Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:24:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Gehenna - 11.06.16  (Прочетена 62385 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юни 03, 2016, 09:45:15 »

Много хубаво, че си включила любимия в приготовленията, повечето мъже не се занимават с нищо около сватбата. На тази, на която бяхме кумове, младоженецът каза - колко хубаво било да се жениш, всичко са организирали за теб, ти само трябва да присъстваш  danceg

Къде ще ходите на меден месец?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #61 -: юни 06, 2016, 19:20:23 »

Още 5 дни и ще си госпожааа yahoo Трепери ли ти вече под лъжичката? Остава ли още нещо по подготовката или сте готови?
Моминското предполагам е минало,ако имаш време разкажи как беше? Желая ти леки и неизнервящи последни момински дни  give_rose
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #62 -: юни 07, 2016, 08:41:46 »

Аз да питам дали вече ви мина дегустацията в ресторанта, понеже около мен разни приятели бяха на 2 сватби в Тера и са малко разочаровани от кетъринга (по-скоро количеството, а на едните са им сервирали картофено пюре от пликче), та бъди много наясно какво искаш и как да си го изискаш smile Дано не съм те стреснала  blush
 И двете сватби бяха в новата зала, казаха, че някои неща са все още недовършени и в ремонт, така че е добре, че сте се спрели на старата  good
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юни 07, 2016, 10:28:24 »

Ууу, то не останало! Чакаме те в първия свободен момент да ни разкажеш какво става при теб  blum Дано вълнението е само приятно!
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #64 -: юни 07, 2016, 21:10:24 »

Фери, бяхме на дегустация преди 2 седмици и всъщност останахме много доволни. Ще видим и на самата сватба де biggrin

Спряхме се на гръцка салата (понеже не я омешвали примерно като овчарската и можеш да си махнеш я лук, я маслини, кой което е яде). Предястието ще е комбинация- много ни хареса зеленчуковия тарт, тарт със сирена и едно с тиквичка, което е с крема сирене и не се сещам как се казва biggrin
Основното ще е свинско.
Пробвахме пилешкото и всинското, но пилешкото бледнееше, много ни хареса и на двамата свинското. Ще е с гарнитура от бейби морковчета, картофки и ориз. Пак който каквото иска да хапне.

Честно казано е повече от достатъчно като порции, но ще дам фийдбек след самата сватба.


Моминското мина екстра. Имах подарък сървайвъл кит biggrin И стриптизьор  blush Един полицай  lol

Напомнете ми утре да кача снимки на резервните обувки, на обеците, костюма на мъжа и т.н.

Най-накрая не съм на работа йеееей!!! Така че ще имам време и да поглеждам тук!

утре съм и на пробен грим, ще гледам да ме снимат, да се похваля.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #65 -: юни 08, 2016, 08:24:13 »

А, дано няма при вас такива недоразумения с кетъринга, просто предупреждавам да си имате едно наум  Wink Много тематично са ти подарили сървайвъл кит, малко копи-пейст  blum
А, като си свободна ще търчиш по задачки, я имаш, я не време да поглеждаш тук  smile
И аз много исках пилешко, но свинското и нас ни спечели повече  smile
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #66 -: юни 10, 2016, 20:23:04 »

Така, официално съм вече г-жа Николова  Bravo

Да започна от Сряда- ходим първо на пробен грим и освен да хваля Ева Серева, не знам какво да правя!!! Имам снимки, но през телефона не се вижда наистина, даже майка ми не ме хареса. После като ме видя и вика "ааааааа това е много по-различно". Та явно телефона ми не става за снимки  lol

Ще съмс цветове- пепел от рози икафяво в края на очите. Няма да ми слага мигли, каза ми че абсолютно нямам нужда и много ми похвали миглите  blush

Искам да кажа, че гримът не мръдна през целия ден, въпреки че имах толкова много задачи да върша, потих се и т.н. Бях бетон! После реших да пробвам в 11 вечерта как ще реагира на душ (все едно дъжд )  lol значииииии нищо не махна тая вода, освен спиралата! И то след като търках очите. Буквално излязох и сенки, руж, всичко си беше както преди банята. Просто жената като прави, прави!

Роклята е вече готова, купих си и талк за бедрата. Че с тая русалка на 25-26 градуса ставаааа....

Четвъртък Прасковка беше сензацията. Сигурна съм Ники Митев направи повече снимки на нея, отколкото на нас  lol

Ще я показвам гордо-гордо после. Сега имам само една папарашка снимка с туту-то:




Всички я снимаха, барабар и някакви японски туристи!

Ето я и "картината" - табло:



И направата на сървайвъл китовете:

Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #67 -: юни 10, 2016, 20:42:20 »

Gehennagive_rose Прасковка е огромна топка в туту любов  heart heart heart
Честито начало на семейния живот  kiss2 Пожелавам ви да се подкрепяте, обичате, разбирате и доверявате един на друг до самият край. А краят ви пожелавам да е много много далеч във времето, когато до вас ще са децата ви, безброй многото внуци и трите ви кучета  tease Много хубаво да си изкарате утре kiss2
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #68 -: юни 10, 2016, 20:45:36 »

Какво стана с костюма  blush Всичко наред ли беше при доставката smile
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #69 -: юни 10, 2016, 22:00:54 »

marry_me, писах ти на лични  smile
Дойде в кашон  lol ама кашон като за костюм. Самата доставка беше добре, костюма беше идеален, ние пак го занесохме на химическо де, но си е ок. Реално нямаше нужда от гладене, хората знаят как да опаковат. Просто от едната страна на сакото имаше като "тебешир" една линия (като тази на кроячките). Или поне на мен ми се стори де. И за всеки случай го занесохме.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #70 -: юни 11, 2016, 07:30:13 »

Прекрасно тържество ви желая heart heart heart
Прасковка е грациозна като истинска балерина!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #71 -: юни 11, 2016, 08:49:07 »

Честито, госпожо Николова  give_rose
Прасковка е просто уникална, нищо чудно, че има повече снимки  blum Хубав, слънчев и безпроблемен празник ви пожелавам днес, отпусни се и се наслади максимално на важния ден  heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юни 11, 2016, 09:58:49 »

Честито, г-жо Николова!
 Пожелавам ви безкрайно семейно щастие и любов! give_rose
Прекрасен, слънчев ден, изпълнен само с положителни емоции! twohearts
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юни 11, 2016, 10:11:32 »

Честит сватбен ден!!!

Много положителни емоции и прекрасни, паметни моменти! smile
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юни 11, 2016, 12:00:15 »

Честито!

Бъдете много щастливи и денят ви нека е прекрасен  heart heart heart

Прасковка е мнооогоо сладка  Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines