Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:57:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Майски вълнения 2016  (Прочетена 168019 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: май 27, 2016, 09:59:56 »

Фани, много ми харесва как в толкова кратък текст е казано толкова много  Bravo

И аз призовавам редовните съфорумки да се завърнат! А и нови да се включат! Но предполагам, че е разбираемо, откакто има фейсбук, форумите гаснат.

Днес ще се виждаме с кумовете, имаме много да им разказваме - за годежа, за сватбата, на която бяхме. Не ми се излиза много, защото ме е налегнал мързелът, но определено ще ми дойде добре да си почина от многото емоции напоследък.

На море ми се ходи!!
« Последна редакция: май 27, 2016, 10:07:53 от Bube » Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #466 -: май 27, 2016, 10:48:35 »

пак много изпуснах и няма кога да изчета да наваксвам, ама така е с рожден ден и куп други неща..

С мен накратко какво се случва... Рожденния ден на Боби беше лекинки провален от поредната драма на свекърва ми... Какво толкова дели с майка ми не знам, но видно показва че не я понася, коео мен много ме дразни. Майка ми ми е майка - факт, който явно не се харесва на свеки. Само че тоя път на мен ми преля - майка ми не е дърво или неудушевен предмет и няма да позволя никой да се държи с нея като с парцал. Общо взето драмата е че свеки е жена с много комплекси (страх от изоставян, пренебрегване и тн) и е много дребнава и общо взето докато се чувства номер 1 всичко е супер. Ако може само с нея да споделям, само на нея да оставяме Боби, само те да ни помагат и само те да купуват на Боби подаръци всичко е супер, но не дай си Боже да покажа привързаност към мама и тя да се почувства пренебрегната настава апокалипсис... Съобразявам се , разбирам я и много я обичам, но няма да понеса някой да унижава майка ми и да се държи с нея като с парцал... На РД на Боби, свеки отново се заяждаше открито, държа се много грозно - майка ми и казва наздраве за здравето на внучето, а свекърва ми демонстративно се обърна на другата страна  и каза ОФФФФ... е преля ми! Развиках се , разкрещях се, изпуснах си нервите за което ме е яд, защото Боби се разстрои.. Казах и че в край сметка е в моята къща и това там е моето дете а това е моята майка - не искам да са приятелки, но подяволите едно наздраве може да каже. Това е елементарен такт и възпитание.. тя се нацупи, врътна се и ... си тръгна... Отне ми час да я убедя да се върнат - в крайна сметка празника е на Боби и той не трябва да страда заради нечии прищевки. Майка ми пък ми се скара, защото не бил момента и ми каза "Права си, но недей така имаш дете и трябва да мислиш първо за него, аз ще преглътна спокойно"... е да де, ама всеки път майка ми преглъща а аз не мога да гледам някой как я унижава.. най малкото не е добър пример за Боби...

Да не ви отегчавам... Върнаха се и след това всичко беше супер, Боби го оставихме да се омаца целия с торта хахахахах беше много весело.. ама трябваше ли да стане скандал за да изкараме нормално...

Иначе - сме добре, той е прекрасно дете, забавлявахме се много.smile

Бубе и на мен ми се ходи зверски на море - тази година ще е весело с проходило ядящо пясък мъниче хахахах

Старая се да влизам , ама пусто му търчане по дечко, все не намирам време Wink Споко Септември се връщам на работа и ...всички знаем, тогава ще има време за писане хахахахахах
« Последна редакция: май 27, 2016, 10:50:48 от milenkata » Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #467 -: май 27, 2016, 11:36:51 »

Миленка, съжалявам, че така се е получило,но на снимките изглеждате много весели и щастливи,особено Боби,а това е най-важното. Възрастните сме много егоистични понякога и натоварваме децата с емоции,които не са им нужни,както свекървата й е направила. Подкрепям те, че е нужно само взаимно уважение между отделните съставни части на новосформирано семейство,ама...хора различни.
 И на мен ми се ходи на море.Още повече,че обикновено по това време си печем дупетата и си тъпчем чиниите в Турция,а и утре нашите приятели заминават натам,ама сватба ни чака,та ще си мечтаем само. Може по-нататък да отскочим до нашите курорти за някои друг ден,ако другите неща са се наредили.
 И на мен ми липсва емоцията на форума-Тони, Миленка се отчете, Еми я няма, Сноу се изгуби,Али рядко пише, въобще форумът е тръгнал на изуй гащи biggrin
 Айде хубав ден от мен,отивам да обикалям любимия Пловдив за бижута,жартиери и свещи smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #468 -: май 27, 2016, 12:16:42 »

Наканих се до пиша...
И нас ни приеха в Оксфорд! На градина ще тръгнем след като навършим 3, но поне мястото ни е сигурно. Аз само в една градина подадох. Другите са ни далеч.
Вчера ми звъннаха за работа. Още не е сигурно, но пак е нещо в сравнение с неизвестното. Бая ги чаках след психотеста. Ако стане, ще съм в ново поприще и съм много в несвои води. Ще имам много да уча! Ще трябва и да измисля тайни места за паркиране, че е баш по центъра... Това да са ми дертовете!
Ако тъща ти е 71 набор, хич не е за оплакване! Почти като лафа с балдъзата ще и! И се сещам за едно събитие! Седнали сме на ресторант по повод кръщене. Бяхме много хора и нагъсто. ММ ме е гушнал, аз говоря с хората срещу мен, а той решил да ме закачи. Щипнал ме по рамото, реакция 0. Втори път, аз си говоря. Защипал вече яко по рамото и поглежда... Щипе не мен, а майка, която извърнала глава и ще се задави от смях!!! tease
Имам да пиша и в нашата тема, ама по-вероятно утре Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #469 -: май 27, 2016, 13:08:46 »

О, Миленка ни чу призива и се завърна  give_rose Ех, тази твойта свекърва жадна за внимание...какво да ги правиш, особено като си няма дъщеря, с която да има връзка, каквато ти с майка ти, чиста ревност си е това, но не знам как не разбира, че като се държи зле със сватята не си помага  pardon
Гледах и аз снимки във фб, много сте прекрасни и лъчезарни всички  heart Кога ще е кръщенето на Боби, че нещо ми изскочи от главата? smile

Али lol Много закачлив тоя твоя мъж, добре че майка ти разбира от шега, мойта щеше да се притесни доста в подобна ситуация  Wink Тя набор 71 ли е, много млада  shok Или за друго казваш...
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: май 27, 2016, 13:24:26 »

Хахха, Али, а мойта в подобна ситуация може и един як да му обърше. Все пак е 39 гОдин даскал човек  diablo
Сега ми напомни: Съседа ром си взел булка, та срещнахме брат му и му викаме: Честито!
Брата с физиономия аха да заплаче: ОстаИ сА какво нИ додИ до главата, тоз моя бЪрат шЪ ни затрие цялото рода, жив у гробЪт шИ на вкарва и т.н. 15 мин клетви по адреса на младоженеца...
Ние: Защоооооо?
Той: Е, как Що, мЪр какоооооо, пЛоден жИна е зел!  tease
Миленкоооо, хич не й се връзвай на свеката. Пък и да не се беше върнала голям праз. Мислиш ли, че Боби ще помни скандала?! Аз такива изцепки не мога да трая! Предпочитам или сама да си ги гледам или да си плащам, но такива панаири от свека или майка никогаж. Ако ще ми натякват помощта си, по-добре хич да не ми помагат.
Активен
greta85
Сватбар
***
Публикации: 151


« Отговор #471 -: май 27, 2016, 13:39:33 »

Момичета,имам една молба, дали някоя може да ми даде фейс бука на фиби, която живее в Холандия,става дума, че и бях писала по въпроса за едни капки за малкия , ама напоследак не влиза тук и когато ми е отговорила аз не бях влизака няколко дни и все още не е на линия. Знам, че това са лични неща, но ако не иска да ме приема или да ми отговори на съобщението няма да го направи. Много ще съм благодарна, ако някой ми го изпрати на лични!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #472 -: май 27, 2016, 13:50:06 »

О, Фери, майка ме е родила доста след 16- годишна. Не че на татко леля му не е родила голямото си дете на толкова. По принцип говорех!
Миленка, за пореден път хората се мислят за най-важни по чужди поводи. Я по сватби, я по кръщенки, я по рождени дни.... От близките най-много ядове човек може да получи.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #473 -: май 27, 2016, 14:03:42 »

Еха, Али, много новини покрай теб и все хубави good. Успех с новата работа, да ти е интересно и финансово по- добре там smile Ама паркирането около Главната е тих ужас :\И какво ще правиш сега без еврококошки? Wink
И за приема на Мария честито good Ще има ли познати дечица от яслата там?
Фанич, тая плоден жена как се е спотайвала толкова? Те брак имат ли, щото нашите от Махалата само обявяват, че се взимат и правят сватби, без да подписват. После, много често си гонят жените барабар с децата и си взимат нови, коя плоден, коя с дете и после така се омесват, не ти е работа Wink
Миленка, при положение, че има натоварващи моменти и роднински сблъсъци, прилагай практиката "разделяй и владей". Те щом при връщането от родилния дом успяха да се сдърпат, няма да я бъде дружбата...Пак добре, че Фил не се е скапал, каквото и да е, тя му е майка. Пестете си нервите nea
Грета, напиши ми каквото искаш да съобщиш на Фиби, ще и го предам.
Фери, 1971- ва е на надписа на надгробния камък на тортата, затова го спрягаме Wink
Активен
greta85
Сватбар
***
Публикации: 151


« Отговор #474 -: май 27, 2016, 14:43:52 »

Еха, Али, много новини покрай теб и все хубави good. Успех с новата работа, да ти е интересно и финансово по- добре там smile Ама паркирането около Главната е тих ужас :\И какво ще правиш сега без еврококошки? Wink
И за приема на Мария честито good Ще има ли познати дечица от яслата там?
Фанич, тая плоден жена как се е спотайвала толкова? Те брак имат ли, щото нашите от Махалата само обявяват, че се взимат и правят сватби, без да подписват. После, много често си гонят жените барабар с децата и си взимат нови, коя плоден, коя с дете и после така се омесват, не ти е работа Wink
Миленка, при положение, че има натоварващи моменти и роднински сблъсъци, прилагай практиката "разделяй и владей". Те щом при връщането от родилния дом успяха да се сдърпат, няма да я бъде дружбата...Пак добре, че Фил не се е скапал, каквото и да е, тя му е майка. Пестете си нервите nea
Грета, напиши ми каквото искаш да съобщиш на Фиби, ще и го предам.



Фери, 1971- ва е на надписа на надгробния камък на тортата, затова го спрягаме Wink
Свекърва, много ти благодаря, не се бях сетила и на тоя вариянт. Ами само и кажи, ако можеш, че съм и писала във форума, така няма да чакам, ако случайно влезе!!Много ти благодаря
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: май 27, 2016, 16:12:29 »

Ехе, какво оживление е настанало. Bravo

Много, много ми се ходи на море. Направо ми се плаче за него... cray Но по-важни неща предстоят, така че ще ни се размине.

Миленка, важното е, че наистина изглеждате много щастливи на снимките. М.йната им на другите, с извинение. Щом те не могат да се съобразят с вас, няма смисъл и вие да се тормозите. Все пак всичко правите в името на малкото човече.  heart

Али, много хубави новини при теб.  Bravo Браво за работата и за приема на Мария.  good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #476 -: май 28, 2016, 09:17:21 »

Добро утро!

Е, хубава работа. Тъкмо вчера похвалих, че темата е живнала и сега няма никой. Няма кафета, няма закуски... beating Даже и последният пост е мой. nea
Първо си помислих, че има нова тема, ама няма. В същия месец сме си.  pardon

Снощи за първи път тази година решихме да видим абитуриентите, пък и бяха последните. Имам чувството, че съм завършила преди 10 години. Пък и нямам много думи за тях. Явно някаква мода сега е цветът на косата да е лилаво-розов-оранжев-червен.  nea Скучни ми бяха, ама сигурно и за нас така са казвали. В пълен потрес обаче ме остави едно нещо. Приятелката на убитото момче от преди 3 месеца, за което много се говореше по ТВ и накрая убийците останаха на свобода, беше абитуриентка...с бяла, булчинска рокля. Ама булчинска...Беше супер ухилена, имаше си фотограф, който я снимаше. Сега, веднага се замислям, че никой няма право да съди другия, но ми стана много тъпо.  cray

Вечерта имаше 3Д светлинно шоу "Балканът пее хайдушка песен", тъй като по-рано през деня се постави началото на Ботеви дни 2016. smile Пяха Сигнал, имаше и много хубава заря.  good



Хайде да видя дали ще съм сама днес...
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: май 28, 2016, 09:35:29 »

Добро утро! Coffe

Миме, не си сама, аз съм си все тук.... smile

За абитуриентите аз нямам преки наблюдения(и слава Богу, защото онова крещене 1,2,3 .... ме докарваше до лудост, Ако и да ми е пенсионерско виждането по въпроса), но гледам снимки и впечатлението ми е, че има много външна красота(природна) и много душевна пошлост и липса на какъвто и да било вкус, чалгата, риалити шоутата, че и сериалите не отпечатък, ами белег са оставили върху тези млади хора.
Лично мнение разбира се.

Колкото до цветовете на косите, да, тази гама е много актуална, но омбре ефект и не в крещящи тонове, каквито повечето момичета избират.

По въпроса с приятелката на онова момче...., всеки знае какво му е на душата, а и наистина никой на никого не бива да бъде съдник....., но така както го описваш, тя много ясно показва, че случилото се съвсем не й е безразлично. Поне на мен точно така ми изглежда.
« Последна редакция: май 28, 2016, 09:37:19 от Marri » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #478 -: май 28, 2016, 09:50:42 »

Добро съботно утро!
Миме, за приятелката на момчето - така е може би по-добре отколкото да се поболее от скръб. Поне не е била с друго момче. Мой колега остана вдовец преди година. Още 2-3 м. след тъжното събитие си намети нова жена, даже през юни ще сключват брак. Не го съдя, защото кой може да върне покойната?! Не 40 дни и 40 години да  cray няма да я върне, нали?! А повечето "скърбящи" го правят главно от лицемерие и за "аман какво ще кажат хората"
Туй светлинно шоу е било впечатляващо, личи си!
За ХабтЮрентитИ - и наша Кари брояха на 24 май, хахах -0, едноооооооо, ама с дълго Оооооо...
Аз пия кафе на открито и слушам Фтичките. Тая година съм на 2 морета, хаха. Ама май без мъж  yahoo
Мари,  give_rose heart
« Последна редакция: май 28, 2016, 09:56:27 от fanimira » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #479 -: май 28, 2016, 09:53:22 »


Аз пия кафе на открито и слушам Фтичките. Тая година съм на 2 морета, хаха. Ама май без мъж  yahoo


Ехеее, Фани, кой е като теб?!

Казва се, "че и без мъж" хаххаха
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines