Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:16:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Gehenna - 11.06.16  (Прочетена 62380 пъти)
 
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #45 -: май 27, 2016, 06:35:52 »

Ами всички полудявахме, защото накрая има доста неща за уточняване и е малко напрегнато. В крайна сметка всичко се нарежда.  Wink

Знаеш ли нещо за моминското?

Да, за добро или лошо.

Бях ги оставила да се организират сами, бяха в една фейсбук група. И уж всичко било ок, имало идеи и т.н. Та трябвало да е сега на 28ми моминското ми и никой не направил резервациите и т.н. (а кумата живее във Варна).
Та ми звъня притеснена, че не ставала за кума  huhhuh.gif Успокоих я, питах защо не са успели да се разберат накрая. Та взех нещата в мои ръце. Казах и в кое заведение да звънне, защото ми харесва. Да пита за уелкъм дринк, коя гостенка какво може да направи.
Как в детайли не знам, защото тя като се успокои и каза, че за тея малките неща са говорили.


И ще се правя на изненадана другата събота  lol

Снощи не успях да изпратя всички мейли, но пък пратих списъка с масите. Очаквам днес да ми звънят родителите и да мрънкат. Но ще им тегля една "културна" като за родители и ще им кажа да се оправят сами, без да ме замесват.

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #46 -: май 27, 2016, 07:03:27 »

Обикновено следващата гадост е отказ на някои гости или непредвидени гости Wink
Имаш време, ще се справиш с всичко good
Якето е страхотно, пропуснала съм го по темите heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #47 -: май 27, 2016, 08:13:58 »

Дишай спокойно като гледам всичко ти е избистрено в главата и систематизирано какво има още за вършене, така че няма страшно  good
Вашите подаръчета ли бяха кит за оцеляване?
Интересно ми е да видя и роклята, освен ако не си решила да не я покзваш до сватбата smile
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 27, 2016, 09:42:45 »

Oo, и аз се нареждам за роклята, че ми е интересно с якето  blum

Моминското ще мине супер, защото и сама си помогнала за него. Това, изненадите, не винаги са хубаво нещо  girl_wink

Колко гости сте поканили на сватбата?
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #49 -: май 27, 2016, 11:36:17 »

Аз все още съм се наредила за на ММ костюма  blush Може сега да покажеш пробата и после готовия, както и отзиви като го получите  give_rose
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #50 -: май 27, 2016, 19:06:33 »

Е забравих за младоженеца  blush Ето го:





Иначе с нас двамата за сега сме 97 човека. 3-ма са на кантар- един от САЩ, един по лични причини (имаше смърт в семейството  sad ) и един колега на мъжа, който е канен на 11ти на друга сватба и се чудел още....

Всички други са потвърдили, запазили хотели и т.н., та ще видим.

Ние сме с китовете да, но ще ги правят двете мами като дойдат, казаха да не пипам, поне с това да не се заемам. Та слушам и изпълнявам  pardon

Роклята не е тайна ама нямам снимка  huhhuh.gif Единствената ми снимка се затри като ми се ресетна картата на телефона. Другата седмица като съм на проба за корекции (само дължината малко трябва да оправим), ще се снимам  Bravo


Аз май не разказах за новата зала на Тера. Нали обмисляхме дали да не сме там. Много е красива между другото!!! НО, първо не виждам как ще нагъчкат 200 човека вътре. Нали по едно време ни предупреждаваха, че ще е много по-голяма залата, а-у. Ми.. поне за сега не е. Изглежда ми същата големина като другата честно казано. Бяха я наредили за сватба за 130 човека тогава и изглеждаше тъкмо! Маса повече иииии  nea Мое мнение де. Иначе изглежда като извадена от Пинтерест

И вече правят събития там, но не е напълно готова. Поне до миналата седмица правеха стълбището. И за да стигнеш, трябва да минеш през служебното стълбище, което е малко, ниско, майстори щъкат, още има бои, мазилки и скелета. Не в самата зала, но все пак...
И безброй стъпала  angry Та много е хубава,да. Но не съжалявам, че се върнахме към "старата". Ако щяхме да се женим 2017, да, бих се спряла сигурно на новата.

Утре почвам пробите си с рамката и пръчките, та очаквайте сълзи или щастие  lol

Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #51 -: май 28, 2016, 11:30:45 »

Прасковка е готова! Имаме и две панделки като фибички да сложим на каишката  Makeup

Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #52 -: май 28, 2016, 11:59:17 »

Костюмът наистина ще бъде като излят по него. Аз лично бих дръпнала малко и раменете по-навътре (все пак съм от шивашкия бранш). Силуетът му е добре, ще имате елегантен младоженец.

Прасковка  heart Уникална шаферка, идва ми да я намачкам, да я гушкам и да има многоооооо целувки (обожавам кучета)  heart

Ако си готова с опаковането на комплекта за оцеляване, може и на него някоя друга снимчица. Все пак е идейно и различно, мисля във форума няма друг с такъв подарък.
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #53 -: май 28, 2016, 13:42:23 »

Да, ще го дръпнат още, не бяха сложили всички кърфици като го снимах  banana но трябваше да има нещо нали за снимков материал.
Утре пристига парче от плата, да отидем за ризи и обувки според него.

Сървайвъл китовете няма да са готови за още 2 седмици, но 2ма от гостите ни, които няма да присъстват (ще стават 3ма покрай датата ни, та за това), също ще получат  smile Нещо за спомен от нас, въпреки че по много основателни причнини няма да са до нас. Та тях като ги направя и отделя, мога да сминам по някое време.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 01, 2016, 08:53:47 »

Костюмът е супер, много му отива  Bravo

Не знам дали си споменавала за конкретен цвят на сватбата? А младоженецът с вратовръзка или папионка ще е?

И как е настроението??
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #55 -: юни 01, 2016, 19:02:55 »

С вратовръзка ще е. Не прие много идеята да е с папионка. Сега си е наумил да си взема сив елек....  huhhuh.gif Той да си го вземе де, друг е въпросът ще го сложи ли  lol

Общо взето може да се каже, че двата ни базови цвята са прасковено и бяло. Има и много други покрай поканата, но тези двата са преобладаващите.

Последните 2 дни ни отпаднаха 4 човека- едни имали изпит... другите били на годеж  nea Така че си връщам думите назад. И 5 години предварително да почнеш, пак ще отпадне някой  lol

Кутийката за пръстените ни е готова:





Трябваше да е М+К, да се връзва със стикерите ни, но айде.

Днес ходих на проба на булчинската рокля. ВЛЯЗОХ, което е добре, след като не съм я обличала от 8 месеца  pig
Трябваше да спринтирам в обедната си почивка. Отидох потна като биче, краката ми трепереха, едвам стоях на тея токове 30 мин. Исках да поседна и почина. Направо се стичаше вода по баджаците ми. Добре, че минава химическо преди сватбата..

Утре имаме среща с Видеото. Събота идва кумата за моминското, мъжът и те са събота. Ще отида само да платя тортата и да се доуточним.
Надявам се неделя да отидем да платим в Тера, после трябва най-накрая да отидем за парфюми, обеци, обувки и т.н.

Снощи сънувах някакви кошмари как на сватбата ни са дошли много малко хора и трябваше да я правим на друго място, че залата голяма  huhhuh.gif после по някаква причина се стреснах да не би хотела да са ми откраднали данните от картата като плащах,луда работа  lol Xixixi
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юни 01, 2016, 21:01:08 »

Кутийката е много сладурска, аз искам нещо подобно и ще се пробвам с малко декупаж или пирографиране да направя  blum

Нервите, при положение, че сватбата е почти на прага ти, са съвсем в реда на нещата. Аз отсега си сънувам някакви дивотии  tease

Не се ядосвай, че има отказали гости, много гадно от тяхна страна така в последния момент, но пък в деня е важно да сте с хора, които наистина държат на вас!

Как си издържала да не облечеш или видиш роклята толкова много време  girl_impossible
А ще имаш ли воал?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #57 -: юни 02, 2016, 08:33:36 »

Хахаха уби ме направо с тая рокля как си я пробвала lol И аз миналата година така търчах в обедната по разни задачки и пристигах навсякъде "потна като биче", ама това е положението  pardon Ти отпуска няма ли да излизаш преди сватбата, и ТМ де, последните дни се вършат най-много неща на свежа глава, ненатоварена от работа, заета само с мисли за сватбата Wink
Кутийката е  good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 02, 2016, 09:49:12 »

За отпадането на гостите е неизбежно. На нас до последно ни отпадаха хора. Ден преди сватбата, пък даже и в самия ден едни братовчеди, който трябваше да дойдат, даже не си направиха труда да се обадят, че няма да го направят. Е, няма как да не се ядосваш, но пък няма какво друго да се направи.

Кутийката е супер.  smile
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #59 -: юни 02, 2016, 11:53:42 »

Излизам от другата сряда в отпуск. Няма как по-рано, няма да ми останат дни за меден месец после  beating

Мъжът помага. Днес ще носи документите в общината. Но някои неща няма да му дам на него. Като тортата... Иначе ще трябва да режа торта под формата на тениска на Нюкасъл  nea

Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines