Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:26:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Gehenna - 11.06.16  (Прочетена 62377 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« -: май 11, 2016, 19:36:06 »

Остана месец до големия ден на Gehenna.
Като една от редовните булки от този сезон мисля, че си заслужава темичката  Wink

Хайде заповядай в твоята темичка, където да ни покажеш каква я сътвори до сега и крайния резултат в Големия ден. Пожелавам ти спокойни последни дни на органицазията и красив финал.

Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 12, 2016, 00:52:17 »

Честита темичка, Gehenna! Да я напълниш само с положителни емоции   smile

П.П. Нямах търпение отново да стане време за сватбени теми, сега, когато твоята е първа, трябва подобаващо и редовно да се отчиташ и разказваш  blum

Между другото, имам рожден ден на вашата дата, много ще ви върви значи  girl_wink
« Последна редакция: май 12, 2016, 01:08:48 от Bube » Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #2 -: май 12, 2016, 07:00:19 »

Много благодаря за темата и за пожеланията!!! Не съм най-активната в другите секции и не пиша в месечните теми (само ги следя тайно!), но благодаряяя!!!

Ще видим след работа от къде ще започна  Bravo

Бубе, ние също имаме рожденичка на сватбата си- братовчедка на мъжа. Ще има торта и за нея и един огромен плюшен мечок
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #3 -: май 12, 2016, 08:53:45 »

Оооо обичам като започнат сватбените теми! Връщат ме към миналогодишните ми емоции по това време на годината  heart

Записвам се да следя, че до колкото мога да се сетя от другите теми, доста интересни неща сте подготвили smile Да знаеш, че очакваме снимков материал на всичко Wink
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #4 -: май 12, 2016, 09:20:00 »

Айдее открихме сезона! Не знам защо тазгодишните булки не мога да ги запомня коя с каква идея беше. Помня само теб,че сте малко преди нас и пишеше редовно,когато аз започнах да пиша и Bube-то,с която се засичаме повече в месечната. В началото като започнах да пиша си мислех ей след тая булка сме ние,а сега какво стана -то дошло  yahoo
Нямам търпение за разказ !
Активен
rossi55
Любопитен
*
Публикации: 31



« Отговор #5 -: май 12, 2016, 12:57:06 »

Честита темичка и от мен smile  give_rose
Активен
ilonka_bonbonka
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #6 -: май 12, 2016, 14:39:37 »

Честита темичка и от мен!  Ще следя с удоволствие smile
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #7 -: май 12, 2016, 16:41:39 »

Първа сватбена темичка за сезон 2016  yahoo
Gehenna, пожелавам ти безброй приятни емоции, дълъг и щастлив семеен живот  give_rose
От теб имам страхотни подсещания за начин на намиране на обувки, още веднъж благодаря. Именно от вашите покани успях да убедя ММ, че стил акварел е страхотен  danceg


* IMG_1103.JPG (44.59 KB, 564x842 - видяно 677 пъти.)
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #8 -: май 12, 2016, 21:55:05 »

marry_me, надявам се и да си намерила поне желание обувки по този начин!

Ох, аз много от нещата съм ги разказвала по другите теми но сега накратично:

Запознахме се онлайн, в една игра. Хората там бяха доста и социално активни, правехме много срещи и на една се запознахме вече и реално. Година и нещо, две бяхме само приятели, аз имах гадже и всичко беше без просто наистина приятелство.
После, като вече бях свободна, го напих и съблазних  lol
Той се премести в "гадната" София заради мен. Просто ей такa.

Няма толкова спокоен човек smile Просто успява винги да ми покаже, че няма нужда да хвърлям нерви за глупави неща. Същевременно сигурно няма кой да го изкара така извън нерви освен мен- като му давам упътвания към дадено място  pardon Наследство от бащата, какво да направя- спънати сме. Така ще обясня, ще първо ще стигне до Рим, но не и където трябва.

Никога не сме се ревнували, просто няма за какво... Общо взето и на двамата фейсбуците вървят на двата компа, не сме със заключени телефони. Всеки може да види всичко за другия и същевременно не го правим, защото знаем, че няма нужда.

Мммм какво друго... Май не съм споделяла снимка на шаферката??? Казва се Прасковка, 26 килограма космат сексапил!

Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #9 -: май 12, 2016, 22:40:31 »

Gehenna, реално ми помогна за обувките Wink
Прасковка е 26 кг. ЛЮБОВ  heart  heart
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #10 -: май 13, 2016, 06:11:43 »

Честита тема! Шаферката ви е най-страхотната шаферка, която съм виждала в този форум. Каква порода е?

С нея вдигнахте летвата, очаквам още запомнящи се елементи и страхотна сватба. Имате ли си тема? В кой град ще е тържеството?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #11 -: май 13, 2016, 09:22:08 »

Шаферката е един път  good

Продължавай да разказваш, мноооого ми е интересно  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #12 -: май 13, 2016, 10:15:53 »

Не съм най-активната в другите секции и не пиша в месечните теми (само ги следя тайно!), но благодаряяя!!!
Така де, всичко ще си кажеш Wink. За да не се засегнеш безпричинно, борим се само срещу нерегистрираните във форума smile
Много и мокър носът на шаферката blum Какви функции ще изпълнява и ще има ли специално облекло?
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 13, 2016, 10:52:56 »

Шаферката е страхотна!

Може да си споделяла по другите теми, ама това си е твоята, така че не се притеснявай да си подробна  blum

Чакаме история за това как се стигна до сватба  Girl_hide

(много е хубаво, че така си имате доверие, аз напоследък се нагледах на други случаи и се чудех само мен ли не ме е хванала параноята)
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 13, 2016, 11:45:25 »

Gehenna, честита темичка! С много положителни емоции да я напълниш  heart

Шаферката ви е много сладка  Girl_hide Ще носи ли пръстените или сте й измислили друга задача?
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines