Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:40:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Майски вълнения 2016  (Прочетена 168036 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: май 26, 2016, 08:37:37 »

Добро дъждовно утро!
Поздрав:
Как оцелях без сън?!
Сигурно съм родена късметлийка, та имам две "послушни" деца. Бяха и послушни бебета. Дъщеря ми, понастоящем на почти 8, започна да спи като малко пънче още от втория си месец. Тя и досега е поспаланка. Малкото "лудогорско гонче" , в момента на 10 месеца обаче е малко "по-махнато". И все пак на фона на разкази за събуждащи се по 136789-4--€ пъти бебета неговите 1-2 пъти за нощ от 12 часа са абсолютно приемливи. Не че не съм имала безсънни нощи - сополиви, кашливи, акливи, оповръщани, температурни, та дори и пневмонийни безсънни нощи.... Е, оцелява се! Всичко се преживява по следния начин:

Ставаш от леглото, пиеш кафе, нахранваш сумтящото гонче, обличаш го, навличаш дънки и тениска задължително в тон с облеклото му,слагаш на две на три спирала и червило докато обувалника пада отгоре му, изравяш го от купчината обувки, намираш си слънчевите очила, които е успяло вече да олигави, обуваш си кецове като внимаваш да не се забелязва, че си с различни чорапи, мяташ го във скърцащата количка и излизаш. Но преди да излезеш задължително поглеждаш в огледалото... Отражението там е винаги е с усмивка. Нищо, че е спало 2 часа, мивката прелива от чинии, прането чака простиране, принцесата е отишла на училище крива, а Инж. за пореден път е в командировка!

Дамммм, усмихвам се, защото имам всичко това, а знам, че някъде там по огромния бял, черен и цветен свят има толкова много жени, които мечтаят за тези безсънни нощи, които правят и невъзможното с мъничката надежда за чудо. Какво са моите безсънни нощи в сравнение с тяхното страдание?! Моля се за живот и здраве, за останалото пътища много.

Спокойно! Всички ще заспим някой ден, някои "спокойно", други не съвсем...

Ф.Мехмедова-Хюсеин, някъде там в Делиормана

Желая ви хубав ден!
« Последна редакция: май 26, 2016, 08:39:36 от fanimira » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #451 -: май 26, 2016, 09:04:38 »

Въх, мар кака, много ти стряскащ краят funnytooth Остава да уточниш размерите на кревата и каменната облицовка, та да няма недоразбрали Wink
В този ред на мисли, като ме нападнат другата седмица гости и невъзвръщаеми инвестиции, като вземат пак да ми се прибират по ранните сутрини и като ни изтикат да спим на разтегателното диванче в хола мен /100кг./, Родния /с дискова херния/ и котката /нахална, дебела и лоша/, такава статия ще спретна за безсънието и врътнята из кухнята, че ум да ви зайде lol
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: май 26, 2016, 10:01:00 »

Добро утро!

Днес пече, но пък има вятър и аз съм се приготвила да върша домакинска работа, тъй чИ май няма да излизам. Пък и някъде ще си затрия сОполите по улиците.  pleasantry Даже и прозорци ще мия... tease Накамарила съм дрехи за пералнята и изобщо много ще съм работна днес.  pardon

Това с колеЖката ми е малко като министър/министърка.

Фани, евала ти казвам. Много си добра.  good Успя да ме ръчнеш в сърцето. Точно вчера четох във въпросния сайт...ами честно казано, от някои произведения ми се доспа и директно ударих следобеден сън.  nea

"Стажантите" ги гледахме в началото, но напоследък нямаме време, пък и мен някои персони ме дразнят.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #453 -: май 26, 2016, 16:15:11 »

Защо, бе, никакви ви няма тези дни? Няма какво да чета като съм свободна. Карате ме да идвам и да ви се карам!!!!

Това за "две колеги" ми се струва абсолютно откачено. Може да имаме думи взаимствани от други езици, пак трябва да се приспособят към нашия, който си има род и число. Не казваме професорКЕ или директорКЕ, но това е по съвсем различни причини.

Стажантите аз още от началото не го гледах много, понеже повече ми харесва "Мастър шеф", първо едното, докато започне другото.

На мен вече въобще не ми се работи. Тоя месец май - един ден работиш, на другия почиваш, тотално ме накара да съм във ваканция вече.

За матурите ме бяхте питали защо ще пишат докладна срещу мен - не бях в стая дори, а на портал, един от квесторите излезе от училището, за да си купи вода, че хапче имал да пие....и аз какво - да се сбия ли с него, че да не го пускам....ама после директора на мен крещя какво си позволявам. Ама едва ли са писали, де...нямам информация хахахххх Wink

Ние тази седмица най-накрая ще си купим мека мебел!!!!  heart Я кажете, какъв цвят бихте избрали за лилавата ми стена? smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #454 -: май 26, 2016, 22:24:16 »

Въх, мар кака, много ти стряскащ краят funnytooth Остава да уточниш размерите на кревата и каменната облицовка, та да няма недоразбрали Wink

Свекс, просто ме провокира...


Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: май 26, 2016, 22:28:31 »

Като отворих не видях цялата снимка, т.е не видях надписа, та си помислих, че е за някоя свекърва, а то за тъща било, ама така, жените са деликатни, няма да си позволят такъв показен ход...

lol lol lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #456 -: май 27, 2016, 06:57:54 »

 funnytooth funnytooth funnytooth
Мари, то от надписа на табелката зависи за тъща ли е, за свекърва ли е Wink. Аз го чета  1971 - 2811, та сигурно ще надживее жената всички костенурки и празетьове.
Обаче много находчив начин да пожелаеш дълъг живот на някого good R.I.P. не се сещам какво е crazy
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: май 27, 2016, 07:26:01 »

R.I.P. не се сещам какво е crazy

Rest In Peace демек - Почивай в мир
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: май 27, 2016, 07:36:36 »

funnytooth funnytooth funnytooth
Мари, то от надписа на табелката зависи за тъща ли е, за свекърва ли е Wink. Аз го чета  1971 - 2811, та сигурно ще надживее жената всички костенурки и празетьове.


Едва тази сутрин на компютъра(снощи бях с телефона) и с кафето, успях да видя надпис на камъка lol lol lol
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #459 -: май 27, 2016, 08:03:08 »

Добро утро  blum

 Не знам жените дали биха си позволили такъв ход, ма на зетя ще му се стъжни с такава торта ако се направи на забавен  blum

Фанке, писателската муза ли те е ударила, пращаш ли ги някъде за публикуване smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #460 -: май 27, 2016, 08:20:40 »

Хайде сега официално добро утро! Wink
Отгоре на всичко е петък, та да му отпуснем края heart
Аз нали чета де що ми падне, пък и внимателно го чета, попаднах на мисъл, че е много неправилно да се радваме, че идват почивни дни пред децата си. Щото, видиш ли, още от малки свикват с мисълта, че да работиш е лошо нещо crazy.
Фери, изпуснала си, че Фани участва в кОнкурса на "Майко мила". Wink
Тва Еми, Тони и ред още съвсем се загубиха....


* 13255917_1149570545093040_143958386692452507_n.jpg (67.58 KB, 329x329 - видяно 1816 пъти.)
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #461 -: май 27, 2016, 08:44:27 »

Е, изпуснала съм, пък какво като съм всеки ден тук lol

О, тва пък за работата като започнат да се вталясват...ми не че е толкова лошо нещо, просто почивката е по-хубаво, нормално е да ѝ се радваме  blum
Бтв тази седмица много ми хареса 3 дена само работа, все едно не сме работли smile Да вземат да направят така седмиците 4/3  Wink Аз още 2 седмици ще се правя на работна и после НЕприкрито ще се радвам, че идва почивка lol

Не помня миналата година по това време да е била такава тишина тук  huhhuh.gif
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: май 27, 2016, 08:50:32 »

Добро утро!

Много коварна шега е това на картинката.  pardon

Фери, не беше такава тишина миналата година, ама всички ни изоставиха. Много е скучно да си пишеше сам... Булките бяхме доста повече, сега и пресни мамчета има. Още малко и нас ще ни търсят, но няма да ни намерят, щом пък ще е така.  pardon

Аз изчезвам на разходка, защото ме издирват.  smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: май 27, 2016, 08:55:04 »

eeeeeeeeeeee, как така, бе Миме, аз специЯлно за теб издирвам от сабалем ей туй:

С кой ти по-харесва?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: май 27, 2016, 08:59:16 »

Ееее Беренката с Къванч, мноУ ясно.  girl_wink
Другият, честно казано, не се сещам кой е... nea
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines