Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:36:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Gehenna - 11.06.16  (Прочетена 62405 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юни 14, 2016, 23:18:35 »

И аз мисля,  гостите не са останали засегнати,  затова няма какво да се чувствате виновни пред тях.
Но определено трябва да потърсите обяснение за случая от отговорните лица.
За съжаление си представям колко "отговорно" ще постъпят от ресторанта,  но....  какво да се прави.... явно има проблем с обслужването там....

Във всеки случай това не е повод да си помрачавате настроението, сигурна съм,  че и вашите гости не искат това.  smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юни 15, 2016, 09:11:45 »

В случая проблемът май е, че те са имали една уговорка, но тя не е спазена от страна на ресторанта. Как да не се ядосват?! Сигурна съм, че всеки би го направил в такъв момент.
Да, минало е и няма смисъл да се натоварват вече, но е хубаво поне да се разбере, че така не е правилно.

Хайде сега негативното настрана и те чакаме с още разкази и снимки.  blum
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #92 -: юни 15, 2016, 09:47:29 »

Предварителни снимкииии, йееееееееееееееееееееееееееееее - http://mira-kris.nmitev.com/

Естествено щях да се разплача на Прасковка!!! Чакаме с нетърпение и останалите smile

Та, след ужасния петък, когато бяхме брайдзила и груумзла целия ден, съботата почна много добре. Наспахме се, станахме си в нормално време- аз към 9, мъжът към 9 и 30.

Оставихме Прасковка на хотел, събрахме багажа и към 11 тръгнахме към Новотела. Тъкмо се качихме, оставихме чанти, рокля и т.н. и Ева Серева дойде (подрани) и ме направи за 30 минутки.
Мога само да я препоръчвам тази жена- гримът ми беше безупречен до прибирането ни накрая. Нищо не съм пипала (освен да попивам пот biggrin ). Имах и гланц, но да си кажа-забравих. Та колкото е издържал нейния, толкова. Мъжът също го "гримираха"- просто закри торбиките под очите му, че той си има едни перманентни. Не си личеше даже, че има грим честно казано.


Ники Митев и той подрани с 30 минутки, почна да щрака наляво-надясно. Анелия Кошарска също подрани, дойде към 1 и 40.
Моят график беше странен, но ефективен smile Грим в 12, прическа в 2 по предварители уговорки. Да вметна, че предната вечер отидох при Анелия, за да ме навие, за да не губим час в изправяне и навиване.

Направи ме жената, вече фото и видео снимаха smile В 3 и 20 бяхме пред хотела, готови да ходим към Врана. Ники като ме хвана, снимка тук, снимка там, снимка с якето на 30 градуса... biggrin

Тръгнахме, кумът караше колата. Бяхме си камерно съставче- ние и кумовете, никой друг smile Та снигнахме в 4 без 10, кумата бяга за билети biggrin И влизаме и шрака-шрака. Тогава смених обувките, че ни караха на тревата да ходим, беше си кално, колкото и да стъпвах на пръсти, поизкалях токчетата, а те са сатенени обувките.

Смених обувките, наядоха ни комарите и продължихме. За съжаление не се сетих да взема нещо против комари, но то няма значение май, защото забравих ТОРБАТА- тази с хапчета, вода, нещо за ядене и всички други дребни неща, които биха потрябвали.

Естествено между другото ми дойде четвъртъка  pardon Но събота бях вече Ок и събота беше първият ден, в който коремчето не беше подуто като поничка, та major win!

В 6 вече бяхме в Тера, дойде дамата за изнесената церемония и вика, всички са тук освен бащата на булката lol  Баща ми дойде последен хахахахах. Но в 6 и 20 всички бяха там. Имаше си уелкъм дринк и плодчета за гостите.

Та женим се ние, двамата се потим от напрежение. Уж четвъртък минахме, но пред публика си е друго. Та пот се стича по баджаците ми, талкът не работи вече, пак бях с оригиналните обувки и почнах да се хлъзгам напред. Едва ги издържах за снимките. Удобни бяха, но като си потен и се хлъзгаш напред- няма спасение.

Общо взето от Тера имам 1-2 оплаквания, макар че и много суперлативи:
- нали исках столовете да са с еластан.... много държах. Е... ми не бяха с еластан  lol
-звънях през деня да ги уведомя за отпадналите в последния момент- да махнат столове и т.н. Отиваме-не са махали нищо. Отказах се в последните 5 минути да махат и така седяха, само ги молих да не изнасят храната.
-помолих да сложат столче и да дадат порция на второто момче от видеото (че беше бонус в деня)- ми младоженецът трябваше да напомня, след като видеооператорът го попитал проблем ли ще е да си плати храната и да получи sad
- вегетарианските менюта вече знаете

Всичко друго беше екстра. Всички харесаха храната, за кото се радваме. Повечето похвалиха как реално не е имало нужда да искат алкохол. Смисъл сервитьорът като види, че остава един пръст и идва с бутилката да налее. Върнаха ни и останалият алкохол. Ако имах нужда от нещо- тичаха веднага. Всичко излизаше бързо и на време.

После продължавам с питките  Сватбаааа
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #93 -: юни 15, 2016, 10:05:33 »

Страхотни сте!

Прасковка ми е любима, а тези кадри са страхотни има динамика в тях smile или пне мен ме вълнуват.



Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #94 -: юни 15, 2016, 10:14:12 »

Много хубави снимки good То по всяка се захласва човек, ама аз се връщах на онази в колата - как го гледаш heart heart heart Прасковка е голяма артистка и много фотогенична good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юни 15, 2016, 11:08:12 »

Снимките са страхотни.. На мен също особено впечатление ми направи снимката в колата, как го гледаш през прозорецА...  heart Прасковка ми разтопи сърцето.. Обожавам кучета, а тя е страхотна  yahoo

Роклята е просто прекрасна.. Пак да кажа, много ми харесва!!! От къде е, малко съм пропуснала тази част или съм забравила, ако съм чела.. Много е красива  heart

С кой организатор работихте в Тера (Мартина?).. Нещо ми намирисва на нейна работа всичко, което описсваш  huhhuh.gif angry
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #96 -: юни 15, 2016, 16:23:56 »

Да, с нея. Абе здраве да е, мина вече. Уж всички са доволни smile
Роклята е от BeQueen smile

Та мина церемонята, влизаме после за захранването. Свеки даде на мен първото парче, с медец  Bravo Не отровихме и кума, че той алергичен към мед  lol
Ритнах менчето, ама не излязоха цветчета. То как ли и да излязат, бяха толкова набутани вътре. Смисъл както и да риташ, няма излизане.

Първият ни танц беше на Bryan Adams-Heaven, избор на младоженеца. Поканихме към края и кумовете  Ashamed и това ни беше единствения бавен танц за мое щастие, че нали мразя.
Един танц имах с кума и свекъра, но поне с него беше на по-жива музика  good

Тортата я виждате- от Тита кейк. Беше уникална на вкус! Дори майка ми яде, а тя не яде сладко smile 
Букетът го хвана една бивша колежка, имах много моми застанали. Не хвърляхме жартиер, защото не го намерихме, някъде в торбите остана.

Стоян Петров ни направи и една танцувална игра за гостите- от всяка маса извикаха доброволци, получи се сташно забавно наистина!

Общо взето всички бяха толкова активни и щастливи. Това ми беше едно притеснение- да бе ни да имаме само по 3-4ма ентусиасти на дансинга и това да е, а то не можехме да се разминем.

Даже баща ми стана, каза, че му било за първи път от 15 години  smile като вкара едни чупки, стъпки:



По-голямото парче от питката отчупих аз, но явно е имало нагласяване от кумовете (после си признаха), па аз и нахална, сложих моите пръсти под неговите да хвана още повече. Нямаше шанс човечеца  lol

Не си усещах краката на другия ден от танци. Така че го приемам за успех.
Не разрешихме пушенето до края и си излизаха хората, нямаше проблеми.
Едни гости объркали сватбата и отишли в другата зала, но се усетили бързо  smile

Не усетихме кога е станало 12 примерно, всичко мина много бързо за нас. Имаме 4 подаръчета, всичко друго парички.
Вместо цветя наистина донесоха храна за кучета и котки хората. Някои бяха прекалили. Аз им викам малки пакети, наградки, те бааам с 15 кила чувал. Днес ходихме до Pet Sisters и занесохме всичко. 2 чувалчета оставихме за някаква баба, която гледала 19 кучета в Своге и това е. За Прасковка имаше едно специално подаръче, така ни казаха хората. И си я чака глезлата.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: юни 15, 2016, 16:39:45 »

Ооо, всичко е прекрасническо!  heart Снимката с парфюма е толкова оригинална, как е успял да те хване?!

Много сте фотогенични! Изглеждате много щастливи и същевременно спокойни  good

О, значи има добри отзиви за нашия диджей  girl_wink

Не се ядосвай за Тера, каквото и да е било, вече е минало, пък и самата зала си заслужава сама по себе си, така че...

Хубаво е, че всички гости са се съобразили с оригиналната ви молба за кучешка и котешка храна. Ако аз поискам нещо по-различно то цветя, хората около мен няма да го схванат  huhhuh.gif



Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #98 -: юни 16, 2016, 08:53:20 »

На мен много ми харесва и снимката с якето  heart
Всички снимки за страхотни smile Браво на Ники Митев и с нетърпение чакам кадрите с ретуш  blush
За вас двамата нямам думи... Оставяте усещане за хора, които имат прекрасна нежна връзка помежду си  heart Все така да сте  Kinder
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юни 16, 2016, 15:12:20 »

Много хубава рокля, Прасковка е голям сладур, а снимките са страхотни.  heart
Всичко е прекрасно.  smile
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #100 -: юни 16, 2016, 19:34:32 »

Занесохме и кучешката храна- https://www.facebook.com/petsisters.bg/?pnref=story пуснаха ни и на страничката smile

Луничката-ако четеш, видях ти съобщението на лични, но ти е пълен капацитетът. Или изпразни някое съобщение или да ти отговарям тук, няма проблеми  smile Ама да видя, че четеш и тук.
Активен
lunichkataa
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #101 -: юни 16, 2016, 21:13:19 »

Здравей, smile

Изтрих си съобщенията. Ако пак не ти даде пиши тук!
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #102 -: юни 16, 2016, 21:37:16 »

Gehenna, идеята ви за храната е страхотна  Bravo Аз много исках за нашата сватба вместо подаръци на гостите сумата, която сме определили, умножена по две да я дарим на дом за деца сираци. А за самата сватба да има снимка на нас двамата пред дома или с децата, а на гърба й благодарност към гостите ни, че са споделили деня ни. Че са станали дарители на този дом, като са дарили средствата за подаръка им спомен от сватбата. Но моето момче твърдо не харесва тази идея sad
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #103 -: юни 17, 2016, 19:54:36 »

Ами пробвай го с други подобни идеи. Просто може точно това да не му харесва. Мъжо нямаше претенции с подаръчета или не, но беше абсолютно против да пишем където и да е, че искаме пари вместо подаръци  smile
Накрая просто трябваше да казваме на всеки, ноооо.
Та той може просто да е повече За нещо, което да остане за спомен. Но ако не държиш на цветя, е добра алтернатива  good Може да помолите за много неща, че последно време е много популярно детски книжки, та може нещо друго и полезно за дарение.

Аз да похваля все пак Тера. Звъняха ми за инцидента, извиниха се много и ще пратят специални подаръчета на 3-та вегетарианци от тяхно име. Първо искаха да ги поканят на вечеря, но двама от тях са в Самоков, та нмаше как да стане.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юни 17, 2016, 20:28:24 »

Много са ви хубави снимките и от подписването и от сватбата  Bravo
А роклята и обувките са разкошни  heart

Детайлите, декорацията и въобще цялата обстановка е много хубава, а за Прасковка няма какво да кажа Girl_hide
Въпреки гафа с вегетарианците, поне от Тера са признали грешката и са проявили инициатива да се реваншират по някакъв начин. Това не оправя изцяло ситуацията, но поне е някакъв жест от тяхна страна.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines