Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:15:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Майски вълнения 2016  (Прочетена 168013 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« -: май 02, 2016, 12:48:30 »

Вече е втори, а още си нямаме тема. Хайде аз да направя (май ми е за първи път).

Добре дошли в един от най-любимите ми месеци.  give_rose

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #1 -: май 02, 2016, 14:51:58 »

Привет! Христос воскресе! Благодаря за темичката! Как минават празниците при вас?
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 02, 2016, 17:03:21 »

Воистина Воскресе!

Благодаря за темичката, дано я напълним само с приятни майски вълнения!

Ами, празниците... гости, храна, още гости, още храна + козунак+ козунак. Чувствам се уморена, все едно съм работила нещо, а не все едно само се местя от маса на маса  tease

От утре пак влизам в ритъм  girl_wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #3 -: май 03, 2016, 07:58:06 »

Ето ме и мен, още съм с мадридски мирис Wink.
Чери, добре си се сетила да отвориш темата good Ха дано и си редовна вече, много ни домъчня за теб heart Покрай пресните майчета, почти се броим на пръстите на едната ръка в последно време sad
Само да напомним, че бяхме решили да сложим темата в скрития сектор...
Честито Воскресение, нека вярата ни стане по- силна, да сме по- смирени и благодарни /по принцип, за всичко Wink/и да вършим добри дела.
Изминалата страстна седмица за мен беше много наситена със събития, ама ще разказвам едно по едно за тях. Дали защото свикнах с мрачното време, или защото вече ми писна да е такова, слънцето се опитва да изгрее отново и на моя хоризонт smile. Трябва да има и някакъв Задушник /обратно на Отдушника/, където да си изливаме радостните чувства Wink По някаква странна човешка логика, прието е да се оплакваме и да съчувстваме на другите в трудни моменти. Хехе, противоположното обаче вместо радост и споделянето и, направо сме склонни да определим като хвалба и завист smile Или поне моето поколение страда от такива скрупули за скромност и почтеност blush
Сега пожелавам спорен ден на всички, все пак работната седмица е съвсем кратка smile. Отивам да се занимавам с възвишени неща - ще рисувам, ще разучавам едни партитури и ще довърша любовен сонет Wink


* 12920247_1107337749316320_802077466295898724_n.jpg (59.85 KB, 320x320 - видяно 3579 пъти.)
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #4 -: май 03, 2016, 08:11:21 »

Честито Възкресение!
Дано имаме поводи за радост, споделяне на добри чувства и да сме лишени от скруполи, ако вземем се похвалим публично girl_wink
За мен май беше прекрасен месец, цветен и наситен с емоции. От няколко години ми се помрачиха нещата и април ми се превърна в месец с цветове и чувства Girl_hide Тази седмица ще има страсти- чакам резултати от две интервюта и ми е малко чоглаво.
Страхотно определение сте пораснали с тия козунаци. Ние се прибрахме с 6-7 козунака и 15-тина парчета торта. Отделно кебапчета и кюфтета, защото агнешко не ядем. Прекарахме страхотно на вилата на наши приятели. Така и не стигнахме до вилата на свекърите. Нашите пък избягаха надалеч, за да отгледат родата по Дунава.
Тези дни е крайно време да навестя нашата тема и тази за подаръците, за да се изфукам blum
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 03, 2016, 08:56:50 »

Добрутро!
Пусто мрачно време. Ще ви пусна снимки по някой време да ви се оправи настроението. Свекс, на кого посвещаваш тия сЮнети?  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #6 -: май 03, 2016, 09:11:35 »

Хихи, Фани, ще се наложи да е посветен на семейството Wink Има едно стихотворение, много вдъхновяващо:
Небе
Не бе небе небето,
небето ти не бе небе,
о, не - не бе небето!
Та и моите са подобни....
П.П. Пускам линк към цитираното стихотворение по- горе /Веселин Ханчев - Подражание/, че съм го замотала малко. Търсете след епиграмите оригинала. Wink
http://literaturensviat.com/?p=89402
« Последна редакция: май 03, 2016, 09:31:08 от svekarva » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 03, 2016, 10:06:55 »

ей ви линк: http://fanimira.snimka.bg/other/kicko1.908123.36883019, паролата е годината на раждане на Кико, да ви поизпитам малко, хихихи tease
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 03, 2016, 10:16:21 »

Добро утро! Coffe

Леле, Фани, милост нямаш с тези сладки алкохоли....

И какво е това чудо, вие цяла сватба сте направили shok

Я докладвай сега защо не си със синята рокля?! blum

Свекърва, разказвай как е в Мадрид през май, докато са пресни емоциите smile

Най-вече оправдаха ли ти се очакванията за този град?


П.П За скриването на темата не сме забравили, обаче трябва да се заеме някой с компетенции по този въпрос
« Последна редакция: май 03, 2016, 10:50:50 от Marri » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #9 -: май 03, 2016, 10:54:41 »

Како, таз рокля по- официална good. Много сте хубави семейно heart. Кико милият доста сте го ошашавили Wink. То толкова женуря събрани на едно място и на учителски съвет не съм виждала Wink. Представям си какъв кокошарник е било smile.
Али, от цяло сърце пожелавам резултатите от интервютата да са хубави heart good
Мари, страходен е Мадрид. heart Някак ми е по- разбираем и близък от Париж и Виена, със специфичен чар и много култура във въздуха.
Толедо също е малко бижу, но случихме Първи май и съответно пълна лудница от местни и чужди туристи +
манифестация с червени знамена, затворени пътища и музеи sad.
Продължавам с рисуването. Между две платна ще отварям тук и ще свалям снимките, да си почивам и освежавам цветовете Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 03, 2016, 11:08:17 »


Мари, страходен е Мадрид. heart Някак ми е по- разбираем и близък от Париж и Виена, със специфичен чар и много култура във въздуха.

Вероятно, защото Испания като дух, като манталитет е много по-близо до България.
Аз самата така го усетих, когато бях там. Бях две седмици и на много места, достатъчно дълго време и обиколка, за да се почувстваш общия дух.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 03, 2016, 11:33:52 »

Защо не бях със синята рокля ли? Доста хладничко, бе како... Дано на 13-ти времето бъде с нас на изпращането на аб'турЙентите. Тя е доста ефирна, а тая черната е по-плътно трико и освен, че е елегантна и топли. Верно беше като малка сватба. Ама понеже бабите го организират аз само се забавлявах, хич и не съм се занимавала кой къде да седне, кой нямал пиене, кой ядене  huhhuh.gif
Пък свекоооо, завидях ти... Ние щяхме да ходим натам есента обаче това беше преди да изникне Руския въпрос, а сега не знам   crazy
Али, тискам палци  good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #12 -: май 03, 2016, 12:26:44 »

Мър, кака, голям зор! Ти питаш за година, аз смятах дата. Пък с точки, без точки, тая парола не става!!!  tease Видях ви Girl_hide То това си е сватба, ама само с жени си е пълна лудница...
Как ми се спи само! Снощи пак бяхме на маса. Отклонихме една покана, ама другите комшии бяха много настоятелни, че не черпили за Величкинден. Прибрах се към 9 тепърва малката да оправям- къпане, чанти за ясла... Докато се завъртях и стана 22:30. Мъжо се прибра в 23, когато тепърва поемах към дълбокия сън. Поне запомних, че по-рано трябва да го вдигна. Сутринта на никого не му се ставаше.
Пекна слънце danceg Искам да ръшкам магазините! blush

Забравих- направих миньоните от яйца. Нямаше кога да търся очички. Всичко рисувах с перманентен маркер. Получиха се като ефект. Догодина по-добре. Вече знам слабите места. Важното е, че камара хлапета на години и дух ги харесаха.
« Последна редакция: май 03, 2016, 12:33:17 от Alichka » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 03, 2016, 12:45:20 »

Пропуснах да кажа, че май и на мен ми е любим месец, свързвам го точно с тези цветове, които струят от картинката на Вики и с аромат на люляк, обожавам!

По стечение на обстоятелствата сватбата ми беше май, та има и повод за празнуване. smile
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 03, 2016, 17:46:51 »

Здравейте, днес е така мрачно и монотонно, че се надявах поне тук да сте по-бъбриви  Wink

Май месец винаги ми е бил някак наситен - от всичко. Много празници, много пролет. Не че се оплаквам де, но съм под напрежение. Ето, например, тази година - започна се с Великден, следващия петък Гергьовден и освен, че го празнуваме много, тази година е съчетан и с 50 годишен юбилей на баща ми. На 15 май съм на сватбата, на която все пак сме кумове  tease На 20 и 21 съм на абитуриентски. На 23 ни е годежа, а 24 си ни е празник на семейството - с двама учители, как да е.

Али, стискам палци да се получи, на която искаш работа  good

Фани, много сте хубави, издокарани и засмени! Толкова много гости, точно си е сватба, сигурно е било много вълнуващо, поне така ми изглежда. Много обичам традициите, супер е, че си ги спазвате!

Свекърва, чакаме снимки, да напълним малко душата  girl_wink
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines