Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 05:11:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Майски вълнения 2016  (Прочетена 170887 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #180 -: май 11, 2016, 12:00:27 »

Момичета, в тоя форум такъв микс е станал... или в главата ми, че официално се разписах в очаквани бебета, с ясното съзнание, че пиша в месечната... Някой да ми донесе трето кафе и да се свършва тая сряда...
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: май 11, 2016, 12:13:05 »

Момичета, в тоя форум такъв микс е станал... или в главата ми, че официално се разписах в очаквани бебета, с ясното съзнание, че пиша в месечната... Някой да ми донесе трето кафе и да се свършва тая сряда...


Може на това да му се казва Провидение .... smile
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #182 -: май 11, 2016, 12:29:16 »

Може на това да му се казва Провидение .... smile

И аз това щях да кажа  blum


Миленка, smile KFC-то е второто нещо, с което те свързвам.  smile

Фани, мнго си готина и винаги усмихната

adudicted_to_ отивай бързо за обувките за да отметнеш и това.
На бригади не съм ходила, хотела и плажа са страхотнии, така ми се иска да се опъна на една плажче с една книжкаа.......мечтите са безплатни.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #183 -: май 11, 2016, 12:30:27 »

Може на това да му се казва Провидение .... smile

Казва му се спи сега, че после не се знае smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: май 11, 2016, 12:48:42 »

Айде, да не съм капо днес, да се пльосна и тук.

Много ми е заспало днес. Искам да лежа, да си почивам и нищо да не правя. Е, не че трябва да копая, де.  huhhuh.gif Излязох само до магазина и ми се доспа още повече.

Фани, како, много ме кефиш как си винаги ухилена.  heart

Ей го на, сега и на мен ми се дояде КФС.  Girl_sing

Искам и аз на такъв плаж да се опна и да си мързелувам, да чувам вълните и да си пия коктейлчетата.  smoke

Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: май 11, 2016, 13:26:14 »

Миме, спи и почивай сега, че нали знаеш ..... blum
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #186 -: май 11, 2016, 13:28:15 »

Киви и аз се изненадАх да те видя при бебетата lol
Рони, бързо преди да размислиш и да ти се махат от главата, чакаме и снимки Wink

На бригади не съм ходила и аз като Миленка, защото си имах сериозна работа и нямаше мърдане...най-близкото до което стигнах беше че кандидатствах за бригада в Германия след 1ви курс, всичко добре ама ми се обадиха, че съм одобрена като вече бях започнала въпросната работа и ми казаха след 2 седмици, че трябва да съм там...е шайзе как да стане  nea От сегашна гледна точка не съжалявам, но съм сигурна, че съм пропуснала доста емоции  pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #187 -: май 11, 2016, 15:29:10 »

Ще пиша пореден пост, ама не мога да не си споделя нещо, което аз лично за пръв път чух: тук в офиса отворихме кокошарника, че нямахме система известно време и една колежка (не знам как стигнахме до тази тема) ни разказа за нейна приятелка, която има 2 матки и 4 яйчника и изобщо всичко по 2 shok Може да забременее по различно време от различни бащи и да си износи и двете...първият път като отишла на гинеколог, този който я преглеждал бил леко шокиран...гледал, гледал, отворил нещо на компютъра чел и накрая извикал някакъв по-вещ професор, който казал, че няма нищо обезпокоително, срещат се такива случаи, макар и рядко  pardon А да, има и бонус още един месечен цикъл  blush

Та някой да е чувал за подобно нещо?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #188 -: май 11, 2016, 15:48:43 »

Аз като фенка на медицински сериали съм гледала в тях, а те по принцип издирват най-различни странни истински случаи и ги претворяват,та не се учудвам.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #189 -: май 11, 2016, 16:16:00 »

Блазе на мъжа и ако и две вагини има crazy
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #190 -: май 11, 2016, 16:47:08 »

Блазе на мъжа и ако и две вагини има crazy

Ехе, Свекс, за какво са му, ако и той не е оборудван двойно smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: май 11, 2016, 19:06:29 »

Блазе на мъжа и ако и две вагини има crazy

Свекърва пак изби рибата, жалко че  нямам подходящ емотикон lol  lol  lol
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: май 11, 2016, 19:25:45 »

Ма, малеее... виЙ съвсем откачихте biggrin

И да, Свекс, въшливата леща беше от свекърите. Ама аз после не се ли извиних публично дето съм ги нахокала?! Беше си от магазина и не беше тяхна вината.  give_rose
А за майка ми, да, ама като се замисля за всички други видове емоционалност, които можеше да има, всъщност съм много доволна от това каква е.
В заключение ще кажа, изхождайки от твоя пример "Огледай мъжете на приятелките си и помисли дали би искала да си с някой от тях или като тях", /цитирам по памет/, та ако направя същия оглед на родители - е не, не мога да видя такива, от които бих била по-доволна в обкръжението ми, и близко и далечно.

Мен пък от една седмица толкова ме боли празната тиква... Да се чуди човек, от какво?!?

И чакайте да ви се оплача от новия ми проблем, че после като се изкажа пак така генерално, да има за какво да се хванете  Wink Той проблемът ми е от типа "да ти имам проблемите...", ама аз естествено запалих джапанките. Та... в кооперацията на свекърите съседите ще имат внуче. И говоря оня ден със свеки и ми заявява следното: "Оххх, аз сега като гледам на Ники техните как се приготвят за бебето... детска стая боядисват и така се размечтах....  girl_in_love Викам на .../баща му на ММ/ давай и ние да търсим къща да купуваме, че да подготвим апартамента, ако решите да ни изненадате с нещо..." Аз общо взето нищо не и казах, щото ми е все тая те какви сметки си правят. Обаче... тя го казала това същото на Теодор, как е ясно, че ако имаме дете апартамента остава автоматично за нас, за да си го гледаме спокойно, пък и ако решим да се прибираме в БГ.
И на моя хубустник, толкова му трябва... И без това мине-не мине решава, че трябва да се прибираме. И аз до сега ползвах в своя защита, това че няма къде да живеем. И ся... милата ми свекърва се изака на метеното. Аз дето бягам от Шумен като дявол от тамян...  diablo



« Последна редакция: май 11, 2016, 19:48:17 от Cerise » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: май 11, 2016, 21:32:15 »

Вики, лично за мен си е проблем, даже ако трябва да съм точна, място нямаше да си намирам, докато не го изясним този въпрос.
Аз точно децата бих използвала като аргумент да не се прибирам, въпреки че UK е "друга бира" и имам познати, които действително заради децата се прибраха в България....

Обаче това с Шумен е вече прекалено, разбирам да е София....

И въобще, какво се е променило, откакто сте заминали, та да се налага да се връщате?!

Ако вие си знаете вашата, т.е и двамата не искате да се прибирате, свекърите са лесни, просто ще ги "успокоите", че където са двама, там и трима и за две педи човек, няма да се тръшкате толкова като "Ники техните" biggrin
« Последна редакция: май 11, 2016, 21:35:19 от Marri » Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: май 11, 2016, 22:35:57 »

Проблемът освен апартамента е и фирмата на свекър ми, които са за моя мъж. Сестра му няма да тръгне с това да се занимава. Та всеобщата идея в тяхното семейство е, че ние правим-струваме тука и когато стане време за предаване на бизнеса се прибираме да го поеме той. Да де, ама това са си техни някакви планове.  В смисъл, аз ясно и не еднократно съм заявила, че в БГ се прибирам при крайна необходимост. Като под крайна необходимост разбирам нещо свързано с родителите ми.
А всъщност това, което се промени откакто сме тук е само към по-добро.
А Теодор е ту така - ту така. Понякога иска да се прибираме, понякога се радва, че сме дошли. Ама ние сме много различни и нещата, заради които аз не искам да живея в БГ на него изобщо не са му проблем.
Ако един ден дойде и каже "Давай да решаваме", тогава да... ама от сега да си говорим вафли за след неопределено време и обстоятелства...
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines