Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 04:34:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Майски вълнения 2016  (Прочетена 168599 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #510 -: май 30, 2016, 09:24:34 »

Фани, иска ли питане, лъв е човекът, а по китайския - дракон.
Дъщерята ин- лоу ще идва Wink
Хехе, риплесмънката здраво се е хванала на клона, има си и типичен даскалски манталитет Wink Ще и свикнеш на номерата...Как се разви случката с бутилката не си разказала.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #511 -: май 30, 2016, 09:55:38 »

Фани, не знам защо изобщо хабиш енергия с подобни индивиди...аз изобщо ама изобщо не се занимавам да им се ядосвам или да им мисля някакви неща  pardon

Малко да се посмеете със статия за готвенето от нашумелия сайт: http://www.maikomila.bg/%D0%B7%D0%B0-%D0%BC%D1%8A%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D1%82%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%BE/
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #512 -: май 30, 2016, 10:01:57 »

Ами как! Супер се разви!
Отивам на бала в 8:30 наште седят на дъъъълга маса и по средата бутилката на половина! Всичко живо като ме видя вдига чаши за наздраве  blum изкефиха се много. Даже се избъзиках, че пак са м/у 2 и 3 с тая неизпита бутилка. Накрая и шефа я видя. Снимаха я заедно с шефката, даже викат да късаме етикета да го пазим за спомен за догодина. А другите т.е. А и В клас викат: В майчинство да е, ама Хюсеинчето да ти е класна, хахахха  blum На риплейсмънта също й била харесала  pleasantry а дано, ама едва ли!  pardon
Абе Фери не се занимавам аз, ама нали ме пита дИвойчето Киви и аз да й отговоря. Аз не за нея, за децата го правя, ако беше за нея, хич и нямаше да е толкова благородно. Гледа си детето сама и аз затова не се занимавам твърде да си връщам. Просто ако не обясня нал' шЪ си мислите, че злобея, хахах, а тъй пак злобея, ама умерено....  tease
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #513 -: май 30, 2016, 10:07:03 »

Оххх днеска голяма жега бе... Излязохме с малкия и след час го прибрах - то не се диша а е едва 11...

За първи път да видя готино диво дете на площадката. Хаха - на 10 г разсъждаваше за това колко са смотани другите да игтаят на игри и телефони. Той такова нямал. За какво му било след като имало площадката, той искал навън, не искал да пораства - това били най хубавите му години..  Разказва ми колко се дразнел на хората че си хвъркят боклуците..  Страхотно дете,мислех че не са останали такива
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #514 -: май 30, 2016, 10:33:25 »

Статията ме разби хахахаххахахахахаХ
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #515 -: май 30, 2016, 10:49:33 »

Миленка, де е тва дИте! Пращай го, на него да си давам щерката, че и тя квато ми е "не-съвременна" шЪ ми останИ стара мома  blum
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #516 -: май 30, 2016, 11:05:16 »

Фани, тя твоята риплейсмънт съвсем е изкукала с това си поведение, но пък съм забелязала, че хората с тежка съдба като цяло не са много адекватни в общуването. Ти си знаеш, че никой риплейсмънт не е по-добър от оригинала, а дали и кога ще се върнеш божа работа... Обаче след като ни показа обези снимки не си те представям на валяк, явно трактор ще в гази Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #517 -: май 30, 2016, 12:11:49 »

Извадиха ми зъбака. Този път беше без операция, ама пак си е зор. Изядох кофа сладолед за утеха, чак ММ завидя. 3вечери имахме гости!!! Сега и с аулините съвсем на болна мисирка мясам. koko6ka
Фани, имаме една капризна, ама и нахална даскалица в квартала. БТР-а й викат, заради анатомични задни особености  tease Не се бутай с такива прякори.
Намерих телефон на една шивачка и нямам търпение да видя дали ще може да ми шие нещо на нормална цена.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #518 -: май 30, 2016, 12:48:24 »

Да ви кажа какво тормози хормоналната ми душа напоследък...понеже след 2 седмици излизам в майчинство, ща не ща, и сега съм в размисли за ММ  blush Тъй като в една фирма работим, учили сме заедно, преди работехме заедно, абееееее няма отърване общо взето и сме свикнали много един с друг да сме непрекъснато заедно, та сега съм се размислила дали няма да му е самотно без мен  cray Защото е имало случаи когато единият от двамата не е на работа и знам колко ми е търсене, въпреки че колеги има предостатъчно, с които да излизаме в почивките, все пак не е същото  pardon Та така, може и да ви се струват глупави мойте терзания (и на мен, като се замисля) амаааааа 5 години сме така и сега ми е много странно  nea

Али, браво за зъбчето  heart
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #519 -: май 30, 2016, 13:47:18 »

Ооооо, не го мисли! Ще се оправи! Особенно ако ви се падне някоя мацка с характер, ще гледа на работа да си почива, да му е тихо и мирно на главата. Как се траете вие така по 25 часа заедно?! Аз ако съм така с моя досега я сме се избили, я сме си изпотрепали децата. Супер различни сме и оттам и работните ни места също!
Али, честито и за зАба! Оцеля, видя ли?!  tease аз за прякори не се натискам, те така или иначе сами си ги измислят, няма нужда от нашта намеса, хахах
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #520 -: май 30, 2016, 13:56:20 »

Фери, ами притеснявай се, щото после ще му завиждаш, че ходи на работа blum. Хехе, три пъти ти четох поста, че да се уверя, дали правилно съм разбрала на кого ще му е самотно - на теб, или на него.
Фанич, стигат ти думите на децата, че искат ти да си им класна. Обаче пък, като познавам даскалския състезателен манталитет, представям си как ще те погледнат техните класни, твои колежки Wink. Жена ли имахте за директор? Хехе, харесаха ми приказките ти за 2/3 изпитата бутилка Bravo
Статията на милите майки този път отново е имала мен предвид за готвенето blum. Често съм се оплаквала кой какво и как яде или не яде Wink Много е свежа good
Али, честито ти обеззъбяване!
А така, Фани го мисли същото. Нашият татко само в тоалетната ходеше, да си чете вестници на спокойствие. Как не хвана хемороиди pardon
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #521 -: май 30, 2016, 14:04:32 »

С риск да досадя ще си отговоря: Другите класни едната се пенсионира тая година, другата след 1 г. тъй че и 2-те са с последен випуск, а и това не го чуха щото си тръгнаха преди това. Шефа ми е мУж, шефката е пом. директора , тя е жИна...
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #522 -: май 30, 2016, 14:06:38 »

А добър ви ден ! Пораздвижило се е тая седмица !
 Ние бяхме досега да ни вземат кръв и да купуваме бяло вино за сватбата,та малко ми е замаяно и само последните постове запомних.
 Фери, не си тревожи душата,ти ще имаш нужда от връзка с останалия свят,който не е заключен между памперс и кърмене или приказки за такива,та той ще ти е живата линия,ще събира впечатления,та да ти разказва като се прибере.
 Али, моята кума ще шие тук в София,при една известна шивачка и да ти кажа и й иска по-малко,отколкото моята шивачка в Асеновград,та дано и ти имаш успех. good
 Аз пък сега се опитах да си запазя час за маникюр и педикюр и тия,дето много ги рекламират нямат никакви часове за идната седмица,а аз искам да ми се намалят и оформят ноктите,че да не се изпочупят до повода. Сега не знам какво да предприема като и не ги знам тука кои са добри и кои не.
 Аз съм настръхнала,че на кумовете детето се е нашарило с варицела,а предната събота се видяхме,когато реално е бил заразен и кумата се сети да ме пита дали съм карала по средата на срещата, а не съм ,ама какво можех да направя вече. Дано ме подмине и този път...
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #523 -: май 30, 2016, 14:16:37 »

Добър ден!

Късно да се разпиша, но да не пропусна.

Вчера малко попътувахме. Отидохме до комплекса Дядо Йоцо гледа. Природата е уникално красива. Не знам защо досега не сме ходили, като ни е на една ръка разстояние. На връщане се отбихме до манастир Седемте престола. Там съм ходила като малка, но никакъв спомен нямах. Търсехме някакви животни показани на една табела, но не успяхме да ги намерим. Беше много горещо, а си мислехме, че в балкана ще е по-прохладно. Е, не беше. Прибрахме се пребити от мор.
Вечерта бяхме на РД на мама. Бяхме си само ние. Хапнахме, но умората си каза думата и се прибрахме към 10. Взехме й козметика и обеци. И още неща бихме купили, но доста е натоварен семейният бюджет напоследък - рожден ден на Влади, рожден ден на майка ми, рожден ден на детето на една приятелка, ремонти, бебе heart
Благодаря ви за пожеланията!  give_rose Да сте живи и здрави всички!

Днес излязох в 9:30, а навън вече не се дишаше. Бях обещала на приятелката с малката рожденичка да й помогна за покупките. Пихме кафе и се прибрах в най-голямата жега. Сега го дават да има буря и гледам, че е мрачно...но много задушно.

Фани, много мА кефиш к'ва си оправна.  blum

Много ми се ходи някъде в Родопите.  smile

Оф, ако сега трябваше да записвам да уча, не знам дали щях да го направя. Радвам се, че завърших и скоро за никакво учене не искам да мисля.

За детето, което спомена Миленка, мога само да кажа - браво на родителите, че го възпитават така.  good

Фери, и аз искам така да си работим заедно.  smile Ти нали се каниш още първата година да се връщаш на работа, така че няма да е за дълго липсата. Пък и нали ще го чакаш вкъщи.  smile



Отивам да чистя и подреждам спалнята, защото само отлагаме, а смисъл не виждам. Като знам какво пренасяне ме чака... huhhuh.gif
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #524 -: май 30, 2016, 14:36:10 »

Ох, много сте ми сладки хаха  give_rose
Свекс, ми и на мен ще ми е мъчно и самотно, ама щото ще го мисля него, иначе аз занимавка ще си имам  blum
Фани, много хора ни се чудят как така 24/7 сме нон-стоп заедно, ама то е както свикнеш явно  pardon
Миме, в нас сега с ремонта бомба е паднала, всичко ни е струпано на горния етаж, а на долния каквото остана е опаковано, та и на мен не ми се мисли за после  pardon Много хубаво сте се разходили  heart
Рони, мога да попитам за маникюр някои приятелки къде ходят, че аз сама си се обгрижвам и нз  nea Пък за сватбата не бях очарована от качеството  smile

Я дайте идеи за 3-годишно момиченце какво да ѝ взема да я зарадвам за рд smile
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines