Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:20:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Майски вълнения 2016  (Прочетена 168018 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 03, 2016, 19:47:15 »

И аз много обичам Май!!
Освен Гергьовден имаме и сбор на село, Хъдрелез,9-15 -панаир в града, 11-ти патронен празник, 13-ти изпращането на моя клас, 21-ви -състезание на Кари, 22-ри ставам на 33, 24-проф. празник и много балове... Тая година мисля да си празнувам като за последно, че после не се знае кога и дали въобще някога пак ще работя в БГ... Свекс, дай снимки!!!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 04, 2016, 08:24:04 »

Със смесени чувствам съм към Май.. Много хубави и тъжни неща са ми се случвали през годините, но никога не е безразличен, винаги е изпъстрен със събития smile

Празниците при нас минаха бързо и щастливо.. Бяхме всичкиииии, ние, моите родители, родителите на Илиян и сестра му с малката и мъжа й.. Противно на очакванията мина прекрасно.. Обикаляхме и им показвахме прекрасната част на България, от която е снахата и рода й  blum blum Бяха много впечатлени от всичко  heart

Сега за Гергьовден, няма да празнуваме и да ходим никъде, ще сме си в София.. Ако е хубаво времето, сме се разбрали с Миленка, Фил и Бобчо да направим един пикник.. Ще видим  Wink Трябва да измисля подарък за свекито и да й пусна, че е именичка, а наистина пропуснах да го купя преди Великден и да го дам на сестрата на Илиян, че да не се налага да го изпращаме и да бързам сега sad  pardon

Свекс, няма ли снимки от Мадрид и Толедо?  tease

Имам много работа, но се надявам да успявам да съчетавам нещата и да пиша smile

Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #17 -: май 04, 2016, 08:24:14 »

Записвам се в новата тема и аз. Май месец дойде, вече учене няма, приятно и доволно ми е...само слънчицето малко ми липсва... Всяка година на матурите е различен сезон. Срамно е да си облека палтото, а го желая толкова силноооо хахахх smile

Днес имаме патрон и заминавам на тържество след 10 мин. Вече съм влязла в емоцията, слушах https://www.youtube.com/watch?v=Ey6tRuErdW4
Убедена бях, че днес ще има в училище спортни игри...от къде ми е дошло на акъла, сънувала ли съм го, никой колега не е разбрал подобно нещо.

Лек ден желая! kiss2
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #18 -: май 04, 2016, 09:01:27 »

И аз много обичам Май!!
....Хъдрелез....

Влизам и ей я на, нова дума smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 04, 2016, 10:05:51 »

Честита ни нова тема, нов месец, нова седмица (тя половината мина, де) и т.н. give_rose
Обичам месец май, защото моя любим мъж има рожден ден.  heart Малко съм в паника, защото още не съм измислила какво да му подаря.  cray cray cray
Иначе това време много ме потиска. Не е спирало да вали не знам от кога.  nea

На Великден трябваше да сме на вечеря в нашите, но се оказа, че всички са болни и си останахме вкъщи с прекрасния ми мъж. Вечерта излязохме с приятели. Обикаляхме и църквата, видяхме се с кумовете, вършехме си ремонтните дейности, колкото и да не се работи. Ей, такива неща правихме.  smile
Доволна съм, защото си хапнах козунации с млекце.  yahoo Мама се беше погрижила да направи мнооого.

Свекърва, чакам разкази и снимки от пътуването. smile

Фани, много сте Убави. heart И колко много хора blum

Али, стискам силно палци за интервютата.  smile

Тони, чудех се аз коя е малката госпожица от снимките, ама разбрах. smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #20 -: май 04, 2016, 10:31:27 »

Привет!
Нямам време да си подредя мислите и снимките от Мадрид. Ама и да имах, не бих успяла да предам духа...Не е смразяващото величие на немските катедрали, не е разточителството и финеса на френските сгради, не е сложната и изящна орнаментика на Изтока, не е блясъка и могъществото на италианските скулптури и фонтани, не е митичната мраморна гръцка история, а някак от всичко по малко, съчетано много прецизно, в точното количество - хем да ти се събере в сърцето, хем и да ти развълнува разума.  heart
От много време не се опитвам да правя панорамни снимки, предпочитам да запазя емоционалния спомен. Преди да тръгнем основно разчитах на ето този сборен материал за забележителностите:
http://gidmadridispania.com/
Може да хвърлите по едно око, докато аз тук се справям с битовизми, възникнали в наше отсъствие покрай баби и котка, придружени с присъствие на гладен двуметров мъж и изсъхнали цветя, както и по подготовка на идващи празници, две роднински сватби и посрещане на първата невъзвръщаема инвестиция, този път придружена с безценна снаха. Като притурка по 24-ти може да дойдат и сватовете, та апартаментът ще пука по шевовете Wink. За всеки случай, колежката на моето място е завъдила камъни в жлъчката и и предстои операция, две дами от счетоводството ще раждат и още нямат заместнички, а шефът е решил да не назначава нов човек на мястото на две пресни пенсионерки от търговския отдел и съм поканена официално да гася служебен пожар, че от Шапката ще идват на проверка в началото на юни.
Хайде, до скоро и дано я свърша някаква smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #21 -: май 04, 2016, 11:39:26 »

По-хубаво описания за Мадрид не може да се намери. По малко от всичко, но някак много земно, топло, близко. Мадрид за мен е стартовата точка на сватбеното ни пътешествие, май е емоционален месец, вътрешно ми е топло и светло, само чакам и времето да изгрее в унисон с мен. Празниците и при нас се изнизаха много бързо, тъжно ми е само, че не намерих време за хобито си от други ангажименти, а пръстите ме сърбят да направя нещо. Въздишам сега по един курс за рисуване върху коприна, пусто много ме влекат приложните неща напоследък. Иначе е сряда, луд ден... та е време да отлитам.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #22 -: май 04, 2016, 11:46:06 »

А добър ден smile Блудната дъщеря се връщааа хахахах

Какво да ви кажа, Май месец принципно не го харесвах заради алергиите ми, но тази година и другите занапред е най-чакания месец  Wink та така , чакаме РД на Бобчо , не мога да повярвам колко бързо мина тази една година, колко е порастнал и как същевременно си е моят бебешор... heart
Между другото съм леля - братовчедка ми роди  и сега съм на върха на щастието. Роди миналата сряда де, ама мен още ме държи емоцията хахахахах

Свеки - в Мадрид не съм била, но съм била в Барселона и да ти кажа бях не очарована ами не знам, това е любимия ми град в света.....

Киви - ако обичаш да рисуваш давай смело.. Аз не бях хващала четка и бои от 10 години, но покрай прощапулника се разрисувах нещо и да ти кажа действа ми страхотно Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 04, 2016, 11:56:04 »

Ние пък сменихме плана за Барселона, с Пиза, Флоренция, Сиена, Волтера и тн.. Тоскана  pardon

Кога ли ще видя най-после Испания.. Все в Италия ме влече  girl_impossible heart
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #24 -: май 04, 2016, 12:46:11 »

Здравейте,

 ние бяхме в Пловдив и направо едва се прибрахме от ядене. Всички казват колко много съм отслабнала и да спирам,но аз не искам,защото за 1 месец може и да не се вмъкна в роклята. Тия дни сме си на плодчета и водичка и ми е идеално.

 Аз към май месец нямам нищо специално, винаги е свързано с трепетно вълнение и очакване-я учебната година да свърши,я да се явя на защита и с тия празници все имам чувството как се губи време в ядене,а не се върши работа  crazy И тая година съм така -чакам да дойде време за сватбата и всеки момент да почна работа,та за мен си е месец на чакането май месец  blum

 Много е хубаво като се завръщат съфорумки,форумът живва с нови вълнения и идеи.
 Ние мислим да ходим на парада на 6ти. Дядо ми е участвал всяка година и по разказите на баба си е било истински празник (той е бил военен летец). Те са си шиели нови рокли за вечерта,пък на децата нови дрехи... Досега не съм ходила,но след като и машини ще показват мисля,че ще се доближава с една идея повече до представата ми по разказите на баба.
 Нещо от това време много ми пада кръвното и съм като парцал,та и затова ме мързи и да пиша,но ви чета Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 04, 2016, 12:58:45 »

Ронка, аз въобще не се усещам, кога е сватбата и гледам на летичката, ама то не останало  Oh my ...

На 6-ти съм на работа. Шефът и колегата са Георги и аз ще поема нещата в офиса, няма как  pardon Ще мине празнично, защото шефът ще дойде да почерпи и да разкаже, как е минало в Лондон (сега е на екскурзия там) и ще откараме 2 часа в обяд и приказки  Wink

Ходи ми се и на мен на парада, все по телевизията съм го гледала.. Тази година щяло да бъде грандионзно, според телевизионния репортаж, който гледах снощи  pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 04, 2016, 13:09:31 »

Свекърва, надявам се да не се лишим от присъствието ти тук, ама като чета колко задачки те чакат... blush

Миленка, радвам се, че се завърна и тук. Липсваше... heart

Тони, виждам ти новата снимка на профила.   blum

Аз пък разбрах, че дипломирането ми е на 12-ти май и още не знам какво ще правя, дали изобщо да ходя.  huhhuh.gif

Онази вечер разбрахме, че наша приятелка е бременна. Много се зарадвахме, защото мъжете ни предложиха в един и същи месец (с разлика от 4 дни), сватбите ни бяха в една и съща година, а сега ще си бременеем заедно. Е, тя е още в началото, но ще има с кой да бутам количката. Много хубаво ми стана.  yahoo
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 04, 2016, 17:23:11 »

Привет и от мен  Girl_hide

Днес изпратих последните гости от Великден. Мислех си, че ще ми е много смотан празника, но не беше така. Всички които исках да видя, минаха през вкъщи  heart Запознах се и с част от родата на кандидат снахата и сега само чакам брат ми да се накани най-накрая и да купува пръстен Wink
Вече се настройвам за подготовка за Гергьов ден. ММ празнува пак ще имаме гости  pardon

Свекърва, много интересно описание си направила на Мадрид, да му се приходи на човек  blum
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 04, 2016, 19:52:51 »

Много ми се ходи на мен. Днес правихме видео-конференция и установих колко много ми се ходи. В Италия ми се ходи. Края на март 2017?!? Дали мога да си издействам връщане към БГ тогава. Хубаво ще ми се отрази около месец в Бг и една седмица в Италия  pardon да му се невиди... А сега ми пращат разни оферти за семинари в началото на юни - за Сф, Пловдив... И там ми се ходи. Пак ти завидях, Свекоооо, срама нямаш направо.
Ей сега пия компот и гледам новините: Някаква женица "бедна" със 7 деца как живеела в мазе?! Ами кат нямат пари защо раждат да им се невиди?! Държавата да помага! Ей такива ще оправят и раждаемост и икономика и всичко!
И приспивам Кик. И нямам търпение ин-лоу да си ходи. А сина й е в командировка отново.
А и на контролен преглед не можахме да идем днес, защото лекаря ни се напил снощи и днес изтрезнявал...
Ходих и на родителска. Тъй че общо взето луд ден ми беше. Ама и вие не сте се скъсали от активност с изкл. на Свекс. Киви, аз миналата година им разправях за Хъдрелез, даже и снимка им бях пуснала. Ще взема да я издиря отново. Ама все пиша от тИлфона и не линк-Увам  blum
Рони, спокойна ли си или откачи тотално?! Аз вече не помня как беше нали беше толкоооо отдавна  tease
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 04, 2016, 20:24:42 »

Фани,  това с лекаря,  табелка на вратата ли имаш,  как разбра?  funnytooth

Вече сигурна ли е тази работа със заминаването?
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines