Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 18:01:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни 2016  (Прочетена 164152 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #30 -: юни 01, 2016, 13:10:54 »

А така...
Маги, какво ти замитане, направо си ме насмела в ъгъла smile. Знаех си аз, че първо трябва да се говори с модератор, ама бързай, та бързай blush
Но пък цял нов член в лицето на булче 91 си имаме good. Ако и някой гост се престраши да се регистрира във форума, тайната ни мисия ще е изпълнена heart
Момичето от клипа е много красиво, спор няма. Роклята ми напомня гащиризона /туй пък как се пише та все го подчертава/ на щерката на Гала по обща идея на дантела върху трико телесен цвят. Макар отношението на двете двойки майка/дъщеря към бала да е различно, изпълнението все е дизайнерско и недостъпно за широките маси. Нещо като висша мода в абитуриентските балове. Който иска и има възможности /финансови или връзки/, поне да знае как да го направи по техен образец. good
В Пловдив днес стартира Капана фест, ама нямам време да отида и да хвърля едно око. sad
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 01, 2016, 13:42:10 »

Честита ни нова тема!  give_rose
Честит ден на детето!
И понеже днес е празникът на Враца, и това да ни е честито на врачанките.  smile

Освен всичко останало, днес с моето НАЙ празнуваме 10 години от запознанството ни.  heart Точно на този ден се срещнахме, малко преди зарята.  heart Иии започна голямото гонене.  smile

Не схванах много какво се е случило с темите, но предполагам сте се разбрали.  smile

Аз излязох рано сутринта по задачки. Разходихме се после с майка ми. Има ужасно много хора, едва се разминавахме. Навсякъде е пълно с деца, балони, играчки и т.н. Имаше тържества на малчовците.
Довечера е традиционната заря. Разбрали сме се да се видим с приятели.  smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #32 -: юни 01, 2016, 16:20:59 »

Днес цял ден само ви чета и не мога да си събера мислите да напиша две смислени изречения...

Съжалявам, че сме причинили главоболия на модераторите с желанието ни за скрита тема, но понеже я обсъждахме миналия месец, не сме предполагали, че може толкова полемики да предизвика...Иначе и според мен е добре да могат тези теми (както и за очаквани бебета) да се четат поне само от регистрирани потребители, но като се замисля, май повечето форуми са на този принцип smile Както и да е, ще знаем занапред  Wink

А на мен пък изобщо не ми харесва това момиче, независимо колко хиляди ѝ струват роклите  nea И за какво изобщо ни я показват? Дали на някой ще му стане по-хубаво от това, че разни хора с комплекси са решили да се изявяват колко са им възможностите...?  crazy Излишна показност, която не разбирам  pardon

Миме и Тони, честит ви празник, на Мимето двоен  heart Още много пъти по 10 да се обичате  give_rose Ние с Боби се каним да ходим да гледаме тази заря откакто сме заедно...е още не сме отишли, ще видим кога  pardon

Дано не вали...че много хора след работа чак ще имат време да обърнат внимание на децата и да ги разходят smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 01, 2016, 17:15:11 »

Напълно забравих да честитя хубавия празник на дечицата на всички форумски майки.
Да са ви живи и здрави, много щастливи и усмивките никога да не слизат от лицата им!  girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Представям си колко щастливи са на този ден малчовците сладки.  heart

Благодаря ти Фериgive_rose Догодина ще гледаме зарята заедно с бебешорите. Дано до тогава се наканите.  blum
Хайде сега отивайте да ядете захарен памук.  air_kiss

И аз се моля да не вали, защото то си е традиция всяка година.  pardon
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #34 -: юни 01, 2016, 20:43:19 »

Мацки, аз като ви казвам, че трябва да се видим, да обсъдим секретните теми на 4+ очи Wink
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 01, 2016, 22:51:14 »

Аз съм за, ама след 6-ти юни - да приключа със сесията.  girl_wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 02, 2016, 07:31:12 »

Добро утро и честити вчерашни, днешни и утрешни празници на всички!
МойтИ празнично вчера бяха много послушни. Гледахме концерт на открито, по-големите безплатно кино, разходка, вечеря в лятна градина. Е, най-малките се прибрахме от вечерята рано-рано, но по-големите стояха до 9:30.
Лично на мен не ми пречи темите да са публични. Както знаИтИ нямам нищо за криенИ!
Кого какво щях да питам - забравих!
Желая ви хубав ден и дано да не вали поне до обяд, че треньорката има РД и трябва да ходим за цвете.
В Лидл днес има бансИки pleasantry
Нямам тАрпение да се стопли и да ходим на басейн - с Кари само за мен ще е кОрорт!  Girl_hide
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #37 -: юни 02, 2016, 08:14:41 »

Добро утро smile

Хихи Миме, те тогава вече ще са голееееееми почти на годинка бебешоците , та нищо чудно да се дигнем до Северозапада smile

Не ядохме захарен памук вчера, щото се замотахме, а имахме среща и щяхме да закъснеем  pardon Ама нищо, поне най-после посетихме една кръчма, дето само слушаме за нея, ама верно има за какво - разпрахме се от ядене за нищо пари  smile Казва се При Краси, в Лозенец, ако някой се накани, препоръчвам  good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #38 -: юни 02, 2016, 08:38:29 »

Добро утро!
Като ви си ходи по морета, ето ви море! Wink
И сега какво излезе - женска работа, завъртяхме се на 180, никой няма нищо против Wink Ама ще изровя аз априлската тема, дето всички се възмущавахме, че Майко мила ни вървят по стъпките и купища Гости четат без да са регистрирани.  blum В тази връзка имам предложение, в началото на всяка месечна тема да слагаме обръщение към хората, които ни четат да го направят явно, като се регистрират. Така и форумът ще спечели нови попълнения /което и беше идеята/. Естествено, първо ще се консултираме с модератор.
Вълнува ме темата за бурките, вчера цял ден я дъвкаха по радиото.
И да сведем глави в почит на всички знайни и незнайни загинали за свободата ни. give_rose


* 13332926_1153364581380303_8372259077351920092_n.jpg (54.66 KB, 323x323 - видяно 2154 пъти.)
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #39 -: юни 02, 2016, 08:58:49 »

Вълнува ме темата за бурките, вчера цял ден я дъвкаха по радиото.
И да сведем глави в почит на всички знайни и незнайни загинали за свободата ни. give_rose


Като цяло ценностите на обществата са се променили много в последните 40-50 години. Класическият филм "Мръсни танци" по мои мнооого груби сметки е от 70те. Е тогава не е било прието да се целуват хората на публично място, но сцената с танца е уникално силна и всичките емоции се предават през екрана нали. Междувременно какво се е случило? Показваме едно нещо по тИливизора, хората го възприемат за нормално, защото нали всички го правят, щом е по телевизора и айдеее... уйде коня у ряката...  Като вица за един човечец, който искал да напусне България, защото преди демокрацията тук гейовете били бити и отричани, сега им правим паради и ги даваме по телевизията, та човекът иска да си ходи преди да е станало задължително.

Мен бурки вече не ме вълнуват, по същия тертип телевизиите една през друга се постараха да свикнат обществото с идеята за забрадките. Изтрепаха се да обясняват колко било красиво жена да ходи със забрадка, репортажи от балове ли не бяха, сватбата на една президентска щерка ли не беше и т.н. Та очаквам догодина същите репортажи и  колко е хубава бурката, абитуриентка с бурка от арабски дизайнери за 15000 съобразена с цвета на кожата и т.н.... Вече нищо не може да ме очуди, вървим си към подмяна на културната идентичност на Европа с пълна сила. Като си в Рим прави като римляните вече не важи, новото мото е като си в Рим накарай римляните да правят като теб...  А нашите римлянки тука не съм ги виждала забрадени, миналата седмица в Лещен имаше една уникално красива девойка, бяла, с руса коса до кръста и ансамбъл от ярко червени блузка и шалвари плюс традиционна престилка... но по телевизията трябваше да покажем забрадените моми, не че не е красиво, когато е със стил... ама ... не в красотата е въпроса, а в претопяването на идентичността. Фани, как ходят по вашия край? Май само бабите бяха с покрити глави на онзи празник (.. карамбуш... това си спомням, но знам, че не се казвапе така...)

И нека наистина сведем глави за почит и да помълчим една минута, пък ако имаме капацитет да си помислим в тази една минута защо са се жертвали тези хора и как ние самите можем да продължим делото им, може и чудеса да станат.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #40 -: юни 02, 2016, 08:59:45 »

Добро утро  blush

Ето едно интересно продължение на темата от вчера за майката с абитурентката  shok

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=403100
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 02, 2016, 09:02:37 »

Здравейте
Надявам се да съм в правилната тема

как сте, какво правит? изпуснах ли много клюки през май?

Записвам се поне да ви чета, че не може само бебешки теми денонощно

Някой гледа ли мастър шеф? много се радвам, че Севда спечели, от началото ми е много симпатична. мм беше за еввни, че нали е бероец

таз абитюрентка не ке кефи. не ми е красива. като цяло са големи ботори тази година. аз имам братовчедка абитуриентка, не ме впечатли нито с рокля, нито с прическа, но с нея сме с различен вкус.

аз не знаех, че гости четат темата. явно има хора хептен без работа, че да четат клюкарника.

булче, wtf е това предаване?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #42 -: юни 02, 2016, 09:10:51 »

pandapanda старо е това предаване , виж от 2009-та, дето беше с детектор на лъжата
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #43 -: юни 02, 2016, 09:23:24 »

pandapanda старо е това предаване , виж от 2009-та, дето беше с детектор на лъжата

А каква е връзката, освен, че майката на снимката изглежда същата жена? Но тя спокойно може да е участвала в сценарий, явно обича да се гледа по тв.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #44 -: юни 02, 2016, 09:28:20 »

А каква е връзката, освен, че майката на снимката изглежда същата жена? Но тя спокойно може да е участвала в сценарий, явно обича да се гледа по тв.
Името на дъщерята споменато вътре е същото, странна птица тая жена, явно се опитва да направи дъщеря си/семейството известни  crazy
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines