Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:28:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ 31-ва част  (Прочетена 122237 пъти)
 
silviya91
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #60 -: септември 01, 2016, 18:48:02 »

Продължение
Пробвах и останалите рокли ,не ми харесаха толкова.Но докато пробвах забелязах че има един мъж ,който нервно слиза и се качва по стълбите ,гледа какво правим и пак изчезва  .Докато пробвах последната рокля момичето ми каза че това всъщност е шефа и е малко нервен ,защото времето ми е изтекло и вече трябва да приключвам . Аз също не исках да пробвам вече ,защото доста се бях изморила , но се почувтвах ужасно след като чух това . Излязох с последната рокля ,казах на моите момичета да правят снимки и че трябва да си ходим ,преоблякох се на две на три и тръгнахме да излизаме .На изхода минах през касата ,за да си платя за т.нар. проба на рокли Ла споса - мръсни ,измачкани рокли ,които не отговаряха на цената за която ги продават в никой случай 2200 лв . Заплатих 50 лв и наизлизане чак ми предложиха и халки да погледна и ми казаха че ако си закупя рокля и халки от там ще имам отстъпка .Извинете,но те направо ме изгониха от магазина ,защо ще ми предлагат и халки и как очакват да си купя нещо от там ??? След това се замислих че аз съм пробвала само 2 рокли за не повече от 30 мин ,значи трябваше да заплатя само 25 лв !? Прекарахме в магазина около час и 20 мин , но нали уж другите рокли се пробвали безплатно .На всичкото отгоре си записах час уж само за мен ,а имаше още една жена ,която пробваше официални рокли и също се качваше на подиума и аз трябваше да изчаквам.Пълна пародия
Изивнявам се за дългия пост ,но наистина много се разочаровах от това ,което видях в този магазин.Предпочитам 100 пъти да отида до София или да погледна тук в Белгия дали няма рокли от колкото някога да се върна в този Сватбен център Варна !!  cray cray
За сега не съм насрочвала ново ходене по магазините ,но мисля да е съвсем скоро ,имам наистина огромно желание !
Хайде ще пиша скоро този път с наблюдения върху белгийските магазини !
« Последна редакция: септември 01, 2016, 18:52:55 от silviya91 » Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: септември 04, 2016, 15:05:23 »

silviya91 направо не мога до повярвам! Никога не съм чувала за плащане при първа проба. Тук във Франкфурт първите две "безплодни" проби/консултации не се плащат, но за 3та и нагоре има някаква такса. Със запазен час имаш 1 час отделен само за теб плюс шампанско и тн. Пробните рокли ги продват с около 50% отсъпка.... корекциите са скъпи, затова не бих си купила рокля на пълна цена, която да ми е с размер-два по-голяма. Та това е безумие! Не знам какво очакват тези продавачи!

Аз направих май една глупост... ходих така спонтанно да пробвам и пробвах една рокля, която ми хареса... пошегувах се, че така добре ми пасва, че май направо да я купя... и те ми я предложиха точно тази пробната с голямо намаление... и аз се изкуших и я купих  shok Сега се чувствам като пълен идиот,  защото исках още да разгледам и имам толкова време пък и искам да сваля някой и друг килограм... на никой не съм казала, даже на ММ...  Скрих я в калъфа на една друга вечерна рокля и сега се ям от вътре, защото не мога да я върна, а не съм съвсем удовлетворена от избора си... Много ме е яд на мене си  sad
Активен
silviya91
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #62 -: септември 05, 2016, 08:37:02 »

Mellie , не знам как си мислят тези хора , но явно успяват щом имат клиенти ... Е мен окончателно ме загубиха , но здраве да е ...
А относно твоята рокля .. Не знам , помисли си добре , но мисля че щом е било "любов от пръв поглед " няма да съжаляваш . Имаш ли време ? Кога е събитието ? Килограмите пак ще ги свалиш , ще направиш корекция в България !
А ако виждаш че това наистина не е твоята рокля , пусни я да я продаваш във интернет или опитай да я върнеш в магазина ??
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: септември 05, 2016, 11:29:03 »

Silviya ами докато имат клиенти така ще се държат... ако почнат хората да ги бойкотират или ще излезнат от бизнес или ще си променят отношението... но за съжаление по мои наблюдения ние толкова сме свикнали с лошо обслужване, че много си мълчим и го приемаме за нормално.

За роклята ще го мисля. Имам 10 месеца определили сме дата 8ми юли догодина за църква/тържество. На 7ми ще подпишем в съвета в тесен кръг. За там искам нещо хубаво, но не много официално, а семпло. Мисля примерно рокабили в стил 50те... Нещо от Линди Боп... с мери джейн тип обувки...

А бе хубава си ми е и тази рокля... просто се подготвях за по-продължително търсене/пробване ухкане/ахкане...

Ето тази рокля е:

« Последна редакция: септември 05, 2016, 11:35:11 от Mellie » Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: септември 05, 2016, 11:54:34 »

Mellie, много е красива роклята, много! Въобще не съжалявай! Аз като обикалях на всякъде и много, да ти кажа, не е по-добре. Само се объркваш, започваш да се чудиш, абе въобще не си е работа! Последвала си първият си порив, това е правилното решение  good
Активен
silviya91
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #65 -: септември 05, 2016, 12:27:29 »

Mellie  chee Роклята е невероятна наистина !!! Както Bube е казала няма за какво да съжаляваш !!! Ще бъдеш прекрасна булка в тази рокля !  give_rose
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: септември 05, 2016, 13:01:14 »

Благодаря момичета, знам че сте прави. Може би защото предварително бях харесала по-пищни рокли и затова тази ми се струва твърде семпла. Мисля че мога да прибавя колан като на ей тази рокля, за да подчертая малко кръста... Какво мислите?

https://www.maggiesottero.com/maggie-sottero/lark/5033

Иначе май е най-добре сега да се съсредоточа над детайли и аксесоари за роклята и да спра да гледам други рокли!
Активен
silviya91
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #67 -: септември 05, 2016, 13:31:08 »

 Girl_hide Много ми харесват такива коланчета ,даже и аз много искам да имам ,точно затова май и гледам по-семпли рокли smile хаха ...Иначе да можеш да акцентираш на аксесоарите -колана или някакво бижу за косата,тази година са много модерни и съответно са по разпространени на пазара така че щи имаш избор.Но трябва да ти кажа че и така роклята е прекрасна и с тази дантела и мисля че са камъчета на деколтето е просто  yahoo !!!
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: септември 05, 2016, 13:56:19 »

 Да да сваровски кристали са и няма да имам нужда от колие. Мисля, че ще ми дойде в повече. Коланче ще си купя определено. Такова дето е кристали върху панделка и се връзва отзад на фльонга. Даже съм харесала някоко. Искам и гривни само за едната ръка, но много! Или нещо подобно на тези от снимката, но за сега не съм видяла. А с косата ще е трудно... Аз имам много къса коса и я боядисвам в цвят на розов захарен памук... Може би венец с цветя, но не знам дали ще отива на роклята...
« Последна редакция: септември 05, 2016, 13:58:00 от Mellie » Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: септември 05, 2016, 14:03:31 »

Mellie  chee Роклята е невероятна наистина !!! Както Bube е казала няма за какво да съжаляваш !!! Ще бъдеш прекрасна булка в тази рокля !  give_rose

Дай да видим кои рокли на ла споза си харесала? много ми е любопитно!
Активен
rostislava221
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #70 -: септември 08, 2016, 19:07:31 »

Мечтата ми винаги e била да бъда булка, но никога не съм се представяла в някакви екстравагантни рокли, а  точно обратното. Искам някоя семпла рокля, с която да бъда неотразима. Спрях се на тази https://caramella-online.com/damski-rokli/2320-roklya-belinda.html# , много е сладко, а на вас допада ли ви?
Активен
seli76
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #71 -: септември 16, 2016, 22:26:20 »

Страхотна е, аз също харесвам по-семплите рокли. Може да наблегнеш на по-силния грим и прическата и ще бъдеш супер.
Активен
barni
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #72 -: септември 21, 2016, 21:36:55 »

Здравейте! Нахълтвам в темата като нова булка.  bye След известно лутане из вариантите рокля от магазин, поръчана онлайн или с готов модел и шивачка, в крайна сметка си купих преди няколко деня рокля от магазин. Понеже има доста за напасване (скъсяване, смаляване, промяна на гърба и на деколтето) и действието се развива в Германия, където корекциите НЕ са включени в цената на роклята и вероятно в магазина биха ми излезли колкото половин рокля, си търся добра шивачка в София, която да се занимава с корекции на булченски рокли. Много ще съм благодарна за съвети!  chee
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: септември 23, 2016, 22:43:56 »

Barni къде си в Германия? Аз съм чувала добри отзиви за шивашко ателие тук във Фрьнкфурт, ако ти се наложи!

Късата рокля малко по нагоре много ми хареса! Като нищо бих я носила, но с моята фигура и на моята възраст хич не пасва!

Момичета, аз като един истински представител на зодия везни се лашках на сам на там и накрая върнах роклята.... сега айде пак отначало... нищо, весело да е!
Активен
barni
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #74 -: септември 24, 2016, 00:28:15 »

Mellie, в Мюнхен съм. Имам много време, а и сватбата е в България, така че не виждам смисъл да търся шивачка в Германия. Но не ми се ще и да се хвърлям насляпо да я дам за корекции в първия магазин в София, без да знам никакви отзиви. Така че някой ако има препоръки:  yea

А твоята (бивша) рокля много ми хареса!
И аз набързо си купих роклята, и аз после се позамислих дали не избързах, особено след няколко не толкова въодушевени отзиви, но вече пак съм си доволна с избора и особено след заплануваните корекции, мисля, че ще стане точно такава, каквато исках.
Важното е ти да се чувстваш комфортно и красива с роклята.  good
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines