Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 03:55:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ 31-ва част  (Прочетена 122799 пъти)
 
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: декември 01, 2016, 09:33:27 »

Момичета , утре отивам в София да си търся рокля ... набързо стана , но решихме да видим какво има там! Запазила съм си час за сватбения център , би Куин ( след като прочетох толкова много добри отзиви първо там звъннах ) и мисля да отида до брайдъл фешън .. дайте ми идеи къде другаде мога да отида и ако случайно имате и адрес ще бъде просто чудесно !!!
Благодаря ви много ... ще разказвам после ...

Мели много хубави рокли , всичко много ми хареса .. Съвсем не останало изтървах аз нещата кога сменихте датата  give_rose ?! Но както си казала още по-добре повече рокли за теб !!!

Охо приянно пазаруване! Не мога да помогна с адреси, но с нетърпение чакам да разказваш как е минало. Не забравяй да правиш снимки и да ни покажеш!

Ами така спонтанно преди няколко седмици ММ предложи да разделим подписването от венчавката и да подпишем още тази година (данъчни облекчения Wink ) Имаме час в съвета за 29ти декември 4 часа следобяд... няправо нямам търпение, по малко от месец остана! А венчавката ще е на 1ви юли... запазихме си много хубав хотел/ресторант, за да е по удобно за хората, които идват от далече и ще останат с преспиване.
« Последна редакция: декември 01, 2016, 09:43:04 от Mellie » Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: декември 02, 2016, 08:16:16 »

Момичета , утре отивам в София да си търся рокля ... набързо стана , но решихме да видим какво има там! Запазила съм си час за сватбения център , би Куин ( след като прочетох толкова много добри отзиви първо там звъннах ) и мисля да отида до брайдъл фешън .. дайте ми идеи къде другаде мога да отида и ако случайно имате и адрес ще бъде просто чудесно !!!
Благодаря ви много ... ще разказвам после ...

Мели много хубави рокли , всичко много ми хареса .. Съвсем не останало изтървах аз нещата кога сменихте датата  give_rose ?! Но както си казала още по-добре повече рокли за теб !!!

В София ходих на доста места, но най-добро обслужване и отношение получих в:
1) ХОЛИДЕЙ СОНА, София, ул. Солунска 45 · 02 981 2209
2) Сватбен бутик ALLEGRA,София, ул. Георги Сава Раковски 168 Тел: 0889 83 11 22, 0885 22 78 37
3) Сватбен център, София, ж.к. Младост.

Успех!
Активен
silviya91
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #107 -: декември 02, 2016, 09:13:29 »

Благодаря , kmilewa днес ще ходя в сватбения център !! Минах през Алегра , но нямах време да вляза , защото нямах време да вляза , може би днес ще мамина от там ! Пробвах рокли съвсем случайно в Палома фешън и си харесах една рокля , но ще видим и днес как ще е изборът по другите магазини! Лошо впечетление отново ми направи че когато разберат че сватбата е През август и ме отписват тотално ... в крайна сметка искам рокля какво значи че е рано ... странни хора !! Стискайте палци и за днес , много се вълнувам дано да намеря моята рокля!!!  yahoo
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: декември 02, 2016, 09:38:55 »

Благодаря , kmilewa днес ще ходя в сватбения център !! Минах през Алегра , но нямах време да вляза , защото нямах време да вляза , може би днес ще мамина от там ! Пробвах рокли съвсем случайно в Палома фешън и си харесах една рокля , но ще видим и днес как ще е изборът по другите магазини! Лошо впечетление отново ми направи че когато разберат че сватбата е През август и ме отписват тотално ... в крайна сметка искам рокля какво значи че е рано ... странни хора !! Стискайте палци и за днес , много се вълнувам дано да намеря моята рокля!!!  yahoo

Рано??? Как ще е рано? Тук ако остават по малко от 6-8 месеца ти казват, че нямаш шанс освен акко не купиш конфекция (което аз направих  girl_haha)

Успех днес! Дано мине добре!
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #109 -: декември 02, 2016, 19:23:18 »

silviya91, малко късно пиша, но ако все още не си избрала, виж и в Принцес Фешън на бул. Витоша, преди Южен парк. На мен лично техните авторски модели ми допаднаха доста Wink Работят с качествени материи и имат доста приятна визия. Всъщност, ако не се бях заинатила, че искам точно определен тип гръб и деколте, може би щях да се спра на някоя тяхна smile В новата им колекция има две-три моделчета, където направо да ти се прежени lol
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: декември 06, 2016, 17:12:45 »

.....Пробвах рокли съвсем случайно в Палома фешън..........

Там ме загубиха като клиент на втората минута. Изключително надменно и високомерно отношение от персонала. Роклите са им безбожно надценени като сума.
Препоръчвам с чисто сърце мястото, където правиха моята рокля - "ВЕРСАЙ" в гр. Асеновград! Платовете са уникални, изработката на дизайнерката е перфектна, а тя самата е безкрайно любезна, а цените са повече от добри за високото качество, което предлага!
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: декември 07, 2016, 10:21:48 »

На много места срещнах такива мнения за Палома, което малко ме озадачава. Там си имах работа с точно три консултантки, две от тях бяха изключително мили и полезни, третата - при която накрая поръчах роклята, действително беше груба и може би ако бях попаднала на нея първоначално, нямаше да се насоча натам. Но другите две момичета ми бяха изключително полезни. Особено когато отидох със записан час, получих уникално добра консултация, пробвах много рокли и останах безкрайно доволна. Получих и хубава отстъпка, без да съм се пазарила, въобще всичко беше идеално. Роклята ми също беше уникална, за сравнение пробвах подобен модел от другата страна на Пиротска, който струваше повече и беше от изключително ниско качество платове. Според мен Палома е едно от малкото места в София, където за цени до и около 1000 лева може да се намери добро качество на роклите, но това е моето лично мнение и не ангажирам никого. Не са ми платили за реклама, дано не изглежда така, който иска, може да види темата ми blush Явно повечето хора са на различно мнение.  pardon Но според мен е задължително да се мине оттам, защото, както казах - има качествени дизайнерски рокли на нормални цени и не се знае дали няма да намерите своята рокля именно там, както се получи при мен.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: декември 07, 2016, 12:12:30 »

Спомням си, че и аз останах разочарована, както от обслужването, така и от самите рокли в Палома.. Явно е въпрос на разбиране и усещане smile Сигурно и доза късмет Wink
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: декември 07, 2016, 14:05:51 »

Може, може  pardon Аз просто смятам, че за булки с бюджет до 1000 лева е задължително да минат оттам преди да "разтеглят" бюджета или да се примиряват с нещо некачествено, а тези негативни коментари вероятно ще откажат много такива. Трябва да се пробва, пробва, и да не се отписва нищо директно  smile Особено предвид, че в София ценовата ниша 500-1000 лева е толкова слабо застъпена, не си струва да се пропускат бутици на базата на реномето им в интернет. Разбира се, всеки има право да изкаже мнението си, просто аз искам да кажа на булките да се убедят лично, особено ако ще ходят по Пиротска, където всичко останало е под всякаква критика. Може би аз съм щастливото изключение, но може да има и други като мен.  smile
Активен
silviya91
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #114 -: декември 08, 2016, 21:57:01 »

Момичета ,включвам се с добри новини ... НАМЕРИХ СВОЯТА РОКЛЯ  danceg yahoo !!!!
Бях почти убедена че ще я намеря в Би Куин след всички хубави коментари ,които прочетох във форума  Girl_hide !!! Първо да започна с това че е всичко ,което НЕ  търсих като модел - лека бродерия и тюл ,но какво да се прави облякох я и знаех че е ТЯ ! Аз търсих нещо много по различно изчистена сатенирана рокля и  почти си бях купила една ,но после отидох в магазин Би Куин и тотлано смених решението си ! Не казчвам снимки ,защото знам че ММ хвърля по един поглед във форума и се притеснявам че ще я види , не че вярвам в поверието че ако младоженеца види булката с роклята преди сватбата не е на хубаво ,а защото искам да го изненадам и да видя всичко в очите му ,когато отоври вратата и ме види , но ако някой проявява интерес да ми пише на лично ще ви пусна снимки !
Сега ще разкажа за обиколката ми по магазините :
Първия ден ходих до Палома Фешън . Както казах съвсем случайно се случи ,просто влязах и бях решила че искам да пробвам нещо ( бяхме в София за няколко дни и това беше първият ден малко преди 6 часа вечерта) В началото продавачката беше адски не любезна, започна да ми обяснява колко е рано толкова време преди сватбата да търся рокля и т.н ,но малко по малко омекна и накрая беше повече от чудесна.Пробвах няколко рокли между 1000 и 1300 лв . Хареса ми един модел ,но така или иначе бяхме си набелязали още няколко магазина в София дори и в Асеновград ,та решихме да обиколим още малко.Искам да отбележа ,че не ни разрешиха да снимаме ,а снимките разрешават по-късно да помислиш още малко и да се огледаш още веднъж и ако се чудиш между две рокли да решиш по-лесно ( лично мое мнение).


Активен
silviya91
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #115 -: декември 08, 2016, 21:57:46 »

На другия ден сутринта имах запазен час в Сватбен Център София в Младост 4 .Там бяха крайно любезни ,нищо общо с колегите им от Варна (по-нагоре съм разказвала за лошите ми впечетления от магазина във Варна ) . Бях набелязала няколко рокли от сайта им и за най-голямо съжаление роклята ми фаворит я нямаше вече - беше продадена ! Много мъчно ми стана ,защото бях решила че това най-вероятно ще е моята рокля - Сатенирана ,изчистена ,позволявяща да се сложи коланче с камъчета ако се наложи...Криво ми стана и даже не ми се пробваше нищо. Както и да е отидохме до София нямаше време за губене пробвах няколко рокли на Ла споса и последната много ми хареса -беше ми малко голяма ,но казаха че ще стане идеална след няклко корекции .Доста се замислих беше точно до горната граница на бюджета ми за рокля 2300 лв ... Хареса ми наистина ,но се разбрахме че имаме време до следващия ден да помислим дали ще я вземем.
Същия ден имах и запазен час в Би Куин ( след всички хубави коментари бях изключително позитовно настроена ) Разгледах каталога и видях че роклята която бях харесала в техния сайт я няма  crazy пълен карък два пъти за един ден ...Вече бях почти отчаяна .Харесах 1-2 рокли и те ми предложиха още няколко - Като ще пробваме да пробваме няма да се лигавим с 2 хаха smile Момичетата бяха много приветливи ,струва ми се че едната продавачка беше нова и навлизаше все още ,но това ми хареса още повече ,защото беше много старателна .Бях с майка ми -съответно представяте си колко се вълнуваше ,постоянно искаше да ме пипне,да ме снима ,да ми се порадва  cray . Изкараха първата рокля ( Enzoani )   и я облякох - беше няколко размера по-голяма, тюл ,бродерия в горната част  ,имаше лека забележка по самото състояние , НО за около 5 минути взех решението че ще я взема ( по принцип съм много трудна с всякакви решения , трябва ми повече време  blush ) ,просто сякаш беше точно за мен шита,струва ми се подчертава всички хубави части от моето тяло ( което е странно при факта че е горе-долу обемна и не пада по мен ) И най -важното има розов акцент - цветът на сватбата е розово !   Тотално отказах да пробвам останалите рокли ,нямаше смисъл ,дори не ми се събличаше моята  Girl_hide и така стоях си в пробната и се гледах и се усмихвах супер щаслтиво ! Едната ми приятелка без малко да изтърве момента хаха ,закъсняваше и вместо в 3 дойде в 3 и 20 ,а аз вече имах рокля хаха smile ! ДОйдоха да ми вземат мерки - оказа се че роклята е намалена и струва 960 лв ... още по-хубаво  yahoo избрахме було ,украшение за косата и обеци абе идеална булка с две думи .
Имаше някакво неразбиране по едно време дизайнерката или шивачката и аз не знам как да я нарека ,за да не обидя някой си говорила с майка ми ( която също е шивачка по професия ) че роклята е с два размера по-голяма и ще има доста работа и предложила да поръчат моя размер направо и майка ми казала естествено не си струва и почнаха да се обясняват за размер и т . н и изведнъж едното от момичетата малко строснато каза ако поръчаме нова рокля ще е с др цена по принцип не ставаше въпрос за това ,но доста тъпо ми се стори като изказване и по -точно самата и интонация ,та директно отговорих че тогава да я поправят щом искат .. Аз толкова харесах роклята че и по-голяма ще я нося  give_rose  Това е единственото негативно нещо ,което мога да спомена и още нещо сега като се замисля бях запазила час за пробата и уж нямаше да има и др хора ,а се оказа че има още едно момиче абитуриентка ,което пробваше бални рокли и беше там с приятеля си ,който през цялото време буташе или майка ми или приятелката ,за да мине .. Май станаха две ,но искам да съм максимално обективна и да споделя абсолютно всичко ,което ми е направило впечетление .
« Последна редакция: декември 08, 2016, 22:00:17 от silviya91 » Активен
silviya91
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #116 -: декември 08, 2016, 21:58:23 »

Като изключим това лирично отклонение  препоръчвам магазина - много сладки момичета ,добре че ми предложиха роклята иначе нямаше да я пробвам ,защото на снимката не ми се стори толкова хубава  blush И така сега съм най-щастливата бъдеща булка с рокля,було ,бижута и обувки ( те са ми отпреди това нарочени за сватбата ) Трябва да кажа че в Би куин имаше и обувки от спеицална серия булчински обувки с удобна и мека стелка и се надявам че като отида другия път за пробата ще има нови модели и моя номер ( 40 ... трудно се намира нещо ,което да харесам и да ми отива )  .
Сега само остава да намерим и костюм за младоженеца ,но това вече догодина в началото на лятото !!!
  Съжалвам че сигурно досадих с дългия пост ,но сякаш само тук се чувствам добре да изразявам емоции и то толкова наситени хаха smile Притеснявам се че досаждам на моите момичета с булчински истории те са малко далеч от този етап и понякоха като заговаря за темата на сватбата или за цвета и ме гледат като извънземно хаха Wink
Благодаря на всички за помощта и предложенията !!!
Успех на всички бъдещи булки дано и вие намерите своята рокля  give_rose heart heart


Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: декември 10, 2016, 23:25:27 »

Честита рокля!!! Много се радвам, че си намерила рокклята, която да те накара да се почувсстваш като истинска прекрасна булка! Дай снимки на лични, нямам търпение да видя! Ние с моят любим всичко си показваме и знаем... някак ди след като е присъствал на раждането на дъщеря ни, роклята да пазя в тайна ми е малко неловко хехеххихи.. Ноооо наистина друго си е да те види в нея за първи път на самата сватба! Сигурно ше де разплаче!
Активен
silviya91
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #118 -: декември 11, 2016, 00:53:20 »

Мели и ти си права след като е присъствал на раждането роклята си е направо нищо Хаха smile дано и ние живот и здраве стигнем до момента с раждането на първото дете  Girl_hide!!! Ще ти пусна снимка утре че от телефона не намирам от къде  pardon !!!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: декември 12, 2016, 10:06:19 »

Честито, Силвия smile Радвам се, че още една булка, намери своята рокля в Би Куин  heart

Искам да уточня, че е мисля за напълно резонно роклята, която си пробвала в магазина и е имала дефект, да е намалена (като те си губят печалбата, защото са я повредили), а ако поръчат нова тя да е на друга цена, защото няма да има дефект, няма да е стояла в магазина, да е изпробвана и тн.. Всеки сам си преценява склонен ли е да купува мостра, която е намалена по някаква причина..
В крайна сметка тази рокля сигурно е струвала почти двойно, за да я имате на ниската цена, ще трябва да понесете малко неудобства..   pardon
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines