Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 12:19:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Майски вълнения 2016  (Прочетена 171982 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: май 09, 2016, 08:54:56 »

Вики и Фери, много сте хубави! Аз също бях с дълга бална рокля.. После имахме 2ра бална вечер, там бях с къса, ама какви сатенени платове съм си избрала.. Едното е лилаво и е ок, ама втората ми е цикламена!  shok Луда работа, ама младост  crazy

Я да ви питам, някой който има Доброволно допълнително здравно осигуряване.. По възможност да е индивидуално, а не от фирма? Чудя се дали да не си направя?
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #106 -: май 09, 2016, 09:03:41 »

Добрутро..

Аз да ви кажа съм била всеядно прасе от малка, та Бобчо май на мен се е метнал, Фил е бил злояд хаха много се радвам, всичко яде, даже снощи му дадох парченце чипс - да пробва. В това отношение мисля като Фери - колкото повече го ограничавам със забрани,толкова повече после ще му избие на нкакъв комплекс..  Имам доста подобни приятели които избиват жестоко в някаква посока и са като отвързани понеже са били под похлупак....

Снимки от бала мога да кача яма ще е по късно че нямам на телефона... Минаха 9 г от моя бял, хубавото е че доста голяма част от Випуска си се подкрепяме до ден днешен и се виждаме често.... Напоследък се улавям че гледам разни тийнейджъри и тайничко им завиждам хахаха сега разбирам като казваха че това са най хубавите години - въпреки че тогава изглеждаше че имаме жестоки житейски драми,но от сегашната ми позиция - живот сме си живяли.. Няма отговорности,няма грижи... Хахаха макар че обвинявахме родителите за всичко и все някой друг ни беше виновен....  Ееех хубави години бяха

Охх откачам с Бобчо, тамън го бях научила без памперс да ака и откак проходи отказва и това е... Дори не мога да го накарам да се задържи на едно място камо ли да седне на гърнето...  Иначе имаме зъбчееееее изби онзи ден
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #107 -: май 09, 2016, 09:05:23 »

Тони аз имам - в България Здраве.. Но ми е от фирмата...  Има резон, раждането ми излезе безплатно
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #108 -: май 09, 2016, 09:18:11 »

Ние нямаме, щото в нашата фирма колегите предпочетоха карти за ГТ вместо ДЗО...иначе е добре да имаш, особено като планирате бебе, и аз знам, че повечето възстановяват голям процент от сумата за раждане smile Живот и здраве за следващите "невъзвръщаеми инвестиции" може да си направя Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: май 09, 2016, 09:42:34 »

Хмм в проучвателен режим съм.. Чета, чета и все не е доуточнено нещо.. Ако звънна на някой от клиентските номера на някоя компания/фонд, ще ме побъркат после от тормоз  huhhuh.gif

Ние също се подкрепяме и се виждаме с класа.. Много си ги обичам.. Една част де  pardon

Иначе това с "най-хубавите години" просто няма как да се оцени, докато го изживяваш.. Грижите ти и сега и тогава ти се струват най-тежки и гадни.. Съдба, така сме устроение  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #110 -: май 09, 2016, 09:54:24 »

Аз имах в Родина. Компенсира болничните и лекарствата след операцията, че и доста отгоре отиде. Сега вече нямам пък и не ми се ходи на обстойни предварителни прегледи точно в този момент.
Много си хубава, Фери, чудесна рокля good То има причина да ви са скрити краката, това са ви първите официални рокли, тържествата са по ресторанти, не като нашите в Спортни зали и физкултурни салони Wink. Освен това не ни позволяваха престилките да са по- къси от пръст над коляното и балът беше първата възможност да сме по- разголени blum
Докато си чакам пералнята, да взема да врътна и малко свекървенски и сватбени вълнения от Мадрид.
Сватовете, за които говорех, са каталунци, от Барселона. По причина, че синът им не се е омъжил за каталунка /без значение дали е българка или испанка/, официално са го лишили от наследство, макар да е първи и да има още само сестри pardon. Смята се за нещо толкова разбираемо, че всички го приемат и не си развалят отношенията. Не са присъствали на сватбата, не признават внуците си за внуци, макар видимо да ги обичат и да им правят предметни подаръци /никога парични/. Не ги взимали при тях, не канели никого от новото семейство в дома си. Ама бяха цъфнали в Мадрид при сватовете, защото 01 и 02.05. в провинцията са обявени тази година за големи празници, някаква годишнина на Сервантес и града. Интересуват се и ходят на гости на младите, държат връзка и помагат със съвети и връзки, но само толкова.
За едно моминско парти после ще разказвам, писка ми мама Бошка, готова е smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: май 09, 2016, 10:21:18 »

Ми...и аз няма да мога май да пусна снимка, че нямам сканирани, пък нали и аз вече спадам към динозавЪрите, тогава карахме на лентови апарати.

МоЙта рокля беше къса. Ку ме питате сега...даже много къса. Ама не беше толкова къса, колкото като се въртях много се разперваше. Ама нали бях с бикини в цвета на роклята blush То и аз като свекс сега съм само висока, та тогава можех да ходя с къси рокли и поли...и го правех. За това имам 30 поли в гардероба си crazy
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #112 -: май 09, 2016, 10:21:31 »


Сватовете, за които говорех, са каталунци, от Барселона. По причина, че синът им не се е омъжил за каталунка /без значение дали е българка или испанка/, официално са го лишили от наследство, макар да е първи и да има още само сестри pardon. Смята се за нещо толкова разбираемо, че всички го приемат и не си развалят отношенията. Не са присъствали на сватбата, не признават внуците си за внуци, макар видимо да ги обичат и да им правят предметни подаръци /никога парични/. Не ги взимали при тях, не канели никого от новото семейство в дома си. Ама бяха цъфнали в Мадрид при сватовете, защото 01 и 02.05. в провинцията са обявени тази година за големи празници, някаква годишнина на Сервантес и града. Интересуват се и ходят на гости на младите, държат връзка и помагат със съвети и връзки, но само толкова.

А то това много удобно отношение, тука така е прието не ме занимавайте и снахата е виновна ... аргументация бонбон smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #113 -: май 09, 2016, 10:26:00 »

Въй много първобитни тези каталунци бе  angry
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: май 09, 2016, 10:29:49 »

Добро утро!

Учудващо сте били активни почивните дни.  good

Ние в събота бяхме в София на първия шопинг за Бебчо.  heart Убихме се от обикаляне. 12 часа по-късно се прибрахме.
В неделя времето беше много смотано и нищо не ни се правеше.

Свекърва, много интересно разказваш и снимките разгледах. Чудесно сте си прекарали в Мадрид. smile

Руми, после и ти да разказваш. smile

Вероника, предполагам, че колегите, на които ще гостувате във Враца, ще ви разведат из околността, така че няма да се натягам.  blum

Миленка, честито зъбче на Бобчо.  heart

На нас малко ни остана да сме си само двамата и така ми се ходи насам-натам, но за съжаление нямаме необходимото време да го правим.  huhhuh.gif

Снимки от бала не успявам да намеря на лаптопа, имам от абсолвентския. И аз съм с дълга рокля в бяло и черно. Тогава си я харесвах, сега не. nea От прическата съм повече от разочарована, защото заради момичето, което беше преди мен, всичко се обърка. Наложи се да ме направят за половин час.

Сетих се, че нали ви бях споделила за момичето от моя клас, което след много тежка катастрофа беше повече от месец в кома и не й даваха абсолютно никаква надежда, че ще живее. Е, събудила се е, само че не помни никой и нищо. Хубаво, че поне е жива, за другото не знам какво да мисля.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: май 09, 2016, 10:35:05 »

Свекс, много удобни отношения.. Сигурно и аз познавам каталунци, ама не знаят, че са такива.. Както и да е  funnytooth

Миме, браво, че е оживяло момичето.. Амнезия.. Мислех си, че само по филмите се случва  shok sad Дано се възстанови напълно и близките й да имат кураж и сили..  pardon Какво купихте за бебчо smile ?

Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #116 -: май 09, 2016, 10:39:54 »

Здравейте !

 Ех, Черешке , като се появиш и даваш едни такива хубави идеи или теми на размисъл. Аз от бала си имам само общи с целия клас във фейсбук,а при мен други няма. Аз също не си харесвах косата въобще-това,което беше на пробна беше по-хубаво,а фризьорката се вдъхнови как ще ми направи по-различна и пънкарска прическа,която след тоновете лак седеше като каубойска шапка на главата ми. Иначе роклята много си я харесвах и гримът ми беше хубав,ама минало-заминало. Всички в екзалтацията си са правили едни снимки срещу слънцето,пък с пръсти към обектива. Сега се надявам на сватбата да са по-спокойни,че тогава ме изнервиха с лутането си като мухи без глави.

  Като цяло класът ни не беше от най-задружните,не се и карахме. Нямахме право да ходим никъде извънкласно като екскурзии и лагери и общо взето общуването ни беше в училище,нямахме общи преживявания,които да ни сплотят. Сега не съм виждала никой сигурно от 5-6 години. С това момиче,което бяхме близки се отдалечихме още в 12 клас и не съм я виждала,ни чувала. Аз по стечение на обстоятелствата етапите в живота си ги приключвам и изгарям мостовете. Само с най-добрата ми приятелка сме заедно от бебета и сега с колегите от бакалавъра сме все още близки.

 Харесвам държави,в които възрастните хора са добре облечени и поддържани. За мен това е знак за добро качество на живот. В САЩ имаше разни баби,които на фона на общата маса бяха много стилни.Не ядяха чипсове и замразени зеленчуци,но в последствие се оказваше,че са европейки,които на младини са емигрирали.
 За Враца,да,сигурно ще ни разведат, то момчето обича да развежда и от гордост е научил някои гид информации. По тая линия врачани и пловдивчани явно си приличаме biggrin
 
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #117 -: май 09, 2016, 10:44:36 »

Миме, нали ти казах после да дадеш отчет какво купихте  blum Не се опитвай да се измъкнеш  smile
Иначе за това момиче, поне е жива слава Богу, другото ще се нареди някак...дават ли шансове поне за частично възстановяване на паметта?

Свекс, много удобни отношения.. Сигурно и аз познавам каталунци, ама не знаят, че са такива.. Както и да е  funnytooth


Май в доста семейства има такива каталунци lol

Аз поддържам отношения с няколко човека от класа, по стечение на обстоятелствата едната ми стана кума, другите шаферки и момчетата са ни просто семейни приятели, но с тях и приятелките им се виждаме по-често отколкото с шаферките и кумата  pardon
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #118 -: май 09, 2016, 10:45:28 »

От бала и аз имам снимки само на хартия, но не са при мен.
Иначе и моята беше една сатенена, но общо взето ми беше все едно, защото рокли тогаеа не носех и нищо не ми харесваше.

Свекърва, много си хубава, майка ми е по-голяма от теб и нейната рокля е била до коляното.

Вики, Фери, много сте хубави.

Миленка, около прохождането всички деца отказват да седят на едно място.Изчакай го някой друг месец и давай смело, тогава ще е по склонен.Честито зъбче.

Миме, и на мен ми е интересно какво купихте.Дано да се оправи момичето.Важно е че се е събудило.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: май 09, 2016, 10:53:44 »

По случай 9 май искам да ви поздравя с една песен. Да не забравяме колко тежка е била войната, колко жертви са се дали за победата над фашизма, че в днешно време ми се струва, че всичко се размива и преиначава.
https://www.youtube.com/watch?v=sDGLFLKa5o4

За бала - роклята избрах веднага, първата, която ми стана. В главата ми бяха изпити и матури, та не се вълнувах много от тоалети и прически. Сега не бих си взела такава. Ама почти нямам снимки, защото бях асистент на знамето и бях с униформа преди ресторанта.

Миме, много се радвам за момичето, амнезията сигурно ще отшуми постепенно, най-важното е, че е жива.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines