Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:44:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Майски вълнения 2016  (Прочетена 168038 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #495 -: май 29, 2016, 09:41:55 »

Почерпете се за рождения ден на майка ми.  smile




Тъй като аз повдигнах въпросната тема, за което съжалявам, ще пиша, макар че не виждам смисъл.
Не знам защо се обърна в подкрепа на този или на онзи пост. Пак ще кажа, че не съдя никой. Сигурно така изглежда, защото разбиранията ни за това кое е правилно и кое не с въпросното момиче са прекалено различни. Не мисля, че има нещо общо между преживяното на това момиче и Надето (съжалявам, че изобщо споменавам). Друго имах предвид, но остана неразбрано. Да си показва както иска мъката момичето. Не е моя работа дали изобщо изпитва такава, както и защо изглеждаше по този начин или пък какво ще й е поведението. Да са живи и здрави всички, само лека му пръст на момчето. За съжаление никой не може да го върне, пък кой каквото иска да прави!
Спирам с темата!

menyanthe, честито за работата и магистратурата.  Bravo Успех с новото начинание!  give_rose


Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #496 -: май 29, 2016, 10:45:28 »

Честита рожденничка, Миме! Да ти е жива и здрава още дъъъъълги години да ви подкрепя!  give_rose как ще я изненадате?
Пък и ти - ще ми съжаляваш тука за глупости, добре стана, че повдигна, колкото хора -толкова мнения, даже някои като мен дето ги е подгонила шизофренията с по 2-3 мнения  girl_impossible Аз те разбрах, но да знаеш от кака си: нищо и никой на тоя свят не е такова каквото изглежда  pardon
Моичките сите почти бяха с папЙонки. Ама елегантни, ама в стил като тоя с очилата дето води "Преди обед", нали са мойте много ми бяха хубавки. Като ги гледам по снимките: кога бяха с една глава по-ниски от мен, а сега като гледам всичките са поне колкото мен високи. Танцувала съм на всички бавни песни с ученици, даже шефа ми вика: Ейййй, Хюсеинче, човек на танц не моЙ се вреди да те покани!, хахаха. Срам не срам кака ви денси дори на: И ловец съм и рибар съм! Ко да напрая кат я помня още от моя бал?!  crazy и на Бон Джоуви, и на Джако, и на Модърн Толкин, и на Макарена, и на Слави, хора, ръценици и т.н. както казах: Разбихме се от танци без да изглежда пошло или прекалено докато риплейсмънта участва в конкурс за танци с ученик, което за мен е недопустимо. Беше с гол гръб и роклята й изглеждаше все едно е от нейния бал. Само дето една силиконова презрамка не се беше сетила да турне, а и се виждаха не дотам чисто белите презрамки  bad Питайте още да разказвам, хахаха
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #497 -: май 29, 2016, 10:54:08 »

Ха честито !!! Добре сьвпада, тук е празникьт на майките.

Фаницо, да ме прощаваш душа, че и на теб не ти честитих, ама по-добре кьсно, отколкото нивгаш. Ха честит ти и на теб, и да илядиш !  drinks LOVING
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #498 -: май 29, 2016, 11:43:26 »

Добро утро!


Честит празник на милата ти майчица, Миме!
Да ти е жива и здрава и да си я пазиш много!


Не виждам нищо лошо в спора, интересно е, когато се излагат различни гледни точки по един и същ въпрос. smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #499 -: май 29, 2016, 14:20:18 »

Мале Мимеееее чак ми се прияде :)Да ти е жива и здрава...

 При мен свекъра има РД днес. Благодаря на всички за подкрепата със свеката - казала съм ви не е лоша жена, напротив, просто е мноооого дребнава.. smile

За абитуриентите - гледам ги как се радват и вече от позиция на отдавна завършила си викам "Тея па, за кво се радват - той к*ра на живота ей сега започва. Работа, университет ... истински проблеми и отговорности по сериозни от "оназ ми сви гаджето шЪ я оскубя"" Ама в крайна сметка нека се радват - после ще видят Wink

Охх най-накрая да си изчистя... Малкия е при мама и днес минахме и прозорци и врати и какво ли не smile друго си е като няма кой да ходи след теб и да ти се вре в краката

Я кажете какво съм изпуснала? Какво момче какво момиче, какъв спор... четох само последната страничка и явно нещо съм изпуснала пък нали съм мара подробната - всичко трябва да знам... За какво иде реч?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #500 -: май 29, 2016, 14:31:07 »

Защо да не се радват? Сега му е моментьт да броят и да се радват, и да се веселят. За на живота дедовия е ясно, ама не е причина да потьнат в скрьб. Просто ще станат вьзрастни. Всички сме минали оттам и всички сме се радвали.

А после...

Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #501 -: май 29, 2016, 16:53:38 »

Няма лошо да се радват и аз съм се радвала(не сме крещели по улиците, определено, само в училище), просто на мен това нещо ми идваше много в повече(за крещенето по-точно говоря), вероятно защото живеех на центъра и един месец денонощно слушах само това.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #502 -: май 29, 2016, 19:48:07 »

Аз и тогава, и сега намирам броенето за нелепо. Беше ми много странно и все още го намирам за странно.  crazy

Донесоха ми ягоди и сега се опитвам да правя мармалад от ягоди. Засега успях да омажа котлоните, за другото ще видим.  girl_wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #503 -: май 29, 2016, 22:22:40 »

Изчетох ви от до... Бях малко отпуск по чукарите и там интернетЯ е от връх на връх. Много обогатена се чувствам, в същото време много ... не мога да опиша точно, но вероятно благодарна за живота, който имам, защото за пореден път видях как София не е България, но този път бях из Родопите на места, на които не съм ходила. Страхотни контрасти, обикновените хора са в десета глуха... за баланс .. липсите на. разните удобства като например работещ банкомат на по малко от 50 км са заменени от уникална природа, чист въздух, песни на щурчета и птички, пейзажи за корица на NG ...
Скай, гледам, че си оздравяла. ХубУ си напраила, ама аз да не видя нещо бухам като магарица в момента.
Фани, браво за бала, евала ти на младежкия дух и за танците. Ама да те питам нещо, риплейсмънта кога баш ти изяде тортата, че толкос кусури и намираш постоянно. Мисля си, ме с нещо те е засегнала още с появата си и от тогава гончето се е развилняло.
Свекс, тръпна в очкване за твоята чуждестранна делегация и най-вече със СнаАта... Тя ако подозира как се упражняваш прилежно тука с толкос снахи няма да посмее да припари до Пазарджик даже. tease
Menyanthe, добре дошла тук отново. Много задачи, много амбициозно. Шапка ти свалям, при все че дечйовците у вас са вече два броя ако не ме лъже паметта, нали?
Миленката, твойта свеки да си пие розАвите хапмета преди официални събития. Аз лично ти се възхищавам, че си успяла да се превъзмогнеш и да се помирите в същия ден, че даже да я титуловаш като добра жена при тива и поведение. Бравос! Аз да съм я пратила в дипломатическа зима и чао.
Наде, съжалявам за ранната загуба, не я знаех тази история до сега. И на теб ти се възхищавам за силата, хората като си отидат не искат от нас да ходим с траур, да сме тъжни, сигурна съм, че искат да видят своето продължение в нашия живот. Моят дядо си отиде преди повече от 10 години горе долу по това време на годината, моят син върви и с размах вкарва поводи за радост, точно в дните, в които дядо най-много ми липсва. Да не влизам в детайли, но съвпаденията в датите са ужасно много. Та момичето отишло на бал, ами разбира се... полза за никого няма да има, ако се откаже от живота си сама.
Пак съм на телефона, не искам да пипна компютър, но утре вече ще ми се наложи. Лека нощ!
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #504 -: май 30, 2016, 07:31:28 »

Добрутро, днеска съм първа май..   Едва отлепих,снощи изгледахме с Мечи края на сезона на Supernatural и легнахме в 2...  Ама на Боби не му пука за това и в 7.30 айййде...

Киви благодаря ти give_rose искам и аз така на разходка, раздуй по подробно. Как решихте да отидете,къде спахте,разкажи малко....

Свеки - кога я чакаш момата?

Мен зверски ме мъчи алергията и не знам вече какво да правя..  Зиртек- дето се води най силен -си го пиа като бонбонки, олинта и той не действа, само подсмърчам и ми текат очите и приличам на пеедрусал наркоман..... Мрън sad
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #505 -: май 30, 2016, 08:06:04 »

Хайде на богатата закуска!
Миленка, в края на седмицата я чакам. Тя обаче не е капризна и не създава проблеми нито за храна, нито за отделено време. Малката инвестиция ме работи по всички показатели blum. Дойде с цял куп пране и съответно се изнесе с подредени и изгладени неща и разпределена по порции замразена и сурова храна за цяла седмица. Обаче междувременно ми критикува капсулите за пране 3 в 1 /миришели на простак/ pardon, пилешкото филе не се замразявало така, да съм си купела специални торбички за замразяване на супа...Нали според него да се грижиш за децата си ти е най- голямото удоволствие в живота, даже смята, че ми осмисля съществуването funnytooth
Допълнителните гости за края на седмицата ги пратихме на хотел със закуска. Нямам сили да се занимавам и с тях, най- много за кафе да дойдат. Само имам насоки да извадя соц. сервизите, да се посмеели на златното кантче на чашите diablo Хихи, имам едни чинии с фазани и еленчета, ръчно рисувани, подарък, те направо вадят сълзи от смях.
Хитът на почерпката го "хванах" съвсем случайно, докато ровех за рецепти за веган барчета. Значи, препоръчвам го на всички, които имат здрави блендери, пасатори и въобще режещо- бъркащи уреди. Обелен и нарязан банан се замразява и после се пасира, става по- хубав от сладолед. За основа правя някакви плодове, пак пасирани, с накисната чия, да се получи гъсто желе. Отгоре ще плясна по една топка бананов сладолед и съм готова.
Хайде, ползотворен ден. Аз ще излизам с голямата невъзвръщаема инвестиция да търсим щендери за закачане на зимни дрехи в килера.


* 13260000_1151520881564673_2002171362732062234_n.jpg (61.95 KB, 300x300 - видяно 1563 пъти.)
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #506 -: май 30, 2016, 08:17:20 »

Хахахахахаха ох оправи ми деня хахахаха smilesmilesmilesmilesmile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #507 -: май 30, 2016, 08:24:15 »

Свекс, наистина си заслужава да се чете всеки твой пост!!!  funnytooth funnytooth
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #508 -: май 30, 2016, 08:25:26 »

Добро утро, преди всичко друго да кажа на Миленка - алерцит пия аз по принцип и нямам драми, ама тая година не мога нищо да пия и мен ме мъчи...и едно друго леля ми ми обясняваше, ма забравих името, ако искаш ще я питам smile Алерцита малко трудно се намира по аптеките щото е някакъв по-евтин вариант, ама в големите би трябвало да го има Wink

Четох ви вчера, ма ме мързеше да пиша, та ще отразя каквото съм запомнила  pardon
Миме, да ти е жива и здрава рожденничката и да е баба за пример  blum
И аз не мисля, че това момиче трябва да се затвори и да не си изживее моментите, но честно казано такава показност (не само предвид случилото се) ми се струва излишна  pardon Миме, ти просто си прекалено нежна и добра душичка, затова ти е направило такова впечатление  heart

И аз правих здравословен десерт скоро (ябълкова торта с цедено кисело мляко), ама в нашата къща само аз си ги ям тия неща, добре че отгоре настъргах шоколад малко да привлека вниманието на ММ  Wink

Викането по баловете на мен не ми пречи, и аз съм била на 19 и аз съм брояла и ми е било кеф, всеки си изживява моментите както намери за добре smile Иначе от баловете тази година имам малко по-различни наблюдения...поне покрай мен който знам абитуриент нямат особено желание за бал, някаква апатия ги е налегнала...Братовчедка ми до последно се чудеше дали изобщо да ходи, сети се да си търси рокля и обувки 2 дена преди бала...накрая отиде ама с цената на много нерви на леля ми  pardon

На нас в събота ни започнаха ремонта, края на седмицата трябва да приключат и после ще им остане само малката тоалетна, ние сме при нашите (да са живи и здрави), че всичко е опаковано в найлони и прашлясало  blush

Киви, хубаво сте се разходили, ние отдавна сме замислили Родопи, ма засега само с мисленето си оставаме  pardon

Менианте, голяма похвала и от мен  give_rose Особено със семейство се изисква голяма воля и нагласа за да се захванеш с учене, и то толкова сериозна специалност  good Получи ли ти се сладкото  blum

Свекс lol

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #509 -: май 30, 2016, 08:45:39 »

Добро утро!
Свекс, коя мома ще идва?
Тоз твоя малкия коя зодия е?  crazy
Али, браво за Оксфорд!
Менянт, пиши по-често  good всичко да се нареди както го искаш, че и по-добре!
Киви, въпросната личност не веднъж забравя къде й е мястото. Досега не съм обръщала внимание, но на изпращането на випуска в училище чашата преля. Не ми намерила телефона да ме покани, аз обаче се появих на уречения ден в уречения час и я питам каква е програмата т.е. след официалната част пред училище ще се качват ли за последен час на класа?! Тя: Не знам, не знам, нищо не знам! Аз казвам, че искам да им говоря 2 мин. ако разреши. После наистина беше предвидено да се качим. Аз говорих, като казах, че сме се старали както тя, така и аз и т.н. и сядам на чин до ученик и тя вади от хранилището бонбони, здравец, червени кончета. Не можа ли като човек да ми каже: Предвидила съм това и това, програмата е следната и т.н. А тя ми увърта и чупи ръце! Щото от утре тоя клас е в историята, но ако аз се върна и тя остане като колега по друг предмет, което се опитва да направи всячески, ще работи с мен. И как ще ме гледа?! Ама тъй то някои реват по тъмни кюшета, други показно пред учениците и най-вече шефа... Като не си Геновева Многострадална...
И тъй общо взето се излага, а аз й връщам елегантно, дано да се е усетила, че ако не, като се върна ще я гази валяка, хахаха...
Ще ходя да чета на 8-ми клас листЪнинГ, че имат изпит на 20-ти!
Друго няма засега. Починахме на село хубаичко!
Хубав ден! give_rose и седмичка!
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines