Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:57:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Gehenna - 11.06.16  (Прочетена 62408 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 13, 2016, 11:58:40 »

Gehenna, честита сватбена тема!  give_rose Дано се напълни само с положителни емоции! smile

Тазгодишните булки са малко, но се радвам, че все пак има такива. Теб съм те запомнила с това, че винаги си изчерпателна и много полезна.  good
Добре сте се намерили с твоя човек. Трябва да има баланс във връзката.  blum
Шаферката ви е повече от сладка.  smile

Чакам разказ за предложението...
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #16 -: май 13, 2016, 21:06:11 »

Предложението стана в Будапеща  smile Бях на доста тежка за мен командировка за над 6 месеца там. Преди работех в Луфтханза. Общо взето отговарях за всички части, които са и отговорност на авиокомпанията, та където е самолетът за ремонт, там трябваше да съм и аз. Звучи хубаво, защото ако се задържиш- можеш да обиколиш целия свят.
Лошото мисля го разбирате- над половин година не виждаш близките. Та да не изпадам в подробности, бях в командировка и мъжо дойде за седмица при мен за рождения ми ден.

И така на 8ми декември решавам да си легна с кокошките преди 10 даже. Но работата е много изтощаваща, защото не си в фиксирано работно време, ти си "флексибъл" и няма 8 часа работене, докато има работа, работиш. Тогава колегата поне ме покри и не съм работила след 6, за да се видим biggrin Та бях парцал и си лягам, за да съм по-свежа на рождения ден. Мислехме да ходим на един ресторант-кораб там.

В 11 и 10 мъжо влиза с гръм и трясък в спалнята и почва да крещи "Патуул (галено от пате), честит рожден ден."

Докато разбера какво става, на кой свят съм, той ми дава някакви парфюми, не мога да отворя опаковката и гледам по едно време той на колене до леглото, аз завита до ушите  lol

Така де, казах да. И това беше.
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #17 -: май 13, 2016, 21:22:46 »

Сега и да отговоря на въпросите  Bravo

Прасковка ще е само на подписването в Четъртък. Ще и купим прасковено туту да е по-официална  lol Голдън Ретривър е и като представител на породата типично обожава хората!!! До такава степен, че като види човек и почва да скимти. На всеки! А ако и обърнат и внимание, край! Почва едно лигавене, скимтене, навиране, облизване. Просто е много мила душа  smile Лошо няма, но мисля си представяте ако е на самата сватба, какво ще стане по време на церемонията  huhhuh.gif
Ники Митев ще ни снима и тогава, та ще има предостатъчно снимки и с нея.

Наистина обмисляхме дали не може да носи пръстените, но като види човек и всички команди отиват на вятъра.

Kiwi, в София ще сме, Резиденция Тера.
Не мисля, че имаме истинска тема. Може да се каже, че е "пролетно цветово избухване". След като се развихрихме с поканите:



Цветята също ще са в тази цветова схема за ресторанта, като изключим синьото де. И ще има зеленина. Всичко останало бяло, за да не стане като цигански катун.


Сватбата я планираме от година и половина, бавно и лежерно  smile Искахме да е пролетна (що годе) , а нямаше как да е миналата година, аз се върнах края на март в България. Можехме да се справим за 3 месеца, но предпочетохме да изчакаме, а и аз от зимата бях почнала да чета тук и ми стана ясно, че много неща ще са заети вече, тааа...

Свекърва, изобщо не се засягам  butterfly просто там пишат и много хора, които не са активни вече по сватбарските теми и все си казвам "е какво ще се намесвам сега тука в този разговор" и само чета
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 13, 2016, 21:48:53 »



Свекърва, изобщо не се засягам  butterfly просто там пишат и много хора, които не са активни вече по сватбарските теми и все си казвам "е какво ще се намесвам сега тука в този разговор" и само чета

Ето, пишем в сватбарските теми, заповядай в месечната smile

Честита темичка! Бъди все така спокойна и на сватбеният ден и изживей една прекрасна емоция и създай прекрасни спомени! smile
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #19 -: май 16, 2016, 20:39:44 »

Ще го обмисля за писането  good

Я дайте предложения за хотели, това ми е останалото перо!!! Говорих с хотел Акорд, хареса ни, имат стаи... Сега на някои им се вижда далеч за гостите.  huhhuh.gif Ходихме до някаъв ATM хотел, на Цариградско, близо до Метрополитен. На мен не ми хареса. Ходихме и до някакъв си Плаза, най-близкия до резиденцията- много малък...
Дрийм е скъп  sad


Почвам вече да се дразня и изнервям с този хотел, защото всяко семейство с желанията си, кой иска да плаща, кой не, кой това, кой онова... Ще полудея най-накрая.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #20 -: май 17, 2016, 07:40:31 »

 Gehenna, моята сватба беше в град, в който никой от гостите почти не си беше вкъщи, към поканата имаше приложение с хотелите в района, техните телефони, всеки гост беше помолен да звънне и да си запази хотел според предпочитанията. Информирайте ги, да решат те, ти си имаш и друга работа освен да го играеш рецепция малко преди сватбата.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 17, 2016, 08:42:45 »

Вие ли поемате нощувките? Защото, ако е така, не мисля, че гостите трябва да имат претенции.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #22 -: май 17, 2016, 08:58:22 »

Вие ли поемате нощувките? Защото, ако е така, не мисля, че гостите трябва да имат претенции.

До колкото разбирам те ги поемат...няма как да се съобразиш с всички, а и не мисля, че е необходимо, все пак става въпрос за една нощувка, не мисля, че кой знае какви претенции може да имат  pardon
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 17, 2016, 11:14:14 »

Аз на нашата сватба с това пък не съм имала проблеми. Всички бяха в хотела, където беше и сватбата. Обаче... само някой да беше посмял да ми направи изречение.  diablo Слагай ги където за теб е най-изгодно. Аз лично съм за Акорд. 
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 17, 2016, 11:42:25 »

Gehenna честита темичка  danceg
Ей колко е хубаво пак да има булки,теми,цветя,покани,,,,Липсваше ми миналогодишната еуфория.
Пожелавам ти много незабравими положителни емоции през този месец и без  опъване на нерви smile
Наслади се на всеки момент,после дълго ще си припомняш тези дни,за това ги изживей максимално приятно и не забравяй,че всичко си заслужава heart
Р.С. Поканите са прекрасни,много различни и уникални
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 17, 2016, 12:22:38 »

Gehenna честита тема..

Пожелавам ви спокойна подготовка до най - прекрасния и вълнуващ ден..

Шаферката е уникална, толкова миловидно животинче smile

Поканите са ви много хубави, интересни и не стандартни  Bravo

За гостите настанявай ги където на теб ти е удобно и отговаря на твоето финансово положение.. Тия с претенциите ги игнорирай. Казваш им това е хотела и край.. Тепърва ще те ядосват претенциозни гости, в крайна сметка те трябва да се съобразяват с вас.. Това го има при всяка организация, все някои се мисли за по важен..
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #26 -: май 18, 2016, 20:32:23 »

А, гостите изобщо нямат претенции. Моите родители и родителите на младоженеца имат  lol Едните искат по-близкото, другите по-"луксозното". Накрая да се спасяват поединично, че ме подлудяват вече. Въпросът е, че те ще плащат нощувките (тяхно желание) и ни размотават.

И искам да се оплача!  lol Като ходихме за роклята миналата година, майка ми ме снима във всички рокли освен тази, която купихме накрая.

И ходих да си я платя миналата седмица, да е готово всичко. Извадиха ми я да си я видя пак и да я снимам на закачалката (че има едни камъчета и да мога със снимката да си избера обеци и т.н.). И телефона ми се ресетна и сега пак съм без снимка...

Иначе за сега ето го списъка с оправени неща:

-Резиденция Тера за място
-Фотограф е Ники Митев
- ДЖ ще е Стоян Петров
-Видео Виктор Попов
-Грим Ева Серева
-Прическа Анелия Кошарска ( тя ще ми направи грима иприческата и за подписването)
-Сватбен букет, бутиниери и т.н. от Йоана Томова (JT Vanda Boutique)
-Поканите принтирани в N-Boutique, имаме да правим книгата за гости и едни "5 факта за булката/младоженеца", които ще са по масите
- Гражданска церемония в Леге, изнесен ритуал събота
-Моята рокля е от БиКуин
-Младоженецът оправи костюма, поръчан от "Ричмарт" в Русе (и до там ходихме, въх)
-Пръстените готови, от златарски магазин в Хасково
-Чашите за тези - http://vgdecoshop.com/ritualni-chashi?product_id=108
-Обувките ми бяха първата покупка, Badgley Mishka-Kiara
-Торта от Тита кейк
-Майка ми се е заела с организацията на това:



Няма да е толкова голямо де. И рамката ще е бяла, защото продължаваме на тематиката "да не прекалим с цветовете.

Помолихме гостите вместо букети да носят кучешка/котешка храна и ще дарим събраното после в чест на Прасковка.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 18, 2016, 22:08:35 »

Всичко до тук ми звучи повече от чудесно smile
Йоана е перфектна,какви неща сътворява,,,,,истинска фея е тази жена.Нямам търпение  да видя крайния резултат.Ние си взехме същите чаши,много си ги харесвам,,стилни и изчистени..За Би Куин-и десет рокли да си купя,пак ще са от там.Фотографа не го познавам,но Виктор Попов е извънземен.Многоси се старала във всеки детайл и професионалист,такаи трябва.Ще бъде запомнящо се събите.
А това за храната на шаферка е топ-попадение.Ще и изям мокрия нос на това мишленце  heart
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #28 -: май 18, 2016, 22:20:00 »

Gehenna, и аз обмислях да ходим до "Ричмарт", гледах във ФБ снимки на хастари, платове и силуети и на снимки изглеждат доста привлекателно. Може ли да споделиш дали сте доволни от качеството и за колко време ви изработиха костюма. Като го получихте, имаше ли нужда от допълнителни корекции. Едни ето такива въпроси имам  blush  pardon
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #29 -: май 18, 2016, 22:20:43 »

Ааааа, забравих страхотен избор за всичко, ще е стилно smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines