Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 04:47:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни 2016  (Прочетена 164964 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #420 -: юни 23, 2016, 11:56:27 »

Добре сте си вий! Кой на море дупето да пече, кой на фризьор, а някои се потим на работа. Хахаха сега съм в нелегалност- сменихме колите със свекъра и шефът не може ме познае. Тъкмо местих колата и бях забравила как коват спирачките й. Иначе взе да ми харесва Wink
Нищо ново около мен, та само спамя из темата.
Тони, я ми пиши, моля, на лични за тези морски апартаменти. Аз имам една оферта за такъв, ама събирам мнения и за други.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: юни 23, 2016, 12:36:10 »

Ах, Лоли, морето! Явно вашата госпожица ще го обича, виж колко добре ви е подействало и на двете!

Аз съм на изчакване, иска ми се вече да е 10 юли, да са ми минали ангажиментите и спокойно да си планувам почивка, сватба... Вчера се бях притеснила, само 3 месеца до сватбения ден, а ми се струва, че трябва да свършим толкова много неща! И то не някакви, които са задължителни, но ми се иска: да науча милото да играе поне няколко хора; да научим сватбения танц; планувам една изненада с приятелките си, ама трябва да се репетира; да ходя на уроци по цигулка. Нищо от това не е толкова важно, ама като съм си го навила на пръста и знам, че ще съм разочарована, ако не успеем.

Та така, бели кахъри, ама да ви се оплача  blum

« Последна редакция: юни 23, 2016, 12:42:20 от Bube » Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #422 -: юни 23, 2016, 14:56:58 »

Честит ви Четвъртък! За мен е малката Събота (не съм на работа, чак Неделя). Та спах до 10 и 30. После се подстригах. Свалих 1 килограм коса и вече съм само до раменете!!! С това косище умирах, а даже не е лято-лято още.

И новото двайсе- семейството се увеличава с котка!  huhhuh.gif Онзи ден мъжът вдя един пост за осиновяване на котенце, едно рижаво. И като почна да мяца какво сладко било, как можело. Взе да звъни, не мога да го спра на време   lol

Та вчера ходихме да го видим и естествено ми стана жал за него. То едно мъркащо и мило....

Та довечера ще донесат..... СТАМАТ. Тука аз се намесих и казах или Игор или Стамат. Та накупих днес котешки принадлежности. Ще видим Прасковка как ще реагира.....
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #423 -: юни 23, 2016, 15:10:15 »

 Bravo Gehenna, Честит ви СТАМАТ  danceg
Дано се спогодят с Прасковка smile Ех, колко хубаво ми става, когато чета за постъпки като вашите и за кучешката храна  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #424 -: юни 23, 2016, 15:34:00 »

Да знаеш, че форумът вече е фен на Прасковка, ама аз и на теб ти ставам. Не ви слушат главите, ама хич!!! funnytooth
Да, Стамат е възможно най-котешкото име!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #425 -: юни 23, 2016, 15:36:01 »

Игор за рижо коте върви, ама как го свърза със Стамат Wink.
Дано се спогодят с момата, добре, че е мъжко коте. Женските по си пазят територията и са доста по- нападателни от кучетата.
Честита ти прическа, какво направи с косата?
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: юни 23, 2016, 15:56:57 »

Дано се спогодят с момата, добре, че е мъжко коте. Женските по си пазят територията и са доста по- нападателни от кучетата.

Хмммм, не бих казала. По- скоро зависи от котИтУ.

По принцип казват, че котките се привързват към дома, а кучетата - към стопанина, така чеЙ нормално да са по- териториални.

П.С. виЙ да не си помислите, че не съм спецЯлист и по котки, а? 23 години котки съм гледала. Първият (сиамец) почина на 23 години миналият февруари. Тва като беше младо беше такоА зло, неЙ човешко pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #427 -: юни 23, 2016, 17:05:22 »

А, известна си с котките smile Ти и Маги сте с най- дълъг стаж в тази област. Може да звучи грозно, ама като каза по една време, че сиамецът е към 20 години, изгубих надежда да се видя с ненадрани мебели в близките 10 години. все си мислех, че мрат на по 13-14 blush. Нашата е на 11 и е в разцвета на лошотията и простотията си diablo Всички стъпваме бавно и тихо, защото Мадам се плаши от бързи и шумни неща и хъска. Решила е, че спалнята е нейна и никое от децата не може да влезне без придружител. Сутрин буди Родния в 5ч., като го бута по носа, мърка му и си завира д-то в лицето му. При мен не и минава номера. Има уважение само на майка ми. Като я чуе, че тропа с бастуните и веднага се навира под дивана.
Уф, много е топло... Днес ходих по Главната да си вдигна имиджа. Всички вървят с изплезени езици и гледат лошо.  sad Чува се едно боботене от климатиците и нищо друго pardon
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: юни 23, 2016, 18:05:04 »

 laugh Е - то си зависи от котката де, ма казват, че сиамските са дълголетни...И той на 11 беше в разцвета хахаха.

Коооолко сака ми е препикал, щоТ ходех с тях по състезания shok Проклетия си беше де, ама и аз не му отстъпвах. Докато си бях в Бургас, все ходех с издрани ръце хахаха - сиамец, ко да ти кажа tease
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: юни 23, 2016, 21:10:17 »

Фани мойта неродена Петкана от сега и се наглеждат,само мъжки около мен,всеки се пазари....Ма вие сте с предимство,хубави сте,имоти имате,само да не забегнете в Русия ( съм ) ,че там не я давам  blum Иначе напълно възможно е накрая да се окаже Петко  shok толкова е буйна,че на моменти много се съмнявам,да не са пропуснали някой атрибут  blush
Бубе заменям морето за десет години напред,само да си върна пак последните вълнения около сватбата .Такав адреналин,такава тръпка,,,,,ехххх.Ма сега друга вълна ме тресе,по-хубава и доста по-емоционална.Ще ви залее и вас пресните булчета Wink
Стамат от сега има фен клуб,Мира дай да го видим този хубавец мамин  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #430 -: юни 24, 2016, 07:01:10 »

Честит Еньовден!
Ей, изпуснахме англичаните... Чак не мога да повярвам, колкото и да го очаквах crazy
Да си пием френското кафе, пък все "ша съ упраим" pardon
Вчера, понеже нещо яко ме беше нагазила негативната вълна, взех, че си купих едно хавлиено пате. Краката му са с магнит и се закопчават като халка. Имам съмнение, че служи за красота за хавлиени кърпи. Продавачката изобщо не знаеше какво е, а то си лежеше преоценено и захвърлено. И с една чисто нова рокличка на Next за бебе /3-6м./ се сдобих, ама нея ще я разкърцам за дрешка на куклите Мон Лили и сестра и Мия.
Та така, приятен и ползотворен пореден горещ ден.


* 13512017_1167756139941147_8676656677330884205_n.jpg (64.06 KB, 336x336 - видяно 1959 пъти.)
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: юни 24, 2016, 07:22:28 »

Добро утро! Coffe

Идват интересни времена.... , а историята е доказала, че човек трябва да се притеснява най-много точно от такива моменти......

Имам някакъв смътен спомен за нещо като клетва .... "в интересни времена да живееш" или нещо подобно беше.
« Последна редакция: юни 24, 2016, 07:25:00 от Marri » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: юни 24, 2016, 07:26:09 »

Свекс, честити ти покупки. И аз се теша понякога така. Последния път се сдобих с 2 рокли  pardon

Gehenna, честит нов член на семейството.  smile

Аз се зачетох в една статия, теорията за 4 те котлона- семейството, приятелите и.... прочие.
Ако ви е интересно, ето я. Мен лично ми опресни главата, как да се държа спрямо някои събития в живота си.
http://milanoff.com/tradeoff/
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #433 -: юни 24, 2016, 07:55:01 »

Проклятие е да живееш в интересни времена - Конфуций, или същинската китайска поговорка По- добре куче в мирни времена, отколкото човек във време на хаос.  sad
Има и по- лошо - на някои им се налага да преминат два пъти през хаоса, както казва майка ми.
Аз котлоните ги редувам в изключването, приоритетно Wink Лошото е, когато започнат да остаряват и се развалят сами, щото вечни неща няма.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: юни 24, 2016, 08:11:16 »

А, то ако е само два пъти за хаоса, па добре. angry

А за кучето- често съм го казвала, от дете, на майка ми. Мамоо, искам да съм котка или гълъб. И да не помня днес, какво е станало вчера. nea pardon

Всичко остарява и се разваля, все пак основният принцип на вселената е отпускане и после свиване.
Въпросът е да не се развали твърде рано, че да сменяш котлон ( или печка ) pardon
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines