко подскачам.

Бубе, честита годишнина на родителите ти!  give_rose Много хубав повод. Дано още много по толкова да са заедно и да празнуват.  smile

Вероника, и аз напоследък се страхувам, че форумът ще се затърка. Ама какво ще правя без вас, бе хора? cray
Много хубаво за разходката ви.  good

Винаги ме хваща яд на хората, които не отразяват сирената на 2-ви. Вярно, че всеки има право на избор, ама чак пък толкова да не ти пука.  crazy Масово колите не спират, хората също продължават да си правят, каквото са захванали. Пълен непукизъм.  nea
Яд ме е и на децата, защото явно няма кой да им обясни каква е тази сирена и какво следва да се направи, когато я чуят.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 02, 2016, 14:47:48 »

При нас е имало: Мирнооооо, строй се! Не е лошо да има ред, убеждавам се с всеки изминал ден! Ако някой, в случай ръководството и учителите не им каже сериозно и ако се наложи да скръцне със зъби как ще знаят какво е уважение.
Мълчим - за Ботев, Левски, за всичко и всички мълчим, да видим докъде ще я докараме с това мълчание на майките на агнетата  crazy
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 02, 2016, 18:09:34 »

Днес с Бамбук (не че му казвам така, ама нали сме с никове та к той да е) бяхме на терасата по време на сирените. Децата стояха мирно, ама бабките си вървяха или си клюкарстваха. Ама имаше нещо положително в цялата работа.

Аз не мисля, че форумът е зациклил чак толкова. Има си такива периоди. От реколтата на миленката, за някой друг сещате ли се, защото аз не
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #54 -: юни 03, 2016, 08:35:20 »

Добро утро smile

Панди, много хубаво, че намираш време покрай Бамбук да драсваш и тук някой ред smile

Изобщо пък не мога да се ядосвам за такива неща, че някой ен отразил сирената, така че даже и не ги забелязвам  pardon Ние нали непрекъснато в офиса някой е в разговор с Германия и вчера като започнаха сирените не всички успяха да обяснят навреме на швабците какво и защо се случва, та не беше съвсем мирно и тихо  pardon

Снощи сглобихме бебешката количка и направихме 2-3 кръгчета с нея, повече ММ де, чееее голям кеф  blum Поръчахме я нарочно, модел Q7, да се вози поне тя, ние като не сме дорасли lol Вкъщи на дюшемето добре, ще я видим по инфраструктурата как ще се представи  Wink
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 03, 2016, 09:34:27 »

Добро утро!

Днес съм щастлива, брат ми се е справил много добре на матурите след 7-и клас - и на двете има 5.40  yahoo
И това при положение, че не ходи на уроци, че не сме се занимавали нищо специално с него, а той самия хич и не си даваше зор. Толкова е спокоен, по нищо не прилича на мен. Аз съм паника що се отнася до учене, в университета даже получих сърдечна невроза... Викам му - благодарение на мен си такъв, аз съм взела цялото притеснение  blum

Ето да се почерпите, дано влезе сега и в желаната специалност  smile


Фери, със здраве да си бутате количката и госпожицата много да се забавлява с нея!
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #56 -: юни 03, 2016, 10:54:33 »

Докато се наканя и то стана роман.... crazy


Ха привет, тамън се прибрахме и сложих малчо да спи...
Този месец оставам без майчинство познайте що.. Щото нашата мила родна счетоводителка пак не си е свършила работата и е забравила да ми подаде документите за 2рата година beating Иде ми да я удуша, честно.. А ни предстои кръщенето на Боби, колата трябва да и сменим маслото и гумите и... поне една добтра новина  - отиваме за 4 дни на море на 16ти. Едни приятели имат къща на Влас и ни поканиха да идем с децата (те имат момиченце колкото Боби).. Да си кажа - тамън навреме ми идва, напоследък само се караме с мечо. sad Аз съм зверски изнервена от ежедневието вкъщи-площадка-памперс-хранене -вкъщи, отделм=но от това ме тормози алергията и само го овиквам горкия без да е виновен. Дазнят ме някакви дребни неща , че не се сеща, писва ми да се усещам че аз мисля за всичко. Да уточна - нее така, той е страхотен баща и много ми помага, но напоследък сякаш всичко ме дразни... Поне на морето винаги се зареждам положително и сега нямам търпение..  yahoo Пък и ще е много забавно с децата, Боби си го представям как ще търчи по голо дупе по пясъка хахахахахаха

Бубе браво за брат ти! Аз в гимназията бях от диванетата дето ги знаят в дирекцията  blush не бях с много добри оценки, но пък за сметка на това, колкото и да бях дива, всички учители ме обичаха много smile В университета чак станах отличничка, ама то се оказа все тая , защото сега не го работя това  хахахаха

Панде от моята реколта никой няма! Всичките се изпокриха и никой не пише... вярно че и аз по рядко влизам, ама все пак чета тук таме какво и защо smile Така е, с фейсбука някак си, повечето хора не пишат по форуми хахах - тук се иска мисъл,за да пишеш.. няма само бутон Like когато не ти се изказва мнение, но все пак искаш да отразиш присъствие Wink Аз ви казах, докато Свекърва е тука аз никаде не мърдам... и за пореден път прелагам да издадем книга "Бисерите на Свекърва" Wink Какво стана, нали щяхме да и ходим на гости???

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юни 03, 2016, 11:33:59 »

Здравейте smile
 Миленка, супер че ще ходите на море. Аз съм се попримирила за тази година, но на ММ явно много му се ходи - само да облека Бамбук в нещо синьо и той:" Виж колко е морски така" lol та не се знае какво ще ни хрумне до края на лятото
 

Мисля, че ако Свекърва направи тайна група във фб всички ще се изнесат там (ако ги допусне хихи). Тогава и нямащите фб ще проимат. lol

Нека си останат нещата така, може би ще се развали магията иначе
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #58 -: юни 03, 2016, 12:59:26 »

Бубе, браво на братчето ти  smile А какви са тези специалности за гимназия? В някоя професионална ли ще кандидатства? huhhuh.gif

И на нас много ни се ходи на море, ама ще ни е мнооого малка госпожицата, макар и в края на септември...виж майските бебета по ги виждам Wink

Панде, сакън не давай идеи, че съвсем ще оредеят редиците тук lol
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юни 03, 2016, 13:23:40 »

Здравейте

Ходих отново до болницата, за да си пусна изследванията, разходих се и дажеее успях да си харесам и купя супер яката рокля за сватбата. Учудващо, покри всичките ми изисквания, което се съмнявах, че може да стане. Даже си я заплюх за изписването (живот и здраве).  yahoo

От вчера само въртя пералня след пералня. Сменяме гардероба, подреждаме новата спалня и само се моля да не вали, за да ми изсъхне прането.  pardon

Фери, браво за количката.  blum Нашата още е опакована. Таткото беше много ентусиазиран и направи повече кръгчета от мен в магазина. Права си, в магазина добре, ама ще ги видим навън, в хубавите ни улици (особено нашите).

Бубе, поздравления за брат ти. Дано да го приемат там, където иска.  smile

Еее, Миленка, много хубаво за морето.  yahoo Спомням си ви още снимките от миналата година с малкия Бобчо.  heart

И за нас ще е мираж морето тази година. Колкото и да ни се иска, ще пропуснем. Представям си и като кажем на бабите, че заминаваме на море, хахаха, живи ще ни одерат.  pleasantry
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines