Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:15:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Almarsy  (Прочетена 11072 пъти)
 
coco
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



Моят сватбен албум

« -: октомври 22, 2007, 11:06:20 »

Здравейте момичета!
Видях ,че няма специална тема за моята сватба, за това реших да направя такава, за да ви споделя за моя най-вълшебен и приказен ден 20.10.2007г

Вечерта преди сватбата спах при родителите ми , като бях решила да "пропусна" традиционните ритуали , като вземането и купуването на булката ....и съпругът ми трябваше да ме вземе от апартамента, в който живеем с него.
През ноща вкъщи никой не е спал, баба ми, брат ми , майка ми, баща ми....само аз като пън си откарах до към 10ч. Като се събудих всички се суетяха...ама не се ли притесняваш, как така спа ...пък аз в едно хубаво настроение ....чак слънчице се появяваше на небето  danceg
Тръгнах си към наас и зачаках фризиора и гримьора (вече ме обхвана притеснението, но се държах)
Дойде и най-добрата ми приятелка, за да я гримират и нея в нас... и двете започнахме да пийваме бейлис и смях със фризьора и гримьора.... Разкошни бяха...така ме отпуснаха и разсмиваха.
Към 3ч дойдоха да ме облекат от магазина на Виргиния....като забравих да [глупости пиша]м преди това и трябваше да [глупости пиша]м в една тенджера преди да тръгна, за да не ми се пръсне корема докато стигнем до залата. Нямаше такава сцена... най-добрата ми приятелка държи роклята  и тенджерата в центъра на банята ,а аз хваналла бикините гледам да не ни опикая...  laugh laugh
Веднага след това веднага се обадиха, че идват и да слизам..... и хоп пак ново шоу. Слизаме ние , моята най-добра приятелка ми дъуржи шлейфа и воала и на последното стъпало пада и се размазва на стълбите.... пред врата на входа свирят коли, а ние седим шашнати...Воала ми откъснат, на главата ми останали само дантелката с фибичките, където го бяхме закачили ....а моята приятелка на земята, разчепатена милата, седи и се извинява  smile цирк....До такава степен шашнати не можахме да от реагираме ...Оправи се тя , махнаха ми дантелата от главата и тръгнахме ... smile
Толкова бях развълнувана, че когато пристигнахме пред гражданското никой не видях , освен брат ми ...
Бях като напечена муха, в разгарна на сезона ...  huhhuh.gif huhhuh.gif pardon blush
В гражданското ни беше много смешно, как се вживяваше водещата на тържествоото ... няма такъв смях.
И настъпих младоженеца многоооо сериозно, тъй като той упорито при първото се направи на разсеян, но накрая залата избухна в смях и той не можеше да търпи повече.... lol))
Оттам тръгнахме към църквата, където беше великолепен ритуала. Всички казаха, че е било уникално.
Като ми сложиха короната така ми я забиха в кока, на фризьора и  на мен ни стана лошо.Викам си, като ми го махнат , край ...падна коса, падна всичко....но преди това, докато обикаляхме масата ми падна друго - Жартиера  Oh my ... laugh  Щях да умра...толкова се притеснявах да не  го види владиката и другите попове , че бях като .. blush  laugh.....
Махнаха ми короната и ми остана кока на главата , успях да повлача жартиера извън църквата и тръгнахме.
В залата беше уникално (женихме се във Военния клуб) ...просто приказно.
Посрещахме гостите пред залата и всички бяха очаровани.
Бяха направили точно това, което искам при укарасата , направо вълшебно....
И отттам страхотен купон.. музика на живо, dj  ....
Беше най-невероятното изживяване в моя живот ...толкова ествствено мина всичко, толкова се забавляваха всички....
Останахме до към 4 -5 с родителите ми и групата на брат ми, който до последно танцуваха ....
Прибрахме се и се гушнахме вече като семейство....



Това е моята сватба, когато станах снимките, ще кача да видите и нагледно за какво става дума...
« Последна редакция: октомври 22, 2007, 20:02:06 от fiibi_bg » Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 22, 2007, 11:19:12 »

Честито миличка,
и много се извинявам, че никой от нас не се усети за твоята сватба темичка да пусне - много сме значи  hysteric
Желая ви най-голямото щастие на света и осъществяване на всички семейни планове!
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 22, 2007, 11:28:47 »

Честито и от мен!  CHEERS  weddingday
Пожелавам ви много любов, щастлив семеен живот и скоро дас е похвалите с бебче!  give_rose
Много препядствия сте имали на този ден! Чакаме снимките!  DANCE
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 22, 2007, 11:30:20 »

честито и от мен! give_rose Разкажчето ти е много забавно! Желая ви много здраве и семейно щастие и ще чакаме снимки!


* WeddingC.jpg (33.48 KB, 499x493 - видяно 395 пъти.)
« Последна редакция: октомври 22, 2007, 11:33:54 от sabina » Активен
coco
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 22, 2007, 11:52:06 »

БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА  give_rose kiss2
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #5 -: октомври 22, 2007, 12:11:05 »

хе хе хе  laugh laugh laugh много се забавлявах с разказчето ти Almarsy  laugh laugh особено с момента с падналия жартиер  laugh била си картинка  girl_wink
Наистина жалко, че не се сетихме ние да ти отворим темичка, но май по-важното е, че тя вече е факт!!!

И така, честитка и от мен за този хубав миг от живота ви!!!! Нека любовта бъде ваша спътница, да се обичате все повече и по-силно и да си отгледате и възпитате щастливи дечица  Baby bath Kinder Kinder
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 22, 2007, 12:13:04 »

Честитооооо! Бъдете винаги заедно и се обичайте! Пожелавам ви много успехи и щастлив семеен живот!  Bravo
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 22, 2007, 14:19:46 »

Лелееееееее как съм се смяла на момента, когато приятелката ти е паднала и ти е отскубнала воала.  :laugh:Направо чак и аз паднах от стола от смях. Много обичам падащи хора, мога с часове да им се хиля  kezz А след това с жартиера пак падна голям смях. Ей такива сватби обичам! Весели и непринудени!  Bravo
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 22, 2007, 14:41:08 »

Лелееееееее как съм се смяла на момента, когато приятелката ти е паднала и ти е отскубнала воала.  :laugh:Направо чак и аз паднах от стола от смях. Много обичам падащи хора, мога с часове да им се хиля  kezz А след това с жартиера пак падна голям смях. Ей такива сватби обичам! Весели и непринудени!  Bravo

 laugh laugh laugh,тва със воала е супер , последвано от жартиера laugh

Честито миличка , да сте живи,здрави и много много щастливи Dance
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 22, 2007, 14:50:33 »

честито и от мен !!!! smile с пожелание да бъдете едно прекрасни сплотено семейство !!! smile честито smile

и голяма забава май е било с тези случки, тогава не ви е било смешно, но сега можеш само да смееш на тях !!!:) give_rose
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 22, 2007, 16:21:33 »

 laugh laugh laugh Направо се смазах от смях с твоя разказ за кумата!!!!!!!Голям майтап!
Миличка пожелавам ви да се разбирате, уважавате и обичате винаги, да си помагате и подкрепяте в трудни моменти и да сте едно наистина много щастливо семейство!!!!!!!!Само незабравими (приятни) мигове заедно ви пожелавам!!!!
Активен
coco
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: октомври 23, 2007, 22:04:18 »

ето снимки
Активен
nori
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #12 -: октомври 23, 2007, 22:17:32 »

ето снимки

аз снимките не мога да ги видя но ви пожелавам в най-лошия ви ден да бъдете също толкова щастливи колкото на сватбата  cray  /това с тенджерата е  laugh/
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: октомври 23, 2007, 23:25:40 »

Божествена си  Oh my ... Oh my ... Oh my ...... нямам думи! Ама много малко снимки, само ни раздразни любопитството, я дай малко по-сериозно с броя на снимките  beating  smile
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 24, 2007, 11:52:23 »

Не мога да видя снимките, но ви пожелавам МНОГО 6тастие и огромна лубов!!!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 20, 2007, 23:31:10 »

честито пожелавам ви дълъг семеен живот
 :sarcastic:много ме развесели разказа ти
:'(и аз не виждам снимките
Активен
Гери
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 307


Много щастливи!


« Отговор #16 -: ноември 21, 2007, 10:53:58 »

Честито и от мен! Направо ти се възхищавам на реакцията при всичко, което ти се е случило, аз сигурно щях да си мисля, че деня ми почти и провален, особено ако ми се скъса нещо от роклята. Ти си направо герой.  Bravo
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: ноември 21, 2007, 12:11:10 »

Честито още веднъж! Много си красива!  girl_in_love И букета ти е прекрасен и ресторанта.... абе всичко, всичко!!!  Bravo


* rosas1.jpg (31.04 KB, 313x294 - видяно 2895 пъти.)
Активен
coco
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 21, 2007, 12:15:52 »

Много ви благодаря, стоплихте ми душичката  give_rose heart
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 21, 2007, 20:52:22 »

Преди време писах в една от темите, че трябва да се изтрият постовете в които се хвалим и захласваме, но след като видях твоите снимки Almarsy просто не мога да се въздържа. Толкова красота, елегатност и стил ..... ти си една от най-красивите булки които съм виждала.  Bravo Непременно да изпратиш снимки за някой конкурс!!!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 22, 2007, 09:51:45 »

:offtopic:разгледах снимките от сватбеният ти албум и смело мога да кажа по красива булка не съм виждала,даже се зачудих сватбата в България ли е give_rose give_rose give_rose give_rose @}->--много си красива give_rose give_rose give_rose
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 21, 2008, 10:10:03 »

честита месечинка на патерици! Бъдете много щастливи! give_rose
Активен
coco
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 21, 2008, 13:35:55 »

Благодаря ти мила, не очаквах някой да се сети  give_rose blush
Мноого неусетно минават дните...сякаш вчера се оженихме,  а минаха 3 месеца  shok
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 21, 2008, 17:49:04 »

Честита месечинка и от мен!  give_rose
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 21, 2008, 17:53:40 »

Честито и от мен миличка,
пропуснала съм прекрасните снимки - невероятна си give_rose
Активен
coco
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 23, 2008, 12:16:32 »

Благодаря ви още веднъж душички  give_rose
Много ме зарадвахте с внимванието  girl_wink
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 20, 2008, 10:43:31 »

Честита месечинка! give_rose
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 20, 2008, 11:36:47 »

честито още едно изминало месече! Бъдете много щастливи! give_rose
Активен
coco
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 22, 2008, 13:47:22 »

Благодаря ви съкровища, че сте се сетили...

да ви почерпя...



Активен
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines