Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:18:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Майски вълнения 2016  (Прочетена 168017 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #525 -: май 30, 2016, 14:41:10 »

Питай майката, на тази възраст си имат цял списък с желания. Хем и неприятни изненади за двете страни няма да има Wink
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #526 -: май 30, 2016, 16:32:03 »

Здравейте момичета!

Голяма жега днес, до сега мъка , че само вали,сега пък много топло няма угодия ..

Feri,  наистина най-добре питай майката.Всяко дете е различно и по добре да те ориентира детето какви интереси има.
И ние сега ще ремонтираме последната стая, като бъдеща детска.
Чудя се как да я направя, единият вариант е с едно двойно легло и едно единично.Другият вариант е две единични, като на едното отдолу се издърпва и стават две легла crazy
Вие какво мислите ?

Статията от майко мила май ще е като за мен писана.. smile,отсега съм казала искам бебето да е здраво, да спи и да яде всичко.......нищо не искам нали  blum

Фани, важно е че децата са те оценили, другото не си го слагай на сърцето. За РД на Кик какви си ги замислила.

Миленка, много благородно от твоя страна, аз не знам дали бих и се обадила, да я убеждавам да се връща.Детето няма да помни, но огорчението си остава за вас.Лошо е възрасни хора да не могат да пренебрегнат егото си.
  А и щях да ви питам на половинката брат му се жени юли в Гърция.Аз тогава се падам в края на 8-ми месец.И се чудя за пътуването, така ще можем и децата на море да заведем, от друга страна в почти 9-я месец ???Вие бихте ли тръгнали, ще питам и АГ -то.


Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #527 -: май 30, 2016, 16:43:45 »

Марта, аз не бих тръгнала...даже скоро ще имаме тойм билдинг от работата, но не смея да пътувам мн мн...+ ще е доста жега, и то в Гърция  nea
Аз съм за две единични с издърпващо се smile А мислили ли сте за легло на два етажа, ние  сбрат ми имахме такова и беше голяма емоция  smile

Май ще питам майката (въпреки, че ми се щеше да е изненада, сама да се справя), благодаря smile
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #528 -: май 30, 2016, 17:16:26 »

Фери, до сега мислех Ива какво е искала и се сетих.Беше на музикална вълна.Китара, микрофон някакви такива.Другото при нас от една година голям хит е кинетичният пясък.Подариха на Мaрти за 3-я РД, играят от една година и всичко могат да правят.Това е нещо като мокър пясък, но стои като слепен и не се разпилява, така както пясъка, а и е много хубав за пипане.Има с таблички и различни цветове.

http://www.hippoland.net/moon-sand-lunen-pjas-k-poni-80809

Нашият е такъв, но не е купуван от тук и цената му беше друга.
« Последна редакция: май 30, 2016, 17:44:23 от marta_kalpazanka » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #529 -: май 30, 2016, 17:19:00 »

Фери, и ние бяхме почти така. Много ми беше трудно, когато спряхме да работим заедно.
Като се замисля, и моето диване има списък с желания - китара, сапунени балончета, коте, може и куче, бебе, ама да го бута в зелената количка.... tease
Фани, при нас повечето деца драпат да са вън. Ама на годините на Кари ергени нямаме.
Миме, пропуснах да честитя за ЧРД на майка ти give_rose
Забравих да пусна съобщениеето
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #530 -: май 30, 2016, 17:23:36 »

И аз питах майката, какво да вземем на малката. В крайна сметка пожела дрешки.  pardon

Марта, нашата детска беше така двойно легло и едно, което се дърпа.
За пътуването - и аз не бих посмяла в тези месеци, пък и за морето дори, колкото и да го обожавам. Консултирай се с АГ-то и в крайна сметка направи така, както прецениш.  smile

Али, благодаря ти.  give_rose

Взехме си ние спален комплект от ранфорс и да ви кажа как се измъчих, докато го изгладих. Станах вир вода.  angry  Ама нормално ли е да е толкова трудно? Ютията ни е хубава, не е да кажеш, че е някоя трошка. Викам си, нали уж пак е памук, пък такава мъка беше.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #531 -: май 30, 2016, 17:51:37 »

Мацки, първескините раждат по-бавно, по моя стандарт имаше време три пъти
да идем до Бургас... тъй че пътуването не би ме уплашило... ама ММ ... в края на 7мия месец ми затри изходната виза от София и край... 6 месеца никакво мърдане, още ми е мъка като се сетя.
Марта, ти с трето ... проучи си болниците по трасето Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #532 -: май 30, 2016, 18:22:56 »

Да бе да, и на мен тъй ми казваха, ама по моя стандарт - има няма 45 мин. от влизане в болницата до проплакване. Ама като ме погледна с тия голееееми сини очи, ако не ми беше дете, щях да си умра от завист, хахаха. Не бих тръгнала Марта, освен ако не говоря гръцки свободно. На мен рекорда ми с Кари беше 35 км в едната посока предния ден преди да родя, а с Кик 26 седм. самолет. 32 седм. 150 км. с кола в едната посока, в 9-ия месец умишлено се спрях и взех че преносих 9 дни, а ми се ходеше на една сватба  crazy
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #533 -: май 31, 2016, 08:42:33 »

Е, хубава работа, още никой не се е разписал днес  huhhuh.gif

Али, ама да не иска живи котка и куче  blum

Абе Миме, нямаш ли си друга работа, че чаршафите да си гладиш...аз гледам да гладя възможно най-малко неща, особено в тия жеги...

Киви, каква е тая изходна виза от София  huhhuh.gif

Благодаря на всички за идеите  give_rose

Днес за разнообразие, закуската от мен:

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #534 -: май 31, 2016, 08:49:20 »

Добро утро!

Фери, благодаря за закуската.  give_rose
Ами какво да направя, много са намачкани, няма как.  nea Гладих, гладих и пак не ми харесва крайният резултат.

Аз не искам, не искам да пренасям.  nea Даже в съзнанието ми е, че ще е по-рано, ама знае ли се. Никой не ме пита.

Отивам да си взимам болничен и после мисля една разходка да направя в жегата.  pardon
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #535 -: май 31, 2016, 09:39:49 »

Добрутро!
Тенки за закуската - ще ни трябва много енергия, отиваме да поръчаме сладки за РД на Кик и да питаме колко голяма е най-малката торта. На самия ден за майки с деца мислим тема морско дъно и Немо, за края на седмицата с най-близките мислим Мечо Пух, под формата на 1-ца. Така рече и отсече принцесата.
Фери, и аз тъкмо кинетичен пясък чакам за 1-ви юни, а Кари ме светна, че имало и фосфорисцентен /ба'ли му м-та как се пише/ и той тъкмо завива към блока ни....
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #536 -: май 31, 2016, 10:02:00 »

Фери, за щастие още живи и неодушевени предмети са равнозначни. Сега спи с един заек и подаръка от Еми. Вечер се броят, да не би да е забравила някого. Дребната има бански за първи юни от нас, басейн по-нататък.
Фани, кака, много ти се смях!
И аз съм се замисляла за кинетичния пясък, но първо ще е масичка и столче. Харесах преди време от Интернет работата на един човек. На живо не съм ги виждала,  но са дървени и с пирография. Предпочитам да дам повече пари, но да не са пластмасови и кичозни.
Миме, хубаво ги изпъвай при простиране. След сушилня много лесно се гладят-още са топли.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #537 -: май 31, 2016, 10:08:45 »

Али и аз харесвам дървените, работни масички за деца и имаме такава, но имай в предвид, че са много трудни за поддържане и лесно се поразяват. Все пак децата работят с вода, боички, маркери, лепило, по-късно с ножици.... Мисълта ми е да си готова да го преглътнеш това.

Относно кинетичният пясък, с две ръце съм "за", само трябва предварително да се помисли в какъв съд ще игра детето с него. Има много комплекти, където има и подходящи тавички, но аз специално купих само пясък и редовно цялата къща е в пясък, след като Симеон си играе с него.
Но е страхотно занимание за вкъщи.
Активен
greta85
Сватбар
***
Публикации: 151


« Отговор #538 -: май 31, 2016, 10:39:44 »

Добро утро и от мен момичета, то стана обяд докато се оправим и още не сме де хехе.
Много питателна закуска, даже има и за обяд дето се вика!
Фани, и  ние бяхме на тая тема за рожденния ден, в принтест има супер яки торти, но тук цените ми се виждат много високи и си викам само един немо и малко декорация и готово, е пак платих доста де, но това е друг въпрос. Да не говорим, че не беше точно така както я поръчах. Сега Немо седи полу разколачен уж за декорация. Кой знае кой ден ще замине в коша.
Каква ти е идеята за рожденния ден, два пъти ли ще правиш?
И тук взе да става топло , от кога чакаме жегите да се оплакваме сега от тях.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #539 -: май 31, 2016, 10:54:59 »

Да, налага се 2 пъти, защото се пада в сряда, а бабите и чичото ни са извън града и могат в събота само, тъкмо се видяхме с жената - мисля, че ще се получат добре. И ние ще сме с 1 немо сигурно. Като й гледам произведенията из фейса, абсолютно си заслужава. Засега както ги мъдрихме нещата за 2 торти и 25 бр. бисквити с декорация ще ми излезе 100-ина лв  crazy пак замина майчинството за изгъзици.
Али, на дървото и много боли, ако се удариш имай предвид. Аз от кога се каня да й купувам на Кари за терасата на деЦката. Една приятелка си беше купувала дървени 4 столчета и маса за 75 лв.
Активен
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines