Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 06:09:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни 2016  (Прочетена 164969 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: юни 21, 2016, 18:41:03 »

Четох априлската тема от там, от където съм спряла да пиша. Много ми стана мило как мислили за мен и Нат  heart heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: юни 21, 2016, 19:44:03 »

Обожавам любвеобилната и показваща чувства Панда.. Да е жив и здрав Томи, че ни я направи такава  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: юни 22, 2016, 08:14:37 »

Али, аз па мразя да простирам  tease, ма кой ме пита...

Свекс, мерси за полилеите- харесват ми. Едно време съм виждала такива, изплува ми детски спомен.

Малко летен поздрав на всички и приятен ден :

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: юни 22, 2016, 10:04:35 »

Мацки, хай!
Нямам време и само да се похваля, че бисквитките, бонбонките и тортата за РД на Керем са ........ абе най-хубави (според мен  blum)  Нямам време да търся почерпка! Само тихичко ще кажа: Днес моята малка голяма гордост става точно на 1 годинка! Да ни е жив и здрав и където и да го отведат неведомите пътища господни никога да не забравя от къде е тръгнал и пътя за Дома!  give_rose
Обичам Вииииии!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: юни 22, 2016, 10:08:57 »

Честит рожден ден, Керем  heart Нека е здрав, да е много щастливо и обичано детенце! Да расте умен и да ви радва безкрайно! Честит празник, Фанко! Целувки  heart heart heart


Аз днес най-накрая успях да запазя места за почивката ни, в един апартамент, където ходихме преди 2 години.. Имаше само от 1ви август до 6-ти, но и на това съм преееееее-доволна  yahoo yahoo Запазих три нощувки преди това в един друг апартамент в близост и съм просто, доволна от себе си на мах..  Yes

Слънчев ден и само положителни емоции  give_rose
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: юни 22, 2016, 10:41:56 »

Здравейте!

Честит празник, Фани! Да е жив и здрав Керем, да има прекрасно и безгрижно детство и все така да ви е повод за гордост!

Не знам какво да сготвя... май ще сме на салата и таратор. Взела съм и някакви картофи, ама не ми се пуска фурна, май просто ще ги изпържа. Абе, мързел, какво да правиш!

Вчера постигнахме прогрес с поканите, камък ми падна от сърцето. Имаме си вече лого и направихме груб дизайн на самата покана. Сигурно за печат ще се спрем на крафт картон, дано да нямаме перипети като Рони.
Сватбено ми е!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #411 -: юни 22, 2016, 11:47:15 »

Много сте кротки днес?! blum
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #412 -: юни 22, 2016, 13:42:35 »

Айде да се рапиша, да не ме забравите lol

Бубе, ма твоя мъж минава ли само със салата и таратор  huhhuh.gif И аз гледам да не пускам мн мн фурната в тия жеги  pardon
Завиждам на всички, които няма да се лишат от моренце тази година  heart
Панди, и на мен си ми много сладичка напоследък  heart
Чудя се другото мамче какво се случва с тях, съвсем се изгуби...дали са още в София?

Аз съм се размазала почти цял ден вече, нищо смислено не съм свършила, ма то няма и как, долу си работят майсторите, аз гледам да не им се пречкам и си кисна на горния етаж, дето няма какво особено да свърша...С триста зора успях да си лакирам краците, последният път Боби се погрижи, ма викам айде ще пробвам сама  Girl_hide

Целувкен  heart
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: юни 22, 2016, 14:09:21 »

С триста зора успях да си лакирам краците, последният път Боби се погрижи, ма викам айде ще пробвам сама  Girl_hide



Цъ,цъ,цъ......какви татковци само biggrin
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: юни 22, 2016, 14:50:56 »

И тук да се разпиша.  pardon

Станах уж рано, уж да е по-хладно като тръгнем да излизаме с майка ми, ама  nea 9.30ч вече не се живееше. Направихме един бърз пазар, охладихме се в едно кафенце и се прибрахме вир вода.
Още не съм разопаковала чантите, ама бързам да ви видя какви сте ги свършили.  Wink

Панди, ама наистина си по-различна...  heart Кефиш ме такава...

Фаничка, да ти честитя и тук прекрасния празник на прекрасния Кик.  heart Искам после да разказваш.
И ние те обичамееее. Love girl

Тони, чудесна новина. Ние само ще ти завиждаме, а ти ще си печеш д.пето. blum

Гледам, че свекървата ми е дала някакъв зелен боб и мисля да го сготвя някак. Досега не съм правила и ще видя какви ще ги сътворя, ама не може да е чак толкова сложно. И едни кюфтенца от тиквички мисля да направя, ама печени, защото не мисля да се потя много над котлона. Ааа и тараторче е добра идея, тъкмо за разхлаждане.  smile Иии едни розови доматки на салатка. Измислила съм го. Хич не ми се яде мЕсо в тая жега.

Бубе, браво за поканите.  good

И на мен Нат ми липсва.  heart

Фери, почивай, какво да правиш в тази жега. Гледай някой филм, чети... И аз го имам този проблем с лакирането. Хаха, трябва да пробвам някой път Влади как ще се справи с това.  Bravo
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: юни 22, 2016, 17:12:43 »

Честит
рожден ден на Кико!   Много ми е любим  heart

Нат е в София до края на месеца. Къде е Ина, че не стигам до тяхната тема?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #416 -: юни 22, 2016, 17:50:09 »

Къде е Ина, че не стигам до тяхната тема?
Днес е честитила на сватята Wink Не се е обаждала и тук, но госпожиците ги гласяха за шаферки, пък и РД на София е скоро.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: юни 22, 2016, 22:26:22 »

Фери, абе не мина само с таратор, направих и едни пържолки и всички са доволни  blum

Никакви ви нямаше днес, утре ви призовавам да се появите  Girl_hide

Един мноооогооо летен поздрав от мен и лека нощ  smile
https://www.youtube.com/watch?v=RC_R4hcFls0
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: юни 23, 2016, 10:00:34 »

Хайде Добро утро yahoo Днес се събудих наспана (за първи път от седмици) и в супер настроение.Вчера ходих  до моренцето за един ден релаксче,за това ви поднасям морска закуска,само с чай е,така,че Свекърва да сервира по традиция кафето smile
Пристигнал ми е албума за бременни и тръгвам да го взема,че нямам търпение :)Хубав  и прохладен ден на всички yahoo


* christ10.jpg (59.6 KB, 500x350 - видяно 183 пъти.)
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: юни 23, 2016, 10:38:31 »

Здравейте!
Лолиииии, шИ зема да размисля по повод кандидат-снахата! Инка нещо ми бяга по тъча, шИ зема да сЪ Уриентирам към Неродена Петкана овреме  tease ей, да не се окаже Петко баш в последния момент?!  blum
Ние ходихме на шопинг с Надеждата, ядохме сладолед, взехме манджата на Кик, подарък на китайката и след малко изчезвам за заключително занятие и изпращане, после на фризьор и после подготовка за петък вечер.
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines