Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 14:39:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Майски вълнения 2016  (Прочетена 169618 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: май 20, 2016, 14:36:53 »

Здрасти пак! Кви сенки? И аз не вдянах...
Пък явно силно сте стискали на 23-ти от 17:30 кмета ще ни удостои с награда. Ще придружа шефа в театъра. Хихихи, Фери сега шала се чудя на коя рокля да го сложа?! Пък на 24-ти май щяло да е студено. Та ще зема някоя по-плътна рокля да турна. На 23-ти щяло да бъде 24 градуса и в театъра ще бъде и с гол гръб мой се пусна дет се вика.  blum
Миме, хич не го мисли, да ди кръщава както си иска. Някой де всеки си получава заслуженото. Който сабя вади от сабя умира...
Моя дядо по майчина линия и той много си обича голямия ми братовчед. Макар че леля ми е по-малката сестра от двете с майка. Сега си е дошъл от чужбинско и няма време да дойде да си вижда братчетката, а за авери, агнета и лов има  sad а като му давах пари назаем бях добра нали?! Сега не му трябвам, не съм му в "приоритетите". Голям "Мъж" начи. Като забремени жена си с 3-то/уж момче/ и вече съвсеееем мъж стана... crazy
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #391 -: май 20, 2016, 14:52:34 »

Ами засадили дървета хоратa, сянка хвърлят... Ма не мога да ви говоря за дървета, трябва по-аристократично. Току виж съм станала кралска сватя smile От Оксфорд и при кралицата, не е да няма пример.
Честно казано не си представям да правя крафт сватба повече, освен срвщу заплащане. СнаАта трябва да ме убеди smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: май 20, 2016, 15:05:29 »

Абе, на мен не, че ми пука много, но просто след толкова години, чак сега разбирам и ми стана странно и необяснимо. Оставяш едното си дете и хоп следващото отново го кръщаваш така.  crazy
Така или иначе от оная страна никой не ме е търсил, освен дядо ми, който след 15г. се сетил, че съществувам и прави опити за връзка с мен. Още не мога да взема решението за себе си, как да постъпя. Май само времето ще покаже.
А пък това, че съм кръстена на онази ми баба и че съм им първо внуче, хич нищо не означава за тях.  nea
Отдавна съм ги отсвири, както и те мен. Добре си живеех преди, не беше нужно да се появява някой отново в живота ми.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #393 -: май 20, 2016, 16:33:37 »

Имената неизбежно подклаждат интерес в темата и скандал в някои семейства. Миме, да ти кажа ти да си жива и здрава и вашето семейство да е стабилно,пък като той има чиста съвест да изрича това име всекидневно..
 Някоя беше казала за близнаци...е ММ чак толкова амбициозен не е , уточнил е дотук бройката,пола и имената,както и поредността. Хич не ми харесват измислените от него,та наскоро му втълпих едно женско име,което на мен много ми харесва,ама по план момичето ще е 3-то,та много ни е далече хахах crazy
 Честито на Киви за Оксфорд,дето се казва на всяка майка да й се случи,пък като гледам тук нивото на IQ на майките за децата  ново крило ще трябва да отворят Wink
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #394 -: май 20, 2016, 22:23:39 »

Хелоу smile

Честит празник в последните минути на деня на Фери, Мимето и нейния НАЙ и Миленката! Бъдете винаги горди и щастливи със семействата, чийто стени неразрушими градите. (написах лека лудост, ама ми дойде на акъла светкавично поетично и викам ще си го напиша, няма да бягам от музите си хахахха)

Аз за имената съм традиционалист, много държа децата ми да се казват на свекъри и родители. Виж на баща ми, въпреки че много искам (освен ако нямам поне 3), няма да кръстя, понеже хората няма да го разберат и ще мислят, че е на бащата на самото дете. Не ме разбирайте погрешно, не живея за хората, ама поне до първи нероден Петко да стигна.
Иначе и аз в мечтите си съм с две точки в матката.  heart

Аз имам познати двама братя - и двамата си кръстиха децата по един и същи начин момче и момиче, на родителите си.



П.П. Забравих да напиша за матурата. Милото ми усещане за училището, в което съм учила, се изпари бързо бързо като отидох там. Ще пишат докладна срещу мен до РИО, че не си знам задълженията и не си ги изпълнявам хахахахахах
« Последна редакция: май 20, 2016, 22:25:38 от nadelina88 » Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: май 20, 2016, 23:20:47 »

Честити, здрави и щастливи да са рождениците!  give_rose

За имена пак сте говорили. Росица по агрегатно състояние направо изби рибата  funnytooth funnytooth funnytooth
Моя мъж първите три дни е бил Явор, на баба си кръстен, ама мойта свеки се е скарала с нейната свеки /на която е бил кръстен/ и на четвъртия ден е станал Теодор.  tease Те и двамата са на баби и дядовци кръстени, ние с брат ми също.
Аз тази традиция я харесвам и ще я спазя, ако някой ден трябва да давам име. Всъщност ние имена имаме и за момиче и за момче, само бебе нямаме  lol
НО... с голямата уговорка, че ако някой някога дори беше споменал, че иска дете на негово име, щеше да е първия отпаднал. Баща ми е склонен на първа буква, той пък не харесва цялото име да се взима. Свекърите пък въобще нямат виждане за нещата. Но пък ние преди време обсъждахме с брат ми и сестра му - те на майките да кръщават, ние на бащите. Пък какви ще ги измъдрим накрая... сигурно няма да има нищо общо с първоначалния план.

А пък аз да ви кажа за мойта бременна приятелка. Звънна онзи ден на баба си, да и каже какво ще е бебето. Бабата супер въодушевена, че ще става прабаба за първи път започна да пее Многа я лета, изслушахме я ние, смяхме се и дойде моментът на истината... "Кажи сега бабо, какво ще е?" и казва мойта приятелка: "Ще си имаме момиченце!!!" А бабет отсреща: "Е... нищо...."
Пръснахме се да и се хилим на първичната реакция, жената е много готина, ама така да не успя да си скрие разочарованието.  girl_haha girl_haha
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #396 -: май 21, 2016, 09:44:17 »

Ей, затрих си поста собственоръчно, докато зяпах котката diablo
Киви, най- основателната причина за записването точно в Оксфорд би трябвало да са живите оФлюфи Wink Бях забравила, че и моите момчета много си падаха по тях и редовно ми ги носеха като безценни трофеи от паркове и градини. Можеха часове да ги търсят, ръчкат с пръчки и тихо да ги наблюдават, даже и да устройват състезания Wink
Чери, добра идея да се пее Многая лета в екстремни моменти smile, дано се сетя, като у дойде времето. funnytooth
Хубав студен ден на всички! Само да не вали, другото ще си го изтраем...Да му мислят абитуриентите днес и такива като мен, дето децата им са из планнините crazy /единият на +43C, другият - на 3С и пет часа преход!


* 13237814_1145757608807667_8152555397406621615_n.jpg (64.49 KB, 365x365 - видяно 2025 пъти.)
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: май 21, 2016, 10:11:52 »

Добро утро!

Както се казва - две не виждам, толкова ми се спи. Снощи бяхме на юбилея на Стоичков. Отначалото всичко беше добре, но после се изсипа страхотен дъжд. Гледахме първото полувреме и се скрихме, после зарята и това е. Нищо, че Влади ме беше екипирал, освен краката си бях суха, ама много неприятно. Прибрахме се късно, на всичкото отгоре после не можах да спя. Не знам кога съм успяла, ама се въртях до преди малко.
Тука някакви от ВиК всяка сутрин ми чукат на вратата, защото има някаква авария и трябва да отключвам мазата. Два дена комшиите не са имали вода, ние пък нямахме проблеми. Искам да се събудя, защото цял ден ще ми е криво.
На всичкото отгоре моето НАЙ нещо се разболява. cray Наде, благодаря за определението.  blum Добре ми пасва. Това ще да е нещо като Родния на Свекърваgive_rose

Вероника, ами трябва да сте наясно с тия неща, кой-кога ще се появи. Браво на мъжа ти, после да не се чудите, всичко трябва да е решено.  girl_haha

Да не пропусна да ви благодаря за пожеланията за празника на моето НАЙ.  heart give_rose

Браво, Наде, явно свекървата е много добричка, щом ще кръщавате и на нея.  Wink
А пък, ако знаеш какво разбрах от това - "Аз имам познати двама братя" - разбрах, че имаш двама братя, които познаваш (а не като мен - да не познавам поколението на онзи там). girl_haha Много съм зле, ама много ми се спи наистина.  girl_impossible
К'во направи сега, че така ще те портят на РИО?

Хехе, комшиичето, което живее до нашите се казва Явор, а братовчедка му Калина. Винаги ми става мило като се сетя за "Неразделни" на Пенчо Славейков.  smile

Чери, бабата е изтрепала рибата с песента, пък и с реакция.  danceg Дано да се е осъзнала жената.

Ненавиждам оФлюви и всякакви такива пълзящи гадове. Имам фобия... angry
А кой се е записал в Оксфорд, нещо изпуснах?

Свекърва, благодаря за закуската и кафето.  give_rose

Сега отивам да правя закуско-обяд, че имам подсещания в корема...

Ей, ама вижте като ми се спи колко дълги чаршафи опъвам...
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #398 -: май 21, 2016, 13:52:11 »

Добро утро  give_rose

И аз днес не мога да се събудя още  angry Събудих се преди 8, противно на желанията ми, ама бях гладна и ВЦ ме зовеше  blush Е, не станах веднага, лежах си и гледах ММ как сладко спинка (любимо ми е, при все, че много рядко се случва да се събудя преди него)  heart После той отиде на тренировка, аз пак легнах да спя...имахме планирани разни обиколки днес амаааа им теглихме една заради  лошото време и ги оставихме за понеделник, добре че е почивен smile

Наде, винаги много ми харесват включванията ти  heart
Вики, старите хора след една възраст стават първосигнални, като децата, та нищо чудно за реакцията на бабата  pardon
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: май 21, 2016, 16:52:28 »

Ние тъкмо се върнахме от село и имам повод да почерпяяяяя - сребро от "Феникс" - Софияяяяяя  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #400 -: май 22, 2016, 08:07:15 »

Привет!
Много напудрени взеха да стават колажите, чак имам неприятен вкус smile Кака ви Силвия и тя нещо постнала зимни снимки с шишарки, та май трябва да търся нови звезди Wink
Фани, честито победа!
Наде, ти да подсказваш ли се опита?
Тони не се обажда, Еми съвсем се загуби...


* 13233110_1146390725411022_5683106628747480377_n.jpg (64.68 KB, 346x346 - видяно 2013 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #401 -: май 22, 2016, 10:02:40 »

Аз нали съм ги измислила имената от време ОНО и могат да стават и на мъжко и на женско. Тъпото е, че много бих искала да кръстя дЕти (кУ имам) на майка, ама тя е Мариана. Т.е. ако е момче, би трябвало да е Мариан...а много хора не го харесват това име, пък веднъж Ина ми беше разказвала за един неин познат, дето във Френско се прекръстил, щоТ там Мариан е женско име pardon И Мариан отпадна.

Егати паметта  Oh my ...

И аз ги имам книжките и много добре знам кьде са - там, кьдето винаги са били - в библиотеката. Имам ги и двете. Втората е за малко по-големи деца.

Фани, браво на Кари  Bravo Bravo Bravo

А имената сьм казвала и друг пьт. Мислила сьм ги да се пишат и четат лесно и да не изглеждат странни в нито една от страните, които посещаваме.
Марта си я бях решила, когато си говорехме ведньж с една бивша колежка. Още не мислехме даже за дете. Тя го спомена като има, което й харесва и ми легна на сьрцето, та си го бях решила (и по горните причини). А по случайност прабаба ми се казваше София. Но иначе историята за влака я знаете.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: май 22, 2016, 11:30:46 »

Добър ден!
Използвам напудрената почерпка на Свекс, че пиша от тИлфона да ви нагостя: Днес навършвам Христова възраст  heart  tease Пожелавам си живот и здраве на мен и близките ми!
Желая ви хубава неделя!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: май 22, 2016, 11:42:25 »

Честит рожден ден, Фани!

Да си жива и здрава, все така положителна!
Не спирай мечтаеш! smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: май 22, 2016, 15:32:20 »

Егати паметта  Oh my ...

По- странното е, че още те учудва tease

Аз пък от една седмица съм болна и сега си седя в къщи да се лекувам. Днес времето е супер, а аз седя в къщи...на печка, кученце пишка в къщи, щоТ не смея да изляза на вън и се чуФствам супер тъпо. Освен това мойте мъже отидоха за 2 дни до морето и ми е съвсем тъпо. Няма кой да ми уЙдисва на болните прищевки cray
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines