Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 06:46:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Gehenna - 11.06.16  (Прочетена 62395 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #30 -: май 19, 2016, 06:26:42 »

Какво ти впечатлена, направо съм зашеметена от алтернативните цветя funnytooth Чудесна идея, аз бих подарила и играчка като добавка към храната на животинките от приют good heart Ама вашата е маркова, нали?
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #31 -: май 19, 2016, 07:34:36 »

Прасковка ли? Води се, но не е истински  "чиста", някой пра-дядо е бил нещо друго  lol Не е от развъдник, а от едни хора и като застане до някой голдън от тея "развъжданите", изглежда като джудженце, по-мъничка е  smile Но това може да е и защото много боледува като бебе. За съжаление хората, от които я взехме, са забременявали тяхната заради парите и не са обръщали внимание на бубутата. Нашата дойде с 2 чревни възпаления, дехидратирана, много под нормалното тегло. Та ни отне време да я направим куче. Време, системи, хапчета  и любов  heart

marry_me,  ние бяхме миналата събота там (на 14ти), защото мъжът не пожела да отиде сам април месец като имаше възможност. Неговата версия е, че задръстването в София е било толкова голямо, че щял да закъснее  huhhuh.gif
Та ще е готов и изпратен при нас началото на юни. Предвид, че сега при тях е пълно с абитуриенти, доста бързичко ще го направят. Тогава ще ти кажа имало ли е нужда от някакви корекции.
Иначе сме доволни. Да вметна, че там не е точно като да отидеш в магазин и да пробваш различни модели и цветове.

Отиваш и пробваш базов черен модел. Естествено имат леки разновидности като например панталонът дали да е класически или по-тесен и т.н. После като се поуцели размера (което става бързо, защото жената там е факир), почвате да гледате и оправяте- дължина на ръкави, панталон, вталяване и т.н., за да стане точно негови мерки. Решаваш класически ли искаш, там с 2 копчета на сакото, или нещо друго, някакви допълнителни цветове а-у. Вътре ти "гравират" инициалите или името, или каквото искаш.

Платовете са един път, но ние отидохме там, защото кройките им били "ток и жица". Но след като там шият за западни компании тип Армани, остана и чували да правят... Аз не разбирам чааак толкова, но бащата на мъжа е в този бранш. Но разликата се вижда да ти кажа като видях как му стои, дори и накърфичен и как му стоят някои от костюмите, които има. Той накрая ще има по-видима талийка и от мен  pardon Няма как да пробва костюми от всички цветове и платове. Евентуално ако е мега стандартния размер и иска да купи на момента... да вадят от склада.

Ако ще се шие, което аз препоръчвам, то е хубаво мъжът ти да разбира поне малко от костюми или да доведете някой, който разбира. Защото ако никога не е слагал костюм или има 1 от бала и 1 за сватба... Просто като почнат да питат по-конкретни въпроси за кройката, може да не знае какво точно да каже. А и наистина трябва да знаеш в ума си цветът точно как ще изглежда за целия костюм. Но ние бяхме лесни- черен или тъмно син.

Аз бях харесала едно синичко, пак тъмно, ама синьо. Мъжа уж беше между него и едно по-тъмно синьо и като ги наложихме на черно и видя моят избор релано колко синьо е наистина и ме отряза и отиде към синьото, което ако не застане някой до него с черно, си мислиш,, че е черно  pardon
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #32 -: май 19, 2016, 07:54:25 »

И ние ще сме такова синьо като неговия. Темата ни е Midnight. Моля те, пиши като го получите, а може и да го снимаш, приемаме снимки и без да се вижда лицето на ММ  blush Търсим официален, ММ ще бъде с папионка.
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #33 -: май 19, 2016, 08:26:12 »

Намаш проблеми. Като е при нас, ще го щракна.
Иначе довечера мога да го покажа с "пробния" облечен. Като жпределяхме модел и кройка  smile
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 19, 2016, 08:26:54 »

О, Gehenna, всичко е прекрасно - от предложението, та през поканите, чак до кучешката храна!  heart

Много ми харесва това с разпределението на гостите - къде ще надписвате стъклото?

Спряла си се на отлични професионалисти  good Ние още търсим видео. Знам, много хора от форума са избрали Виктор Попов, но ние още се чудим - най-вече, защото сватбата няма да е в София, а като чета, въпреки, че ще им покрием куверт, нощувка и пътни, не разбирам защо иска и командировачни... то къде ще му излезе краят  nea

Имате ли си тема на сватбата? Вечерна или дневна ще е?

Като имаш време снимай и халките  smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #35 -: май 19, 2016, 08:40:02 »

Ехе всичко звучи повече от добре  good Започвай да показваш дреболийки и неща за сватбата ако имаш готови  heart
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 19, 2016, 21:45:19 »

Много добре, мислех че ми е минала сватбената вълна, ама като те слушам пак ми се връща интереса.  good
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #37 -: май 25, 2016, 19:01:01 »

Ох, времето не ми стига за нищо  sad

Таа дреболийки да кажем... Това е масата ни в момента. Ядем от седмица на малката холова масичка пред телевизора  lol Ще ме извините, че ще е обърната.



Това е рамка за снимка (както се вижда, ще я напълня с пръчки (някакъв вид арт ще правя уикенда) и по средата на всичко ще сложа поканата. Пръчките са следващата снимка.



Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #38 -: май 25, 2016, 19:04:23 »

Купата за катички:



Решихме да не е кутия или куфар и т.н. Ще купя панделка да я обвържем и ще сложим картонче на което пише "Място за картички" или нещо подобно. Хем после ще имам голяма ваза, хем е малко по-нестандартно.

Достатъчно голяма е, стига до коляното ми  lol
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #39 -: май 25, 2016, 19:09:37 »

Горнището съм го показвала, но все пак:



Късметчета ще вземем готови, нямам просто време да правя.
Питките не сме оправили.
Ще имаме още една рамка с инициалите ни, направени от цветя.
Уелкъм дринка е готов. Мислехме дали да няма сладък бар, но се отказах и обмисляме дали да не сложим купи с желирани мечета  pardon
Тябва да купим подаръци за кумовете и за рожденичката на сватбата ни.

Сигурно забравям нещо...
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #40 -: май 26, 2016, 08:23:05 »

Добре звучи всичко smile Желираните мечета са суууууууупер  good
Питките ние предния ден ги поръчахме, така че няма какво да ги мислиш Wink
Късметчетата на мен ми бяха 1 час работа (около 30 късметчета мисля бяха), използвах капачка от кола или нещо друго подобно, но да е по-дълбока, за да мога да ги свия по бързата процедура и станаха много лесно и бързо, та ако ти дойде музата може да се позанимаваш  smile
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #41 -: май 26, 2016, 18:50:49 »

Ох, то муза имам, но време не. Може да звучи тъпо, но нямам  cray

Довечера тябва да изпратя мейли до фото, видео и ДЖ за среща другата седмица. Другата седмица трябва и да отида да дам документите за гражданския, да отида за боядисване, да имаме дегустация на менюто, да занесем капарото на единия хотел.
Довечера трябва да свърша с масите, за да изпратя списъците и да ни направят "картината".

Трябва да пиша за книгата за пожелания и принтиране на още 2-3 неща.

А, моминското ми е другата седмица, ходим и на народни танци  lol

Снощи успях да поръчам туту-то на Прасковка, та събота ще правим пробно ревю!

През уикенда сега съм на козметик, на народни танци, трябва да отидем за обувки за мъжа, вратовръзка, аз да си намеря обеци и за парфюми.

И не съм избрала място за фотосесията!!!

Как се справихте, аз полудявам вече...
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 26, 2016, 20:12:51 »

Ами всички полудявахме, защото накрая има доста неща за уточняване и е малко напрегнато. В крайна сметка всичко се нарежда.  Wink

Знаеш ли нещо за моминското?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #43 -: май 26, 2016, 22:02:32 »

Споко,дишай, и аз от днес съм в отбор на полуделите булки,хаха. Ще оцелеем все някак smile
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 26, 2016, 22:26:36 »

Спокойно, момичета, както гласи любимата ми мисъл: "Всичко излиза извън контрол по реда си."

Gehenna, разпределила си си задачките, това е важното  good Сигурна съм, че с всичко ще се справиш!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines