Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:11:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Майски вълнения 2016  (Прочетена 168029 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #540 -: май 31, 2016, 12:32:10 »

Фани, пиши ми откъде са. Аз в олх ги гледах за 60 лв маса и стол или 70 с две столчета... От  Враца,  Wink ама скоро път нататък нямам.
Тук е жега и с колегите сме като за плаж разхвърляни. Хич не ни е работно. Гледам си и белите кълки- друго си е в края на лятото с много тен, а не като щавено пиле.
« Последна редакция: май 31, 2016, 13:15:01 от Alichka » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #541 -: май 31, 2016, 13:10:13 »

Тук, днес е чудно. Слънчево, от време на време мрачно и подухва много приятно.  smile Май ще вали, защото гърми.

Отивам да видя какво е това чудо кинетичен пясък.
Масичка и столче и аз харесвам, ама дървени и ако има кой да седи на тях.

Али, изпъвах, колкото можах, но за толкова ми стигнаха силиците. Сушилня нямаме.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #542 -: май 31, 2016, 13:26:14 »

И мойте краци са трагично бели...лошото е че и тен не им се очертава тази година, та така ще си ходя  pardon

Миме, нашите мома и момък има време докато им потрябват масичка и столче Wink

Аз пък се видях в чудо днес да въртя телефони да търся порцеланови мебелни дръжки  nea Разговорът протича по следния начин горе-долу всеки път:
-Добър ден, имате ли от еди кой си модел мебелни дръжки налични?
-Да, имаме, колко ви трябват?
-19.
-?! Госпожо, толкова и в склада не държим налични.
-Добре, а от някой друг модел имате ли 19 налични дръжки?
-Не, едва ли...
-Можете ли да доставите?
-Не, защото нямаме гаранция, че някой ще ги купи.
- Добре, де по заявка на клиент, в случая аз?
-Не, нямаме такава практика.

Останаха ми още 2-3 магазина/склада за които имам надежда  tease Най-голямата бройка, която ми предложиха беше 13...какво ще сложа на останалите, не можаха да ми отговорят  pardon

В София пък е страшна жега...дано не вали  smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #543 -: май 31, 2016, 14:09:03 »

А,добър ви ден !
 Ние ходихме да си вземем резултатите от изследванията и после си направихме супер разходка,през Южния парк, пихме си фрапенце,после хапнахме по един дюнер с фалафел, напазарувахме пресни картофи за довечера и сме готови. Много е приятно времето,полъхва, парка е супер като не е навалица като събота и неделя.

 Утре ни поканиха пък на разходка до Кюстендил по случай 1ви юни,та и там ще го посетим. Последни дни ергенски живот без ангажименти. В такива дни ми е едно леко и хубаво.
 
 Ох, аз само пък се пазя да не изгоря на някакви странни разлики,че с роклята как ще се оправям...Ся бях с един гащеризон без презрамки и с вградени чашки,че и да хвана слънце да не е на места.
  Черпя ви с по една лимонаТа,както казваше баба ми по случай хубавото време и РД-то на свекъра.

 
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #544 -: май 31, 2016, 14:23:21 »

Рони, да, пази се да не изгориш, че една колега по време на една екскурзия до Асеновградската крепост не само изгоря, ами изгоря на презрамка от чанта тип пощальонска през рамо! та после цяло лято не можа една рокля да сложи като свят, все с една презрамка по протЯжение на цялото деколте /а то е декар и пулвина/ ходи  pardon
що не се женя пак да му се невиди, мноУ щях да съм Убава?!
Активен
greta85
Сватбар
***
Публикации: 151


« Отговор #545 -: май 31, 2016, 14:44:30 »

Фани, добра цена е, аз платих 100 евро за 15 парчета и ако исках приятели на Немо по 20 евро на фигура, но прижалих ги и така. НАли е първи рожден ден...не знам, ако трябва да го направя с деца, колко парчета и цената, не ми се мисли, тя само тортата без украсата беше 60 евро....
Фери, ами няма ли вариянт да ги купиш от няколко магазина еднакви, така си спестяваш търсенето и неприятни отговори...странно е как губят клиенти, срещу капаро биха могли да ти ги поръчат и да са един вид сигурни, че ще ги купиш.
Относно масичка и столче, май имаше в икея нещо такова.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #546 -: май 31, 2016, 15:03:36 »

Хей, привет и от мен!

Фани, много сериозно ще се празнува рожденият ден - имате си и теми и идеи, в днешно време си е все едно малка сватба  girl_wink

Рони, за изгарянето, още от сега го мисля  tease Моята рокля е с гол гръб, как да се изпека на морето... освен да съм топлес  blum

Фери, 19 дръжки не ми се струват невероятно много, защо пък никъде да няма? Ние само за холната секция взехме 20, но са дървени.

Леле, Миме, чак чаршафите не съм гладила, хич не ми пречи да спим и на поомачкани!

И при мен е много топло и слънчево. Не сме свикнали и се чувствам преуморена от тези горещини. Днес се прибирам обратно към София, та съвсем жега да видя...

Имах много ползотворен ден - излизахме на кафе по женски в родния град, отдавана не ми се беше случвало. Купих си кецове, направих си маникюр. Поклюкарствахме със старите приятелки  girl_wink Всеки ден мога така!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #547 -: май 31, 2016, 16:07:41 »

Рони, да ти е жив и здрав свекъра smile

Ами какво да ви кажа, и на мен не ми се струват безумно много, ама хората явно имат различни представи  pardon както и да е, на който не му се работи, няма да ме спечели като клиент (за пореден път се сблъсквам с подобно нещо) и ще си ги намеря с повече търсене и и нат на друго място Wink

Бубе, така, така, ходи си сега, че после като те завърти семейният живот  Girl_hide

Не се притеснявайте за тена, и аз цяло лято се пазих и нямаше проблеми, пък и на море ходихме преди сватбата smile А едната ми приятелка супер много беше изгоряла, и то на лице баш преди нейната сватба, ама се избели, после и грима пооправи нещата и си беше ОК  good

Фани, ще си Убава сега на празниците на Кари и Кик  give_rose
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #548 -: май 31, 2016, 18:46:01 »

Фериботка, не знам дали ти се чака, ама можеш съвсем спокойно да си поръчаш онлайн.
Ето, например, от Китай: http://www.aliexpress.com/af/porcelain-handles.html?ltype=wholesale&d=y&origin=n&isViewCP=y&catId=0&initiative_id=SB_20160531083845&SearchText=porcelain+handles
Само че доставката варира между месец и 2 месеца.
Може да има и в ebay или amazon.
Ето и варианти в ebay:
http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR11.TRC1.A0.H0.Xporcelain+handles.TRS0&_nkw=porcelain+handles&_sacat=0
Доставката вероятно ще е между 1 и 2 седмици.


За мармалада - стана хубав, но май е малко по-сладък, отколкото трябваше, а уж сложих по-малко захар от рецептата. Вчера си подписах и новия договор, та вече е официално.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #549 -: юни 01, 2016, 07:47:46 »

За детското в нас - три пъти ура!
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,37460.0.html
Новата темаааааааа!
Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines